ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: _E_V_A_
Post: 12 cze 2015, 12:10 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 maja 2015, 14:12
Posty: 61
Podoba mi się. Wiem, że praca z której robi transmisję to może być bujda jednak nadal lubię do niej wchodzić. Ma to coś co mnie przyciąga i nie jest to golizna.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 13 cze 2015, 01:53 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Bujda na resorach, prawdziwe trans z pracy robią obecnie tylko nierozbieralne, a to i tak tylko ze sklepów, zza lady. Co do samej panito przyznam, że 'biuro' ma całkiem nieźle urządzone. Do czego się mogę przyczepić to tylko to, że za mało pracuje, znaczy udaje że pracuje, bo powinna chociaż te papiery przerzucać z kupki na kupke, kserowac coś albo faktury wprowadzać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 13 cze 2015, 09:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 maja 2015, 14:12
Posty: 61
Telefony odbiera, a to już coś. Jakby zajmowała się tylko pracą to nie miałaby czasu na kuszenie widzów, a nie o to tu chodzi :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 13 cze 2015, 11:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Bardziej wolę jej pokazy wieczorne choć ostatnio ich mało. Zabawy z wodą, miss mokrego podkoszulka i takie tam :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 14 cze 2015, 22:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 cze 2015, 22:07
Posty: 2
byłem pare razy na prywatnej transmisji u niej i przyznam ze wracam i wracac będe. Raz odebrała telefon na privie i zapomniala wyloczyc od razu głosu, usłysząłem tylko jak się przedstawiła: Karolina i kawałek nazwiska chyba na S, ale zdążyła wyłączyć mikrofon niestety jak się zorientowała :( także biuro na stówkę prawdziwe, a z reszta jakby to byla sciema to siedzialaby wiecej czasu na kamerce, a ona tylko za dnia i na godzinke, gora trzy jest. Czasem dluzej jak nie ma tego jej szefa. Teraz jest rzadziej niestety, bo siedzi podobno z jakas laska w biurze i na razie nie moze nadawac.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 15 cze 2015, 18:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 mar 2015, 17:54
Posty: 39
Raz byłem na wieczornym privie i nadal jestem pod wrażeniem :D
Jeden z lepszych jakich miałem okazję doświadczyć :> Tylko coś teraz niestety nie mogę jej złapać, żeby zrobić powtórke :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 15 cze 2015, 20:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2015, 20:02
Posty: 35
moze ta "praca" to rzeczywiscie podpucha jakos kasy nie wyciaga ale cos innego przynajmniej niz w pozostalych oknach.. i dziala na wyobraznie ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 15 cze 2015, 20:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 cze 2015, 22:38
Posty: 1
kiedys na transmisji przyszedl gosciu naprawiac drukarkę. Z 10 minut kamera byla skierowana na goscia, ktory cos tam grzebie przy kserze. Ale nie chciala nic z nim podzialać heheh. A szkoda, mogla mieć najlepszą widownie w tym dniu jakby doszło do jakiejs akcji z nim:) szkoda ze ostatnio mało nadaje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 18 cze 2015, 12:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2015, 12:42
Posty: 6
uwielbiam jej prywatne transmisje obojetnie, czy robi w pracy czy w domu. Orgazm boski, aż chciałoby się ja miec wtedy na żywo. W głosie można się zakochać, serio taki słodki jak u nastolatki. Fakt ze w biurze ostatnio ponad 15 minut na privku lampiłem się w sufit, bo ktos z jej biura zaczal się dobijac i musiala przerwac i mu otworzyc. Siedział tam blisko 15 minut ale w końcu moglismy kontynuowac. Dlatego niekiedy jak nie mam za duzo czasu, wolę na spokojnie odwiedzać ją wieczorami, wtedy ma wiecej czasu i bez stresu jakiegoś. Polecam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 23 sie 2015, 16:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 sie 2015, 20:36
Posty: 27
Co to za prvy jak znika na 15 min.Jak ci zerwie połaczenie to nic nie zobaczysz i zetony przepadną.Jak ktos chce szybki PRV to nie bedzie czekał az ona wroci.Moze specjalnie tak wychodzi?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 23 sie 2015, 16:42 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Jedna wielka ściema dla frajerów. Wymyśliła sobie taki image i się go trzyma.
A jak ktoś się jej nie spodoba, to zaczyna jeździć po rodzicach. Buractwo w czystej postaci.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 24 sie 2015, 16:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2015, 12:42
Posty: 6
bolo-30 pisze:
Co to za prvy jak znika na 15 min.Jak ci zerwie połaczenie to nic nie zobaczysz i zetony przepadną.Jak ktos chce szybki PRV to nie bedzie czekał az ona wroci.Moze specjalnie tak wychodzi?


jestem u niej jak tylko mam możliwość, nigdy sie nie zdarzyło tak żeby mi priv przepadł przez to, ze np. ktoś do niej wejdzie do biura podczas privka i muszę na nią czekać. Zawsze przedłuża wtedy, dodaje minut tego czasu ktory "przepadł". Ja wychodzę zawsze zadowolony


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 24 sie 2015, 18:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Art pisze:
Jedna wielka ściema dla frajerów. Wymyśliła sobie taki image i się go trzyma.
A jak ktoś się jej nie spodoba, to zaczyna jeździć po rodzicach. Buractwo w czystej postaci.


Czy image? Zaczynała pod innym nickiem i bardzo długo była w katakumbach. I jakoś nie było tłumów. Można było pogadać na wiele tematów :) Całkiem spoko dziewczyna. Ale zauważyła, że patrząc z perspektywy kasy lepiej z siebie robić na ShowUp.tv kretynkę a faceci szybciej to kupią. I zmienił się tez image. Biuro zostało, za to pojawiła się mini :) Trzeba było na początku widzieć ile czasu trwało aby ją w końcu namówić aby przyszła kiedyś w sukience :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: _E_V_A_
Post: 30 sie 2015, 13:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lut 2015, 12:34
Posty: 37
na priv nigdy nie bylem, ale podgladam od czasu do czasu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO