ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 20:15 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Ja bym nazwał te dziennikarzyny zwykłymi szmaciarzami, bo jak można oglądać Telewizję Publiczną w której przypuszcza się nieustanny atak na urzędującego prezydenta.. toć to kopia proklemlowskiej Russia Today. O Tvn to już szkoda gadać, tylko zrobić lustrację i wywalić tych reżimowych POtomków na zbity pysk. Co do Michnika, to przecież brat Szechtera, który mordował Polaków, więc jak on może nie niszczyć Polski i służyć PO.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 20:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Wrócił stary, dobry Lukkki, jak za dawnych czasów, aż się łezka w moim kocim oku kręci.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 20:47 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
LoverOfCats pisze:
Wrócił stary, dobry Lukkki, jak za dawnych czasów, aż się łezka w moim kocim oku kręci.

Zawsze taki byłem. Doniczka zamydliła ci obraz rzeczywistości .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 20:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
kozakinho pisze:
... nie popre zadnej partii, ktora wystawi na liscie skazanego prawomocnie kandydata, bo jest to jak dla mnie najwieksza pogarda ze strony partii, gdy ta trzyma twardo swoich najbardziej oddanych ludzi, majac w powazaniu stanowione prawo! a jesli okaze sie, ze we wszystkich partiach tak bedzie to po prostu nie pojde albo oddam glos niewazny.



A wiesz co? A za to z Tobą wypiję :D

https://youtu.be/SqvUVM9PERA


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 21:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
randomuser pisze:
Max85 pisze:
Nie rozumiem tylko, dlaczego im zawsze media wtórują i bronią lub przemilczają, bo mają ciągle jakieś tematy zastępcze...


A kto ufa teraz mainstreamowym mediom? Chyba sami idioci :P. Dziennikarze tych stacji, często mający komunistyczny rodowód to zwykłe szmatławce którzy za dobrą pensję wyszczekają każdą niegodziwość na wizji. Konformizm mają wyssany z mlekiem matki. Zawsze są (podobnie jak ich rodzice np ubeki czy rezimowi dziennikarze za komuny) jakoś dziwnym trafem po stronie koryta. Nawet jak dookoła bedzie druga Syria, bedą głosić że nie jest źle dopóki im kasa bedzie sie zgadzać.



Tyle że ja o tym wiem. Tylko tak zadaję takie pytania, bo nie mogę zrozumieć, jak oni (Polacy, niby jedni z nas) mogą besztać własny kraj i robić mu pod górkę...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 21:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
gtr pisze:
Twoje wypowiedzi są dalekie od obiektywizmu. To, dlaczego popieram, jak to określiłeś noname'a napisałem Tobie już kilka postów temu. Zarzucając mi obalanie własnych tez udowodniłeś mi, że dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu bo wyglądałaby dokładnie tak jak opisałem to wyżej. Bronisz się przed przyklepaniem sobie łatki pisowca ale idealnie wpisujesz się w retorykę tej partii.


przykro mi w sumie bo wychodzi na to ze nie czytasz ze zrozumieniem :( ale ton Twoich wypowiedzi jak i tresc mowia swoje,wiec spoko wiele i tak sie nei spodziewalem

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:04 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Naprawdę chciałbym Tobie szczegółowo odpowiedzieć na każde pytanie ale mój oficer prowadzący stanowczo odradza mi rozmowę z Tobą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
gtr próbuje ratować PO na forum i doklejać innym łatki pisowców, bo nie są za PO :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
kolejna przykra wiadomosc.nie wiem co bym zrobil gdyby ktos kierowal tym co moge musze czy whatever.robic to na co ma sie ochote to fajna sprawa.sprobuj kiedys,oczywiscie w granicach rozsadku ;p

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - tylko tak mogę to podsumować, by nie narazić się GTRowi.
Wiadomo, że człowiek zatrudniający ludzi na niskich, fizycznych stanowiskach w swojej firmie będzie bronił PO, partii ludzi wyzysku.
Niczego nie sugeruję, bo GTRa uważam za człowieka prawego i uczciwego, niestety POpaprańca, nad czym boleję od zarania dziejów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:21 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Max85 pisze:
gtr próbuje ratować PO na forum i doklejać innym łatki pisowców, bo nie są za PO :D


Nieprawda. Doklejam też łatki KORWINowym oszołomom czy czerwonym partyzantom z SLD. Każdy się załapie jak będzie klepał głupoty albo cytował teksty z ulotek partii. :)

bundeswera pisze:
kolejna przykra wiadomosc.nie wiem co bym zrobil gdyby ktos kierowal tym co moge musze czy whatever.robic to na co ma sie ochote to fajna sprawa.sprobuj kiedys,oczywiscie w granicach rozsadku ;p


Jedyne co musisz to odsunąć złodziei z PO od władzy. Bo inaczej Jarek z Beatką Ci euro nie wprowadzą nad Wisłą.

LoverOfCats pisze:
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - tylko tak mogę to podsumować, by nie narazić się GTRowi.
Wiadomo, że człowiek zatrudniający ludzi na niskich, fizycznych stanowiskach w swojej firmie będzie bronił PO, partii ludzi wyzysku.
Niczego nie sugeruję, bo GTRa uważam za człowieka prawego i uczciwego, niestety POpaprańca, nad czym boleję od zarania dziejów.


Kłamiesz Ty PiSowski cynglu bo wcale tak mało nie płacę :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
swoja droga w naszym kraju ludzie boja sie zmian i tego co one moga przyniesc.wielu patrzy przez czarne okulary i mysli jest jak jest ale co bedzie jak bedzie gorzej.wiec lepiej nic nie zmieniac.a przeca pozytywne myslenie ma znaczenie...wiem ze uogolniam tym tekstem strasznie ale jest to prawda niestety

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
a co do samego gtr'a to pozwole sobie bo w sumie ublizyl mi wczesniej dla mnie jest typowym betonem z klasy robotnicznej ktory byc moze z naciskiem na moze ma jakis tam maly biznesik czy cos i w miare mu sie wiedzie ale sloma dalej z butow wystaje ;p

druga opcja to jakis zwykly pierdziel bez zycia :)

trzecia bramka to oczywiscie zonk

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:32 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
A nie wspominałem, że jestem ze wsi? Czy jak wolisz z WSI.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:34 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
gtr pisze:
Max85 pisze:
gtr próbuje ratować PO na forum i doklejać innym łatki pisowców, bo nie są za PO :D


Nieprawda. Doklejam też łatki KORWINowym oszołomom czy czerwonym partyzantom z SLD. Każdy się załapie jak będzie klepał głupoty albo cytował teksty z ulotek partii. :)



Jedno ważne pytanie - czy dla ciebie istnieją korwinowcy nieoszołomy?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:34 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2015, 22:49
Posty: 96
kozakinho pisze:
ale gdzie jest prawo, a gdzie sprawiedliwosc skoro skazany prawomocnym wyrokiem wiceprezes pratii chowa sie pod immunitetem, plujac wszystkim w twarz, a jego partyjniacy jeszcze go bronia jak niepodleglosci... i dodatkowo ten bedzie sobie dalej startowal :D


Lepiej. Jeśli PIS wygra, to pogoni się sędziów, którzy śmieli go skazać (podobnie jak paru innych, którzy też się narazili) i wprowadzi "ludową" najwyższą izbę Sądu Najwyższego, która będzie "po sprawiedliwości" partyjnej korygować złe wyroki, we wszystkich sprawach: karnych, cywilnych... Nie wiem, czy śmiać się czy płakać...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
nie widze nic zlego w ludziach ze wsi.

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:44 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Max85 pisze:
Jedno ważne pytanie - czy dla ciebie istnieją korwinowcy nieoszołomy?


Legenda mówi, że ponoć gdzieś istnieją.

bundeswera pisze:
a co do samego gtr'a to pozwole sobie bo w sumie ublizyl mi wczesniej dla mnie jest typowym betonem z klasy robotnicznej ktory byc moze z naciskiem na moze ma jakis tam maly biznesik czy cos i w miare mu sie wiedzie ale sloma dalej z butow wystaje ;p

druga opcja to jakis zwykly pierdziel bez zycia :)

trzecia bramka to oczywiscie zonk


Pochodzę z klasy robotniczej a pogardę dla inteligentów-teoretyków wyssałem z mlekiem matki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
sadze jednak ze Twoja pogarda dla innych siedzi o wiele glebiej niz to czym sobie ja tlumaczysz...

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 22:55 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Nawet nie będę Ciebie z błędu wyprowadzał. Bo jako syn stoczniowca, który prawie cały stan wojenny przesiedział w pierdlu za obronę swoich praw pracowniczych ni chuja nie wpisuję w kanon leminga-wyborcy PO.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: panpalini, znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO