ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 09:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 cze 2014, 17:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 cze 2014, 19:14
Posty: 9
hahahhaha jak chcesz taki pokaz to idz do innych lasek ktore ZDECYDOWANIE NADAJA W WERSJI HARD :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 17:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To skoro wyjaśniliśmy sobie, że Ty to Ty - to może byś sprecyzowała co w powyższym wątku o Tobie było nieprawdą a co jest prawdą? Jak z tym facetem - nadawałaś na początku z jakimś facetem na ShowUp.tv? Jak jest z tymi ogłoszeniami erotycznymi na różnych portalach o nicku "zwyczajna89" - to Twoje? Uprawiałaś albo uprawiasz sponsoring czy spotykasz się wyłącznie dla seksu z przystojnymi facetami? Planujesz jakieś urozmaicenia na swoich pokazach (poza tymi skromnymi privami i "dupą za 30 zet" na ogólnym)? W ogóle skoro masz już tu profil na forum mogłabyś napisać parę zdan o sobie, coś w rodzaju "biografii" - co Cię skłoniło do założenia profilu na szołapie, kiedy zaczełaś nadawać, jakie były początki, ile najwięcej zarobiłaś, jaka byłą najdziwniejsza prośba faceta etc.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 17:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 cze 2014, 19:14
Posty: 9
Ruger widze ze jestes bardzo ciekawski i dosc nachalny.Nie jestem nikim waznym abym pisala "biografie" kto chce sie o mnie czegos dowiedziec wchodzi na moje transmisji :) polowe jak nie wszystko z tego co pisales kilkakrotnie powtarzalam na swojej kamerce:) wiec albo:
- nie potrafisz czytac badz tez sluchac ze zrozumieniem,
- nie wchodzisz na moje transmisje :)
NIE JESTEM JAK INNE LASKI ZE MUSZE MIEC COS WIECEJ NIZ MOJA "DUPA ZA 30"
NIE MUSZE MIEC ZDJEC ANI "BIOGRAFI" NA SWOIM KONCIE
NIE MUSZE UROZMAICAC DLA TAKICH JAK TY MOICH TRANSMISJI :)
ale....

MOGE CZYTAC BZDURY JAKIE WYPISUJECIE NA MOJ TEMAT :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 18:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Sprawiałaś wrażenie mocno oburzonej tym, co wyczytujesz o sobie tutaj, cały czas też zarzucasz nam iż są to "bzdury" ale jednocześnie nie naprostowywujesz żadnej z tych plotek oraz (co wypadałoby podkreślić) nie jesteś w stanie konstruktywnie obalić żadnego z tych "dowodów" na to, że te konta na portalach erotycznych zakładane sukcesywnie od lat nie należą do Ciebie. Jeżeli chcesz żebyśmy pisali prawdę - musisz zacząć nam serwować prawdę!

A na Twoje transmisje wchodzę, ale w przeciwieństwie do Twoich wiernych piesków nie udaje jakiegoś koleżeństwa (czy wręcz przyjaźni) i tego, że choćby w minimalnym stopniu interesuje mnie kim jesteś, co robisz, czym się zajmujesz etc. - ja nigdy nie ukrywałem tego po co tu jestem - jak już wchodzę to płacę za privka albo "dupę za 30", robię co mam zrobić i znikam. Dlatego tez moja wiedza o Twoim życiu jest dość wybiórcza i pochodzi głownie z okresów, kiedy nie mam kasy na koncie i jestem zmuszony sępić na ogólnym pod ten nieszczęsny "zadek za trzy dychy" i czytam przy okazji różne rzeczy które piszesz Ty, pieski i randomy - czasami wyłapie coś źle, nie zrozumiem ironii, czasami mam nieaktualne newsy dlatego jeżeli już się tu udzielasz mogłabyś sama pisać co nieco.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 18:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 cze 2014, 19:14
Posty: 9
widzisz "kolego" w odpowiedzi na Twoja powyzsza wiadomosc a mianowicie "Jeżeli chcesz żebyśmy pisali prawdę - musisz zacząć nam serwować prawdę!"
JA NIC NIE MUSZE :)
jesli grzeczniej i "ladniej"bys poprosil albo zapytal mysle ze bym mogla rozwiac Twoje watpliwosci ale dam ci ta satysfakcje zebys sobie podopowiadal odpowiedzi do niektorych pytan :)
Nie bede robic to na co TY akurat masz ochote zalozyles watek zwyczajnej i uwazasz ze skoro ja to ja TO MUSZE ODPOWIADAC NA WSZYSTKO:)dosc intestywnie sie udzielasz na tym forum w kazdym watku mozna znalesc "czastke" Twojej opini.Widac czesto przebywasz na ShowUp.tv :) i obserwujesz wszystko i wszystkich pytanie czy dosc uwaznie to robisz zeby zaczynac jakis temat pozniej na forum ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 18:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
A więc droga koleżanko już wyjaśniam - to forum i ten dział służy głownie do tego, żeby recenzować transmitujące - czyli TEORETYCZNIE można by się ograniczyć do: "twarz 8, dupa 6, cycki 9" etc - niestety gdybyś spróbowała kiedyś napisać jakąś recenzję (do czego zachęcam - wszak mamy też dział "męski", możesz spróbować opisać w nim jakiegoś swojego ulubieńca do którego najbardziej lubisz strzelać z palca, albo opisać którąś ze swoich ulubionych transmitujących - jeżeli takie masz) to byś szybko zauważyła, że NIE DA SIĘ opisywać wyłącznie samego ciała, bo do odbioru osoby (nie bójmy się tego słowa, wszak to nie roboty do masturbacji :-) potrzebny jest także opis charakteru. Może to wydawać się nieistotne, ale już samo to, że laska jest bądź nie jest "żetoniarą" (czytaj: robi wszystko dla kasy a nie, chocby cześciowo, dla funu) wpływa na to, jaki daje pokaz, podobnie jak poczucie humoru i inteligencja, które umilają nie tylko czas spędzony na ogólnym, ale także na privach (może Ci się to wydać dziwne, ale sporo facetów lubi sobie pogadać "po" - ja w sumie też). Inną istotną kwestią jest sponsoring - dla wielu czytających jest to dość istotne i dlatego staram się tą kwestię też wybadać przed napisaniem recki. Wszystko to sumuje się na to, że piszę recenzje zahaczające dość mocno o sferę osobistą a i też jezeli czegoś nei wiem, staram się "pobudzić" innych do dopisania kolejnego "rozdziału" co widać np. na przykładzie Twojej recki - rzuciłem wątek sponsoringu, wątek zamkniętego obiegu i ktoś te watki ciągnie dalej i albo się wyjaśnia albo nie - niektórzy nazwą to plotkowaniem, niektórzy konstruktywnym zbieraniem informacji - nie ważne. Jeżeli Cię to drazni - po prostu forum nie czytaj albo po każdej rzuconej plotce staraj się ją naprostowywać, mi jest wszystko jedno - jak już zacząłem te wątki to miłoby usłyszeć prawdę, jeżeli nei chcesz jednak jej przedstawić - Twoja sprawa, jakoś to przeżyje.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 18:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 cze 2014, 19:14
Posty: 9
Jak juz wczesniej napisalam na MOJEJ TRANSMISJI MOZESZ DOWIEDZIEC SIE TYCH WSZYSTKICH RZECZY JAKIE TY SAM TU "CIAGNIESZ"A MIANOWICIE:
- czy robilam pokazy z facetem ,
- czy mam konto na zbiorniku lub tez na innych portalach ,
- czy umawiam sie za kase,
-i wiele wiele innych :)
wiem na czym polega to forum napisalam jeden post abyscie wiedzieli ze zabawnie jest czytac rozne bzdety o sobie ktore wymyslacie albo wlepiacie jakies linki uwazajac (nie wiem na podstawie czego )ze to ja :D
szukacie jakies sensacji albo nie wiadomo czego :)
nie musisz mi pisac jakie jest ShowUp.tv doskonale wiem bo w porownaniu nadaje tam ,siedze dosc dlugo i zapoznalam sie od innej strony z ogladajacymi niz ty :)
(może Ci się to wydać dziwne, ale sporo facetów lubi sobie pogadać "po" - ja w sumie też)

pozdrawiam serdecznie zwyczajnaona


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 19:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Pytanie tylko: czy aż tak bardzo mi zależy na tych informacjach żeby czekać na Ciebie na ShowUp.tv kilkanaście godzin kilka dni pod rząd (bo ostatnio coś mało nadajesz i trudno Cię trafić) i potem wypytywać Cię na transmisji? A tym bardziej pisać drogocenne (wszak każda to 5 zet!) PW? Chyba nie... I druga sprawa - ja lubię słyszeć prawdę, nawet ta bolesną, a z tego co Cię do tej pory poznałem, niestety jesteś typową kobietą i przepuszczasz prawdę przez sito o którego to gęstości decydujesz zależnie od tego, kto słucha.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 19:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 cze 2014, 19:14
Posty: 9
To Twoje zdanie i masz do tego pelne prawo aby tak uwazac:)

pozdrawiam bardzo mocno :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 19:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
Cześć, Rutger :)
Tu jeden z piesków. :)
Mnie się atmosfera u Zwyczajnej bardzo podoba i niespecjalnie mnie obchodzi z kim się widuje. A że nie ma tyłka jak nie masz żetonów, no przykro mi :)

Modu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 19:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Nie chodziło mi o to, że "nie ma tyłka kiedy nie ma żetonów" tylko o to, że nawet jak mam żetony to nie ma nic więcej niż ten przysłowiowy tyłek... No chyba, że "pieski", po kilku tygodniach ugadywania i udawania wielkiej przyjaźni, dostają na privach "coś ekstra" o czym się nie przekonam bo nie mam ambicji żeby zostać pieskiem. A ja lubie dostawać "full service" kiedy już płacę za privki, a nie tylko "wersje demo" z erotycznym pokazem i, owszem, bardzo ładnym ciałem, ale nie wykorzystywanym w 100%. I nie jest to tylko moje zdanie bo wiele osób to potwierdza

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 19:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
Hm, cóż, tego nie sprawdzisz. :)
Ale z tego co wiem, nawet dla piesków nie ma nic ekstra. :D

Pozdro

Modu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 19:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Nie podbieraj mnie :-P Nie zmusisz mnie, żebym brał się za udawanie pieska tylko po to, żeby zobaczyć co dostajecie na priv :-P I podejrzewam że nawet jakbyś dostawal "coś ekstra" na privach (albo - o zgrozo! - w realu) to i tak byś się tym nie pochwalił na forum ogólnym, bo Twoja pięknozadkowa pani by Ci od razu nałożyła kaganiec :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 19:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
Oj! Ranisz mnie :D

Nie no, masz tylko moje słowo, tyle ile jest warte, ale nie widziałem nic na trans, co by potwierdzało, że Zwyczajna się umawia.

Pozdro :D

Modu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 19:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
A te profile na zbiornikach? Chyba nie przekonasz mnie, że to tylko przypadkowa zbieżność nick/miejsce zamieszkania/wiek/rodzaj sylwetki?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 19:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
Nie wiem. Nie znam żadnego jej profilu na zbiornikach i innych portalach.

Modu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 19:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
bardzo ładnym ciałem, ale nie wykorzystywanym w 100%
Ruger Ty natomiast swoje cialo wykorzystujesz w 200% zapewne...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 19:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Zakaz podawania kontaktu Były podawane wcześniej w temacie, jeden czy dwa stare, zakładane i porzucone jeszcze kiedy miała 20 lat i jeden nowy, aktualny na którym loguje się do dziś* (i oczywiście "przypadkiem" daty logowania pokrywają się z datami nadawania na ShowUp.tv :-) Nie żebym jej wypominał czy coś (bo tak to chyba wygląda) - każdy ma prawo prowadzić jakieś swoje życie erotyczne i poszukiwać sobie takiego partnera i w takim celu - czy to matrymonialno-romantycznym, czy może stricte seksualnym - jakim mu się podoba, jedynie prosiłbym o tą odrobinę szczerości i jeżeli już taki profil nalezący do Zwyczajnej został namierzony, o przyznanie się "tak to mój" i tyle, a nie naiwne zaprzeczanie. Nie ma się co wstydzić, jest 21 wiek, kobieta też ma prawo szukać sobie "przygód" a i też naiwnością byłoby oczekiwac, że po tylu latach kucia we własnym ciele jak w marmurze, dziewczyna będzie się zadowalać jakimiś grubasami albo cherlakami - ma świetne ciało wiec ma też prawo w pierwszej kolejności oczekiwać ciała z najwyższej półki od potencjalnego partnera, dopiero potem ewentualnie tych romantycznych "bzdur" w stylu: osobowość, charakter, inteligencja (jeżeli w ogóle).

Zakaz podawania kontaktu - tak, ja moje 15 cm szczęścia wykorzystuje w 200% :-)

*- ten podany przez Radus_87 kilka dni temu, niestety teraz forum cenzuruje konkurencyjne adresy www, było to bodajże erodate peel

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 22:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Czuje sie dosc komfortowo, bo nic z tego co napisalem w tym watku na Twoj temat nie zalapie do "bzdur i niestworzonych historii". Wszystkiego faktycznie mozna bylo dowiedziec sie na ogolnym. O transmisji z facetem ktos tu napisal, ale nie widzialem - nie slyszalem, mam gdzies...
Moje zdanie co do profili na portalach erotycznych i spotkan sponsorowanych, nadal uwazam ze raczej malo prawdopodobne. Pamietam tez ze faktycznie lubilas sobie pogadac po privie ;)
Jednej rzeczy tylko nie rozumiem, dlaczego nie robisz juz privow? Tak jak pisalem wczesniej, ciagle znajdzie sie wielu ktorzy zaplaca duzo za show w Twoim wykonaniu wiec, why not?

P.S. pozdrowienia dla pieskow* (tych dwoch starych ;) modus to jeszcze szczeniaczek ;) )

*pieskow - uzylem tego bez zlosliwosci


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2014, 08:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 cze 2014, 19:14
Posty: 9
I to mnie moze wyroznia w jakis sposob od dziewczyn z tego portalu NIE SIEDZE TU TYLKO I WYLACZNIE DLA KASY!nie jestem pazerna na zetony,nie prosze sie nikogo o napiwek ani nie zachecam do wejscia na priv -jesli chce sam wejdzie,nie mam ustalonego celu ile dziennie musze tu "uzbierack jak co niektore laski .....

czasami warto poczekac na te privy zeby byly JAKIES a nie byle jakie :D

ps z tym szczeniaczkiem to ci sie udalo :)musze zrobic liste kto jest pieskiem a kto szczeniaczkiem :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO