ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 18:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
Nie obrazajmy sie nawzajem. Dla jednych "wyluzowana" seksualnosc jest nazbyt wulgarna dla innych "taktownie" podana, zakryta nagosc jest przesadna pruderia. Zupelnie rozne transmisje i odmienne osobowosci. Na cale szczescie ShowUp.tv wciaz zapewnia nam wszystkim spora roznorodnosc-wystarczy zmienic okienko :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 18:11 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lip 2015, 16:17
Posty: 30
tengapala pisze:
wystarczy jej posłuchać 15 minut żeby dojsć do wniosku że nie ma nawet matury a co dopiero studia jak takti :D wątpię nawet żeby miała cos wiecej niż zawodówke :D dzikiwieprz jak zwykle dobrze podsumował...

Wykształcenie, a inteligencja wspólnego w dzisiejszych czasach ze sobą mają tyle samo co reklama, a produkt rzeczywisty - dzisiaj każda, nawet największa umysłowa spierdolona nie nadająca się do wiązania sznurówek (co obserwujemy na ShowUp.tv) ma maturę (oczywiście podstawowa wersję z WOSów i innego gówna) i idzie na jakieś studia, byle iść. Potem takie głąby plasujące się ilorazem inteligencji pomiędzy kartoflem, a gołębiem pocztowym z czesanym przez mamę wąsem, podpisujące się trzema iksami i nie umiejące podsumować dodawania z mnożeniem/mierzące centymetrem i kalkulatorem objętość metra3 wykopu pokończą ekonomie, kosmetyke, turystykoznastwo, filologie , awf-y i potem płaczą, że nawet do zbierania gówna w POlsce nikt ich nie potrzebuje i rozżaleni muszą jechać do skrobania zaschniętej sraki z dup niemieckich starców/zrywania warzyw do Holandii, albo na kasę/wykładacza do Stonki za 1400zł, ale wozi się hołota jakby Masacziuset Institiute of Technology pokończyła i do czegokolwiek innego niż przenieś z pkt A do B była potrzebna XD Znam wielu ludzi bez wykształcenia (kilku nawet bez matury) przy rozmowie z którymi na tematy inne niż cipa, cycki, deskorolka, twój pisiorek jedyną rzeczą jaką byś był w stanie wnieść to alkohol i papierosy - a w życiu radzą sobie tak że 10x by cie kupili i 20 x sprzedali i akurat Ann po bliższym się przyjrzeniu transmisjom (w których nie jest napierdolona jak ręka 98% publiczności na ShowUp.tv i nie robi z siebie debilki) wygląda po części przynajmniej na taką osobę, z naciskiem na umiejętność kupienia cie 10x i sprzedania 20.


Ostatnio zmieniony 18 lip 2015, 18:29 przez ExxonValdezMT, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 18:24 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Ty na pewno po polonistyce jesteś... kwiecista mowa w stopniu perfect.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 18:30 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lip 2015, 16:17
Posty: 30
DzikiWiepsz pisze:
kwiecista mowa w stopniu perfect.

Tym razem postarałem się trochę bardziej ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 19:31 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
ExxonValdezMT pisze:
wygląda po części przynajmniej na taką osobę, z naciskiem na umiejętność kupienia cie 10x i sprzedania 20.


o nie nie mój drogi jesteś widocznie na podobnie niskim poziomie intelektualnym skoro nie zauważyłeś że wygląda na osobę która jedynie handluje własna dupą :D jak to jest że w wieku 30 lat sposobem na życie jest sprzedawanie własnej dupy? ;D ;D ;D
to trzeba być głupią pizdą żeby nie znaleźć sobie normalnej pracy, tym bardziej że bez problemu można zarobic w polsce 10.000 netto :D a tyle na ShowUp.tv jest bardzo ciężko zarobić i trzeba świecic ryjem i pizdą na prawo i lewo :D jeszcze te młode to rozumiem że nie mają doświadczenia i wolą tak zarabiać niz minimalna krajową przez pierwsze 3 lata... ale stare dupy? każda kobieta co jest inteligentna w wieku 30 lat ma porządną posade i nie musi sprzedawać własnej dupy żeby mieć za co żyć
skończ waść pan pierdolić, wstydu oszczędź...

a tu widze najazd na taktowną, bo sie nie jest jakąś sprzedajną blond kurewką która ciagnęła kutasy we włoszech :D tylko kobietą wykształconą co była za granicą w normalnych celach a nie kurwienia sie dla kasy, jak uważasz że ona jest mało inteligentna i po prostu nie rozumiesz jej zajebistości bo jesteś zwyczajnie za głupi na to?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 19:57 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
tengapala pisze:
(...) bez problemu można zarobic w polsce 10.000 netto (...)


Tu jednak troszkę za bardzo odpłynąłeś... chyba, że chodziło o hrywny ;p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 20:02 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lip 2015, 16:17
Posty: 30
tengapala pisze:
ExxonValdezMT pisze:
wygląda po części przynajmniej na taką osobę, z naciskiem na umiejętność kupienia cie 10x i sprzedania 20.


o nie nie mój drogi jesteś widocznie na podobnie niskim poziomie intelektualnym skoro nie zauważyłeś że wygląda na osobę która jedynie handluje własna dupą :D jak to jest że w wieku 30 lat sposobem na życie jest sprzedawanie własnej dupy? ;D ;D ;D
to trzeba być głupią pizdą żeby nie znaleźć sobie normalnej pracy, tym bardziej że bez problemu można zarobic w polsce 10.000 netto :D a tyle na ShowUp.tv jest bardzo ciężko zarobić i trzeba świecic ryjem i pizdą na prawo i lewo :D jeszcze te młode to rozumiem że nie mają doświadczenia i wolą tak zarabiać niz minimalna krajową przez pierwsze 3 lata... ale stare dupy? każda kobieta co jest inteligentna w wieku 30 lat ma porządną posade i nie musi sprzedawać własnej dupy żeby mieć za co żyć
skończ waść pan pierdolić, wstydu oszczędź...

a tu widze najazd na taktowną, bo sie nie jest jakąś sprzedajną blond kurewką która ciagnęła kutasy we włoszech :D tylko kobietą wykształconą co była za granicą w normalnych celach a nie kurwienia sie dla kasy, jak uważasz że ona jest mało inteligentna i po prostu nie rozumiesz jej zajebistości bo jesteś zwyczajnie za głupi na to?

Oczywiście jak zawsze w takich przypadkach nie ma sensu prowadzić sporu bo każdy się będzie przy swoim opierał. W ostatnim zdaniu może nie wyraziłem precyzyjnie mysli - Ann na pierwszy rzut oka i wejściu w losowy dzień na losową jej transmisję, sprawia wrażenie przeżartej psychotropami, ąkłej ćpunki, która jest pół-rośliną, ale po obejrzeniu większej ilości transmisji i trafieniu na taka kiedy nie pije, nie rozbiera się , a siedzi np. w kuchni i tylko rozmawia, widać że pierwsze wrażenie było bardzo mylące, dla mnie ona nie jest wcale głupia - ma jakieś pojęcie o takich rzeczach, o które nawet bym jej nie podejrzewał po tym co zobaczyłem za pierwszymi razami na jej transmisjach, szybko kojarzy fakty i wątki co jest rzadkością u kobiet ShowUpa, a co robi ,ile zarabia i dlaczego robi to co robi to chyba nie twoja sprawa ? Nie każdy ma w życiu z górki, ludzie maja rożne ilości niezawinionych problemów życiowych, korelacje poziomu inteligencji z zarobkami i tym czym się człowiek trudni to może orzec tylko kompletny parapet i zawód internetowy wojownik XD
zakucyka pisze:
tengapala pisze:
(...) bez problemu można zarobic w polsce 10.000 netto (...)

Tu jednak troszkę za bardzo odpłynąłeś... chyba, że chodziło o hrywny ;p

Dopiero parę dni na ShowUp.tv, a już sie przyzwyczaiłem, że tu co drugi to: biznesmen, chirurg, etc... :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 20:33 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Zgadzam się z kolegą powyżej. Inteligencja nie zawsze idzie w parze z wykształceniem. Wielu jest ludzi błyskotliwych i sprytnych życiowo, o których się mówi, że są inteligentni, a nie mają specjalnie wykształcenia i osiągnęli w życiu dużo. Jak obserwuję tych wielkich profesorów to nie wyglądają mi oni na zbyt mądrych i bywają nieporadni w wielu sprawach, często są w szponach lewactwa i służą POpapraństwu (wiem, na końcu już przesadziłem ;D )


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 20:35 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
ExxonValdezMT pisze:
tym czym się człowiek trudni to może orzec tylko kompletny parapet i zawód internetowy wojownik XD


taaaaaaaaaa... coś jeszcze?

taki osąd wychodzi od ludzi którzy wstydzą sie tego co robią, bo normalne jest że każdego ocenia społeczeństwo
jedni są ludźmi sukcesu, którzy mają porządna prace i nie mają sie czego wstydzić
inni są zwykłymi pizdami życiowymi i jedyny ich sposób na życie to np sprzedawać własna dupe i całymi dniami ściemniać co to nie oni :D
boli jak skurwysyn jak ktoś powie prawde ;D

a i bez obrazy dla dziewczyn z ShowUp.tv, wiem że duza część jest tam dla przyjemności jak taktowna czy puredream a nie dla kasy :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 20:41 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
Dla kasy są wszystkie , a zwłaszcza te co nie ukończyły 35-u lat :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 21:01 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Aramiss pisze:
Dla kasy są wszystkie , a zwłaszcza te co nie ukończyły 35-u lat :)


Tu się baaaaaardzo grubo mylisz, bo wśród mniej popularnych jest kilka, które ewidentnie nie są dla kasy i mają powyłączane privy i nawet liczniki.

Zresztą nawet ZmysłowaKrólowa też tak ma, a jakiś cel pojawia się u niej raz na ruski rok.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 21:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
ło Jezu napisałem tylko jedno zdanie a tu taka dyskusja :o .

ExxonValdezMT dobrze ,że jest ktoś jeszcze kto widzi w Ann coś więcej niż tylko kieliszek w jej ręce.

Jak już ktoś napisał inteligencja nie ma nic wspólnego z wykształceniem. Każdy głąb potrafi się wykuć na pamięć tylko ,że papierek z studiów nie nauczy życia. A większość tego co uczą na w szkolę i na studiach ni jak się ma do realiów w prawdziwym życiu. Najlepszym przykładem jest to ,że tylko mały odsetek studentów znajduje prace po studiach. Większość trafia na bezrobocie. Studia są przereklamowane.

Inna sprawa kto powiedział co jest bardziej taktowne a co nie? kto wytyczył normy ? ksiądz z ambony? Nie uważam , że to ,że Ann czy jakaś tam inna laska z tego portalu się rozbiera ujmuję jej w jakimś stopniu godności czy taktu. Typowo słowiańskie/katolickie zaściankowe myślenie. Szczególnie w ustach tych osób ,które oglądają te dziewczyny a potem wyzywają je os kurew na forach jak to. Skoro tak was to uwiera to po co je oglądacie ? Jak to się mówi najciemniej pod latarnią. Takie coś w stylu PiS. Pod publikę się zachowują ,że ich wszystkich żywcem do nieba wezmą i wszystkich pouczają a pod spodem sam syf.

DzikiWiebrz jak zwykle w formie, cięta riposta rodem z gimbazy.

Napisałem tylko ,że Takti jest nudna tyle. Nazywanie się "Taktowna" i bycie pruderyjnym na erotycznym portalu jest dla mnie dziwne ale to moja opinia. A argumenty w stylu ,że jest lepsza od Ann bo się nie rozbiera kiedy to jest właśnie portal o rozbieraniu...szkoda słów


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 19 lip 2015, 07:05 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Dajcie już spokój z tą AnnPearl. To jest wątek o Taktownej.

Swoją drogą, zaciekawiliście mnie. Może kiedyś trafię na Taktowną na S_u. Wtedy wyrobię sobie zdanie i je Wam przedstawię.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 19 lip 2015, 08:11 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
"Tu się baaaaaardzo grubo mylisz, bo wśród mniej popularnych jest kilka, które ewidentnie nie są dla kasy i mają powyłączane privy i nawet liczniki".

Zresztą nawet ZmysłowaKrólowa też tak ma, a jakiś cel pojawia się u niej raz na ruski rok.[/quote]

Podaj przykłady tych altruistek.

Jeśli chodzi o Zmysłową to wielokrotnie ustawiała cel a nawet privy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 19 lip 2015, 09:27 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
sirpsychosexy86 pisze:
Jak już ktoś napisał inteligencja nie ma nic wspólnego z wykształceniem. Każdy głąb potrafi się wykuć na pamięć tylko ,że papierek z studiów nie nauczy życia. A większość tego co uczą na w szkolę i na studiach ni jak się ma do realiów w prawdziwym życiu. Najlepszym przykładem jest to ,że tylko mały odsetek studentów znajduje prace po studiach. Większość trafia na bezrobocie. Studia są przereklamowane.


To nie studia są przereklamowane tylko podejście ludzi do nich. Zdecydowana większość ludzi chodzi na studia tylko po to by się poobijać jeszcze kilka lat albo by mieć papierek na odwal się i praktycznie żadnej wiedzy z nich nie wynoszą. Natomiast osoby, które wybierają świadomie kierunki (najczęściej w oparciu o rzeczywiste zainteresowania) i faktycznie angażują się - nie mają większych problemów w znalezieniu roboty. Nawet nie ma tu wielkiego znaczenia, czy są to studia polonistyczne, historyczne, filozoficzne itp., specjaliści są potrzebni we wszystkich dziedzinach.

sirpsychosexy86 pisze:
Napisałem tylko ,że Takti jest nudna tyle.


Bardziej bym to ujął, że nie odpowiada Twojemu charakterowi, bo akurat potrafi baaardzo ciekawie rozmawiać na różne tematy, które potrafi też rozwinąć dzięki swojej rozległej wiedzy.

Aramiss pisze:
Podaj przykłady tych altruistek.

Jeśli chodzi o Zmysłową to wielokrotnie ustawiała cel a nawet privy.


Wiedziałem, że przykład ZK będzie bardzo kontrowersyjny ale chciałem ją dać jako przykład tych bardziej popularnych.
Od ok 2-3 miesięcy jak ją obserwuję, 1-2 razy miała cel (nigdy priv... chyba, że jako nagroda celu). Ona sama mówi, że żetony są jej do niczego niepotrzebne, a to co dostaje - rozdaje na innych transmisjach.
Poza tym jak na początku napisałeś, że "dla kasy są wszystkie" to rozumiem tu taką opcje kiedy stanowi to dla nich albo utrzymanie albo przynajmniej jakiś choćby niewielki dorobek... no a w przypadku ZK 1 cel za 1000 żetonów miesięcznie, jak dla mnie tego nie spełnia....

No ale chciałeś inne przykłady "altruistek" (nie specjalnie mi to odpowiada bo pod takim określeniem widziałbym laskę, która dla przyjemności oglądających pokazuje cycki za nic ;) )

Teraz masz Arnika30ii, wchodzi praktycznie codziennie więc możesz spokojnie ją złapać.
Drugi, jeszcze lepszy przykład prawilna22 (do jesieni zawiesiła transmisje). Ona też nie zbierała, a jak jej i tak rzucali to ta przelała kasę na jakiś dom dziecka (czy schronisko) i nawet pokazała na transmisji wyciągi.

Poza tym, na ok 200 (strzelam) transmitujących dziewczyn, ja odwiedzam ~15 i na pewno takich znalazłoby się więcej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 19 lip 2015, 10:52 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
Aramiss pisze:
Podaj przykłady tych altruistek.

Jeśli chodzi o Zmysłową to wielokrotnie ustawiała cel a nawet privy.


"Wiedziałem, że przykład ZK będzie bardzo kontrowersyjny ale chciałem ją dać jako przykład tych bardziej popularnych.
Od ok 2-3 miesięcy jak ją obserwuję, 1-2 razy miała cel (nigdy priv... chyba, że jako nagroda celu). Ona sama mówi, że żetony są jej do niczego niepotrzebne, a to co dostaje - rozdaje na innych transmisjach.
Poza tym jak na początku napisałeś, że "dla kasy są wszystkie" to rozumiem tu taką opcje kiedy stanowi to dla nich albo utrzymanie albo przynajmniej jakiś choćby niewielki dorobek... no a w przypadku ZK 1 cel za 1000 żetonów miesięcznie, jak dla mnie tego nie spełnia....

No ale chciałeś inne przykłady "altruistek" (nie specjalnie mi to odpowiada bo pod takim określeniem widziałbym laskę, która dla przyjemności oglądających pokazuje cycki za nic ;) )

Teraz masz Arnika30ii, wchodzi praktycznie codziennie więc możesz spokojnie ją złapać.
Drugi, jeszcze lepszy przykład prawilna22 (do jesieni zawiesiła transmisje). Ona też nie zbierała, a jak jej i tak rzucali to ta przelała kasę na jakiś dom dziecka (czy schronisko) i nawet pokazała na transmisji wyciągi.

Poza tym, na ok 200 (strzelam) transmitujących dziewczyn, ja odwiedzam ~15 i na pewno takich znalazłoby się więcej.[/quote]"



U ZK privy to może nie są orgazmy ale przecież rozbieranki czy prysznic nie są darmowe.

Nie wiem na co ZK wydaje zety ale tekst typu"dajcie coś bo muszę zapłacić mieszkanie"na pewno
dotyczył sąsiada ;)

Niestety nie znam modelek Arnika30ii czy prawilna22 ale na pewno się im teraz będę przyglądał. :)

altruistka-Słownik SJP
kobieta uczynna,stawiająca dobro innych ponad własne interesy;idealistka


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 19 lip 2015, 13:29 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Aramiss pisze:
Nie wiem na co ZK wydaje zety ale tekst typu"dajcie coś bo muszę zapłacić mieszkanie"na pewno
dotyczył sąsiada ;)


No to przez te 2-3 miesiące jak ją obserwuję, takich celów na pewno nie było ale oczywiście jeśli zobaczę taką sytuację, zwrócę honor

Aramiss pisze:
Niestety nie znam modelek Arnika30ii czy prawilna22 ale na pewno się im teraz będę przyglądał. :)


Czy są modelkami to ja nie wiem, wręcz wątpię... możesz się jeszcze przyjrzeć Pielgrzymowa i Ona89(((, u nich byłem może po 2 razy ale też kasy zdecydowanie nie szukały.

Aramiss pisze:
altruistka-Słownik SJP
kobieta uczynna,stawiająca dobro innych ponad własne interesy;idealistka


Dokładnie... no i jaki altruizm jest w tym, że dziewczyna siedzi na s u by zaspokoić swoją egoistyczną potrzebę np. porozmawiania z kimś?? Tak jak napisałem altruistyczne byłoby pokazanie cycków żądnym gapiom tylko ku ich uciesze.

Ps. Musisz poprawić coś z cytowaniem ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 19 lip 2015, 13:40 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
zakucyka pisze:
Aramiss pisze:
Nie wiem na co ZK wydaje zety ale tekst typu"dajcie coś bo muszę zapłacić mieszkanie"na pewno
dotyczył sąsiada ;)


No to przez te 2-3 miesiące jak ją obserwuję, takich celów na pewno nie było ale oczywiście jeśli zobaczę taką sytuację, zwrócę honor


To nie był cel, ale luzno rzucony tekst parę miesięcy temu nad ranem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 19 lip 2015, 16:32 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Możesz poczytać jeszcze temat ZK na forum i tam też osobiście odnosi do swojej obecności na s u (a jeszcze łatwiej spytać po prostu na transmisji i tam (podejrzewam, że dosyć dosadnie) najpewniej też odpowie).

Lepiej skończmy też zaśmiecać już Takti ten temat, bo w końcu sama nas stąd wyniesie C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 20 lip 2015, 18:56 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Dobra żartowałem , Takti jest spoko :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO