ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 02:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sie 2015, 16:56 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Domena dopalaczy? Śląsk.
Ta, która się zaćpała na śmierć? Śląsk.
Działalność żebraAnki? Śląsk.
Pozostałe żebraczki? Śląsk.

A podobno na śląskich familokach są tak silne więzy rodzinne i tradycja. Czyżby to był mit?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 17:51 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 13 paź 2014, 06:07
Posty: 56
slask to 3 miliony ludzi , wiecej niz jakiekolwiek miasto w pl wiec sila rzeczy wiecej sie dzieje I wiecej sie slyszy , patologia mniej wiecej taka sama jak wszedzie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 17:53 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Z tego co ostatnimi czasy obserwuję, to chyba jednak większa niż:
Cytuj:
wszędzie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 19:08 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
przede wszystkim na śląsku jest straszna bieda, to i ludziom odpierdala jak hajs czuja, tak samo jak w bieszczadach i na podlasiu
popatrzcie sobie na najbardziej pojebane kurewki z showupa i zgadnijcie skad one są ;D
no i zebraczka anka nie jest ze slaska tylko z okolicy węgrowca pod poznaniem


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 23:18 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
anka jest przeciez z wielkopolskiego, a stamtad nieco daleko na slask jest..

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 23:41 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 lut 2015, 21:18
Posty: 60
Sporo dziewczyn na ShowUp.tv jest ze sląska np. Imaginecherry, Sweeeeeet. Ogólnie region biedny. Mogą zostać żonami górników albo robić to co robią. Szukać bogatych starych tatuśków co się dorobili i myśleć że im ubarwnią życie. Chociaż w sumie też mogą się przeprowadzić w poszukiwaniu dobrej pracy ale jakoś wątpie żeby laski co poczuły kase z ShowUp.tv poszły do normalnej roboty.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 23:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 sie 2014, 11:51
Posty: 8
tengapala pisze:
przede wszystkim na śląsku jest straszna bieda, to i ludziom odpierdala jak hajs czuja, tak samo jak w bieszczadach i na podlasiu


Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 23:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 sie 2014, 11:51
Posty: 8
Na drugim końcu rankingu znajduje się województwo śląskie – tu notuje się najniższy w kraju wskaźnik skrajnego ubóstwa, który wynosi 4,7 proc.

„Śląsk, nawet jeśli dotykany bywa przez kryzysy związane z restrukturyzacją przemysłu, jest obszarem znacznie bogatszym we wszystkie wyżej wymienione atuty, ma lepiej zorganizowane grupy społeczne. Nawet brak pracy - dzięki szeregowi rozwiązań politycznych - nie doprowadza w nich do natychmiastowego zubożenia, jak ma to miejsce na północy. Ponadto bliskość wielu aglomeracji stwarza nowe szanse np. dla osób młodych. Tego na północy również nie ma w takim wymiarze” – tłumaczy dr hab. Piotr Broda-Wysocki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 00:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 213
tengapala pisze:
tylko z okolicy węgrowca pod poznaniem


Jest bodajże tak samo według twojego "pod" Bdg, jaki i Pń - ponad godzina drogi w obu przypadkach.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 10:24 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 15
Śląsk, to sama patologia. I najlepiej jakbyśmy tych hanysów oddali Niemcom i niech inni się z nimi męczą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 13:16 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 15
Nie. Ja po prostu stwierdzam fakty. Sami Ślązacy chcieli by się od Polski odłączyć, a i z Polską się nie utożsamiają.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 14:20 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 15
Nie rozumiesz pewnych kwestii, albo jesteś ślązakiem.

Śląsk, to spuścizna całego bydła które tam zjechało z całej Polski i resztki niemców którzy się tam osiedlili kiedy go budowano (kopalnie, huty etc.) Ludzie którzy jedyne co potrafili to wydobywać węgiel i spłodzić takie spierdoliny (zobaczcie jeśli jeździcie po Polsce jak oni żyją i w jakich warunkach) Wjeżdżasz do takiej Rudy śląskiej i jak byś się w czasie cofnął o 40 lat! Wszędzie brudno, szaro, śmierdzi i ludzie jacyś "inni".
Gwoli ścisłości, to że ja nie trawię hanysów nie ma tu nic do rzeczy, po prostu to widać gołym okiem! Nawet centrum Katowic (stolica tego województwa podobno) obok dworca PKP jest smutne jak pizda w deszczu!
Do tego dochodzi ten ich język nazywany gwarą... No słuchać się tego nie da! Ta gwara brzmi jak byś gadał albo z debilem albo z kimś kto skończył 3 klasy podstawówki a potem go ze szkoły wyjebali! Jak dla mnie, to się niczym od brudnych cyganów nie różnią.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 14:28 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Przesadzasz, jest trochę ludzi z Śląska na ShowUp.tv i jakoś normalnie zachowują się. A ekstrema zawsze trafi się. Dla równowagi proponuję popatrzeć na Warszawę i okolice. Też będziesz mógł jechać jak po burych sukach. Także gdzie kto mieszka nie ma znaczenia.

PS> Aby było jasne - nie jestem z Śląska :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 14:53 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 15
Dobrze, ja już się nie udzielam. Swoje zdanie wypowiedziałem i jedynie mogę przeprosić śląskie jednostki które nie są ignorantami i mają iq wyższe od planktona. I swoich korzeni się nie wstydzę :) Bez obaw :) Jestem Pruszkowiakiem od 23 lat mieszkającym i pracującym aktualnie poza granicami naszego kraju :) Więc wyręczam Cię od poszukiwań moich korzeni :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 14:58 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 15
Uhuhu poszedł po bandzie ;D Ależ pocisk, cóż za niesamowite przygadanie ślązaka do gorola. Ależ bystry ten Wyplowialy ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 15:10 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 15
Jakie, to ostatnio modne Ksenofob, Homofob. Stary jeżeli należysz, do nurtu lewackich poglądów, to Ci się nie dziwie i przykre jest, to że poddałeś się temu nurtowi. Wyrażam swoją niezależna opinię z którą możesz się nie zgadzać, ale do Ksenofobii mi daleko (tak samo do Tworek). Najlepiej, to wiesz co weź skopiuj moją wypowiedź i daj do tego centrum monitorowania w Białymstoku bodaj.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 15:39 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 15
Dziękuję :) Ja już dyskusję z Tobą przerywam. Nie rozumiesz kilku podstawowych kwestii. I wyzywanie takie, że szpital w dzieciństwie mnie tam skrzywił, no nie zobowiązuje mnie do dalszej dyskusji :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 15:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Kontynuujcie ObrazekObrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 16:25 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 15
Ja też nie mam zamiaru kontynuować, bo i po co ? Dla mnie temat skończony. Niech wierzy w swoją ideologie i wyzywa mnie od bywalców Tworek. Na czacie rozegrała się wymiana zdań między innym użytkownikiem o podobnych poglądach i uważam, to za koniec :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 16:30 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 15
O nieomylny ! Pokaż mi ten fragment :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Megan, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO