ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 00:19 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
bundeswera pisze:
PiS wprowadzi euro.to co wczesniej mowili na ten temat to byla gra polityczna nic wiecej,


Jesteś głupi albo naiwny.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 00:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
zal panie zal

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 00:29 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Czyżby argumenty się skończyły?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 00:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
hipokryta ;d argumenty Tobie sie skonczyly widocznie udajac sie w osobista wycieczke obrazania.zreszta ciezko nazwac nasza wymiane zdan dyskusja gdyz Ty nie podejmujesz sie jej ,jedynie otwierasz nowe watki.

zauwaz ze ja na Twoje wywody udzielam odpowiedzi nawet jak nie sa skierowane bezposrednio do mnie,Ty natomiast omijasz to co istotne jedynie czasem cos tam burkniesz na wygodna dla Ciebie kwestie...i jedziesz dalej

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 07:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Najważniejsze, by na jesieni odsunąć POpaprańców od władzy.
Moje ciche marzenie to również postawienie pod Trybunał Stanu kilku zdrajców Polski, m.in. Sikorskiego, Komorowskiego, Tuska i resztę tej zakłamanej ferajny ale to jeszcze chyba nie prędko.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 07:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Mam nadzieje ze jednak nie przyjmiemy euro.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 08:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2015, 23:52
Posty: 158
Moje serce bije po lewej stronie! ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 09:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
bundeswera, pis i euro... szybciej uwierze w gruszki na wierzbie... :D przeciez ta partia najchetniej wyszlaby z calej unii ale to za malo popularne i dlatego o tym nie trabia :D
gtr, nie ma partii nowoczesna.pl ;)
loc, popapranych zdrjacow przed trybunalem bys stawial ale wiceprezesi z prawomocnymi wyrokami, na listach ci nie przeskadzaja :D
plotka, mam nadzieje, ze zaglosujesz na korwina ::)
pussycat, duzo jeszcze masz awatarkow w zanadrzu? ::)
czeresniak... ej a gdzie czersniak? :o


Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 09:51 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
kozakinho pisze:
wiceprezesi z prawomocnymi wyrokami, na listach

O kogo chodzi ?

Platformę Obywatelską trzeba odsunąć od władzy, bo szkodzi naszemu krajowi. Prawo i Sprawiedliwość ! Zwyciężymy!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 09:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
lukkki pisze:
kozakinho pisze:
wiceprezesi z prawomocnymi wyrokami, na listach

O kogo chodzi ?

Platformę Obywatelską trzeba odsunąć od władzy, bo szkodzi naszemu krajowi. Prawo i Sprawiedliwość ! Zwyciężymy!


To, że zwyciężycie to nie ulega wątpliwości - tylko czy za 4 lata nie bedzie płaczu że zostaliście wyruchani w dupe jak to robiły wszystkie poprzednie ekipy. Bo tak naprawdę chodzi o to aby dorwać się do władzy a nie sprawować władze i służyć społeczeństwu.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 10:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
lukkki pisze:
kozakinho pisze:
wiceprezesi z prawomocnymi wyrokami, na listach

O kogo chodzi ?

kaminski wiceprezes ma 3 lata i wystartuje jako dwojka w warszawie (za prezesem).

zmien gmail na o net
Kod:
http://wiadomosci.gmail.pl/opinie/standardy-pis-skazani-prawomocnymi-wyrokami-sadowymi-na-liscie-wyborczej/pdrv9m


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 10:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
jarexxQQ pisze:
[...]To, że zwyciężycie to nie ulega wątpliwości [...]


Oj, nie byłbym taki pewien. Za dużo tego dobrego by było, dwa zwycięstwa pod rząd, wątpię, choć liczę na to, a POpaprańców trzeba wreszcie rozliczyć za ich ośmioletnie nie-rządy.
Czas, by wreszcie w Polsce nastało prawo i sprawiedliwość.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 10:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 230
ale gdzie jest prawo, a gdzie sprawiedliwosc skoro skazany prawomocnym wyrokiem wiceprezes pratii chowa sie pod immunitetem, plujac wszystkim w twarz, a jego partyjniacy jeszcze go bronia jak niepodleglosci... i dodatkowo ten bedzie sobie dalej startowal :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 10:50 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Ciekawe swoją drogą czy w PO nie ma na listach ludzi z wyrokami. Okej Przyjmuję ten argument na klatę. Akurat aferę gruntową śledziłem wtedy dokładnie. Największym błędem PIS była tamta koalicja. Rozpadł się rząd PiS-Samoobrona-LPR, doszło do przedterminowych wyborów i władzę przejęła PO. Sprawa jest kontrowersyjna i bardzo polityczna, a jak wiadomo rządzi teraz PO i sędzia jest mocno rozgrzany, uniewinnia się taką Sawicką za branie łapówki , gdzie na filmie wszyscy widzą jak brała kasiorę. Ciekawe czego boją się POpaprańcy, że tego immunitetu Kamińskiemu nie mogą uchylić, przecież mają większość w sejmie i mogą to przegłosować.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 10:59 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
jarexxQQ pisze:
lukkki pisze:
kozakinho pisze:
wiceprezesi z prawomocnymi wyrokami, na listach

O kogo chodzi ?

Platformę Obywatelską trzeba odsunąć od władzy, bo szkodzi naszemu krajowi. Prawo i Sprawiedliwość ! Zwyciężymy!


To, że zwyciężycie to nie ulega wątpliwości - tylko czy za 4 lata nie bedzie płaczu że zostaliście wyruchani w dupe jak to robiły wszystkie poprzednie ekipy. Bo tak naprawdę chodzi o to aby dorwać się do władzy a nie sprawować władze i służyć społeczeństwu.

Taka jest polityka z definicji. Walka o władzę i żadna partia ci nie zagwarantuje wyłącznie służenia społeczeństwu po zwycięstwie. Zresztą tak jest wszędzie w innych dziedzinach, tylko kasa, układy, koneksje rodzinne i znajomości .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 11:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
lukkki pisze:
Ciekawe swoją drogą czy w PO nie ma na listach ludzi z wyrokami. Okej Przyjmuję ten argument na klatę. Akurat aferę gruntową śledziłem wtedy dokładnie. Największym błędem PIS była tamta koalicja. Rozpadł się rząd PiS-Samoobrona-LPR, doszło do przedterminowych wyborów i władzę przejęła PO. Sprawa jest kontrowersyjna i bardzo polityczna, a jak wiadomo rządzi teraz PO i sędzia jest mocno rozgrzany, uniewinnia się taką Sawicką za branie łapówki , gdzie na filmie wszyscy widzą jak brała kasiorę. Ciekawe czego boją się POpaprańcy, że tego immunitetu Kamińskiemu nie mogą uchylić, przecież mają większość w sejmie i mogą to przegłosować.



Nie boją się tylko jak gasną kamery a dziennikarze idą spać to wszyscy mają wspólne interesy a chodzi o to żeby "jedynki" dostały się do sejmu i przez następne 4 lata kręciły wałki - oficjalnie się zwalczają a nieoficjalnie w zaciszu pokoju hotelowego prowadzą przy wódce "rozmowy polaków".
Co do ludzi z wyrokami to pewnie w każdej partii znajdziesz kogoś kto został skazany za przestępstwo umyślne.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 11:28 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
jarexxQQ oni już są ruchani w dupę ale jeszcze to do nich nie dotarło.

bundeswera od kilkunastu postów próbujesz mnie wciągnąć w jałową dyskusję, podobna jaka miał miejsce przy okazji wyborów prezydenckich a jaką prowadziłem z pewnym miłośnikiem umawiania się z dziwkami na kawę i relaksacyjne masaże. Zapewne oczekujesz abym napisał coś o spadku bezrobocia abyś mógł odpisać, że wszak spadło ale przez emigracje zarobkową a nie przez tworzenie nowych miejsc pracy. A gdybym wspomniał o wybudowanych autostradach to w odpowiedzi bym usłyszał, że wybudowali za mało a za dużo kasy na lewo wzięli i że w ogóle afera goni aferę, złodzieje sprzedali Polskę, kraj w ruinie i generalnie chuj, dupa i kamieni kupa.

Ale aby nie wyjść na zaślepionego leminga dodam, ze nie podoba mnie się zaproponowana przez rząd pomoc dla frankowiczów bo według mnie nie należy im się żadna pomoc. Ostatnie pomysły z składkami na ZUS i NFZ są nie do zrealizowania a realnej pomocy i odciążenia małych i średnich przedsiębiorstw nie doczekałem się przez 8 lat rządów PO.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 11:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
gtr bez jaj jaka dyskusje.Ty nie dyskutujesz lecz jedynie mnie krytykujesz a na koniec zylka pekla i byla obraza.w tym ostatnim poscie posuwasz sie jeszcze dalej twierdzac ze wiesz czego ja chce i prowadzisz smieszny monolog...

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 11:49 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Śmiesznym jest twierdzenie, że PiS wprowadzi w Polsce euro. Jeżeli dla Ciebie nasza wymiana zdań nie jest dyskusją to ja nie wiem jakie Ty szkoły kończyłeś.

Zatem zapytam jeszcze jeszcze raz. Czego ode mnie oczekujesz?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WYBORY ;)
Post: 15 wrz 2015, 13:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 21:28
Posty: 40
pisales ze uwazasz ze PO zrobilo wiele przez te 8 lat wiec fajnie by bylo jakbys to poparl jakims argumentami(cos tam wspomniales o bezrobociu i dorgach ale jak z tym dyskutowac jak sam od razu to obaliles w sumie) i skoro w jakims tam sensie ich popierasz to napisalbys dlaczego bo unikales tego jak ognia plujac jakims populizmem jedynie.Ciekawi mnie tez poprawnosc wyboru jakiegos nieliczacego sie noname'ma bo to jest jakby oddac pusty glos nad faktycznym wyborem czy PO ma dalej rzadzic czy nie.no i dlaczego w sumie mnie obrazasz to tez jest ciekawe bo chyba nie ze wzgledu na inne zdanie,a takze skad mozesz wiedziec czego ja oczekuje wzgledem tej wymiany zdan;p

tak juz na koniec to dlaczego uzywasz swtwierdzenia ze pytasz ponownie czego ja oczekuje skoro pytanie te pada pierwszy raz :)

troche zlosliwie no ale sam tak poprowadziles ta wymiane zdan.

od siebie dodam ze zadnym zwolennikiem PiS nie jestem ani zadnej innej partii.poprostu obiektywnie spogladam na mozliwosci wyboru jakie mamy podczas glosowania.

_________________
Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: panpalini, znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO