ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 10:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Potrzebna pomoc
Post: 11 lis 2014, 20:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:48
Posty: 71
jesli jest tu ktos oblatany w pleyerach i programach do konwertowania plików, tudzież lubi zabawę z kombinowaniem hasła, jak je złamać itp to proszę o pomoc !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 20:05 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 10 sie 2014, 22:43
Posty: 73
Dziwne pytanie, a raczej dwa.
Chodzi o znajomość konwertowania plików filmowych czy o złamanie hasła w pliku/programie/czymkolwiek ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 20:06 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:48
Posty: 71
A i ja juz trochę pracowałem nad tematem, ale stoję nadal w miejscu :(

https://www.youtube.com/watch?v=VjTiouvmwug

działa, ale pliki po rozpakowaniu nie daja sie uruchomić zadnym playerem

RAR Password Recovery

łamie hasło, ale trwa to zajebiście długo, zrobiłem test na pliku 20Mb z hasłem 123 zajęło to godzinę, a plik który chce rozpakować ma 2gb i są to nagrania z ShowUp.tv


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 20:08 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:48
Posty: 71
Przemek pisze:
Dziwne pytanie, a raczej dwa.
Chodzi o znajomość konwertowania plików filmowych czy o złamanie hasła w pliku/programie/czymkolwiek ?



przeczytaj kolejny post, udało mi sie rozpakować zaszyfrowany plik RAR, bez znajomości hasła, ale plików ni chuchu nie idzie odtworzyć zadnym posiadanym przeze mnie playerem, skonwertować tez ich nie mogę, więc padło na próbe łamania hasła, ale na początek zrobiłem test na przykładowym archiwum i trwało to godzinę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 20:09 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 10 sie 2014, 22:43
Posty: 73
Po pierwsze pliki mogą być uszkodzone celowo, mogą to być pliki z dziergania na drucie itd.
Po drugie nie widziałem jeszcze sprawnego programu, który łamie hasła w zabezpieczonych archiwum o takiej wielkości.
Ten program to ściema, plik zaszyfrowany też pewnie z jakimś randomowym plikiem.
To że rozpakujesz plik to jeszcze nic, zakładane jest hasło nie na sam plik a na dane.
Reasumując : Nie ma sensu się w to bawić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 20:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:48
Posty: 71
Przemek pisze:
Po pierwsze pliki mogą być uszkodzone celowo, mogą to być pliki z dziergania na drucie itd.
Po drugie nie widziałem jeszcze sprawnego programu, który łamie hasła w zabezpieczonych archiwum o takiej wielkości.
Ten program to ściema, plik zaszyfrowany też pewnie z jakimś randomowym plikiem.
To że rozpakujesz plik to jeszcze nic, zakładane jest hasło nie na sam plik a na dane.
Reasumując : Nie ma sensu się w to bawić.



plik dostałem na przechowanie od znajomego z konkurencji, nie podał hasła i kto jest na tych nagraniach bo to ponoc jego bliska znajoma, gość jest zaufany, i załozył tylko hasło na samo archiwum, a jakies konwertery konkretne i za free znasz??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 20:14 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:48
Posty: 71
A żeby nie było ze za darmo przechowuje mu ten plik podarował paczke 7gb nagrań które juz sie ciagną :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 20:18 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 10 sie 2014, 22:43
Posty: 73
Z tego co wiem tego typu programy raz że łamią hasła kilka dni, to jeszcze nie zawsze działają.
Dziwna sprawa skoro zaufany to niech da haslo ;) Chyba że cokolwiek płaciłeś. W innym wypadku Cię wkręcił. Dać plik i nie dać hasła? Nie wiem, taka kara byś się nie nudził ;) ?
Poproś by podał hasło bo złamać tego nie złamiesz niestety.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 20:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2014, 14:15
Posty: 204
Najprawdopodobniej jak pisze Przemek ktos sobie jaja z ciebie robi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 20:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:48
Posty: 71
hasło potrzebne do pliku 2gb, a do 7gb mam hasło i zaraz bede miał te nagrania, on czyści kompa poprostu i ten plik mi wysłał, a ja mam miesca od H**** na dysku, nie chce podac kto to bo to jego znajoma, nie robi sobie jaj wymieniam sie z nim plikami od czasu powstania forum, generalnie to jak zaczniemy temat jakieś panny to ciągniemy go tak po 4-6 nagrań


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 20:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2014, 14:15
Posty: 204
No to zapytaj kumpla o hasło..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 21:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
To czemu chcesz łamać hasło skoro on jest Twoim zaufanym,to Ty jego nie jesteś? Nie ładnie tak kombinować, co by na to kolega powiedział? Może to test tej pięknej przyjaźni, poza tym jak w dzisiejszych czasach można nie mieć dysku zewnetrudnego,żeby na chwile zrobić backup plinków.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 22:35 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:48
Posty: 71
pytaj sie mnie a ja ciebie, w kompie ma lipe, dysk 200gb,, ale zewnętrzne 2x 1tera, zaufany czy nie, to jest jego znajoma z która na prv gada normalnie jak twarza w twarz, padaja tam ich prywatne personalia, wiec pewnie dlatego tak trzyma te hasło


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 23:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
No ale nie rozumiem po co Tobie się tego dowiadywać,jeśli ktoś coś hasluje to chyba należy uszanować to,że nie chce się dzielić zawartością pliku

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 23:16 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 10 sie 2014, 22:43
Posty: 73
Dla mnie to dziwne... albo po prostu masz plik nie swój i chcesz go złamać, albo kolega dał Tobie lipny plik i teraz czytając to umiera ze śmiechu :)

PS: Plotka, no oczywiscie ze kobieta... aż czuć kobiecość na kilometr ;)


Ostatnio zmieniony 11 lis 2014, 23:23 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 23:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Poza tym pamiętajmy,że założycielem wątku jest kobieta;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 07:36 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
płotka pisze:
Poza tym pamiętajmy,że założycielem wątku jest kobieta;)


O masz, chartreuse to babka? Tym bardziej nie wolno jej pomagać. Takie akcje są na równi z przeszukiwaniem portfela swojego faceta a potem wypominanie mu, że się go tylko sprzątało. Co do samego tematu grzebania z rzeczach innych osób, robiłem swojego czasu w serwisie i nigdy mi się nie zdarzyło aby skopiować coś "teges" jakiegoś klienta, bo to jest po prostu nieetyczne. Jeżeli ten kolega dał Ci plik zahasłowany to mu taki oddaj i nie staraj się kopać na siłę. A co do nagrań, jeżeli są autentyczne to można je bezproblemowo odtworzyć czymkolwiek, więc to pewnie jakieś fejki. A jeżeli już na mus chcesz się do tego dostać to wyślij mi ten plik, zobaczymy co da się zrobić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 14:15 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:48
Posty: 71
albert.camus pisze:
płotka pisze:
Poza tym pamiętajmy,że założycielem wątku jest kobieta;)


O masz, chartreuse to babka? Tym bardziej nie wolno jej pomagać. Takie akcje są na równi z przeszukiwaniem portfela swojego faceta a potem wypominanie mu, że się go tylko sprzątało. Co do samego tematu grzebania z rzeczach innych osób, robiłem swojego czasu w serwisie i nigdy mi się nie zdarzyło aby skopiować coś "teges" jakiegoś klienta, bo to jest po prostu nieetyczne. Jeżeli ten kolega dał Ci plik zahasłowany to mu taki oddaj i nie staraj się kopać na siłę. A co do nagrań, jeżeli są autentyczne to można je bezproblemowo odtworzyć czymkolwiek, więc to pewnie jakieś fejki. A jeżeli już na mus chcesz się do tego dostać to wyślij mi ten plik, zobaczymy co da się zrobić.


Jaka mam pewność że jak wykombinujesz cos sukcesywnego podzielisz się tym, ale dobra daj namiar na siebie, wyśle ci to w takiej postaci jak mam + jeden plik z tego co wypakowane i nie da się odtworzyć


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 14:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 174
każdy plik się da odtworzyć no chyba że został uszkodzony podczas "pakowania" RAR-em


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 15:35 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:48
Posty: 71
capcarapca pisze:
każdy plik się da odtworzyć no chyba że został uszkodzony podczas "pakowania" RAR-em



ściągnij program z opisu filmiki, hasło do rozpakowania jest w opisie

https://www.youtube.com/watch?v=VjTiouvmwug

użyj go na dowolnym archiwum, najlepiej z filmikiem w środku, ja się wypakuje spróbuj uruchomić filmik, jak ci sie uda to podziel sie informacja jak to uczyniłeś :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Muffinek i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO