ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 sie 2015, 16:36 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 15
Genialnie ! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 18:25 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
panpalini pisze:
Na drugim końcu rankingu znajduje się województwo śląskie – tu notuje się najniższy w kraju wskaźnik skrajnego ubóstwa, który wynosi 4,7 proc.

„Śląsk, nawet jeśli dotykany bywa przez kryzysy związane z restrukturyzacją przemysłu, jest obszarem znacznie bogatszym we wszystkie wyżej wymienione atuty, ma lepiej zorganizowane grupy społeczne. Nawet brak pracy - dzięki szeregowi rozwiązań politycznych - nie doprowadza w nich do natychmiastowego zubożenia, jak ma to miejsce na północy. Ponadto bliskość wielu aglomeracji stwarza nowe szanse np. dla osób młodych. Tego na północy również nie ma w takim wymiarze” – tłumaczy dr hab. Piotr Broda-Wysocki.


wstawiać mapki to se możesz, podaj konkret na jakiej zasadzi była tworzona bo jak na razie to dane z dupy
policzyli pewnie sume pensji i podzielili przez ilosć ludności :D to sobie sam teraz policz ile jest kopalni, hut itp przemysłu ciężkiego w ślaskim :D a potem podziel pensje każdego z zarządu na wszystkich mieszkańców :D podpowiem ci, tacy ludzie mają pensje na poziomie 100.000 zł a najwyżsi dyrektorzy nawet milion miesięcznie :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 18:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
"O mój Śląsku, umierasz mi w biały dzień..." https://www.youtube.com/watch?v=awaqfZQO6Zg Soundtrack do tematu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 19:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 sie 2014, 11:51
Posty: 8
nie wiem tengapalo jaka metoda to liczono
mapka pochodzi stad: stat.gov.pl/download/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5487/14/2/1/ubostwo_2014.pdf
i tam tez czytamy:

Ubóstwo w różnym stopniu dotyka poszczególne grupy społeczne, jednak społeczna mapa zagrożenia ubóstwem w Polsce nie zmienia się istotnie od lat. Czynnikiem decydującym o sytuacji materialnej jednostki i jej rodziny, jest miejsce zajmowane na rynku pracy. Ubóstwem zagrożone są przede wszystkim osoby bezrobotne i rodziny osób bezrobotnych. W 2014 r. wśród gospodarstw domowych, w skład których wchodziła przynajmniej jedna osoba bezrobotna, stopa ubóstwa skrajnego wynosiła prawie 15 proc. i była dwa razy wyższa niż średnia w Polsce.

tymczasem bezrobocie na slasku tak wyglada:
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sie 2015, 14:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 106
Śląsk i ShowUp.tv kojarzą mi się głównie z tą starą patolnią którą jest pyskatadana z Bytomia :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sie 2015, 16:51 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2014, 18:39
Posty: 15
Rozpadający się Bytom, Chorzów - najbardziej obsrane przez psy miasto w tej części Europy z "przepięknym" osiedlem tysiąclecia(wiem że część jest w Kato) ... Zabrze - wieczne problemy z cyganami, lepianki na przedmieściach. Świętochłowice - dziura zabita dechami... etc. Najlepsze jest to że Ślązacy się częściej sami ze sobą napierdalają niż - z teoretycznym wrogiem nr 1 - Zagłębiakami. Więc nie dziwne, że tak Ci się kojarzy, bo to sama patola.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 sie 2015, 23:42 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 13 paź 2014, 06:07
Posty: 56
wilku pewnie dostal wpierdol kiedys w katowicach i stad ten hejt ;-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2015, 11:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 lip 2015, 23:21
Posty: 35
Wszędzie można dostać wpierdol. Ja ostatnio bylem w Poznaniu to też trafiłem kawałek od centrum i mnie zaczepili kolesie. Na szczescie suka przejezdzala to spierdolili.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2015, 13:55 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
sexydanny pisze:
wilku pewnie dostal wpierdol kiedys w katowicach i stad ten hejt ;-)

Naciągaczka i kurewka Imagine_Cherry - Katowice. Ale to pewnie nie jest Śląsk.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2015, 14:02 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 lut 2015, 21:18
Posty: 60
Art pisze:
Naciągaczka i kurewka Imagine_Cherry - Katowice. Ale to pewnie nie jest Śląsk.


Pamietaj jeszcze o Sweeeeeet że też Katowice czym się chwali na każdym kroku ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2015, 18:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Zależy jak liczyć bezrobocie i biede, bo np. żona jakiegoś bogacza która tylko siedzi w domu i przepuszcza jego kasę jakby nie pracowała cały rok to by NA PAPIERZE miała dochód roczny 0 zł czyli ubóstwo totalne, a znowu ta sama żona bogacza jakby miała godność żeby nie rejestrować się w urzędzie pracy to by NA PAPIERZE nie byla osobą bezrobotną czyli lokalne bezrobocie by spadło o kilka promili statystycznych. Tak samo politycy mówią żeby nie panikować z tym odpływem ludzi młodych z kraju bo wymeldowało się jedynie kilkaset tysięcy ludzi - ale np. taki ja czy setki moich polskich kolegów mieszkających za granicami kraju nie wymeldowało się z kraju a od lat mieszkają w Niemczech, Angli, Francji, Holandii etc, tu mają rodziny, dzieci, domy kupione na kredyt a mimo to TEORETYCZNIE i na papierze wciąż mieszkają w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Białymstoku etc.

Z drugiej strony po znajomych z tych okolic widze smutną prawidłowość: ojciec 15 lat pracy na szychcie i emeryturka 4000 (więc TEORETYCZNIE w domu nie powinno być biedy), ale z nadmiaru czasu i pieniędzy ocieć musiał co robić to zapił się w parę lat na śmierć, dzieci bez grosza przy duszy muszą uciekać z familioków i jechać na saksy, ile to by było lepiej na świecie jakby alkoholu nie było :( albo dać im "normalne" emerytury, po 1500 po 65 roku życia to by może nie mieli tyle pokus

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2015, 19:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 13 paź 2014, 06:07
Posty: 56
no tak Slask zly , przeciez warszawska praga , Legnica , Wloclawek , sciana wschodnia to Beverly Hills


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2015, 10:22 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
tak jak napisał ruger44 huj z tych statystyk o bezrobociu, tyle mają wspólnego z rzeczywistoscia co bałwan z latem :P
trzeba wsiasc w samochod i samemu zobaczyc jak ludzie żyja w danym rejonie, ja pisalem to co sam widzialem, czyli ze na śląsku bieda z nędzą


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2015, 21:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Wystarczy wejść w jakąś strone z ogłoszeniami o pracy i popatrzeć gdzie ich jest najwięcej: Poznań, Kraków, Wrocław i oczywiście Warszawa ale już szukając pracy na ścianie wschodniej, Pomorzu albo właśnie Śląsku trafia się głownie na ogłoszenia "praca w Niemczech, wyjazdy od..." to jest najlepszy wyznacznik uprzemysłowienia a więc także i rozwoju regionu a nie jakieś tam bzdurne statystyki

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 16:56 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
eeee to to juz przesadzasz, na stronach trzeba przeważnie płacić za ogłoszenie to są tam tylko oferty na dobrze płatne stanowiska :P
ja to proponuje inny znacznie lepszy wskaźnik, ceny w sklepach, jak ludzie maja hajs to i nie oszczędzają, a jak nie maja to żydzą gdzie taniej bo nie starczy kasy
pomijając regiony turystyczne w bieszczadach to jest tanio jak cholera, tak samo na podlasiu, ceny niższe nawet o 30% niż w innych województwach, a do tego więcej gówna pakują do produktów spozywczych


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 17:26 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
SicknessMind. Następna ze Śląska.
Tylko nie wmawiajcie mi, że ja mam jakąś obsesję na punkcie Śląska.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 18:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 paź 2014, 17:28
Posty: 26
https://www.youtube.com/watch?v=pHTwXzU4f48


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 wrz 2015, 18:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 446
A ja powiem tyle, że na Śląsku według mnie jest multum pięknych dziewczyn :D Jak dla mnie więcej niż w niektórych częściach kraju. Byłem wiele razy w ciągu roku na Śląsku (Gliwice, Katowice itd.). W godzinach 13-16 na ulicach pojawia się dużo niezłych lasek :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 wrz 2015, 13:54 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2015, 13:45
Posty: 14
Też jestem ze śląska ... Aż do mdłości doprowadza mnie czytanie takich hejtów na temat Ślązaków.
Zgadzam się,że zjebów w moim województwie jest co nie miara, ale też nie przesadzajmy z wrzucaniem wszystkich do jednego wora, na litość !
Pisał ktoś o zrzucie w pewnych czasach ludzi z różnych rejonów ... No właśnie ... Warszawiaki się zjechały z tekturowymi walizkami na Śląsk do hoteli robotniczych w dziurawych skarpetach-o czym to świadczy ? O tym, że to Ślązacy są zjebani ?
No ludzie, bądźcie bardziej obiektywni.
Warszawa przyjmuje czarnych, żółtych i z tego powodu afery nie ma a Śląsk to wykluczenie ?
Bo kilkanaście lasek wali Was w przysłowiowego UJA ?

Kiedyś rozmawiając z pewnym użytkownikiem na privie, przeczytałam, że większość lasek twierdzi, ze jest ze Śląska-połowa z północy, ale Śląsk stał się po prostu modnym rejonem do opowiadania.

Czuję się obrażona, autor tego postu jest zwykłym prostym chamem, który nie ma absolutnie żadnych mocnych argumentów, a jego jedynym językiem mowy jest agresja.

No i nawiązując do Anki ... Popis po całości-faktycznie najbardziej "uwielbiana" na ShowUp.tv jest ze ŚLĄSKA !


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 wrz 2015, 23:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
sexy-couple pisze:
[...]Warszawiaki się zjechały z tekturowymi walizkami na Śląsk do hoteli robotniczych w dziurawych skarpetach-o czym to świadczy ? O tym, że to Ślązacy są zjebani ?[...]


Żaden szanujący się Warszawiak nie nocuje w hotelu robotniczym, lecz w co najmniej 4 gwiazdkowym, gdzie każdy taktownie przemilczy tekturową walizkę pod śmierdzącą pachą i capiące skarpety z dziurą w sandałach.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO