ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 14 lut 2015, 08:46 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lut 2015, 09:19
Posty: 2
Znalazłem!!!
Nie dawało mi to spokoju. Nie chodzi już o sam ShowUp.tv, ale o sam fakt, że coś jest blokowane i mi nie działa. Dodatkowo nie działała mi strona asystent.plusgsm.pl, której używam do pracy.
Zacząłem odinstalowywać program po programie i po deinstalacji Superfish VisualDiscovery wszystko śmiga aż miło.

Superfish VisualDiscovery blokuje strony internetowe!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2015, 02:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 lut 2015, 02:16
Posty: 1
U mnie też od 4 dni problem i niestety trzeba zostawić tą stronę. Bo już próbowałem wszystkiego aż po przeinstalowanie systemu.
I strona wchodzi ale jak wbijam na transmisję to w sekundę pojawia się utracono połączenie z serwerem i tak cały czas.
Stało się tak nagle w sumie bo na tym lapku (Toshiba) wchodziłem na ShowUp.tv od 3 lat i pierwszy raz takie coś. No ale za cholerę nie puści, już nawet nie pytam co robić. Trzeba się przyzwyczaić ;p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lut 2015, 12:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 gru 2014, 19:46
Posty: 223
Dzięki Oppo1, pomogło! :D

_________________
"kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała..."

~ Maq 2015

Strzeżcie się dziewczyny! Jam jest Włazidupa!! Kryjcie swój anal przede mną!


Maq - sob lut 28, 2015 11:06 "pseudo zigolaki" :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lut 2015, 19:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 lut 2015, 18:16
Posty: 2
Wyłączyłem to visualdiscover w menedżerze zadań i nie mogłem wtedy włączyć żadnej strony w necie. Boje się że jeśli to usunę będzie tak samo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lut 2015, 20:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 gru 2014, 19:46
Posty: 223
Ja usunąłem i śmiga.. A zrobiłem już wszystko prócz ponownego zainstalowania win, więc rób jak uważasz. Zawsze chyba możesz cofnąć.

_________________
"kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała..."

~ Maq 2015

Strzeżcie się dziewczyny! Jam jest Włazidupa!! Kryjcie swój anal przede mną!


Maq - sob lut 28, 2015 11:06 "pseudo zigolaki" :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lut 2015, 09:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 sty 2015, 23:11
Posty: 3
Jesteś genialny!!!!! mam 2 kompy lenovo G510 i Y50-70 na obu po odinstalowaniu tego programu ShowUp.tv działa!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 21:39 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 mar 2015, 21:27
Posty: 4
To chyba niejedyna przyczyna. Mam taki sam problem, ale sprawdzałem w managerze zadań i nie mam Vissual Discovery. ShowUp.tv działa mi na bezprzewodowym necie a na zwykłym właśnie nie. Listę programów w zakładce service mam tak dużą że chyba nie dam razy kolejno sprawdzać od czego to.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2015, 06:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 sty 2015, 16:29
Posty: 1
Mam problem z dźwiękiem w prywatne... jest w porządku, podczas gdy publiczne, ale odtwarzanie dźwięku jest jak echo, gdy prywatne. co się dzieje ??


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2015, 13:35 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 mar 2015, 21:27
Posty: 4
racerdave pisze:
Mam problem z dźwiękiem w prywatne... jest w porządku, podczas gdy publiczne, ale odtwarzanie dźwięku jest jak echo, gdy prywatne. co się dzieje ??


jak zrestartujesz priv (odświeżysz stronę), przed zakończeniem jego czasu to powinno być dobrze. Przyczyna tego echa nie jest mi znana, ale raczej wynika ze strony robiącego priv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 07:00 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
U niektórych dziewczyn na ogólnym jak wrócą z priwa jest takie echo. F5 pomaga, więc i na priwie też powinno pomóc


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 kwie 2015, 13:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 mar 2015, 14:47
Posty: 2
Od kilku dni mam problem z ShowUp.tv. Na żadnej przeglądarce nie działa mi połączenie z serwerem. Wygląda to tak:

Obrazek

Choćbym czekał i godzinę nic się nie zmienia. Macie pomysł jak to naprawić? Wcześniej było OK , laptop Dell inspiron , Win 7. Inne strony z kamerkami działają , youtube też.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 maja 2015, 13:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 sie 2014, 11:08
Posty: 3
mam to samo co Vader. probowalem juz wszystkiego chyba i nie wiem jaka moze byc przyczyna. nawet inne strony np liveshow dzialaja normalnie tylko ShowUp.tv nie. a tego program superfish visualdiscover w ogole nie mam na kompie, ktos ma jakis pomysl?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 maja 2015, 20:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Vader pisze:
Od kilku dni mam problem z ShowUp.tv. Na żadnej przeglądarce nie działa mi połączenie z serwerem. Wygląda to tak:

Obrazek

Choćbym czekał i godzinę nic się nie zmienia. Macie pomysł jak to naprawić? Wcześniej było OK , laptop Dell inspiron , Win 7. Inne strony z kamerkami działają , youtube też.

Post napisałeś 1 kwietnia a screen z bombką :) długie te kilka dni :)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 maja 2015, 15:20 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 kwie 2015, 11:51
Posty: 3
jak się okazało problem z połączeniem to nie przypadek, to znaczy że osoba doświadczająca tak strasznie przykrego incydentu trafiła na listę tzw. nieproszonych gości ShowUp.tv. Powody mogą być różne, pewne jest jedno, nigdy nie zostaniecie o nich poinformowani przez ShowUp.tv, bo łatwiej jest zablokować kogoś niż wysilić trochę pusty łeb i napisać to zainteresowanym.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 cze 2015, 12:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 13:21
Posty: 39
Cytuj:
jak się okazało problem z połączeniem to nie przypadek, to znaczy że osoba doświadczająca tak strasznie przykrego incydentu trafiła na listę tzw. nieproszonych gości ShowUp.tv. Powody mogą być różne, pewne jest jedno, nigdy nie zostaniecie o nich poinformowani przez ShowUp.tv, bo łatwiej jest zablokować kogoś niż wysilić trochę pusty łeb i napisać to zainteresowanym.


Trochę wniosek z dupy.
Po pierwsze: Mam dwa kompy i dwa konta. Na jednym z nich nie działa ani jedno ani drugie konto. Na drugim kompie działają oba.
Po drugie: Zmieniałem adres ip/mac na kompie. Ba, nawet router obczajałem pod kątem QoS, firewalla i zmieniałem mu konfiguracje tcp/ip. i na jednym z nich nadal nie działa.
Po trzecie: nie robiłem kompletnie niczego złego. nawet się za bardzo nie odzywam.

Więc drogi Terminatorze, proszę mi wytłumaczyć jak to się mogło stać, że ktoś z ShowUp.tv mi założył blokadę, nie zakładając jej ani na adres ip, ani na mac, ani na żadne z kont? :D Magia kurwa, magia, spisek, brzozy i agenci.

A co do producenta to on też nie ma nic na rzeczy. Wydaje mi się, że to jakiś syf z Windows 7/8, bo rzadko kiedy słyszałem o XP. To może być jakaś "aktualizacja" Shockwave/flash, bo ponoć wystarczy je odinstalować i wyciąć po nich wszystkie wpisy z rejestru systemowego. Mi nie pomogło. Nawet próbowałem wirtualizować system na tym "zainfekowanym" kompie i z poziomu maszyny wirtualnej problem nadal się pojawiał... Skanowałem też komputer OTL'em, wyciągałem logi nad, którymi siedziałem razem z innymi specjalistami i nic nie znaleźliśmy. Problem wydaje mi się ciekawy nie pod kątem "kiedy znowu zwalę gruchę", tylko z kompletnego braku logiki w jego występowaniu. Różnym ludziom różnie się on objawia i wydaje się, że nie ma złotego środku. Myślę, ze to ShowUp.tv mógł coś skopać, przez co ich strona nie jest kompatybilna.. - tylko z czym? Wszystkie przeglądarki sprawdzone, nawet na HyperV, sterowników masa poszła, Shock/flash aktualizowane i wycinane z rejestru.
Ktoś mógłby o tym prace inżynierską napisać...

Macie jeszcze jakieś aluzje?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2015, 00:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 cze 2015, 23:54
Posty: 2
antywirusy blokują....chyba. Już kiedyś udało mi się pokonać ten problem z wizja na ShowUp.tv, ale nie pamiętam w czym tkwiła rzecz, teraz mi się powtórzyło , zmieniłam antywirusa, wyczysciłam niepotrzebne wtyczki, robale ;) czysty i pachnący system a ShowUp.tv nie działa.....mysle ze antywirus....takie wolne mysli typowej blondynki ........


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2015, 00:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 cze 2015, 23:54
Posty: 2
bingo chłopaki i dziewczynki antywirus. działa po wywaleniu Ad Aware, wczesniej blokował mi avast ale próbna wersja zaawansowana, zwykły podstawowy avast nie blokuje....... tyle :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2015, 19:18 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Na lenovo to był problem z jakiś ich softem zainstalowyn out of the box - bylo na forum o tym


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 cze 2015, 09:29 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Na wszystkie problemy pomaga format. Albo można się powiesić. Wybór należy do Ciebie.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO