ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 cze 2015, 22:16 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Już przy blokadach pisania mówili ludzie że to koniec :D Są strony na których się płaci i żyją.
Poza tym skoro ludzie chcą płatnych priv grupowych to właśnie tak jak by zrobić oglądanie za płacenie właśnie bo co druga laska by miała że tylko grupowy - cwaniactwo takie.
Ja bym na ich miejscu wprowadził blokadę oglądania dla tych co nie dali na cel a cel wykonany i pisania na ten czas. To by miało sens bo zbyt dużo jest "pokaż tak" "pokaż to", "cel niewykonany"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2015, 07:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Pisanie za żetony ma właśnie pod tym względem duży plus, że eliminuje sępów i gimbe, którzy walą najwięcej tekstów typu "pokaż to, pokaż tamto", co pewnie nie tylko wkurza transmitujące ale nawet przeciętnego widza denerwuje.

Co do upadku serwisu po wprowadzeniu opłaty za samo oglądanie... może i to by koniec nie był ale też na pewno konkretny odpływ użytkowników by nastąpił i konkurencja pewnie poczułaby krew... więc byłoby to balansowanie na cienkiej linie dla s u.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 cze 2015, 21:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:36
Posty: 237
może i eliminuje sepów ale tez bardzo dużo ludzi odpuszcza wtedy


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 12:31 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Odpuszczają tylko tacy którzy nie mają kasy więc nic nie wniosą i nie rozpędzą żadnej transmisji - jak ktoś ma kasę to nie będzie żałował nawet w ciemno tych 20 zł.
ShowUp.tv to nie strona z randkami - chcesz pogadać to na interię ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 12:52 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Na każdym większym free chacie posiadając żetony mogę pisać do KAŻDEJ laski bez ograniczeń. Ale nie na szołapie bo polak polaka musi jebać na każdym kroku bo bez napiwku dla nadającej osoby nawet się nie przywitam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 13:12 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Mylisz czaty z sex czatami :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 13:50 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Na każdym free czacie jak mfc, cb, f4f. A Ty dążysz aby ShowUp.tv przekształcić w polski visit-X czy Big7. Więc skoro ShowUp.tv to sex czat to do cholery co tam robią żebraczki i inne nierozbierające się pandy?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 16:37 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Ale to jak działa konkretna strona uwarunkowane jest od warunków w jakich ta strona istnieje - niestety daleko nam do zachodu i tu nie sprawdzi się darmowy czat. Powiedz mi tylko dlaczego ja nie płacę i moge pisać? Może ty zwykły sęp jesteś?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 17:19 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Różnica polega na tym, że zachodnie portale otwierają się na użytkowników nadających jak i widzów. ShowUp.tv zamyka się coraz bardziej tworząc hermetyczny ekosystem nastawiony tylko i wyłącznie na wyciągnięcie jak największej kasy od użytkowników. Polskie buractwo sępiące i stalkujące dziewczyny robiące transmisje nie jest usprawiedliwieniem i nie daje mandatu na jebanie z kasy normalnych użytkowników.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 17:41 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Ale przecież ShowUp.tv to nie jest chleb, nie jest obowiązkowy - nie musisz tam być jeśli Cię na to nie stać. Ich piaskownica i ich zabawki. To tak jak byś był zły na mercedesa że robi drogie samochody i tworzy się zamknięty krąg i są nastawieni tylko na wyciąganie kasy - takie czasy, charytatywne to są fundacje.

ShowUp.tv pewnie też by się otwierało na użytkowników gdyby byli to tacy użytkownicy jakich ShowUp.tv szuka (tacy jak ja:) a że większość to buraki bez dobrego wychowania lub ubliżające debile to samo sobie krzywdy robić nie będzie wpuszczając taki plebs - dla mnie to logiczne a ty gadasz jak by ktoś Ci zabierał towar pierwszej potrzeby.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 17:55 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Dajesz to dawaj. Ale nie wymagaj aby wszyscy dawali tyle co Ty i wylewaj żalów, że stado sępów bawi się za Twoje. Dalej nie kumasz o co w tym wszystkim chodzi. Widzisz, jeżeli na innym portalu mogę dostać to czego szukam, w lepszej jakości i w podobnej cenie to żadna siła mnie nie zmusi abym wydał choć złotówkę w polskim burdelu zwanym ShowUp.tv'em.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 18:10 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Wszystko kwestia przyjętego modelu biznesowego. S u idzie w stronę bardziej "elitarnego", zamkniętego, płatnego portalu... ich wolna wola i wybór...

Nie prawdą jest, że nie rzucający użytkownicy są niepotrzebni.
Przede wszystkim każdy użytkownik jest doskonałym narzędziem marketingowym i może sprowadzić innych, może rzucających użytkowników. Z punktu samych transmisji, często takie osoby pomagają "rozkręcić" transmisje, czym pośrednio mogą przyczynić do zwiększenia obrotów na nich.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 18:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
ich "model biznesowy" idzie tylko w jedna strone.
Mogliby się teraz dla odmiany zajac weryfikacją użytkownikow nadajacych, a nie co jakis czas pojawiaja sie "patologicznie" kwiatki.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 18:24 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Ich model biznesowy to wydoić jak najwięcej kasy dając jak najmniej od siebie. I nie ma to nic wspólnego z elitarnością.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 19:00 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
fire998 pisze:
tak jak gtr pisze jeśli za oglądanie będzie trzeba płacić to koniec będzie showupa

i coraz czesciiej tak bywa
nie zalogujesz sie to nie ogladasz


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 19:02 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Kolejna sprawa to to że skoro ktoś się nie zalogował jeszcze to na 99% kasy nikomu nie da :D

PS: wszyscy doją, każda firma, każda strona. Jak nie tak to inaczej - dlaczego zatem kapitalistyczna strona miała by nie doić? Mamy wolność wyboru - nie chce to nie płacę, chcę to mogę nawet wyrzucić kasę w ogień - moja sprawa i nikomu nic do tego :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 cze 2015, 19:27 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Pieprzysz jedno i to samo od dłuższego czasu. Chcesz być ruchany na każdym kroku to Twoja sprawa ale nie wymagaj aby inni swoje dupy wystawiali. Napiszę jeszcze raz, jako użytkownik wydając więcej nie dostaję nic w zamian, na każdym kroku wyciągają pieniądze od 2 lat nie oferując nic nowego. Nawet nie są w stanie ogarnąć jakości transmisji nie mówiąc już o czymś takim jak grupowe privy czy chociaż wyszukiwarka profili. I jak widać cały misterny plan poszedł w pizdu bo blokada obrazu dla niezalogowanych była aktywna tylko przez 2 dni.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 09:20 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Ja jak nie chce żeby mnie ruchali to robię tak żeby mnie nie ruchali (w twoim przypadku nie wchodzę na ShowUp.tv) i po problemie. Jeśli jeszcze jesteś na ShowUp.tv to sam dajesz dupy - proste więc nie odwracaj kota ogonem bo to ciebie ruchają a nie mnie przy czym ty sam im dajesz...
Na huj ci wyszukiwarka profili? Tak ciężko w pasku przeglądarki wpisać login? Grupowe privy? Żeby laski nic nie robiły tylko nas dymały na privy grupowe?

Jeśli ShowUp.tv tobie nie dopowiada bo cie dymają - prosta rada, nie wchodź tam i nie dawaj im dupy!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 10:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Blokada dla niezalogowanych nadal istnieje. Nie mogę wejść na żadną transmisję bo wyskakuje bym się zalogował.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 12:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
bungabunga85 pisze:
Ja jak nie chce żeby mnie ruchali to robię tak żeby mnie nie ruchali (w twoim przypadku nie wchodzę na ShowUp.tv) i po problemie. Jeśli jeszcze jesteś na ShowUp.tv to sam dajesz dupy - proste więc nie odwracaj kota ogonem bo to ciebie ruchają a nie mnie przy czym ty sam im dajesz...
Na huj ci wyszukiwarka profili? Tak ciężko w pasku przeglądarki wpisać login? Grupowe privy? Żeby laski nic nie robiły tylko nas dymały na privy grupowe?

Jeśli ShowUp.tv tobie nie dopowiada bo cie dymają - prosta rada, nie wchodź tam i nie dawaj im dupy!


Mnie nie dymają bo dawno już przestałem wydawać kasę na szołapie. Ale skoro Tobie pasuje jak jest to Twoja sprawa i pieniądze. Ale nie wymagaj od kogoś aby jadł gówno kiedy może delektować się czekoladą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO