ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 mar 2015, 00:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 gru 2014, 22:25
Posty: 43
Tak siedze w robocie na nocce i widze ze niektorzy maja problem z nazwaniem pewnych rzeczy po imieniu. Ustalmy raz na zawsze i nie bojmy sie tego okreslenia ze Pusia jest zwykla kurwa. (wiki - kobieta sprzedająca własne usługi seksualne). Wycenia dana usluge i placac zetonami sie to kupuje. Nie ma w tym zadnej filozofii. Bawi mnie ze niektore osoby taki sposob prostytucji odbieraja inaczej. Nie wnikam co robi poza kamerkami, nie bede bawil sie w zgadywanie ale mysle ze spotyka/la sie z goscmi z ShowUp.tv.
Tez jej uroda jest problematyczna. Owszem z twarzy podoba sie przypuszczam wiekszosci ale czy ktos sie zastanawial dlaczego ona tak rzadko wstaje i pokazuje sie w calosci? Jej atuty to wlasnie ladna twarz i zgrabny tylek pod warunkiem ze sie wypina na lozku badz fotelu, jakby wstala to wtedy by sie okazalo zapewne ze nozki ma krociotkie.
Obrazek


Jej tzw. pokazy to tez tak naprawde nic szczegolnego, mozna by nawet powiedziec ze to co pokazala na ogolnym to juz jakby sie widzialo jej wszystkie privy. Ogladalem jej nagrania z privow i dokladnie na kazdym robi to samo, ten sam schemat co na tym pokaziku. Zero jakiegos zaangazowania, po prostu jakby sie patrzylo na mieso w ktore sie wbija dildo.
Jak bylem na privie Diany95 to zupelnie inne show, tez oczywiscie wyuczone co do sekundy ale wszystko wyjebiste wlacznie z orgazmem.
I na koniec taka porada dla niektorych zakochanych ktora kiedys dal mi wlasciciel burdelu: Tylko nie zakochaj sie w kurwie bo to sie zawsze zle konczy.
(druga porada jakby dla przyszlego alfonsa to byla: nie dawaj kurwie za duzo pieniedzy od razu bo zglupieje).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 06:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Każdą kobietę można sfotografować tak, żeby wyglądała zajebiście albo jak ostatni paszczur - jeżeli zrobisz jej zdjecie w ponczochach i szpilkach, do tego ze skrzyżowanymi nogami to będą one wyglądały zajebiście, jakby miała z 2 metry wzrostu z czego 1,5 metra to nogi :) jeżeli jednak zrobisz jej zdjecie "na płasko", bez 12 cm szpilek to będa wyglądały na nieproporcjonalnie krótkie. Poza tym akurat u kogo jak u kogo ale akurat atutem Pusi jest dziewczęcy urok i filigranowa figura małej porcelanowej laleczki więc troszkę krótsze nóżki w niczym nie przeszkadzają. Najlepszą rekomendacją jej urody nie jest opinia jednego odrzuconego psychofana (jakim zapewne jesteś) tylko dziesiątek osób które są gotowe płacić grube pieniądze za, nawet te krókie i schematyczne, pokazy. A naturalności i spontaniczności musisz szukać u dziewczyn które wchodzą na ShowUp.tv pierwszy raz i pierwszy raz robią pokaz, jezeli się zrobiło kilkaset pokazów strzelając z palca do czarnego monitora albo obleśnego grubasa z małym penisem na kamerce przy cam2cam (stereotypowy uzytkownik ShowUp.tv - akurat u Pusi chyba tylko ja miałem naprawdę sporego penisa na pokazie więc robiła je z przyjemnością) to cięzko udawać zainteresowanie i nieziemskie podniecenie.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 07:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ruger44 pisze:
akurat u Pusi chyba tylko ja miałem naprawdę sporego penisa na pokazie więc robiła je z przyjemnością


Ruger zawsze będzie Rugerem:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 08:23 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
Ruger44 pisze:
- akurat u Pusi chyba tylko ja miałem naprawdę sporego penisa na pokazie więc robiła je z przyjemnością) to cięzko udawać zainteresowanie i nieziemskie podniecenie.


nie chyba, a na pewno

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 10:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 gru 2014, 22:25
Posty: 43
Kurwa co wy tak z tym odrzuconym psychofanem zawsze wyjezdzacie jak tylko ktos o niej zle napisze? Macie jakis bol dupy ze komus moze sie nie podobac?
To ja mam takie wrazenie ze sami jestescie takimi psychofanami. Wogole jakis dziwny kult wokol niej
wyrasta, powinna sekte zalozyc.
To zwykly lachon ktory wchodzi na ShowUp.tv zeby zdobyc kase na a w realu jakby przechodzila obok was to byscie na nia uwagi nie zwrocili jak na kazda tapeciare.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 16:11 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 mar 2015, 14:24
Posty: 83
dziubek pisze:
Panowie dajcie jej spokój! Nawet jezeli prawda to trzeba przyznac ze potrafi wykorzystać swoja urode! I tylko sie uczyc jam wykorzystać swoje atuty mozna!
zamiast obgadywac wstawcie cos fajnego i istrego z nia! Chyba lepiej dla nas bedzie! Prawda!?


Na poczatek dwa, pewnie wszyscy maja ale moze ktos swiezy to sobie looknie.
http://expirebox.com/download/d029399f6 ... ae240.html
http://expirebox.com/download/c1796037c ... 29501.html

Jutro wrzuce kolejne, w kazdym razie nie nazwal bym ich ostrymi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 19:46 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 kwie 2014, 19:40
Posty: 52
Jakąś przyjemność wam sprawia takie obgadywanie? Wrzucanie filmików, ocenianie jej urody?
Stefan jesteś rozumiem super pięknym facetem a kobiety się za tobą uganiają wiec czujesz potrzebę oceniania innych?
Każdy ma swój gust i jednym się podobają takie dziewczyny innym inne, po chu.. to pisać i oceniać?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 20:02 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 272
polak98 pisze:
Jakąś przyjemność wam sprawia takie obgadywanie? Wrzucanie filmików, ocenianie jej urody?


Ja odczuwam nieziemską przyjemność ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 20:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 wrz 2014, 07:02
Posty: 22
Obgadywania nie lubie
ale uwielbiam kobiece piekno i dla tego ogladam sweet hehe


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 20:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 wrz 2014, 07:02
Posty: 22
Zapodasz te filmiki na innych hostach? Bo z tymi mam problem


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 mar 2015, 17:33 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 mar 2015, 14:24
Posty: 83
Mialem wrzucic dzis cos innego ale widze ze polak cieszy sie ostatnio popularnoscia to specjalnie dla niego zrobilem skladanke.

Walcz chopie o frelke, jestesmy z toba :)

http://expirebox.com/download/d2bdd3982 ... 2dc1a.html


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 mar 2015, 22:29 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 22 lis 2014, 22:45
Posty: 55
Ruger44 pisze:
Każdą kobietę można sfotografować tak, żeby wyglądała zajebiście albo jak ostatni paszczur - jeżeli zrobisz jej zdjecie w ponczochach i szpilkach, do tego ze skrzyżowanymi nogami to będą one wyglądały zajebiście, jakby miała z 2 metry wzrostu z czego 1,5 metra to nogi :) jeżeli jednak zrobisz jej zdjecie "na płasko", bez 12 cm szpilek to będa wyglądały na nieproporcjonalnie krótkie. Poza tym akurat u kogo jak u kogo ale akurat atutem Pusi jest dziewczęcy urok i filigranowa figura małej porcelanowej laleczki więc troszkę krótsze nóżki w niczym nie przeszkadzają. Najlepszą rekomendacją jej urody nie jest opinia jednego odrzuconego psychofana (jakim zapewne jesteś) tylko dziesiątek osób które są gotowe płacić grube pieniądze za, nawet te krókie i schematyczne, pokazy. A naturalności i spontaniczności musisz szukać u dziewczyn które wchodzą na ShowUp.tv pierwszy raz i pierwszy raz robią pokaz, jezeli się zrobiło kilkaset pokazów strzelając z palca do czarnego monitora albo obleśnego grubasa z małym penisem na kamerce przy cam2cam (stereotypowy uzytkownik ShowUp.tv - akurat u Pusi chyba tylko ja miałem naprawdę sporego penisa na pokazie więc robiła je z przyjemnością) to cięzko udawać zainteresowanie i nieziemskie podniecenie.




1 ]Każdą kobietę można sfotografować tak, żeby wyglądała zajebiście albo jak ostatni paszczur - Dlaczego jej bronisz nie widzisz tego lub nie chcesz widzieć , że to zwykła dziwka ?? . Nadal zakochany ??

2 filigranowa figura małej porcelanowej laleczki - Widać, że nie widziałeś jej na żywo fakt dupke ma fajną z bliska 400 piegów na twarzy nie mówiąc już po basenie dla porównania Doda wygląda ładnie z makijażem wg mnie nawet nawet a zobacz ją sobie bez dokładnie tak samo ma pusia ale to wszystko sztuczne tapeta nic więcej .


3 Najlepszą rekomendacją jej urody nie jest opinia jednego odrzuconego psychofana (jakim zapewne jesteś) - Jak wogóle smiesz oceniać innych ?? , skoro twoja osoba przelała jej taką ilość żetonów, że aż strach powiedzieć ile to a ona Ci się śmiała prosto w pysk oczywiście po transmisji na skype z innymi ludzmi lub na żywo w energy lub scc gdzie stawiała kino za twój hajs . I to właśnie Ty jesteś jej największym psychofanem być może i nie masz zaburzeń emocjonalnych na jej punkcie ale jak dla mnie dajesz się dymać jak dziecko co pusia powie Ty robisz ale co się dzieje potem to już nie wiesz .


4 akurat u Pusi chyba tylko ja miałem naprawdę sporego penisa na pokazie więc robiła je z przyjemnością) - w Tym zdaniu mogę powiedzieć tylko tyle hahahahahahahaha , do dziś ma z Ciebie beke wierz mi :) ale zostawmy twojego małego leosia bo dużego penisa to Ty chyba nie widziałeś .



Napisałem to tylko dlatego żebyś się w końcu obudził ze snu w którym jesteś z pusią jej nigdy nie będziesz miał chyba , że rzucisz na stoliczek 500 zł wtedy poznasz co to znaczy dmuchać jakby to określić drzewo ?? Tak ją mogę określić jest juz tak rozjechana, że nie czuje już przyjemności z sexu i każdy kto ją zna lub pochodzi z jej miejsowości okolic wie gdzie dorabiała na jakim osiedlu chodz stawka 200 zł za godzinę mnie zdziwiła . PANOWIE CZAS SIĘ OBUDZIĆ !!!!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 09:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 03 kwie 2014, 19:40
Posty: 52
Piękna składanka, odpierdoliło wam wszystkim? Co wy kurwa do mnie macie albo do niej? Jeszcze kolejny debil z nazwiskiem wyjeżdża, poczułeś się po tym lepiej?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 09:06 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Polak a czy to nie ona sama dowód na trans pokazywała?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 11:44 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 wrz 2014, 18:43
Posty: 55
Tompcio pokazać dowód na sekundę a pozniej zeby ktoś podawał prywatne dane na forum to raczej nie jest to samo. Pamiętasz jak sie wkurwiles jak twoje prawdziwe imię podałem na czacie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 11:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Hahahah, ale wtedy przecież śmiałem, bo to nie było prawdziwe :) No dla mnie też to nie jest ok, ale skoro nie ukrywa twarzy to logiczne, że tysiące ludzi już zna jej dane:P Jej w ogóle jak widać na prywatności nie zależy.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 20:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Nieziemsko piękna twarz to w sumie jej największy atut - gdyby jej nie pokazywała myślę, że miałaby raczej mało chętnych na swoje charakterystyczne, źle opisane privy i musiałaby pokazać co nieco na ogólnym żeby zwabić klientów.

Do "zarzutów" Konesera się nie ustosunkuje - pisałem Ci już ostatnio chyba, że gdybym miał małego korniszonka nie byłbym ulubieńcem Pusi. Zżera Cię zazdrość, bo pewnie wchodziłeś wiele razy na jej najdroższy priv ale nie miałeś co pokazać więc dostawałeś jedynie rozmowę + softcorowe kuszenie, ja wszedłem RAZ i od razu dostałem pokaz z najwyższej półki + status ulubieńca + zaproszenie na kawe w realu. Pewne gdybym był centusiem i dobrze przygadał robiłaby mi pokazy za darmo, ale nie jestem więc nie obchodzi mnie co robi z "moją" kasą - zarobiła sobie na nią dając mi jeden z trzech najlepszych pokazów w całej mojej bytności na ShowUp.tv. A to co i z kim robi w realu również mnie nie obchodzi bo potrafię rozgraniczyć świat wirtualny od realnego i nie zakochuje się, tak jak ty, w paniach z monitora.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 mar 2015, 00:51 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
Ruger sorry, ale to się już żałosne robi. jedyne co masz do zaoferowania to kutas, które waha się w granicach 1-30cm... Twój "największy" argument wytykany w każdym poście na nikim nie robi wrażenia a łatwo z samozwańczego "boga forum" zmienić się w "pośmiewisko forumowe"... bez urazy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 mar 2015, 07:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Skoro po zobaczeniu mojego "największego" argumentu najpiękniejsze kobiety z ShowUp.tv proponują mi spotkanie na seks za darmo to chyba robi to na nich wrażenie - a na Was, facetach nie musi :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 mar 2015, 07:35 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
Ruger44 pisze:
Skoro po zobaczeniu mojego "największego" argumentu najpiękniejsze kobiety z ShowUp.tv proponują mi spotkanie na seks za darmo to chyba robi to na nich wrażenie - a na Was, facetach nie musi :)


Och Ruger, gdyby to rozmiar pindola był najważniejszy to zmieniłby się kierunek migracji na linii Afryka->Europa, na odwrotny.
Już się widzę, oczami wyobraźni, załadowana na tratwie w podróży do wielkiego pytonga ::)

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO