ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 24 kwie 2015, 17:34 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
Nawet, jezeli ktos napisze cos niemilego, slabego i ogolnie jak to ktos ujal zenujacego, to niejako podpisuje sie pod tym swoim nickiem, powiedzial co chcial powiedziec. Nie wszyscy kochaja Toxic, ich prawo. Forum ma byc niby niezalezne, i jak mamy tylko lizac dupska dziewczyn ktore wystepuja, to lepiej dac sobie spokoj.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 24 kwie 2015, 17:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Liczi pisze:
[...] jak mamy tylko lizac dupska dziewczyn ktore wystepuja, to lepiej dac sobie spokoj.


Nigdy w stosunku do Toxic tego nie robiłem, byłem jak najdalej od podlizywania się jej, a nawet pisałem raczej swoje negatywne odczucia, jednak poziom hejtu jaki się tu wylewa jest straszny, najazd huzia na Józia, Toxic nie zasłużyła na takie traktowanie.

Poza tym trzeba skupić się na pozytywach, Toxic ma spory staż na ShowUp.tv, swoją pozycję, którą ostatnio przez dramy zaczęła trochę tracić ale jak pisałem wcześniej, otrząsnęła się z tego i ostatnie weekendowe transmisje były na prawdę dobre, ładna muzyka, taniec, fajne rozmowy, dlatego proponuję zrobić grubą kreskę jak w '89 r. i zakończyć hejtowanie.

ToxicAngel pisze:
Dziękuję za miłe słowo :) Jak widać nie wszyscy potrafią się zachować z klasą:) pozdrawiam ToxicAngel

Również pozdrawiam 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 24 kwie 2015, 17:49 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 kwie 2015, 03:58
Posty: 65
Można nie lubić kogoś ma się prawo , co nie daje tej osobie prawa by obrażać pomawiać i godzić w jej wizerunek.

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 24 kwie 2015, 17:57 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 kwie 2015, 03:58
Posty: 65
ToxicAngel pisze:
W związku z tymi pomówieniami chciałam się odnieść do tej pani która rzekomo mnie nie ''hejtuje'' zamieszczając parę wpisów wiadomości które otrzymałam zwracając również uwagę na słowa, używane w tych wypowiedziach . Jak łatwo można zauważyć pani operuje bardzo ubogim zasobem słów jak również powtarzającymi się zwrotami (o czarnych pałach kutasach i tym podobnych zwrotach) więc jest to pisane przez jedną osobę.. pani ta również ma chyba obsesję dotyczącą mojej osoby co wyraźnie widać z jaką zaciekłością tworzy te brednie wymyślając coraz to bardziej prymitywne historie potrafiąc się nawet przyczepić do kubka w którym się pie kawę ze kubek jest na ogłoszeniu na portalu erotycznym uśmiałam się do łez :) chyba zacznę pić kawę w kieliszku do wódki bo używanie kubka z porcelany ze znakiem zodiaku który można kupić w każdym sklepie to przestępstwo z konsekwencjami pomówień .. teraz zamieszczę kilka wiadomości bardzo poczytnych mam nadzieję że inni też się z tego uśmieją do łez. To tak na początek mała dawka humoru:) i zwróćcie uwagę na pisownię oraz używane słowa. Ja podpisuje się własnym nickiem nie chowając się jak tchórz..


annPerliczka
2015-04-16 02:46:11
Przestaniesz mi w koncu opierd.dupe ? Mam cie dosc natretna jestes nie wiem o co ci chodzi ja cie nie Hejtuje i co moze powiesz ze ta szmata jest odemnie ? znowu ? Pocaluj mnie w dupsko mów mi Boginii i oddawaj mi hołd codziennie rano

BOGINICHICKA
2015-04-16 02:59:33
powiem ci jedno ty jestes psychiatryk wiesz ja nie swiece pipka na antenie ShowUp.tv ja jestem normalna a ty co ? i jeszcze tak mó

BOGINICHICKA
2015-04-16 03:01:46
Ja ci dam jebnięta nie jestem masz mi oddać hołd kleczec i do czarnej paly masz czekac az ci dam rozgrzeszenie wiesz co ty za glupoty opowiadasz ?
BOGINICHICKA
2015-04-16 03:05:32
Mozesz nie czytać tego co ja do ciebie pisze na transmisji ? Bo ja nie chce zeby wszyscy wiedzieli ja cie slucham nie rozmawiaj o mnie to ja twoje bogini machaj palemka i przynosic mi soczki z melona mozesz

BOGINICHICKA
2015-04-16 03:07:47
JESTEM TWOJA BOGINI WIESZ DOBRZE ZE CIE LUBIE ALE MNIE WKURWIASZ DZIEN I W NOCY WIESZ JA CIE BEDE CISNELA KIEDY BEDE ZYLA WIESZ JA CI DAM
BOGINICHICKA
2015-04-16 03:11:08
TY MASZ KURWA ZEZOLA ZEZOLINO I JEBANA NIE UMIESZ CZYTAC BO JA PISZE PO POLAKU WIESZ JESTES PIERDOLNIETA CALUJ MOJE NOGI NIE MOW DO MNIE NA TRANSMISJI BO WSZYSCY SLYSZA WIESZ

BOGINICHICKA
2015-04-16 03:14:31
Wiesz jak tak możesz CO JA CIE NIGDY NIE OBRAŻAŁAM MAM PROŚBE NIE CZYTAJ WIESZ ?? I NIE OPOWIADAJ NA MNIE TAKICH PIERDOLUCHÓ



BOGININATALIA696
2015-04-16 03:30:37
ty jebana malpo ogladam cie wiesz jak mozesz tak opierdalac pizde chice wiesz jestes beszczelna szmata wiesz ja rozmawiam wlasnie z chicka na skaypie wiesz i slysze pluje ci w morde pizdo wiesz jestes beszczelna


SmierdzacaMamuska
2015-04-17 04:32:14
A mnie zostaw w spokoju wiesz bo jestes nienormalna i klekaj do mojich nóg JESTEM TWOJA BOGINNI CHICKA

SmierdzacaMamuska
2015-04-17 04:33:20
i jestes beszczelna i niedojebka wiesz glupia pizdo

Mam nadzieję ze lektura się spodobała:) oraz że ludzie mający choć trochę zdrowego rozsądku sami wyciągną z tego odpowiednie wnioski.. jak również porównają te wypowiedzi z wypowiedziami Fuck anka 92 za którym kryje się ta sama osoba również używająca też swojego nicka sygnując się na ''boginię'' ale chyba bagienną.


Proszę o ujawnienie adresów IP użytkowników (sztucznalala, Fuck Anka 92) które łamią prawo kodeksu karnego Art 212 pomawiając, poniżając i zastraszając moją osobę narażając dobra osobiste.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 24 kwie 2015, 17:58 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 kwie 2015, 03:58
Posty: 65
Proszę o ujawnienie adresów IP użytkowników (sztucznalala, Fuck Anka 92) które łamią prawo kodeksu karnego Art 212 pomawiając, poniżając i zastraszając moją osobę narażając dobra osobiste.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 07:15 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Czupakabra pisze:
jak tak czytam te "składne" zdania, bogate słownictwo itp to mi styl pisania tej "pani" pasuje co najmniej do dwóch użytkowników forum ;D

Co ty chcesz od tych zdań? Wielu nie potrafi napisać nawet takich ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 07:18 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Toxic ma swoich hejterów jak widać. Powiedziałbym, że to jest sukces ;D ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 07:23 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
trafiła kosa na kamień:P nic dodać nic ująć :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 08:56 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 kwie 2015, 03:58
Posty: 65
abradababra pisze:
ToxicAngel pisze:
Cichy_Bob pisze:
Muj borze :o Królowa biednych smutnych korniszonów na pokładzie Obrazek Nasze dni są policzone Obrazek ^-^



Nie dramatyzuj:) Nikomu krzywdy nie robię:) ale na zaistniałą sytuacje z pomówieniami musiałam zareagować nie dam tej pani satysfakcji z szerzenia takich pomówień. Generalnie dowcipny jesteś rozbawiłeś mnie ,lubię ludzi z poczuciem humoru:) pozdrawiam Cichy_Bobie :) ToxicAngel


Cichy_Bob polubiła cie ToxicAngel. Ty szczęściarzu :P


A jak widać nie jestem tak toksyczna jak sugerują ludzie by wyrzucić z siebie złość:) Ni mam w sobie agresji czy psychiki socjopaty:) pozdrawiam ToxicAngel


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 11:09 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 kwie 2015, 03:58
Posty: 65
lukkki pisze:
Toxic ma swoich hejterów jak widać. Powiedziałbym, że to jest sukces ;D ;)


Dokładnie widocznie jestem na tyle wyrazistą osobowością że innym to ciąży bardzo:) pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 11:53 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
hej Toxicpudernico... dobrze, że się włączyłaś do rozmowy-a już wszyscy myśleliśmy, że mchem obrośniesz pod tym kocykiem na wizji... czipsy, wino, kocyk z mchu i do roboty-bo nam się nudzi... rozbawiaj nas dalej... dobrze że się rozkręciłaś... miou miou

wyjaśniam: shrew23 ogłaszała się na nieistniejącej sexfotce przed EURO2012 -potwierdzam, bo się spotkałem... zabawa fajna-ale ona była wtedy zdecydowanie bardziej stonowana... anal wyśmienity-ale jeśli pamiętam Pani dużo bardziej spokojna i cierpliwa była wtedy... coś jej się odmieniło po kontaktach ze mną-cały czas coś gadała, że ma jakieś lesby koleżanki i ona jako jedyna z tego towarzystwa się bzyka z facetami... poszła potem w ten przemysł klubowo-kamerkowo-filmowy... zagadywałem ostatnio do niej na maila-ale jak prosiła o scan badań to sobie darowałem-nie wiem z kim się bzyka-bez gumki odpada-starych błędów nie popełniam ponownie... tyle w temacie... laska nawet własnego psa wciągnie do biznesu-by mieć na zakup biżuterii robionej na zamówienie u złotnika... a jakie soczyste teksty o mamusi na transmisji waliła-normalnie definicja subtelności i wzorowych relacji matka-córeczka "imprezowiczka"

odnośnie tych twoich agencji modelek-to tyle mam do powiedzenia, że jeśli twój profil jest na fb-to choinka lepiej się prezentuje niż ty-a ty z tym obcisłym warkoczem na łepetynie miałaś wygładzone wszystkie zmarszczki i naciągnięte mięśnie mimiczne... jeśli to twój profil na fb-to na forach sama szukałaś dziewczyn do produkcji telewizyjnych i do kalendarzy-albo oczywiście ktoś się pod ciebie podszywał... no i te stare portale społecznościowe-masakra-obecnie pracujesz jak pracujesz-firma pewnie padła i na życie trzeba dorabiać tu i tam... wszędzie ciebie pełno mimo upływu lat-nie trzeba wchodzić na anonse... twojego NIPu czy KRS nie podam-choć to żaden problem... oczywiście mogę się mylić-ale nie chcę się bawić w detektywa... nie tylko ja się na tobie poznałem... to co mówiła FuckAnka w zasadzie się pokrywa z tym co wiem...

ps. bzykałaś się z BlackRose czy odwagi zabrakło??? ciekawie jak by to wyglądało-chłopczyca i wielorybek...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 13:07 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
SZTUCZNALALA I FUCKANKA92... macie rozdwojenie jaźni??? no bo idealnie odpisujecie na swoje posty... idealna synchronizacja czasu i miejsca... :) :) :)

może to trójpodział nawet- toxic/sztuczna/fuck to jedna i ta sama osoba??? któż to wie... pudernica ma dużo czasu na knucie swoich intryg , gdy gniazduje pod kocykiem... ona jest taka mądra i interesuje się przecież psychologią... hehe ideał kota kanapowego jeszcze nie przeznaczonego do rzeźni...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 14:38 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Twetty pisze:
[...]hehe ideał kota kanapowego jeszcze nie przeznaczonego do rzeźni...


Że co proszę? :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 17:30 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 kwie 2015, 03:58
Posty: 65
Twetty pisze:
hej Toxicpudernico... dobrze, że się włączyłaś do rozmowy-a już wszyscy myśleliśmy, że mchem obrośniesz pod tym kocykiem na wizji... czipsy, wino, kocyk z mchu i do roboty-bo nam się nudzi... rozbawiaj nas dalej... dobrze że się rozkręciłaś... miou miou

wyjaśniam: shrew23 ogłaszała się na nieistniejącej sexfotce przed EURO2012 -potwierdzam, bo się spotkałem... zabawa fajna-ale ona była wtedy zdecydowanie bardziej stonowana... anal wyśmienity-ale jeśli pamiętam Pani dużo bardziej spokojna i cierpliwa była wtedy... coś jej się odmieniło po kontaktach ze mną-cały czas coś gadała, że ma jakieś lesby koleżanki i ona jako jedyna z tego towarzystwa się bzyka z facetami... poszła potem w ten przemysł klubowo-kamerkowo-filmowy... zagadywałem ostatnio do niej na maila-ale jak prosiła o scan badań to sobie darowałem-nie wiem z kim się bzyka-bez gumki odpada-starych błędów nie popełniam ponownie... tyle w temacie... laska nawet własnego psa wciągnie do biznesu-by mieć na zakup biżuterii robionej na zamówienie u złotnika... a jakie soczyste teksty o mamusi na transmisji waliła-normalnie definicja subtelności i wzorowych relacji matka-córeczka "imprezowiczka"

odnośnie tych twoich agencji modelek-to tyle mam do powiedzenia, że jeśli twój profil jest na fb-to choinka lepiej się prezentuje niż ty-a ty z tym obcisłym warkoczem na łepetynie miałaś wygładzone wszystkie zmarszczki i naciągnięte mięśnie mimiczne... jeśli to twój profil na fb-to na forach sama szukałaś dziewczyn do produkcji telewizyjnych i do kalendarzy-albo oczywiście ktoś się pod ciebie podszywał... no i te stare portale społecznościowe-masakra-obecnie pracujesz jak pracujesz-firma pewnie padła i na życie trzeba dorabiać tu i tam... wszędzie ciebie pełno mimo upływu lat-nie trzeba wchodzić na anonse... twojego NIPu czy KRS nie podam-choć to żaden problem... oczywiście mogę się mylić-ale nie chcę się bawić w detektywa... nie tylko ja się na tobie poznałem... to co mówiła FuckAnka w zasadzie się pokrywa z tym co wiem...

ps. bzykałaś się z BlackRose czy odwagi zabrakło??? ciekawie jak by to wyglądało-chłopczyca i wielorybek...


nie mam takiego profilu na fb :P
konto oczywiście tam mam ale włosy rozpuszczone i żadnych warkoczy podała bym,ale niestety nie chce najazdu wszystkich wkoło pewnie pani fuck anka sama zakłada takowe profile na fb.. bo ja na pewno tego nie robię mam jedno konto własne ale nie mam zamiaru tu podawać by takie śmiecie jak ty myślały że jak wymyślą bajeczkę o agencjach i modelkach to podam własne dane i sprzedam się tym hejterom by mogli jeszcze i tam się udzielać . no tak tonąca anka brzytwy się chwyta,ale z mojej strony to może się w tym bagnie utopić:P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 18:12 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 kwie 2015, 03:58
Posty: 65
Twetty pisze:
SZTUCZNALALA I FUCKANKA92... macie rozdwojenie jaźni??? no bo idealnie odpisujecie na swoje posty... idealna synchronizacja czasu i miejsca... :) :) :)

może to trójpodział nawet- toxic/sztuczna/fuck to jedna i ta sama osoba??? któż to wie... pudernica ma dużo czasu na knucie swoich intryg , gdy gniazduje pod kocykiem... ona jest taka mądra i interesuje się przecież psychologią... hehe ideał kota kanapowego jeszcze nie przeznaczonego do rzeźni...



Toxic nie udziela się jak te panie a raczej jedna pani pod innymi nickami.. więc Tweety nie opowiadaj bzdur bo nie szukam rozgłosu na siłę tym bardziej obraźliwego, w życiu nie słyszałam większego idiotyzmu. żegnam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 18:14 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 kwie 2015, 03:58
Posty: 65
LoverOfCats pisze:
Twetty pisze:
[...]hehe ideał kota kanapowego jeszcze nie przeznaczonego do rzeźni...


Że co proszę? :o


Lover szkoda słów by to komentować.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 20:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 sty 2015, 22:31
Posty: 11
ta dziwka mówiła ze ja siedze w patoli a stwierdziła to uwaga po białej czystej ścianie na mojej transmisji a sama siedzi widać ze w ciasnej klitce max 25m2 na zapierdzianej kanapie co nie ma nawet stołu bo by sie nie zmiescił do tej klitki haha do tego te jej ała ała debilka co nie umie nawet tańczyć nie wiem co ona robiła w tych klubach co tańczyła w nich chyba stała w miejscu cały czas siedzi i liczy ze jakiś stary bogaty dziadek sie w niej zabuja haha i zazdrosci żetonów innej suce np annpearl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 20:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 sty 2015, 22:31
Posty: 11
ona myśli ze jest inteligentna haha dziffka z klubów


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 25 kwie 2015, 20:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Emocje jak przy zbieraniu grzybów lol

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ToxicAngel
Post: 26 kwie 2015, 03:01 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
haha


Ostatnio zmieniony 26 kwie 2015, 03:47 przez Twetty, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO