ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 kwie 2015, 18:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2014, 15:41
Posty: 124
Cytuj:
mnie tam szkoda. uwielbiam Chains. jej osatnia trans tego nie zmieni. ale jednak mi szkoda. Alicja robila transmisje ktore przyciagaly wlasnie ta tajemnica i odmiennoscia.

Mam podobne zdanie, ale ja nie widzalem tej trans. Może to i dobrze. ;]


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 kwie 2015, 19:59 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2014, 12:31
Posty: 65
drakonik pisze:
Cytuj:
mnie tam szkoda. uwielbiam Chains. jej osatnia trans tego nie zmieni. ale jednak mi szkoda. Alicja robila transmisje ktore przyciagaly wlasnie ta tajemnica i odmiennoscia.

Mam podobne zdanie, ale ja nie widzalem tej trans. Może to i dobrze. ;]


hmmmm, no cóż .., widziałem pierwsze transmisje Ali zatem jakoś bardzo zaskoczony nie byłem , ale .., (bo zawsze jest to ale ) ... zdecydowanie bardziej mi się podoba jak Ala szaleje na priv 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 kwie 2015, 20:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
Cichy_Bob pisze:
Jakby nie było większość oglądających to jednak panowie. Mimo że lubię słuchać tego co mówi to czasem brakowało mi czegoś więcej niż tylko drobne kuszenie. Proszę mi wybaczyć ale słuchając różnych opowieści Chains wyobraźnia potrafi płatać figle ::)


jak pisalam- jednym szkoda inni sie ciesza. najwazniejsze ze nasza Alice in Chains bawila sie dobrze:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 kwie 2015, 23:07 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Takti pisze:
jak pisalam- jednym szkoda inni sie ciesza. najwazniejsze ze nasza Alice in Chains bawila sie dobrze:)


Takie rzeczy jak w środę zdarzają się raz na kilka tygodni, a pozostałe transmisje są takie, jakie były do tej pory - więc i jedna, i druga grupa użytkowników może znaleźć coś dla siebie :)

Sam nieraz miałem ten problem, trudno wielu z nas zaakceptować, że ta sama kobieta może być mądra, miła i życzliwa, a jednocześnie może mieć skłonności do czegoś, co postrzegamy jako rozwiązłość i perwersję. Taka sytuacja wzbudza w wielu z nas dysonans poznawczy. Wielu z nas chciałoby móc jednoznacznie posegregować kobiety na te dobre, miłe, mądre i na - jak niektórzy określają - "zdziry", "szmaty", "k...y". Tworzymy jakiś sztywny model umysłowy i mamy problem ze wszystkim, co się w nim nie mieści.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 kwie 2015, 13:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
ktos ma nagranie orgazmu?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 kwie 2015, 22:08 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2014, 12:31
Posty: 65
statywkraty pisze:
ktos ma nagranie orgazmu?



ktoś tu pomylił adres ....... :-\


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 08:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
sorka czasami ludzie tutaj o to pytaja wiem ze nie powinenem


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 12:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
FanChains pisze:
Takti pisze:
jak pisalam- jednym szkoda inni sie ciesza. najwazniejsze ze nasza Alice in Chains bawila sie dobrze:)


Sam nieraz miałem ten problem, trudno wielu z nas zaakceptować, że ta sama kobieta może być mądra, miła i życzliwa, a jednocześnie może mieć skłonności do czegoś, co postrzegamy jako rozwiązłość i perwersję. Taka sytuacja wzbudza w wielu z nas dysonans poznawczy. Wielu z nas chciałoby móc jednoznacznie posegregować kobiety na te dobre, miłe, mądre i na - jak niektórzy określają - "zdziry", "szmaty", "k...y". Tworzymy jakiś sztywny model umysłowy i mamy problem ze wszystkim, co się w nim nie mieści.


ponioslo Cie Fan :) mysle ze wszyscy tu obecni dalecy jestesmy od uzywania wzgledem Chains takich okreslen!:*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 14:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
nie przepadam za BDSM ale ją jaką jednyną z tego typu dziewczyn mogę oglądać


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 16:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Takti pisze:
ponioslo Cie Fan :) mysle ze wszyscy tu obecni dalecy jestesmy od uzywania wzgledem Chains takich okreslen!:*


Hej, przepraszam, jeśli to zabrzmiało, jakbym kogoś oskarżał. Po prostu kiedyś sam miałem trochę problemów z takim myśleniem i wiem, że są też inni mężczyźni, którzy mają podobnie. To nie było w odniesienie do Chains, tylko bardziej ogólnie. Chociaż nie lubię psychoanalizy, niektórzy psychoanalitycy nazywają to kompleksem Madonny i ladacznicy. Coś jednak chyba jest w tendencji, jaką wielu mężczyzn przejawia do takiego myślenia. Sam borykałem się nieraz z takim sposobem myślenia, który automatycznie się włączał. Nie twierdzę, że tutaj, że jacyś konkretni ludzie tak pisali albo myśleli :)

ShowUp.tv (zresztą bardzo rzadko tam zaglądam, no chyba że nieraz żeby porozmawiać z takimi wspaniałymi osobami jak Ty czy Chains) to nie prawdziwe życie, ale czasami łatwo się zapomina (kilka razy zapomniałem pod wpływem emocji, w tym tu, na tym forum), że po drugiej stronie też siedzi prawdziwa osoba, którą łatwo zranić. Czasami osoba, która płakała całą noc po czymś, co usłyszała (znam taki przypadek). Na tym forum też pod wpływem chwilowych emocji napisałem wiele bzdur, za które przepraszam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 17:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
Fan, rozumiem. kazdy tu pisze tylko o swoich odczuciach. wyzywac nie bede nikogo a juz na pewno nie malej Chains!
jestem kobieta... tak na marginesie. :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 18:39 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Takti pisze:
Fan, rozumiem. kazdy tu pisze tylko o swoich odczuciach. wyzywac nie bede nikogo a juz na pewno nie malej Chains!
jestem kobieta... tak na marginesie. :)


Wiem, że jesteś kobietą, bo rozmawiałem z Tobą kilka razy w czasie Twoich transmisji na ShowUp.tv :) Nawet więcej, dzięki temu wiem, że nie tylko jesteś kobietą, ale też, że jesteś mądrą kobietą i że jesteś dobrą znajomą Chains.

Tu nie chodziło o to, że ktoś wyzywał kogoś, tylko o takie oczekiwania skromności, której niektórzy mężczyźni oczekują od kobiet, ale już niekoniecznie od siebie. Alicja napisała w swoim wpisie na Facebooku "Proszę, nie każcie mi się hamować w imię dyscypliny, jakiej ode mnie wymagacie" - i głównie do tego się odniosłem. Znałem kilku mężczyzn, chociaż oni nie byli moimi znajomymi (bo z takimi ludźmi się nie przyjaźnię), tylko znajomymi moich znajomych, którzy sami potrafili pójść do prostytutki, ale w stosunku do kobiet spotykanych w "normalnym życiu" mieli oczekiwania, żeby najlepiej były "skromnymi dziewicami" i oczywiście ogromnie się "oburzali", że kobieta też mogła mieć w swoim życiu kilku partnerów albo że wcześnie zaczęła być aktywna seksualnie.

Na ShowUp.tv też można zaobserwować taką sytuację, że są faceci (nie chodzi o uczestników tego wątku, ale ogólnie), którzy dzielą kobiety na te "do masturbacji" (przepraszam za określenie), i od nich wymagają "rozwiązłości", i na te "do rozmowy" - i od nich wymagają "dziewictwa", a jeśli raz sytuacja się odwróci, czują się zawiedzeni albo przeklasyfikują tę osobą i przestają zauważać jej inteligencję i to, że nadal można z nią rozmawiać na tym samym poziomie co wcześniej i doceniać jej inne zalety poza cielesnością.

Kiedyś, dawno temu, wydawało mi się, że jeśli jest się intelektualistą (nie twierdzę, że jestem intelektualistą, tylko zawsze próbowałem dążyć do tego, chociaż ostatnio zszedłem na manowce), to trzeba wyprzeć z siebie wszelką płciowość jako coś niegodnego. (Nie ja pierwszy, nie ja ostatni. Podobno Immanuel Kant, kiedy w bardzo zaawansowanym wieku po raz pierwszy uprawiał seks, powiedział: "Rzecz sama w sobie dość przyjemna, tylko te ruchy niegodne filozofa". Była nawet taka żartobliwa książka o przewrotnym tytule "Życie seksualne Immanuela Kanta", napisana przez francuskiego dziennikarza Frédérica Pagèsa). Deklarowałem się publicznie jako aseksualista, a u kobiet też mnie przerażało, jeśli potrafiły być jednocześnie zarówno inteligentne, jak i rozbudzone seksualnie. Wydawało mi się, że to sprzeczność, że to niemożliwe.


Ostatnio zmieniony 06 kwie 2015, 19:23 przez FanChains, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 19:18 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 272
Nie za dużo tej psychoanalizy? Śmiem zauważyć, że krytykując szufladkowanie przez inne osoby sami zaczynacie szufladkować...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 kwie 2015, 00:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Bardzo lubię do niej zaglądać, jest czego posłucha i na co popatrzyć :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 kwie 2015, 14:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Czekam na nowe wpisy na blogu. Bardzo ciekawa lektura w wiadomych klimatach. Dziewczyna ma dar do pisania. Polecam i pozdrawiam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 kwie 2015, 06:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
fan fajnie to napisales :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 kwie 2015, 11:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Dzisiaj widzowie ładnie dopieszczają Alicję - i to pomimo wczesnej godziny i faktu, że nie pokazuje wszystkiego na ogólnym. Ma dziewczyna powodzenie ;)

Obrazek


Dzisiaj Chains przez chwilę na pierwszym miejscu <3

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 05:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:00
Posty: 217
Widziałem tylko część pokazu. Nie miałem już czasu, by zostać i zobaczyć strój króliczka :-\


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 20:33 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Aktualnie na profilu Chains:

Cytuj:
"Ciii Kociątko"... posłuchałam. Oddałam się ciszy. Wracam za miesiąc.


A ja się cieszę się, że Alicja od nas odpocznie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2015, 14:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 18 sty 2014, 20:19
Posty: 2
http://www.ShowUp.tv.tv/live/Chains


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO