ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Post: 04 lip 2015, 09:32 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Bardzo ładny gest, również mała rzecz a cieszy. Sam nie głosuję w tych konkursach, aczkolwiek fajnie, że dziewczyna zadała sobie trud by napisać kilka zdań na temat honoru jaki przypadł Jej z rąk "stulejarzy i nołlajfów":P

Tak powinniśmy się nawzajem szanować na tym portalu:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 lip 2015, 10:01 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
Miłe słowa :) pozdrawiam naszą nową miss :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 06:42 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Nowy fanpage Alicji:
https://www.facebook.com/pages/Chains/372359722962175

Niestety Facebook zablokował konto, z którego prowadziła poprzedni, i nie mogła już odzyskać dostępu do niego. Z tego, co słyszałem, Alicja planuje też założenie drugiego bloga (drugiego, bo prowadzi już blog Heavens Door o BDSM, gdyby ktoś nie wiedział), przeznaczonego w całości na refleksje związane ze Showupem. To może być ciekawe, bo ta dziewczyna ma mądre przemyślenia i pięknie pisze.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 19:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2014, 15:41
Posty: 124
Widziałem jedynie końcówkę transmisji z tymi igłami. Ktoś w innym temacie napisał, że ponoć docelowo miało być wbite 250 sztuk.
Napiszę tak. Gdybym miał wbijać aż tyle igieł to chyba bym się zanudził na śmierć, hehe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 21:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Alicja napisała dzisiaj na swoim profilu (prawdopodobnie w odpowiedzi na zniesmaczenie, które wywołała u części osób wczorajsza akcja):

Cytuj:
Tak, zdjęcia są moje. Lubię BDSM. Większość z Was już o tym wie. Jednak byłoby szkoda i dla mnie byłoby wielką stratą, gdyby część osób zrezygnowała przez to z moich transmisji. Odwieczny dylemat: mieć czy być? Mieć więcej oglądających i zrezygnować z istotnej części siebie, czy być sobą ale zawsze w połowie strony? Cóż... chyba wiecie, że już wybrałam, ale nie bójcie się - zapewniam wszystkich, że kocham te wszystkie podłe, brutalne i brzydkie rzeczy, okupione bólem, cierpieniem, siniakami, łzami i krwią. To właśnie ja. Niedorastająca do 160cm, eteryczna obrończyni praw zwierząt zakochana w BDSM.
Zawrzyjmy więc umowę. Wy spróbujecie zaakceptować to, że między delikatnymi transmisjami, pojawią się czasami te bardziej brutalne. Ja natomiast będę Was ostrzegała (np. w opisie), że na transmisji może zdarzyć się coś, czego wiele osób nie chce zobaczyć. Fair? No to piąteczka! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2015, 16:31 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
czy Chains mowila dlaczego nie ma konta na forum? czy zwyczajnie nie chce miec? tak z ciekawosci pytam

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lip 2015, 15:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
Cos wspominala na trans, ze czasem zajrzy ale stara sie zachowac dystans (przede wszystkim do tego co pisze sie o niej). Moze obawia sie ataku na swoja osobe ze wzgledu na (wciaz) malo popularne tematy trans?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2015, 16:33 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Dzisiaj wieczorem Ala będzie bardzo zmienna.

Cytuj:
28.07.2015 Transmisja z przebierankami :)
1. Zaczynamy ROCKOWO i brutalnie - darcie pończoch pod krótką spódniczką... skórzana bluzeczka i AC/DC!
2. Klimat łagodnieje - niebieski led oświetli niebieski, BIELIŹNIANY GORSET i białe pończochy i kamerką po ciele między poduszkami... mrr!
3. Szur szur - po rozpuście między poduszkami trzeba będzie posprzątać. W STROJU POKOJÓWKI - rzecz jasna :) Wiecie, że pokojówki nie noszą majtek?
4. Dziewczyna DRWALA :D
5. Teraz coś dla fanów rajstop - Alicja w BODYSTOCKING!
6. Pora uwolnić ciało! Zero stanika, BIAŁA KOSZULKA i zimna woda cieknąca po sterczących sutkach :)
7. Po ochłodzie czas ruszyć na parkiet - BURLESQUE, czyli czerwony gorset, rękawiczki, kabaretki i ruchliwe bioderka.
8. Mam nadzieję, że nikt na parkiecie nie wywinie orła, ale gdyby - do akcji rusza PIELĘGNIARKA! Pacjent leży grzecznie i patrzy!
9. Z białego kitla wskoczę w strój SEKRETARKI.
10. Skoro o skakaniu mowa... kic kic, będzie KRÓLICZEK :)
11. I w podskokach wskoczymy w strój CHEERLEADERKI!
12. Czas odpocząć - wracamy na łóżko. Druga odsłona BIELIŹNIANEGO GORSETU, tym razem w różach i czerniach. Kamerką po ciele.
13. Uff będzie gorąco, przyda się więc kostka lodu a w czym? W pięknym, klasycznym stroju, czyli elegancka BIELIZNA, z PASEM DO POŃCZOCH i podpiętymi POŃCZOCHAMI. Seksownie, powoli i zmysłowo. Mrrrr.
14. Pokolorujmy wieczór na czarno - będę DOMINĄ a Wy zapewne będziecie tarzać się po podłodze... ze śmiechu :D
15. Zróbmy dzień ShowUp.tv, będę Waszym prezentem, oczywiście ze świeczką w ręku - (z)dmuchniesz? ;>
16. Spiłujmy pazurki, z Dominy zrobimy SUCZKĘ - obroża, kajdanki, knebel... a wcześniejszą świeczką oblejemy ciało.
17. Zostawimy same majtki, piersi będą nagie... no prawie, bo pokryte woskiem, ale wosk lubi odpadać :)
Po tym celu (jeśli zostanie osiągnięty przed godziną 23) LIDERA NAPIWKÓW wezmę na priva do wanny. Zmyj ze mnie wszystko i odstaw na transmisję w stroju wybranym z Twoim udziałem :) Priv bez buzi i dźwięku frown
18. Dziewczyna PIŁKARZA :)
19. Czarna, lekko demoniczna, całkowicie prześwitująca HALKA i żadnej bielizny! Klimat gotycki - dlaczego? Patrz finał...
20. Dziewczyna GOTHA. Nie podpowiem, przekonaj się ;>
Zmiana stroju co 50ż. Damy radę? Pewnie, że damy. Do zobaczenia wieczorem! :*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2015, 19:17 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
takie przebieranki to już chyba wczoraj miały miejsce :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2015, 20:34 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
FanChains pisze:
Alicja napisała dzisiaj na swoim profilu (prawdopodobnie w odpowiedzi na zniesmaczenie, które wywołała u części osób wczorajsza akcja):

Cytuj:
Tak, zdjęcia są moje. Lubię BDSM. Większość z Was już o tym wie. Jednak byłoby szkoda i dla mnie byłoby wielką stratą, gdyby część osób zrezygnowała przez to z moich transmisji. Odwieczny dylemat: mieć czy być? Mieć więcej oglądających i zrezygnować z istotnej części siebie, czy być sobą ale zawsze w połowie strony? Cóż... chyba wiecie, że już wybrałam, ale nie bójcie się - zapewniam wszystkich, że kocham te wszystkie podłe, brutalne i brzydkie rzeczy, okupione bólem, cierpieniem, siniakami, łzami i krwią. To właśnie ja. Niedorastająca do 160cm, eteryczna obrończyni praw zwierząt zakochana w BDSM.
Zawrzyjmy więc umowę. Wy spróbujecie zaakceptować to, że między delikatnymi transmisjami, pojawią się czasami te bardziej brutalne. Ja natomiast będę Was ostrzegała (np. w opisie), że na transmisji może zdarzyć się coś, czego wiele osób nie chce zobaczyć. Fair? No to piąteczka! :)

Ala jest wyjebana w kosmos!!! Dziewczyny Ala Was ostrzeze;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2015, 21:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 cze 2015, 15:03
Posty: 32
Bardzo lubię do niej czasami wpaść i posłuchać jej głosu, natomiast jej przebieranki i kręcenie dupcią już mnie nie za bardzo krecą, przykro mi..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 lip 2015, 10:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Przy jej głosie to na prawdę można odpłynąć i na rurze też się fajnie wygina ^^ ale fakt, że w kategorii przebieranek i odgrywania ról to do takiej Takti dużo jej jeszcze brakuje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 19:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Fapię do niej co wieczór odkąd transmituje z twarzą i zaprzestała praktyk sado-maso-psycho na ogóle.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sie 2015, 21:01 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Od czasu gdy zaczęła pokazywać twarz jest w moim top 3 zaraz po Ann i Taktownej


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sie 2015, 21:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 175
ciekawa jest ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sie 2015, 22:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 cze 2015, 15:03
Posty: 32
Do tego ma naprawdę poukładane w głowie, jest mądra, potrafi sie wypowiedzieć na każdy temat. Przyjemnie sie jej słucha.
Nigdy nie usłyszałem z jej ust , by upominała się o żetony jak robi to wiekszość lasek z topu.

jestem na tak.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO