ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 09:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 cze 2014, 12:55 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
Ona sama opowiadala kiedys, jak jej wladca smieci czy jak mu tam proponowal spotkania za kase na ShowUp.tv i ostro go jechala za to, a tamte 2 profile to raczej o niczym nie swiadcza, skoro nie ma zdjec i nie mozna tego zweryfikowac. A na zbiorniku konto miala ale nic o sponsoringu nie bylo, a tam sie kurwy raczej z tym nie kryja co robia, wiec nie rozumiem po co takie rozwazania w ogole tu robicie, skoro to same domysly


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 13:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
komin pisze:
Nie zebym jej bronil, tak jak pisalem ja juz raczej u niej nie siedze. Za to kiedys dawno zdarzylo mi sie z nia troche lepszy kontakt miec i raczej odnioslem wrazenie ze na sponsoring to kiepskie szanse. Te ogloszenia tez mnie nie przekonuja specjalnie. Czlowiek sie uprze to zawsze kogos dopasuje, a zdjec tam nie widzialem.
I jedna rzecz mi jeszcze nie pasuje, po cholere mialaby dawac dupy za kase skoro akurat ona moglaby zbic niezla kase na privach ktorych nie robi. Ona nie musialaby sie bawic w privy po stowce, mysle ze bez problemu mialaby 2-3 konkretnych klientow dziennie za 1000-1500. Bylem u niej na privie i osobiscie spokojnie bym tyle zaplacil.
Jedyne co mi przychodzi do glowy to ze dziewczyna jedzie z pokazami na skypie za lepsza kase dla grupy stalych klientow, w koncu jest na tyle dlugo na kam ze juz spokojnie sobie zbudowala baze chetnych.


W sumie ona jest strasznie dziwna i nieobliczalna, więc jej prawdziwe życie i sposób dochodu pozostaje wielką tajemnicą. Np. privy - nie wiem jak kiedyś ale teraz włącza je od wielkiego święta, czasami przez kilka dni pod rząd nie mogę trafić a jak jużto jest albo "rozmowa 10 minut 100 zet" albo sama cipka/piersi/pupa, pisałem jej żeby mi ustawiła coś innego, coś ostrego, że jestem gotowy zapłacić tysiaka za 15-20 minut zabawy zakończonej orgazmem - nie, nie, nie! Co jej zależy? I tak nie pokazuje twarzy więc nawet jakbym ją nagrał to nic jej się nie stanie a dupą i cyckami świeci za 30 zet więc i tak każdy może ją mieć w każdej chwili - nie, nie, nie. A przecież tysiak piechotą nie chodzi, żeby go zarobić normalnymi privami czy celem musiałaby siedzieć ponad 2 godziny, a tak ma po 20 minutach, klient sam jej napisał na czacie, nie musi go namawiać, targować się - czemu nie? Więc może jest tu dla samych rozmów? Na pewno nie bo jednak "leci" na żetony, jakby było inaczej nie ustawiałaby celów i privów erotycznych. A znowu na brak kasy na pewno nie narzeka - nosi modne ciuchy, mieszka sama w sporym mieszkaniu, wszystkie najnowocześniejsze gadżety typu tablet, smartfon etc. a pracuje ledwo parę godzin dziennie (bo jest na ShowUp.tv między 12 a 16 przeważnie, koło 15 już się szykuje "na bóstwo" i znika koło 16, potem przerwa a o 23 już znowu nadaje więc pewnie wtedy pracuje) Kobieta-zagadka :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 13:27 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
Widze, ze zajebiscie duzo dowiedziales sie o jej zyciu, ogladajac ja na kamerach :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 13:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
No zgadzam sie, miedzy innymi ucieklem od niej dlatego ze mi wiecej rzeczy nie pasowalo niz pasowalo.
Tak tylko dla naprostowania, mieszka w domu z rodzicami, tak jak mowilem pracuje w solarium pewnie po pare godzin a oprocz tego bardzo duzo czasu, chyba codziennie poswieca na treningi dlatego jest pewna systematycznosc w tym jak sie na ShowUp.tv pojawia. Fakt ze ona ma taki tryb siedzenia na ShowUp.tv jakby to byl bigbrother, budzi sie wlacza trans i siedzi z celem lub bez.
Podejrzewam ze dochody z ShowUp.tv wystarczaja na calkiem komfortowe zycie. Grubsze wydatki czy wiele rzeczy zwiazanych z jej pasja pokrywaja stali bywalcy jej transmisji.
Priva faktycznie teraz chyba ciezko wyrwac i chyba nigdy nie byl to orgazm czy palcowka, ona robila taki "show dance" erotyczny, bardzo erotyczny ;) czegos takiego nigdy potem na ShowUp.tv nie widzialem.
Jesli ktos byl u tequilabumbum na privie to powiem ze w porownaniu ze zwyczajna tequila jest jeszce sto lat za murzynami.
Reasumujac, laska z ogromnym potencjalem niestety nawet w polowie niewykorzystanym z nieznanych przyczyn. Wroce do niej dopiero gdy ona w koncu zdecyduje czego chce od ShowUp.tv.
Byle szybko bo latka jednak leca a ja lubie mlodsze ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 13:56 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 22:04
Posty: 23
Kolejne konto
http://pl.ShowUp.tv/profile/bejbe90/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 13:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
tomskc pisze:
Ona sama opowiadala kiedys, jak jej wladca smieci czy jak mu tam proponowal spotkania za kase na ShowUp.tv i ostro go jechala za to, a tamte 2 profile to raczej o niczym nie swiadcza, skoro nie ma zdjec i nie mozna tego zweryfikowac. A na zbiorniku konto miala ale nic o sponsoringu nie bylo, a tam sie kurwy raczej z tym nie kryja co robia, wiec nie rozumiem po co takie rozwazania w ogole tu robicie, skoro to same domysly

Dlatego pisze ze watpie w spotkania za kase. Rozwazamy sobie bo to forum i od tego jest...
Chyba zauwazyles ze jej raczej nie krytykuje, ot opisuje swoje obserwacje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 14:09 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
komin pisze:
tomskc pisze:
Ona sama opowiadala kiedys, jak jej wladca smieci czy jak mu tam proponowal spotkania za kase na ShowUp.tv i ostro go jechala za to, a tamte 2 profile to raczej o niczym nie swiadcza, skoro nie ma zdjec i nie mozna tego zweryfikowac. A na zbiorniku konto miala ale nic o sponsoringu nie bylo, a tam sie kurwy raczej z tym nie kryja co robia, wiec nie rozumiem po co takie rozwazania w ogole tu robicie, skoro to same domysly

Dlatego pisze ze watpie w spotkania za kase. Rozwazamy sobie bo to forum i od tego jest...
Chyba zauwazyles ze jej raczej nie krytykuje, ot opisuje swoje obserwacje.


to nie bylo do ciebie tylko do rugera:P sorry nie zaznaczylem cytatu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2014, 16:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
tomskc pisze:
Widze, ze zajebiscie duzo dowiedziales sie o jej zyciu, ogladajac ja na kamerach :D


Każda szkoła agenturalna - niezależnie czy to KGB, czy CIA czy naszej chujowe, napadające na dziennikarzy ABW uczy, że ważniejsze od tego co dowiesz się z papierów czy od świadków jest to, co sam zaobserwujesz - bo papiery można podrobić, świadkowie mogą kłamać albo być podstawieni a własna obserwacja, jeżeli jest przeprowadzona prawidłowo, skutkuje najbardziej cennymi informacjami. Mi daleko od agenta 07 zgłoś się, mam też wyjebane na życie transmitujących i jej klientów ale nie powiem, miałbym chrapkę żeby posiąść takie ciało, bo w mojej wsi, ba! W najbliższym Dużym Mieście nie widziałem kobiety z aż tak pięknie wyrzeźbionym ciałem (nawet na ShowUp.tv takich nie ma za dużo, DiamondStar ma też śliczny brzuszek i zgrabne nogi ale ona znowu nie ma biustu), więc jeżeli byłaby to kwestia wyrzucenia jednorazowo pewnej sumy to byłbym gotów ją odżałować żeby mieć co wspominać przez resztę życia. Ale żeby cokolwiek zdziałać trzeba najpierw ustalić czy laska się w ogóle puszcza a do tego niezbędne są nie tylko obserwacje ale i "zasięgnięcie języka" i to właśnie robie korzystając z (do tego przeznaczonego) forum.

A ustaliliśmy że nasza zwyczajna koleżanka nie jest ani puszczającą się za kase kurewką, ani też nie jest krystalicznie czystą dziewicą skrzywdzoną i niezrozumianą przez złych facetów (na jaką kreuje sie na czacie) - jest zwykłym człowiekiem, który ma swoje wady i zalety - ani nie szuka kogoś "po prostu z dobrym sercem, wygląd nie jest ważny" (bo nie oszukujmy się - takich facetów są miliony i mogłaby mieć w każdej chwili kogoś takiego który nie jest szczególnie piękny ale byłby jej wierny aż po grób) tylko szuka wysportowanego, zadbanego faceta i łudzi się (jak większość kobiet) że taki facet, który jest w górnych nie wiem, 5 czy 10% społeczeństwa i może mieć KAŻDĄ laskę ba! Same pchają mu się na Wacka ale postanowi spędzić życie właśnie z nią, odpędzając się od tabunów młodszych i ładniejszych. Do tej pory jej się nie udawało, ale jak każda kobieta - do trzydziechy ma czas żeby to zrozumieć...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2014, 19:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 cze 2014, 19:14
Posty: 9
witam bardzo serdecznie powyzszych panow wdajacych sie w goraca dyskusje:)
Jęsli chcecie sie o cos zapytac to pytajcie smialo a nie piszecie bzdury na tym forum :)
Chociaz z drugiej strony zabawnie jest czytac niestworzone rzeczy na swoj temat :)
Pozdrawiam serdecznie :)

ZwyczajnaOna


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2014, 20:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
zwyczajnaona pisze:
witam bardzo serdecznie powyzszych panow wdajacych sie w goraca dyskusje:)
Jęsli chcecie sie o cos zapytac to pytajcie smialo a nie piszecie bzdury na tym forum :)
Chociaz z drugiej strony zabawnie jest czytac niestworzone rzeczy na swoj temat :)
Pozdrawiam serdecznie :)

ZwyczajnaOna


Uwaga,to nie ona to brodaty Henryk, lubi podawać się za kobitki,nosi damskie ciuszki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2014, 21:24 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Tristan Saint pisze:
zwyczajnaona pisze:
witam bardzo serdecznie powyzszych panow wdajacych sie w goraca dyskusje:)
Jęsli chcecie sie o cos zapytac to pytajcie smialo a nie piszecie bzdury na tym forum :)
Chociaz z drugiej strony zabawnie jest czytac niestworzone rzeczy na swoj temat :)
Pozdrawiam serdecznie :)

ZwyczajnaOna


Uwaga,to nie ona to brodaty Henryk, lubi podawać się za kobitki,nosi damskie ciuszki.


Nie z nami te numery, Henryku! A teraz ściągaj te rajstopy bo drzewo trzeba porąbać i świniakom jeść dać!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2014, 21:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
zwyczajnaona pisze:
witam bardzo serdecznie powyzszych panow wdajacych sie w goraca dyskusje:)
Jęsli chcecie sie o cos zapytac to pytajcie smialo a nie piszecie bzdury na tym forum :)
Chociaz z drugiej strony zabawnie jest czytac niestworzone rzeczy na swoj temat :)
Pozdrawiam serdecznie :)

ZwyczajnaOna


Tez Cie witam, jesli to Ty.
To ja pytam smialo skoro chcesz udzielic odpowiedzi. Co w powyzszym watku jest bzdura a co prawda?;)
Tez pozdrawiam,
Twoj (byly) fan ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2014, 22:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
a ja zapytam kiedy bedzie nastepna transmisja?, zobaczymy czy Ty to Ty...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 cze 2014, 06:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Henryk nie wie :-(

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 cze 2014, 21:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
Byłem na trans i zapytałem. To pisała Zwyczajna.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 cze 2014, 21:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 cze 2014, 19:14
Posty: 9
zaraz wlacze transmisje a jesli nie wierzycie ze to ja mozemy sie umowic ktoregos wieczoru na konkretna godzine na ShowUp.tv i wlacze transmisje moge nawet dla upewnienia sie waszego 100% napisac jakies slowo na kartce i pokazac do kam .
Widac ze jestescie "niedowiarki"i uwazacie ze sciemniam .:) a jednak sciemnia tu ktos inny :)

pozdrawiam ZwyczajnaOna


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 cze 2014, 21:26 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Napisz "Kopytko".
:P

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 cze 2014, 21:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 10:52
Posty: 16
Uwaga. Jest trans, zwyczajna pisze Kopytko


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 cze 2014, 21:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 cze 2014, 19:14
Posty: 9
wierza teraz czy nie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 cze 2014, 23:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Nie przekonało nas to, jeżeli Ty to Ty to jutro zrób 3 godziny pokazu hard na ogólnym za darmo, to nas przekona :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO