ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 sie 2015, 04:57 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Wzywam wszystkich forumowiczów płci męskiej do zawieszenia broni. Apeluję o zażegnanie konfliktów na tle rasowym, płciowym, wyznaniowym i zakopaniu toporka wojennego z poziomu czatu. Mam tu na myśli wszystkie waśni spowodowane różnicami materialnymi, duchowymi, doczesnymi i wiecznymi. Chcę aby na czacie pojawili się wszyscy liczący się członkowie forum, Ci którzy nie mają czasu w tygodniu bo pracują, ale też i Ci z kacem po sobocie (prawdopodobnie ja). Chcę aby ta niedziela była wolna od konfliktów między członkami naszego zacnego grona ( kurwa mać, mam specjalnie wymieniać gtr'a i LoC'a?), bo pragnę wyjaśnienia wszelkich spraw i niejasności forumowych..


Jeżeli się z tym zgadzacie, to proszę o nie odpowiadanie na ten temat, ale o pojawienie się na czacie i toczenie normalnej rozmowy.

Osobiście pojawię się jak tylko wytrzeźwieję, więc trzymajcie poziom bo ja już nie dam rady...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 08:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jestem za ale najpierw trzebaby zrobić listę osób z których mimo wszystko można cisnąć bekę np. Caryca Ann, Anka Żebraczka, Doniczkowy Kot etc.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 09:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Ruger44 pisze:
Jestem za ale najpierw trzebaby zrobić listę osób z których mimo wszystko można cisnąć bekę np. Caryca Ann, Anka Żebraczka, Doniczkowy Kot etc.


Nie przejdzie ponieważ są osoby które nie zgodzą się na obrażanie panny doniczki - na samo wspomnienie o niej ostrzą swoją szabelkę i jeżą sierść

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 09:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No i tu zaczynają się schody bo jest też sporo osób które na myśl o tym, że miałyby przestać śmiać się z Donicy aż dostają konwulsji! Choćby dla niej jednej musimy zrobić wyjątek i żadni samozwańczy kocurko-obrońcy nie mogą nam w tym przeszkodzić!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 09:40 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Al, przecie gtr się pojawia na czacie. Ja już podjąłem próbę skłonienia tej drugiej osoby do odzywania się na czacie, a jak "wielmożny pan" nie raczy to co zrobić... Jak ktoś się nie zna na żartach jego problem. Dalej w tę dziecinadę nie będę się bawił. Śmiać się będę z kogo chcę i kiedy chcę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 09:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Generalnie jestem przerażony tym nieporozumieniem, bo z tego co pamiętam, to wcale nie poszło o Kotzurka wtedy ale bardziej o politykę i personalne przytyki słowne. Potem poszła taka fama jakoby chodziło o to, że nie pozwalam się śmiać z Kotzurka, a ja tego nie prostowałem, lecz w postach w temacie kotzurkowym nawet sam brnąłem w tę ślepą uliczkę, lecz była to forma żartu, co jak zauważyłem wielu odebrało poważnie i od miesiąca czytałem jakim to jestem pojebem itp. Zawiodłem się w ten sposób na kilku osobach, zobaczyłem jakie to zakłamane szuje i dlatego pisanie na czacie z nimi uznałbym teraz przejaw braku honoru.

Z drugiej jednak strony... są to osoby wyłącznie z drugiej strony komputera, więc powinno mnie to brzydko mówiąc walić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 10:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
lukkki pisze:
Al, przecie gtr się pojawia na czacie. Ja już podjąłem próbę skłonienia tej drugiej osoby do odzywania się na czacie, a jak "wielmożny pan" nie raczy to co zrobić... Jak ktoś się nie zna na żartach jego problem. Dalej w tę dziecinadę nie będę się bawił. Śmiać się będę z kogo chcę i kiedy chcę.


Dokładnie po to jest to forum, tu nie musimy być "poprawni politycznie"

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 10:15 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
To wygląda tak, że pisze się z kimś kilka miesięcy, wszystko gites, jest fajnie, a potem czytasz o sobie, że dobrze, że go nie ma, bo to pojeb i to pisze ktoś, kto nie miał odwagi napisać ci tego wprost i udawał dobre relacje.
Śmierdzi mi to kliką, kółkiem wzajemnej adoracji. Nie będę wymieniał personalnie, bo to bez sensu, w ogóle nie powinienem nic pisać, bo Albert prosił o nieodzywanie się tu, ale dobrze było poczytać z boku ten czat, nie udzielać się, zobaczyć jak bardzo niektórzy są zakłamani i boją się wypaść poza nawias, mieć swoje własne zdanie.

GTRa szanuję akurat, bo on jest cały czas taki sam, nigdy nie udaje, nie zmienia poglądów jak chorągiewka i nie jest niczyim przydupasem. Wolę uczciwego POpaprańca, jakim jest GTR od pisowskiego sprzedawczyka, który najpierw razem ze mną krzyczał ,,gdzie jest krzyż", a potem wyciana z Gazety Wybiórczej co ciekawsze anty-smaczki o Dudzie i podsyła GTRowi by się podlizać.

ps. to oczywiście taki żarcik, w którym jest ziarnko prawdy, lecz widzę, że jeśli nie napiszę iż to żart, to potem mam smrodek i chcą mnie w kaftan zawinąć.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 10:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
LoC - czy chcesz czy nie ZAWSZE jest tak że obgaduje się tego kogo nie ma :) i przeważnie robią to osoby po których byśmy się tego najmniej spodziewali. Zachowując się, w ramach gry aktorskiej, jak psychofan Kotzurka musisz się liczyć z tym, że ludzie będą Cię oceniać z perspektywy bycia psychofanem Lady Donicy, a to, że to tylko zaawansowana forma ironii (jak u mnie z boskim uwielbieniem do Pusi swego czasu) niestety nie ułatwia im zadania bo nie każdy łapie ocb

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 11:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
LoC, przegiąłeś pałę i za to do dzisiaj dostajesz po łbie.

PS. Tęsknię i loffciam :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 12:05 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
LoverOfCats pisze:

GTRa szanuję akurat, bo on jest cały czas taki sam, nigdy nie udaje, nie zmienia poglądów jak chorągiewka i nie jest niczyim przydupasem. Wolę uczciwego POpaprańca, jakim jest GTR od pisowskiego sprzedawczyka, który najpierw razem ze mną krzyczał ,,gdzie jest krzyż", a potem wyciana z Gazety Wybiórczej co ciekawsze anty-smaczki o Dudzie i podsyła GTRowi by się podlizać.

Gay alert!
Uroiłeś to sobie. Na czacie można mówić co bądź w danej chwili i nigdy nie wiesz co jest na serio i jak jest na prawdę, kto ma jakie poglądy i tak dalej. Wszystko jest grą.
Wiedziałem, że chodzi o miłość do niego:

Obrazek

Tak, wiem, że jest przystojny, ale nie będę o niego walczył i zostawiam go Tobie :-[ Kochajcie się. Muszę się z tym pogodzić, że nigdy nie będziemy razem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 13:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2015, 00:50
Posty: 207
Zrobcie gangbang z kotzurkowa to sie pogodzicie ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 13:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
lukkki pisze:
[...]Uroiłeś to sobie. Na czacie można mówić co bądź w danej chwili i nigdy nie wiesz co jest na serio i jak jest na prawdę, kto ma jakie poglądy i tak dalej. Wszystko jest grą.[...]


Tu muszę się przyznać do pewnej niekonsekwencji w swoim myśleniu. Oczekiwałem, że każdy będzie łapał moje żarty, a sam może nie łapałem czyichś.
Masz rację.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 13:48 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
lukkki, tyle razy Tobie powtarzałem, że lubię ciasne dziurki więc nigdy nie miałeś u mnie szans. A za upublicznienie moim prywatnych zdjęć, jutro wjazd na chatę zrobią Tobie ABW, CBA, CIA, FBI, Mossad, Zbowid oraz episkopat Polski.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 15:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2015, 00:50
Posty: 207
Jak spotkam sie z LoCem w sadzie to go naklonie na to zeby znowu pisal na forumowym czacie ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 16:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
albert.camus pisze:
Apeluję o zażegnanie konfliktów na tle rasowym, płciowym, wyznaniowym i zakopaniu toporka wojennego z poziomu czatu. Mam tu na myśli wszystkie waśni spowodowane różnicami materialnymi, duchowymi, doczesnymi i wiecznymi...


Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 16:44 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
Nie będę czytał pozostałych wpisów bo mi się nie chce, ale dobrze kolega pisze!!! ;>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 21:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
I pomyśleć , że to wszystko z powodu jakiś cycków. Zadziwiacie Panowie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 21:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Cycki rzondzom światem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2015, 22:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2015, 00:50
Posty: 207
gtr pisze:
Cycki rzondzom światem.


ale nie takie obwisle :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO