ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 kwie 2015, 12:02 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:07
Posty: 51
Pewnie wroci wcześniej, jak to one maja w zwyczaju


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 maja 2015, 16:15 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Miałeś rację.

Wróciła. Z włosami w kolorze platynowym, przedłużonymi aż do pasa.

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2015, 17:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 wrz 2014, 11:54
Posty: 122
FanChains pisze:
Miałeś rację.

Wróciła. Z włosami w kolorze platynowym, przedłużonymi aż do pasa.

Obrazek


Wróciła ale na inny portal?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2015, 22:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2014, 15:41
Posty: 124
Pozdrowienia od Alicji.

Jestem ciekawy czy te włosy to tylko żart w postaci peruki czy na serio.
A Alicja niedługo wraca na ShowUp.tv.

I tym moim wpisem chyba wygrałem u niej priva (przeczytajcie co wstawiła na profil). ;]


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2015, 23:16 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
To nie peruka, tylko przedłużone włosy. Takie sztuczne włosy wpięte w te prawdziwe. Alicja już kilka miesięcy temu zapowiadała, że będzie chciała spełnić swoje drobne marzenie - chciała mieć bardzo długie włosy w kolorze platynowym.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 maja 2015, 03:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Pompa Szlamowa pisze:
Wróciła ale na inny portal?


Właśnie uświadomiłeś mi ogromny błąd percepcyjny, który popełniłem. Okazuje się, że... masz rację. Bardzo dziwna sprawa.

Ale jeśli chodzi o ShowUp.tv...

Cytuj:
Chains
2015-05-21 17:31:31
MEOW! ^^ 22 minie miesiąc, od tego czasu poproszę o jeszcze kilka dni. Jadę nad morze odetchnąć i po tym powoli pojawią się informacje dotyczące powrotu - tu i na Hedonistce. Buzi Kochani! :*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 maja 2015, 11:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 wrz 2014, 11:54
Posty: 122
Dziwna sprawa, widocznie Alicja chciała odpocząć konkretnie od nas. Smutne

a nad morze nie ma co jechać, pogoda do dupy


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 maja 2015, 15:11 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Nad morzem mieszka jej znajoma, znana i nam Taktowna, więc zawsze ma po co jechać :)

(Zupełnie mnie to nie dziwi, że te dwie najinteligentniejsze istoty ze showupa przyjaźnią się ze sobą, dopóki nie zauważyłem Taktownej, lubiłem Chains najbardziej, a teraz lubię obie tak samo mocno).

Być może chciała zobaczyć, jak zareagują na nią widzowie, którzy widzą ją po raz pierwszy, bo tu jest już przecież doskonale znana. Z drugiej strony na innych portalach tego typu też mogą się pojawiać osoby stąd i chyba czasem się pojawiają. Zresztą była tam (konkretnie na Liveshow) tylko kilka razy w ciągu miesiąca, a nie prawie codziennie jak tu, więc trochę odpoczęła od kamerek. Mało tam widzów, więc raczej nie transmitowała dla zarobku.

(Gdyby ktoś się zastanawiał - nie polowałem tam na nią, bo nie jestem żadnym fanatykiem, skorzystałem tylko z dostępnych w niektórych miejscach danych statystycznych, na które czasami zerkałem po to, żeby sprawdzić, czy już wróciła - tylko niestety wcześniej nie zwróciłem uwagi na nazwę portalu, zakładając, że to ShowUp.tv).

A może po prostu nie chciała złamać przyrzeczenia o niewchodzeniu na ShowUp.tv? Coś jednak ciągnie te dziewczyny przed kamerę, że nie potrafią całkowicie odpocząć.

Mam jeszcze takie przypuszczenie, że te przerwy w transmisji mogły mieć jakiś związek z remontem pokoju, bo trochę przez ten czas się zmieniło u niej.

Ciekawe, jak większość widzów ze showupa zareaguje na jej nowe włosy.

Uzupełnienie: Alicja na swoim fanpage'u Chainsowa Hedonistka, który założyła od nowa po nieumyślnym skasowaniu poprzedniego, napisała:
Kod:
Witajcie! Mam nadzieję, że uda nam się w miarę szybko odbudować to, co popsułam. Niebawem uzupełnię oba profile o zdjęcia, informacje i kilka słów wyjaśnienia - od włosów począwszy po plotki o innych portalach.
Pozdrawiam Was cieplutko, Alicja.


Tak w ogóle bardzo lubię jej sposób pisania, który w rozciąglejszej formie można podziwiać na jej blogu. W obecnych czasach mało kto zwraca uwagę na poprawność językową, ortografię, a już najmniej osób - na interpunkcję. A tu mamy taką perłę w miejscu zupełnie nie kojarzonym z rozrywkami intelektualnymi :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 11:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 wrz 2014, 11:54
Posty: 122
Nowe info
Cytuj:
Sąd Kultury i Rozpusty Wszelakiej po rozpatrzeniu sprawy

Chains (pseudonim Łańcuszek) Alicji

oskarżonej o 44dniową przerwę w nadawaniu, uznaje ją winną zarzucanego jej czynu skazując na niezwykłą przyjemność przeprowadzenia transmisji.

Wyrok sądu nie jest prawomocny, gdyż Sad nadużywa alkoholu, jest skorumpowany i podejrzany o libertynizm, jednak nie podlega apelacji.

Ogłoszony zostanie w piątek (tj. 5.05.2015r.)(chodzi raczej o 05.06) od godziny 19.00. Spóźnień nie przewiduje się.

Sąd Kultury i Rozpusty Wszelakiej w związku z powyższym postanawia wezwać w roli świadka

Sz. Widzów

w celu złożenia zeznań obciążających oskarżoną.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2015, 11:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Ten fejs to oficjalny profil Chains czy ktoś założył w celu reklamy? Ciekawe fotki się tam pokazują. Wygląda na prawdziwy tylko coś mało lajków.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 cze 2015, 17:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Chains się rozkręca ;D

Cytuj:
Ach ten niedobry telefon! Jakby tak był nieco wyżej... jest jednak sposób na przesunięcie go - przekonaj mnie, żebym to zrobiła. Możesz napisać jedno zdanie, którym się zachwycę, rozbawię, wzruszę, możesz pójść w kierunku prozy, opowiadania - cokolwiek Ci w duszy gra - tylko przekonaj mnie, że to właśnie Ty powinieneś dostać nieocenzurowanie zdjęcie. Trójka autorów najlepszych argumentów zostanie wyłoniona w piątek. Odpowiedzi możecie wysyłać w komentarzu pod postem, w wiadomościach, na maila, na forum ShowUp.tv lub na piątkowej transmisji. Ilość propozycji od jednego uczestnika nie jest niczym ograniczona smile emoticon Powodzenia!

I ćwiczy, żeby mieć coraz ładniejsze ciało. Ta dziewczyna niestety|na szczęście nie pozwala o sobie zapomnieć.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 cze 2015, 15:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 sty 2014, 19:36
Posty: 10
Na jakim innym portalu można było ją spotkać?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 cze 2015, 16:15 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Liveshow

Przy okazji - Alicja opublikowała długi i ciekawie napisany post na fanpage'u Chainsowa Hedonistka:

Cytuj:
W męskim ciele lubię najbardziej to, że należy do mężczyzny. Jest piękną osłoną dla charakternych dusz, niejednokrotnie nieznoszących sprzeciwu i nietolerujących przegranych. Męskie ciało jest pozytywką, która po nakręceniu w odpowiedni sposób będzie szeptała do ucha najbardziej nieprzyzwoite słowa tego świata, czasami głosem ukoi, innym razem będzie krzyczała burząc myśli. W męskim ciele umiłowałam sobie brutalność policzków. Bez względu na to, czy pokryte zarostem, czy jeszcze - albo już - gładkie, zawsze będą bardziej barbarzyńskie od naszych – delikatnych, miękkich i zaróżowionych. Kiedy w męskim ciele pragnę zatopić palce – zawsze zrobię to na karku. Gestem sakralnym, pozbawianym wstydu z każdym kolejnym centymetrem, będę zaciskała dłoń na męskim karku i z niekryta przyjemnością zachwycę się jego nagością. Kocham to, że męski kark nie jest zaplątany w długie włosy, że po seksie nie znajdę tam kołtunów, tylko ostro zarysowane preludium do spotkania z policzkami. Moim ulubionym układem jest naczyniowy. Sieć niebieskiej pajęczyny kusi, by sunąć po niej palcem, zajrzeć za każdy zakręt, zastanowić się na rozdrożu, w którą stronę chcę dalej penetrować niebieskie drogi. Jednak najbardziej lubię te najgrubsze żyły. Te, które nie pozostawiają żadnej tajemnicy, które tłoczą gorącą, karminową krew do ciężkiego mięśnia serca. Mężczyzna doskonale podporządkował sobie te kilometry krwawych dróg – wszystkie pracują dla niego, odżywiając go i natleniając. Biegną jego rytmem i boją się przestać. To właśnie te – grube, twarde żyły, doprowadzają również czerwony płyn do jego penisa. Biegną brzuchem – w tych cudownych załamaniach, które chwytają brutalnie mój wzrok, trzymają go w garści i każą patrzeć na dwie ścieżki odwróconego trójkąta, które schodzą się coraz ciaśniej i ciaśniej, wzdłuż srogich, gorących żył. Moim fetyszem jest patrzenie jak penis się unosi, napełnia gorącem i gotowością, by w końcu dumnie dyktować warunki… a krew nadal się toczy, ciężko sapiąc filtruje naczynia. Fotograficzna obsesja… jak najszybciej nauczyć się wszystkich jego reakcji, wzrokiem zatrzymać każdą fazę powstawania nabrzmiałego, krwistego dzieła. Przy całej mojej miłości do najbardziej męskiej części ciała, najbardziej jednak podniecają mnie żyły na przedramionach. To one najpierw do mnie mówią a potem podchodzi ich właściciel. Są rozluźnione, kiedy się uśmiecha, ale wystarczy jedno słowo, które rozkołysze serce – a te żyły wypełnią się pulsującą pieszczotą dla moich oczu. Kocham patrzeć jak toczą walkę ze skórą – próbują ją przebić i wylać wszystkie emocje. Oswobodzić się z gniewu, czy podniecenia – albo z obu, wtedy mieszanka jest najsłodsza.
A Wy? Co Wy najbardziej lubicie w kobiecym ciele?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 cze 2015, 12:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
I jak nowa fryzura Alicji wam się podoba? Mi się jednak bardziej podobał stary kolor włosów. Może to kwestia przyzwyczajenia do nowego.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 cze 2015, 17:12 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2014, 12:31
Posty: 65
.... no ja też się przyzwyczajam ... :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 cze 2015, 09:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Taki kolor włosów był marzeniem Alicji od dawna, więc pozostaje się tylko cieszyć, że spełniła jedno ze swoich drobnych marzeń :)

Półtora roku temu już miała długie platynowe włosy, potem przycięła je i zmieniła kolor, ale wiele razy mówiła, że tęskniła za nimi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lip 2015, 16:18 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Alicja została Miss Czerwca na naszym forum. Gratulacje!

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 lip 2015, 18:57 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 mar 2015, 15:30
Posty: 65
FanChains pisze:
Liveshow

Przy okazji - Alicja opublikowała długi i ciekawie napisany post na fanpage'u Chainsowa Hedonistka:

Cytuj:
W męskim ciele lubię najbardziej to, że należy do mężczyzny. Jest piękną osłoną dla charakternych dusz, niejednokrotnie nieznoszących sprzeciwu i nietolerujących przegranych. Męskie ciało jest pozytywką, która po nakręceniu w odpowiedni sposób będzie szeptała do ucha najbardziej nieprzyzwoite słowa tego świata, czasami głosem ukoi, innym razem będzie krzyczała burząc myśli. W męskim ciele umiłowałam sobie brutalność policzków. Bez względu na to, czy pokryte zarostem, czy jeszcze - albo już - gładkie, zawsze będą bardziej barbarzyńskie od naszych – delikatnych, miękkich i zaróżowionych. Kiedy w męskim ciele pragnę zatopić palce – zawsze zrobię to na karku. Gestem sakralnym, pozbawianym wstydu z każdym kolejnym centymetrem, będę zaciskała dłoń na męskim karku i z niekryta przyjemnością zachwycę się jego nagością. Kocham to, że męski kark nie jest zaplątany w długie włosy, że po seksie nie znajdę tam kołtunów, tylko ostro zarysowane preludium do spotkania z policzkami. Moim ulubionym układem jest naczyniowy. Sieć niebieskiej pajęczyny kusi, by sunąć po niej palcem, zajrzeć za każdy zakręt, zastanowić się na rozdrożu, w którą stronę chcę dalej penetrować niebieskie drogi. Jednak najbardziej lubię te najgrubsze żyły. Te, które nie pozostawiają żadnej tajemnicy, które tłoczą gorącą, karminową krew do ciężkiego mięśnia serca. Mężczyzna doskonale podporządkował sobie te kilometry krwawych dróg – wszystkie pracują dla niego, odżywiając go i natleniając. Biegną jego rytmem i boją się przestać. To właśnie te – grube, twarde żyły, doprowadzają również czerwony płyn do jego penisa. Biegną brzuchem – w tych cudownych załamaniach, które chwytają brutalnie mój wzrok, trzymają go w garści i każą patrzeć na dwie ścieżki odwróconego trójkąta, które schodzą się coraz ciaśniej i ciaśniej, wzdłuż srogich, gorących żył. Moim fetyszem jest patrzenie jak penis się unosi, napełnia gorącem i gotowością, by w końcu dumnie dyktować warunki… a krew nadal się toczy, ciężko sapiąc filtruje naczynia. Fotograficzna obsesja… jak najszybciej nauczyć się wszystkich jego reakcji, wzrokiem zatrzymać każdą fazę powstawania nabrzmiałego, krwistego dzieła. Przy całej mojej miłości do najbardziej męskiej części ciała, najbardziej jednak podniecają mnie żyły na przedramionach. To one najpierw do mnie mówią a potem podchodzi ich właściciel. Są rozluźnione, kiedy się uśmiecha, ale wystarczy jedno słowo, które rozkołysze serce – a te żyły wypełnią się pulsującą pieszczotą dla moich oczu. Kocham patrzeć jak toczą walkę ze skórą – próbują ją przebić i wylać wszystkie emocje. Oswobodzić się z gniewu, czy podniecenia – albo z obu, wtedy mieszanka jest najsłodsza.
A Wy? Co Wy najbardziej lubicie w kobiecym ciele?

cycki
:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 lip 2015, 20:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Wstyd się przyznać ale nigdy do niej nie wchodziłem, wiedziałem że jest takowa osoba, ma grono fanów ale odstraszało mnie BDSM, do którego mam stosunek jednoznacznie negatywny.
Wczoraj zobaczyłem jej twarz na miniaturce i nie mogłem się napatrzeć, bardzo zacna fizys. Niestety skrót BDSM kojarzy mi się bardzo źle ale próbuję zrozumieć, co kieruje takimi ludźmi, choć chyba mi się nie uda.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 lip 2015, 23:11 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
LoverOfCats pisze:
Wstyd się przyznać ale nigdy do niej nie wchodziłem, wiedziałem że jest takowa osoba, ma grono fanów ale odstraszało mnie BDSM, do którego mam stosunek jednoznacznie negatywny.

Nie musisz martwić się o BDSM, ten temat pojawia się wcale nie tak często, a jeśli już, to w formie bardzo delikatnej. O pewnych sprawach Alicja woli nie opowiadać nawet na prośbę, bo obawia się, że to mogłoby zniechęcić widzów (na przykład wtedy, kiedy niektórzy prosili ją o pokazanie siniaków po BDSM).

Bardzo łagodna i spokojna istota na co dzień.

A propos tego, czy Alicja czyta to forum - czyta, nawet jeśli tu nie pisze. Na Facebooku podziękowała nam:

Obrazek

I na ShowUp.tv też:

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO