ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 cze 2015, 16:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
https://www.youtube.com/watch?v=jx_Lny3Lh7U
lekarstwo potrzebne?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 cze 2015, 18:14 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2014, 12:31
Posty: 65
Takti :) jak ja Cię lubię hehe , poprawiłaś mi dzisiaj bardzo humor .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 06 lip 2015, 20:17 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Naczelny bloger showupowy znowu posłodził Taktownej, ale zupełnie słusznie.

Cytuj:
Taktowna - Brak słów żeby opisać jej transmisję, po prostu bogini zmysłów :) Niesamowita kusicielka którą każdy musi zobaczyć. A do tego jej humorystyczny opis "nuda i brak cycków" podczas gdy seks wylewa się z ekranu, chociaż tak naprawdę nie widać żadnej golizny. Co tu dużo pisać, po prostu wspaniała uczta dla oczu i zmysłów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 06 lip 2015, 20:26 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Oglądałem niezalogowany łypiąc okiem zza kanapy. Było na prawdę zacnie, a ,,glonojad" mnie nieźle ubawił.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 07 lip 2015, 07:31 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Chciałbym usłyszeć jak Taktowna mówi "anopS", jeżeli podobnie jak Koko to nic więcej mi na transmisji nie trzeba.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 11 lip 2015, 14:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 cze 2015, 18:14
Posty: 3
Uwielbiam ją :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 11 lip 2015, 14:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Jest spoko jak na ruską ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 12 lip 2015, 11:01 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Ciągle nie potrafię wyjść z zachwytu nad tą kobietą (zresztą analogicznie jak nad Chains, która jest inna, a jednak w podobnym stopniu fascynująca). Takti jest prawie idealna. Inteligentna i mądra (skończyła studia w Londynie, zna kilka języków, w tym 4 biegle: białoruski, polski, rosyjski, angielski), piękna (o lekko nietypowej i fascynującej urodzie), doświadczona życiowo (mieszkała w kilku krajach i wiele tam przeżyła), o optymistycznym podejściu do życia (mimo różnych problemów zdrowotnych i trudności), koneserka dobrej muzyki (jeśli widzieliście jej kolekcję płyt, to wiecie, o czym mowa), bardzo wrażliwa emocjonalnie i empatyczna, a jednocześnie w delikatny sposób perwersyjna i lekko ekshibicjonistyczna.

Może nie od razu da się zauważyć u niej te wszystkie cechy, ale jeśli kilkanaście razy rozmawiało się z nią na głębokie życiowe i filozoficzne tematy, to lubi się ją coraz bardziej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 16 lip 2015, 12:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 cze 2015, 17:52
Posty: 12
Niestety mało takich kobiet na ShowUp.tv.Zdecydowana większość to puste,wyrafinowane dziewuszki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 16 lip 2015, 12:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Lubię kobiety, które mają swoje pasje, ostatnio wszedłem na transmisję Takti i zobaczyłem ją w czarnym stroju płetwonurka, zacnie to wyglądało.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 lip 2015, 11:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Strasznie zamula. Ma ciekawą urodę, taką typowo rosyjską. Po za tym nic ciekawego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 lip 2015, 12:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Takti zamula? :o
Niech mi lepiej nie zabraknie odrobiny taktu i boskiej cierpliwości, bo jak szpadelką kujnę...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 lip 2015, 12:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Albo ja jestem za mało inteligentny i nie czuje tej jej wyjątkowości abo jej inteligencja jest bardzo płytka. Nie wiem jak Ann np jest w tygodniu i tylko gada bez pokazów to i tak lubię jej schuać a Takti.... jakoś przybysypiam u niej


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 lip 2015, 12:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Niewykluczone, że czasem taktownie ukrywa swoją inteligencję, by nie zawyżać poziomu ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 lip 2015, 16:39 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lip 2015, 16:17
Posty: 30
sirpsychosexy86 pisze:
Albo ja jestem za mało inteligentny i nie czuje tej jej wyjątkowości abo jej inteligencja jest bardzo płytka. Nie wiem jak Ann np jest w tygodniu i tylko gada bez pokazów to i tak lubię jej schuać a Takti.... jakoś przybysypiam u niej

Bo takti ma taki sposób bycia jak po heroince :P Jest spokojna, skromna, tu sie zaczerwieni jak dziewica perzy pierwszym razie , tu zasłoni - taka se jest i niech se żyje - mi pasuje, takti to miła odskocznia na ShowUp.tv, stronie na której poza podstawowymi spółgłoskami, wydawaniu z siebie dzwięków jak Atari65XE, wystawieniem pizdy i "daj żetona" ludzie potrafią niewiele więcej. Ogólnie intelignetna... literacko, artystycznie osoba, choć mam wrażenie że posypałyby sie problemy przy naukach ścisłych :P - wszak inteligencja to pojęcie bardzo szerokie, spójrzmy prawdzie w oczy - większość ładnych kobiet, dostały resztki rozumu z sakiewki od Pana Boga przy tworzeniu świata XD Nie jest to oczywiście reguła i jest ogromna ilość wyjątków - np. takti, ale nieubłagana statystyka niestety jest właśnie taka - większość procentowa pięknych kobiet gdyby nie to że posiadają cipe, piersi i ludzie nie rozmnażają się wiatropylnie wymarłaby ze swoja pula genów już w plejstocenie.

A co do AnnPearl to uważam ją też za o wiele mądrzejsza babkę niż się prezentuje na losowo wybranych transmisjach . Jak nie jest najebana/naćpana i robi transmisję bez rozbierania z pogadankami, to nawet na wielu rzeczach sie zna i bardzo do rzeczy mówi, aż sie zdziwiłem bo przyznam, że za pierwszym razem oceniłem ją jako przećpana, tępą strzałę, a wcale taka nie jest... no na pewno co do "tępej" :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 lip 2015, 18:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Taktowna jest po prostu trochę dziwna jak dla mnie . Jak taki grzeczny wystraszony nerd ,który próbuję coś tam po grzeszyć. Ann to zupełne przeciwieństwo. Ma fajny wyluzowany charakter a jednocześnie jest inteligenta i robi show nie odpierdala maniany ,że to nie taktowne, że się wstydzi itd.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 17 lip 2015, 19:28 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
sirpsychosexy86 pisze:
Taktowna jest po prostu trochę dziwna jak dla mnie . Jak taki grzeczny wystraszony nerd ,który próbuję coś tam po grzeszyć.


Przecież on się bawi i to lubi... milion razy to już chyba powtarzała w bardziej "taktownych" momentach transmisji... no ale każdy widzi co tam sobie chce ^^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 12:45 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 mar 2015, 15:30
Posty: 65
Ann nie ma hamulców w przeciwieństwie do Takti i za to ją lubie
Jeden lubi pomarańcze a drugiemu stopy smierdzą....


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 13:06 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
AnnPierd przy Taktownej, to jak świnia przy jednorożcu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Taktowna
Post: 18 lip 2015, 14:23 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
sirpsychosexy86 pisze:
Albo ja jestem za mało inteligentny i nie czuje tej jej wyjątkowości abo jej inteligencja jest bardzo płytka. Nie wiem jak Ann np jest w tygodniu i tylko gada bez pokazów to i tak lubię jej schuać a Takti.... jakoś przybysypiam u niej


taaaaaaa... ann inteligentna jak grzyb na ścianie, wystarczy jej posłuchać 15 minut żeby dojsć do wniosku że nie ma nawet matury a co dopiero studia jak takti :D wątpię nawet żeby miała cos wiecej niż zawodówke :D dzikiwieprz jak zwykle dobrze podsumował...
a ty marny naganiaczu skończ już pajacowanie i reklamowanie tego dna, odpierdol sie od innych dziewczyn i nie rób spamu u nich


a takti jest zajebiaszcza, ma w sobie tyle uroku że nie można od niej oderwać oczu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 10 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO