ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lis 2014, 23:08 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Niby jest profil, w którym powinny być zawarte podstawowe informacje, jak imię, wiek, wzrost i inne duperele. Większość transmitujących traktuje to miejsce jak wizytówkę - poprawnie. Reszta, czyli nietransmitujący fapacze i pstrykaczki, nie kwapią się z uzupełnieniem danych, nawet imienia. Należę do tych osób, które często się udzielają na transmisjach, czasami biorę privki, zazwyczaj u dobrze znanych mi dziewczyn, z którymi jestem po imieniu (czasami nawet tym prawdziwym), czasem jednak zdarza się, że po rekomendacji kolegi z forum zajrzę do nowej dziewczyny. Wtedy zazwyczaj kilka zdań wymieniamy i już jestem na privie, czasem na dwóch po kolei. Wiadomo jak dziewczyna jest popularna to nie sprawdza profilu każdego fapacza, czasami nawet czapkujących nie sprawdzają. Spoko, to tylko klienci, ale jak jest np taki koleś, który codziennie wchodzi i gada z laską, to czy ona zainteresuje się, żeby sprawdzić jego profil? Czasami sam odpalam transmisję, nie mam za dużej widowni, ale zazwyczaj znajomi sami wchodzą i nie mam potrzeby sprawdzania profili, jednak jeśli pojawi się ktoś nowy, wypadałoby wiedzieć kim jest.

tl;dr

Panie przeczytajcie czasem profil kolesia, z którym jesteście na privku, oszczędzi to czasu i zachodu.
Panowie czytajcie profile dziewczyn i nie pytajcie się na okrągło jak ma na imię albo ile ma lat.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 lis 2014, 23:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 21:21
Posty: 119
albert.camus pisze:
Panowie czytajcie profile dziewczyn i nie pytajcie się na okrągło jak ma na imię albo ile ma lat.

po co mam czytać coś co nie jest prawdą ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 lis 2014, 23:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Tak czy siak odpowie to samo co ma w profilu, więc po chuj spamować i na okrągło słuchać 'monika, 23 lata'


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 lis 2014, 23:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Nie uzupełniam swojego profilu bo nie odczuwam takiej potrzeby. Jeśli ktoś będzie chciał wiedzieć cokolwiek o mnie to zapyta. Wtedy będzie wiadomo że choć trochę się interesuje mną a nie np moimi żetonami. Póki co wystarczy mi nick "Cichyy_Bobb". Jestem tam dla zabawy.

Jeśli chodzi o profile lasek... to nie sprawdzam. Chyba że jest tam info na temat np konkursu/losów. Nie bardzo mnie interesują profile, wiek, skąd ktoś jest czy jakie ma oczy. Jeśli mi się ktoś podoba to się podoba i już. Nie ważne ile ma lat. Nie zadaje takich pytań na trans bo nie mam zamiaru z nikim się spotykać realnie. Jesteśmy tam dla zabawy. Poza tym i tak takie pytania zada 50 następnych osób wchodzących po mnie do danej laski na trans więc nie ma sensu bym ja pytał :))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 lis 2014, 23:49 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2014, 20:31
Posty: 16
Ja czytam profile. Oczywiście nie jednorazowych fapaczy, tylko stałych gości. Czytam, bo lubię czytać, zwłaszcza jeśli ktoś ma fajny styl wypowiedzi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 11:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1385
Jak ktoś jest wyjątkowy i oryginalny to profil jest jego wizytówką i możliwością pokazania swojego "ja" przez ekspresję słowną, jezeli ktoś ma ładne ciało albo zajebistego penisa to zdjęcia są możliwością pochwalenia się "tym, co fabryka dała". A jak ktoś zostawia pusty i bez zdjęć profil, to daje jasny i czytelny sygnał odwiedzającym paniom, że nie ma ani ładnego ciała ani interesującej osobowości :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 13:16 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 10 sie 2014, 22:43
Posty: 73
Ruger to wydedukowałeś ;)
Cóż, ja nie odwiedzam wizytówek bo mało mnie obchodzi co tam ktoś nasmarował o sobie i jakie fociaszki sobie strzelił. Nie szukam tam ani przyjaciół ani żony, kochanki, kochanka, konkubiny i kogo tam jeszcze człowiek sobie wymyśli.
Profil mam pusty bo nie widzę sensu informowania świata ShowUp.tv o tym ile mam lat i trzaskania selfie albo wywalenia przyrodzenia na fotce ;)
Może to znaczyć że jestem brzydki i nie mam penisa...Osoby z transmisji z którymi rozmawiam jakoś potrafią to przeboleć ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 13:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1385
Ja tam mam i informacje osobowościowe (a co to za tajemnica ile się ma lat, wzrostu czy wagi?) i opis słowny i fotki przyrodzenia - skoro większość pań ma te dane na profilu, czemu ja jako oglądający miałbym ich nie uzupełnić? A to z opisem wydedukowałem na podstawie własnych doświdaczeń - kolesie którzy "lubią sobie pogadać" i wchodzą do mądrzejszych lasek niemal w 90% przypadków mają wypełnione profile (przeważnie czymś mądrym i treściwym), podobnie kolesie którzy piszą na czatach ogólnych "hej mała zerknij na moją trans, właśnie masuje moje 20 cm" przeważnie mają zdjęcia swoich imponujących przyrodzeń, za to kolesie którzy z trudem budują zdania, walą bykami ortograficznymi a na kamerce straszą swoimi 12stoma centymetrami przeważnie mają puste profile. Podobna zasada dotyczy naszego forum - ludzie którzy dużo się udzielają na forum/czacie mają przeważnie avatara, opis, meila podanego, ludzie którzy tylko wchodzą popatrzeć profile mają puste więc ich siłą rzeczy nie zapamiętujesz.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 14:22 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2014, 20:31
Posty: 16
Mam zatem propozycję dla tych, którzy lubią poczytać. Wrzucajmy tu najciekawsze profile (pod względem "literackim"). Pozwólcie, że zacznę:

http://ShowUp.tv/profile/Ainmosni


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 15:52 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Chyba najbardziej kreatywny opis na ShowUp.tv - http://ShowUp.tv/profile/ksiezniczka92


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 16:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2014, 14:15
Posty: 204
Ja tam czytam czasem profile :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 16:20 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2014, 20:31
Posty: 16
It_was_not_me pisze:
Chyba najbardziej kreatywny opis na ShowUp.tv - http://ShowUp.tv/profile/ksiezniczka92


Genialne :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 16:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Czytam profil w dwóch sytuacjach. Pierwsza: jak ktoś mnie zaintryguje, rozśmieszy, spodoba mi się. Jak zrobi na mnie na tyle dobre wrażenie, że chcę go/ją lepiej poznać. Druga: jak ktoś pisze straszne idiotyzmy. Wtedy sprawdzam czy trolluje, czy naprawdę jest idiotą :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 17:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Zawsze czytam jesli mam ochote z laska rozmawiac. Wieku to nie zajmuje a przynajmniej nie musze pytac ile lat, jak na imie itd. Zdarza sie ze opisem ktos mnie zaintryguje. Wkurzaja mnie profile w ktorych jest napisane tylko: kobieta, tak jakbym nie widzial, no i oczywiscie swieta formulka o paragrafach pierdolach i na ile to mnie nie zamkna.
Uwazam ze wogole jakis minimum w profilu powinno byc obowiazkowe dla wszystkich transmitujacych. No i czego mi brakuje na ShowUp.tv, to jakiejs wyszukiwarki wlasnie opartej o parametry z profilu.
Moj profil jest pusty ale to chyba logiczne.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 17:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2014, 14:15
Posty: 204
Zgadzam się z kominem powinna być wyszukiwarka i odpowiednie kryteria obowiązkowe do uzupełniania podczas rejestracji.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 17:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Nooo, przydałaby się taka wyszukiwarka, w której wpisywałoby się np. rozmiar biustu, kolor włosów albo typ sylwetki i by wyskakiwała lista lasek online spełniających te kryteria :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 17:43 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 10 sie 2014, 22:43
Posty: 73
Tylko że większość by tych danych w ogóle nie wpisała, jeszcze inna grupa poleciała by po całości typu F,G,H i by był cyrk ;)

api - Ten związek jest bez przyszłości ;)


Ostatnio zmieniony 09 lis 2014, 17:46 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 17:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2014, 14:15
Posty: 204
Dodatkowo Piersi czy sztuczne czy naturalne :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 17:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2014, 14:15
Posty: 204
Zakaz podawania kontaktu
Ty byś i tak nie korzystał bo ty to tylko Bloniie kochasz to po co ci wchodzić do innych :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 17:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Ja czytam, ale tylko niektóre jakoś poważniej traktuję czy czytam uważnie, po co mi wiedzieć co ona tam powypisywała, jakieś zmyślone brednie, bo takie zazwyczaj tam są...niektóre są nawet na tyle bezczelne, że kopiują cudze opisy z innych serwisów^^ Z tego co widzę wiele dziewczyn sprawdza przy privie czy dłuższej gadce kto jest po drugiej stronie i zagląda na profil faceta.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO