ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 mar 2015, 18:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
franka pisze:
Już się widzę, oczami wyobraźni, załadowana na tratwie w podróży do wielkiego pytonga ::)


Ilekroć chcę sobie poprawić humor, wracam do tego tekstu Franki ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 mar 2015, 19:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
a czy ja napisałam ze zapach skory= posiadaniem sepsy?:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 17:43 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 lut 2015, 21:18
Posty: 60
Dlugo jak widac nie wytrzymala bez ShowUp.tv. Z ostatnich nowosci to polak zniknal z jej fb a wrocil elcoco. Przyznala sie ze siedzi teraz w uk to wiadomo kto teraz napelnia puchar przechodni.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 18:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 kwie 2014, 19:40
Posty: 52
Koneser33 pisze:
Z ostatnich nowosci to polak zniknal z jej fb a ....

To słabego informatora masz, już jak poprzednio pisałeś nie było mnie na jej fb. Musisz się bardziej postarać bo nieświeże newsy rozsiewasz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 20:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 lut 2015, 21:18
Posty: 60
Slaby jak slaby. Wyleciales z fb bo poruchales i sie znudziles?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 21:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
A co była dizisaj na ShowUp.tv? Na jakim nicku?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 21:34 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Polak poruchał? Chyba dmuchaną lalę...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2015, 22:07 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 kwie 2014, 19:40
Posty: 52
Koneser33 pisze:
Slaby jak slaby. Wyleciales z fb bo poruchales i sie znudziles?

Ta, pojechałem do Katowic na weekend i ruchaliśmy się jak króliki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 11:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 lut 2015, 21:18
Posty: 60
polak98 pisze:
Ta, pojechałem do Katowic na weekend i ruchaliśmy się jak króliki.


Buhaahaahaa No kurwa normalnie pekne. Wiem ze to sarkazm ale niemoge. Hahahaaaa
Siedzi teraz w Uk i opierdala dzide Mirusiowi a ten sarkazmy wali.
Ty polak powiedz jak juz cie wyjebala z fb na co naprawde liczyles u niej?
Zaoferuj jej z 3tysie i bedziesz ja ruchal a nie zetonami walisz na ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 19:44 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 kwie 2014, 19:40
Posty: 52
Koneser33 pisze:
Siedzi teraz w Uk i opierdala dzide Mirusiowi a ten sarkazmy wali.
Ty polak powiedz jak juz cie wyjebala z fb na co naprawde liczyles u niej?


Tylko co mnie to obchodzi gdzie jest i co robi a tym bardziej z kim? To jest jej życie a ja mam swoje.
Ciesze się że mogłem ją poznać z innej strony niż kamerka i wiem że bzdury o niej piszecie. To co widzicie na ShowUp.tv jest na pokaz dla widowni, a na co liczyłem to moja prywatna sprawa.
W każdym razie owszem wyleciałem z fb i to z własnej winny a nie dlatego ze sie jej znudziłem. Oczywście nie mam zamiaru się tłumaczyć tobie ani tym bardziej na forum czym sobie zasłużyłem. Może się kiedyś zdziwisz jak znów wrócę do jej znajomych.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2015, 13:14 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 lut 2015, 21:18
Posty: 60
Kurwa polak jestes ciezkim przypadkiem. Naprawde uwierzyles ze ona ci prawde kiedykolwiek mowila? To na odwrot na ShowUp.tv jest prawdziwa a na fb zbajerowala. Na 100% z fb cie wyjebala bo zauwazyla ze nie wyciagnie wiecej kasy i prosze niepisz ze poza ShowUp.tv nic jej niedawales bo tylko obrazasz moja inteligencje. Uswiadom sobie ze niejestes jedynym ktory jej sypie kase poza ShowUp.tv. Ma takich kilku gdzie zamruga i oni zapierdalaja i kase daja bo mysla ze poruchaja. Ona ma stalych kolesji co ja posuwaja za kase a pozostali sa w obwodzie. Nigdzie uczciwie niepracuje, spi za dnia a w nocy przyjmuje. Wystarczy ze pojdzie na imprezke to zawsze jakiegos frajera znajdzie. Konto skasowala na pokaz zeby sie jej fani troche przestraszyli i zaraz zalozyla nowe zeby frajerzy szybciutko na privy wchodzili. ShowUp.tv nie jest jej glownym zrodlem utrzymania ale pozwala wylapywac kolejnych frajerow do skubania i jak ktorys wpadnie jej w oko to i zarucha.
Jak ostatnio byla na ShowUp.tv to zauwaz ile tapety musiala jebnac na twarz zeby ukryc jak jest zniszczona. Jakbym niewiedzial ze to ona to bym ja niepoznal, pomyslalbym ze to jej duzo starsza siostra. Wyglada teraz jakby miala 30lat ale tak niszcza uzywki,alkohol i dawanie dupy po nocach. Musi caly czas do kosmetyczki zapierdalac a i tak juz lepiej niebedzie. Kasa tez leci na regularne badanie czy syfa niezlapala.
W kazdym razie tak jak ktos powyzej napisal: Niema nic gorszego jak zakochac sie w kurwie a ona to wykorzystuje.
Przypuszczam ze jak kazdy frajer moze myslales ze ja wyciagniesz z tego ale ona to lubi i ma na to teraz wyjebane bo mysli ze jest piekna i mloda i wszystko moze. Lubi jak kazdy na ShowUp.tv jej pierdoli jaka jest piekna i poluje na nastepnego frajera do wyciagniecia kasy. Tylko ze niestety powoli robi juz sie stara wyniszczona kurwa i pomimo mlodego wieku musi coraz wiecej wydawac na kosmetyczke i robienie tapety. W koncu przekona sie ze na ShowUp.tv juz jej nikt nie wali komplementow i niewchodzi na
privy drogie i wtedy sie ocknie. Tylko juz bedzie za pozno bo zostanie jej tylko stanie przy trasie katowickiej i posuwanie przez brudasow z budowli za pare zlotych.
Byc moze chciales cos dla niej zrobic dobrego (albo tylko zruchac co bym sie w sumie niezdziwil) ale ona tego niedocenia teraz i niedlugo zostanie sama stara tkwiaca w nalogu i tak sie skonczy marzenie o wielkiej kasie. Ciesz sie ze juz cie nieoskubie z kasy bo nic dobrego i tak by z tego niebylo. Znajdz sobie normalna dziewczyne w bibliotece a niezawracasz sobie glowe kurwa z katowic ktora ma na ciebie wyjebane i pewnie smieje sie za twoimi plecami z nowymi kolesiami co ja posuwaja. I na koniec twoja uwaga ze przyjmie cie spowrotem na fb bardzo mnie ubawila az kawe rozlalem :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2015, 13:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Taa normalna dziewczyna w bibliotece...

http://efukt.com/21182_Caught_Fapping_a ... brary.html

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2015, 14:50 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Cytuj:
Kurwa polak jestes ciezkim przypadkiem. Naprawde uwierzyles ze ona ci prawde kiedykolwiek mowila? To na odwrot na ShowUp.tv jest prawdziwa a na fb zbajerowala. Na 100% z fb cie wyjebala bo zauwazyla ze nie wyciagnie wiecej kasy i prosze niepisz ze poza ShowUp.tv nic jej niedawales bo tylko obrazasz moja inteligencje. Uswiadom sobie ze niejestes jedynym ktory jej sypie kase poza ShowUp.tv. Ma takich kilku gdzie zamruga i oni zapierdalaja i kase daja bo mysla ze poruchaja. Ona ma stalych kolesji co ja posuwaja za kase a pozostali sa w obwodzie. Nigdzie uczciwie niepracuje, spi za dnia a w nocy przyjmuje. Wystarczy ze pojdzie na imprezke to zawsze jakiegos frajera znajdzie. Konto skasowala na pokaz zeby sie jej fani troche przestraszyli i zaraz zalozyla nowe zeby frajerzy szybciutko na privy wchodzili. ShowUp.tv nie jest jej glownym zrodlem utrzymania ale pozwala wylapywac kolejnych frajerow do skubania i jak ktorys wpadnie jej w oko to i zarucha.
Jak ostatnio byla na ShowUp.tv to zauwaz ile tapety musiala jebnac na twarz zeby ukryc jak jest zniszczona. Jakbym niewiedzial ze to ona to bym ja niepoznal, pomyslalbym ze to jej duzo starsza siostra. Wyglada teraz jakby miala 30lat ale tak niszcza uzywki,alkohol i dawanie dupy po nocach. Musi caly czas do kosmetyczki zapierdalac a i tak juz lepiej niebedzie. Kasa tez leci na regularne badanie czy syfa niezlapala.
W kazdym razie tak jak ktos powyzej napisal: Niema nic gorszego jak zakochac sie w kurwie a ona to wykorzystuje.
Przypuszczam ze jak kazdy frajer moze myslales ze ja wyciagniesz z tego ale ona to lubi i ma na to teraz wyjebane bo mysli ze jest piekna i mloda i wszystko moze. Lubi jak kazdy na ShowUp.tv jej pierdoli jaka jest piekna i poluje na nastepnego frajera do wyciagniecia kasy. Tylko ze niestety powoli robi juz sie stara wyniszczona kurwa i pomimo mlodego wieku musi coraz wiecej wydawac na kosmetyczke i robienie tapety. W koncu przekona sie ze na ShowUp.tv juz jej nikt nie wali komplementow i niewchodzi na
privy drogie i wtedy sie ocknie. Tylko juz bedzie za pozno bo zostanie jej tylko stanie przy trasie katowickiej i posuwanie przez brudasow z budowli za pare zlotych.
Byc moze chciales cos dla niej zrobic dobrego (albo tylko zruchac co bym sie w sumie niezdziwil) ale ona tego niedocenia teraz i niedlugo zostanie sama stara tkwiaca w nalogu i tak sie skonczy marzenie o wielkiej kasie. Ciesz sie ze juz cie nieoskubie z kasy bo nic dobrego i tak by z tego niebylo. Znajdz sobie normalna dziewczyne w bibliotece a niezawracasz sobie glowe kurwa z katowic ktora ma na ciebie wyjebane i pewnie smieje sie za twoimi plecami z nowymi kolesiami co ja posuwaja. I na koniec twoja uwaga ze przyjmie cie spowrotem na fb bardzo mnie ubawila az kawe rozlalem



Imperium beki - jak nie zakochany w niej ciapciuch-gamoń to psycho/stallker z kompleksami, zawsze można tu trafić na osobliwy przypadek.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 11:06 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 mar 2015, 14:24
Posty: 83
Troche to jednak jest downgrade, po Malediwach leciec do Paryza rzadzonego przez islamskich Algierczykow. Mirek cienki cos w portfelu. W kazdym razie ciesze sie ze mieszka teraz w Londynie, zdecydowanie mam blizej niz do Katowic. Jeszcze jakby mieszkala tam gdzie ja w Ealing to juz bym dzis na kolacje ze sniadaniem wpadl :)

Ps. Screen zrobilem z jej tablicy z fb, jak widac ma status publiczny wiec nie chce tego trzymac w tajemnicy. Tak wiec prosze innych co uwazaja ze ujawniam cos tajnego zeby sie oddalili. Jakby nie chciala to by tego tak nie wrzucala.

Ps2. Jutro ma urodziny wiec moze przyszykuje cos specjalnego z tej okazji.
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 19:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To że ten jej nowy-stary ElCoco jest cienki w portfelu to wiadomo nie od dzis, Rybak Witold jednak miał gest, szkoda że go już nie ma :(

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 20:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Dark Power- fuckin logic... obciac fb nazwe, zeby na bilecie zostawic prłne imie i nazwisko...taaa...

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 20:55 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 kwie 2014, 19:40
Posty: 52
Robi widzę ten sam błąd co z poprzednim facetem. Wchodzi znowu (prawdopodobnie) na transmisje z jego mieszkania. Wrzuca na FB informacje kto nim jest i co robią, dodatkowo każdy może to przeczytać. I takie kutasy to wykorzystują.
Niedawno jej sugerowałem żeby przynajmniej przejrzała znajomych na FB i wywaliła tych co nie zna bo to mogą być właśnie osoby które pierdolą na tym forum te głupoty. I co po mojej pięknej radzie? To ja wyleciałem :( Tak więc mam nauczkę na przyszłość żeby sie nie wtrącać, nie doradzać i siedzieć cicho.
Wchodzę sobie zatem teraz od czasu do czasu na forum i przyglądam się z boku. Chuj mnie oczywiście strzela jak widzę takie posty ale jak ktoś nie chce mojej pomocy to nie będę na siłę pomagał. Zamiast dziekuję to zostałem nagrodzony banem na FB a tacy jebani Koneserzy/Darkpowerzy sobie dalej siedzą pewnie jako znajomi i podpierdalają co robi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 23:34 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
polak nie obraź się, ale jesteś żałosny


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 mar 2015, 11:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 kwie 2014, 19:40
Posty: 52
lukkki pisze:
polak nie obraź się, ale jesteś żałosny
Mhm. Każdy jak tak pisze ma na celu obrażenie kogoś. Masz jakiś ból dupy że ją namawiam do przeglądu "przyjaciół" na FB? Jesteś wśród tych jej "przyjaciół" i boisz się że możesz wylecieć?
Zauważyłem że na tym forum panuje przyzwolenie dla tych co wrzucają nagrania i zdjęcia. Gdy ktoś zwraca na to uwagę albo próbuje z tym coś zrobić to jest wyzywany od idiotów albo żałosnych. Nikt nie pojechał Koneserowi, Darkpowerowi i innym że pierdolą głupoty i wrzucają nagrania. Cisza. Wiadomo zawsze można dzięki nim liczyć na jakieś darmowe nagranie albo "inne" nowości.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 mar 2015, 11:21 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 272
polak98 pisze:
Mhm. Każdy jak tak pisze ma na celu obrażenie kogoś. Masz jakiś ból dupy że ją namawiam do przeglądu "przyjaciół" na FB? Jesteś wśród tych jej "przyjaciół" i boisz się że możesz wylecieć?


Niestety ma rację - to już nie pierwszy raz jak dostałeś po dupie od niej a wciąż warujesz przy niej jak pies. Znasz ją chociaż z reala?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO