ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 gru 2014, 08:55 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Zna ktoś jakieś dobre rasistowskie itp. dowcipy?:P Nie to, że mam coś do kogoś, ale akurat lubię taki trochę czarny humor:P
Jak ktoś nie lubi o żydach to niech nie czyta...


Czym się różni Żyd, od Murzyna?
- Ten pierwszy jeździ na obozy, a drugi na kolonie


Czego najbardziej boi się żyd?
- Krystyny z gazowni


W obozie koncentracyjnym:
- Żydzi macie dzisiaj dyskotekę!
- Tak? A kto będzie grał?
- Hans na cekaemie.


Małe żydowskie dzieci wyciągają do Hansa ręce i mówią żeby się z nimi pobawił na to on wyciąga bagnet i mówi: Kosi, kosi łapki.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 gru 2014, 12:36 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
- Zenek!!
- Co tato?
- Brałeś książkę z Kamasutrą?
- No brałem.
- Dorysowałeś tam coś?
- No... chyba tak.
- To idź teraz matkę rozplącz.
***************
Dopiero połowa grudnia, a ja piąty raz wódke na sylwestra kupuję...
***************
Sex jest jak pieczenie ciasta
za późno wyjmiesz i musisz skrobać
***************
Moja żona powiedziała, że od kiedy zmieniłem pracę to coraz częściej wyrzucam śmieci i to ją cieszy.
Cóż ... mi też podoba się praca komornika w arabskiej dzielnicy.
***************
Muzułmanów tak naprawdę nie obchodzi fakt, że ich bracia byli podtapiani podczas przesłuchań.
Oburza ich używanie w tym celu wody z mydłem.
***************
Polak,Niemiec i Rusek jadą na safari.
Po powrocie pytają się:
- Niemiec, co upolowałeś?
- 10 surykatek i 1 bawoła afrykańskiego, a ty?
- Ja zabiłem 2 lwy, 20 surykatek, 5 bawołów afrykańskich i 1 żyrafę. A Ty Polaku co upolowałeś?
- 50 surykatek, 5 lwów i 9 nokilli.
- Co to?
- Takie czarne, wymachuje rękami i wrzeszczy:"no kill,no kill."
*********
Murzyn złapał złotą rybkę i rybka powiedziała, że może spełnić jego jedno życzenie no i murzyn myśli i w końcu mówi:
- Chciałbym przez chociaż jeden dzień być kwiatkiem
Więc rybka wzięła nóż odcięła mu k*tasa - Na to wkurzony murzyn:
- Coś ty mi zrobiła? Miałem być kwiatem!
- No i jesteś - czarny bez
*********
Co robi murzyn na śniegu?
Rzuca się w oczy.
********
Dlaczego murzyni się nigdy nie opalają?
Bo większość więzień jest zadaszona.
********
Cyprian, coś taki smutny?
- Karwa fak, żona dobrała mi się do telefonu. I nie mam pomysłu, jak wytłumaczyć jej, że "Kasia-anal" w kontaktach to pani kierownik Katarzyna Walczyk z Działu Analiz?
********
Przez pustynię jedzie na wielbłądzie Arab, a obok ledwie żywa biegnie jego żona.
Spotykają jadącą z naprzeciwka karawanę:
- Dokąd się tak śpieszysz? - pyta przewodnik karawany.
- Żona mi zachorowała, wiozę ją do szpitala.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 gru 2014, 14:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 gru 2014, 19:24
Posty: 118
dlaczego nie ma czarnych żydów?






no, kurwa, bez przesady.

esesmann do żyda:
- Icek, ile masz lat?
- za tydzień skończę 30, panie esesmann!
- a założymy się, że nie skończysz?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 gru 2014, 18:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2014, 00:07
Posty: 120
- Cześć, jestem Darek. Pije od 20 lat. Przyszedłem tutaj, bo podobno rozwiązujecie problemy związane z alkoholem.
- Oczywiście. Powiedz nam, jak możemy Ci pomóc?
- Brakuje mi 1,50 zł.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 gru 2014, 19:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 gru 2014, 19:24
Posty: 118
Afryka, 4 czarnych niesie w lektyce białego, przechodzą obok polowanie, pada strzał, 1 czarny pada, lektyka pada, biały wyskakuje wyciekły i do myśliwych:
- zastanówcie się co wy robicie, moglibyście trochę uważać, 3 guma w tym miesiącu!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 gru 2014, 20:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
Mąż zamieścił ogłoszenie w internecie, "Sprzedam żonę za 350 zł".
Żona się dowiedziała po czym zapytała męża: Kurwa, to ja 350 zł jestem tylko warta?
Mąż: No co? 60kg i obrączka złota.

Na drugi dzień żona zamieściła ogłoszenie, "Sprzedam męża za 1,20 zł"
Ten gdy wraca z pracy, pyta: To ja 1,20 zł tylko jestem wart?
Żona: No tak, jajka po 30 groszy, rurka bez kremu 60.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 gru 2014, 21:33 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Długie ale fajne :)

12 sierpnia, imieniny: Lecha Euzebii
Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Bieszczadach. Boże, jak tu pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października, imieniny: Alana Kaliksta
Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi!!! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. jakie wspaniale!!! Jestem pewien, ze to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba, czemu wcześniej nie wpadłem na pomysł aby się tutaj przeprowadzić?!!

11 listopada, Święto Niepodległości
Wkrótce zaczyna się sezon myśliwski. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić cos tak wspaniałego, jak jeleń. Mam nadzieje, ze wreszcie zacznie padać śnieg, wtedy myśliwym trudniej będzie wytropić zwierzynę.

2 grudnia, imieniny: Balbiny Bibianny
Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy na dwór, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdowa. Zrobiliśmy sobie świetną bitwę śnieżna (wygrałem) a potem przyjechał pług śnieżny i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdowa. Kocham Bieszczady.

12 grudnia, imieniny: Dagmary Aleksandry
Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z droga dojazdowa. Po prostu kocham to miejsce.

19 grudnia, imieniny: Gabrieli Dariusza
Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdna drogę dojazdowa nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

22 grudnia, imieniny: Zenona Honoraty
Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Cale dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, ze pług śnieżny czeka tuz za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Skurwysyn!
25 grudnia, Boże Narodzenie
Wesołych pierdolonych świąt! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skurwysyn od pługu śnieżnego, przysięgam na Boga, zabije. Nie rozumiem, dlaczego nie posypią drogi solą, żeby rozpuściła to cholerstwo.

27 grudnia, imieniny: Teofili Godzislawa
Znowu to białe gówno napadało w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod góra białego gówna. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia piec centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

28 grudnia, imieniny: Jana Maksyma
Meteorolog mylił się! Tym razem napadało osiemdziesiąt piec centymetrów tego białego cholerstwa. Teraz to nie odtaje nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten łajdak przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, ze sześć już połamałem, kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnia rozwaliłem o jego zakuty łeb.

4 stycznia, imieniny: Elżbiety Anieli
Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi pieprzony jeleń i całkiem go rozwalił. Narobił szkód za trzy tysiące złotych!!! Powinni powystrzelać te cholerne zwierzaki. Że też myśliwy nie rozwalili wszystkich w sezonie.

3 maja Święto Konstytucji
Zawiozłem samochód do serwisu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej pieprzonej soli, którą posypują drogi!

18 maja, imieniny: Eryka Feliksa
Przeprowadziłem się do Warszawy. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś, kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na takim zadupiu jak Bieszczady lub Beskid Niski.


Święta się zbliżają a tu brak tych białych gówien :(

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 gru 2014, 03:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2014, 00:07
Posty: 120
hahahhah Mikej świetne!! czytałam dwa razy i dalej nie mogę ze śmiechu hahaha dobre:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 gru 2014, 06:28 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 lis 2014, 02:33
Posty: 55
Cholera, chyba jestem dziwny bo kocham Beskid Niski i mieszkam w nim na co dzień :). Ale fakt, kawał powala :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 gru 2014, 07:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Jak wezme urlop to zabiorę się za czytanie tego:p 2dniowy wystarczy?:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 gru 2014, 14:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 gru 2014, 19:24
Posty: 118
Biznes jest biznes. Jakoś się kręci.
Jedna cyckami fanów swych nęci,
Inna pokaże swoje majteczki,
Bo w głowie nie ma nic oprócz sieczki.

Tamta wydyma ciągle swe usta,
Choć główka u niej bezbrzeżnie pusta,
Ta nagie ciało odzieje w futro,
By na okładce zjawić się jutro.

Ta się pokaże topless w południe,
By było barwnie, miło i cudnie,
Brzuszki, pośladki, cycki i uda,
Łydki, kolanka i inne cuda.

I tak się kręci, kasiora leci,
Ta jeszcze panna, tamta ma dzieci,
Ta jest heterą, ta jest łabędziem,
Lecz towar zawsze towarem będzie!

Była towarem już białogłowa,
Gdy się mężczyzna w jaskiniach chował.
I będzie dalej. Nic się nie zmieni,
Choćby na forach wyli zgorszeni!

Źródło: http://m.gmail.pl/styl-zycia/facet,c92nz


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 gru 2014, 15:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
W grudniu Jasio napisał pocztówkę do Mikołaja:
- "Mikołaju! Mam biednych rodziców. Proszę Cię, przynieś mi rower górski i klocki Lego."
Na poczcie jedna z urzędniczek niechcący przeczytała pocztówkę Jasia. Zrobiło jej się smutno i pokazała ją kolegom z pracy. Wszyscy postanowili zrobić Jasiowi niespodziankę. Złożyli się na klocki Lego i wysłali mu je w paczce. Po świętach ta sama urzędniczka czyta drugi list od Jasia:
- "Mikołaju, dziękuję za klocki. Rower pewnie ukradli na poczcie." ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 lut 2015, 20:11 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 272
Stare z basha ale w klimatach ShowUp.tv:

<napalon> rozbierasz mnie?
<23_cm> tak
<23_cm> powoli rozpinam Twoja bluzke...
<23_cm> ...i pieszcze delikatnie Twe sutki...
<napalon> oooch, dobrzeee!!
<23_cm> caly czas calujac Twe cialo
<23_cm> sciagam ci bielizne...
<napalon> jade w dol jezykiem po twoim torsie
<napalon> szybko sciagam ci bokserki
<23_cm> moj ogromny przyjaciel i ja jestesmy gotowi
<napalon> i stukamy sie grzybami
<23_cm> co kurwaa!?!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 lut 2015, 20:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
tomcio_paluszek pisze:
Jak wezme urlop to zabiorę się za czytanie tego:p 2dniowy wystarczy?:P


Tu masz na yt tylko w wersji z Karkonoszami
https://www.youtube.com/watch?v=eumEuK1sD90

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lut 2015, 15:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sty 2015, 23:23
Posty: 203
haha, dobre Jamochłon :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lut 2015, 18:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 lut 2015, 16:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Suchar ale ponoć prawdziwy



Pani Halina tę mrożącą krew w żyłach historię przeżyła w wieku 57 lat. Stała akurat na przystanku autobusowym, czekając na podmiejski. Było kilka minut po dwudziestej, zapadał zmrok, jednak dopiero gdy zorientowała się, że po drugiej stronie ulicy znajduje się szpital psychiatryczny, poczuła lęk. Wtedy nie wiedziała, że jej historię będę opowiadał wiele lat później znajomym, ani że opiszę ją na blogu. Oddajmy jednak głos pani Halinie:

Jezus Maria, pomyślałam, gdy zorientowałam się, że naprzeciwko jest szpital dla psychicznie chorych. A gdyby taki wariat uciekł stamtąd i mnie zaatakował, to co ja bym zrobiła? Sama jestem na tym przystanku, ciemno już, wokół żywej duszy, nie ma nawet kogo po pomoc wołać. Stoję tak zaniepokojona własnymi myślami i wtedy… patrzę, a tam przez płot od strony szpitala przełazi jakiś chłop i zaczyna biec w moją stronę! Serce zaczęło mi walić jak młot, zesztywniałam cała i myślę: O, Chrystusie! A on przebiega przez jednię, wpada zdyszany, opiera ręce na kolanach i dyszy, dyszy przede mną! Nagle podnosi głowę, patrzy mi w oczy i słyszę jak mnie pyta: haszło?

O, Jezusie kochany, ja mało na zawał nie zeszłam! Patrzę na niego i myślę sobie tak: co robić, głupi jakiś, cokolwiek takiemu powiem to będzie zadowolony; przełknęłam ślinę i mówię: …jesienny liść!

On popatrzył na mnie przez chwilę jakoś tak dziwnie, odwrócił się i bez słowa odszedł na drugi koniec przystanku. Uff, myślę, udało się! Za chwilę na przystanek przyszedł jakiś inny facet, odetchnęłam wiedząc, że nie muszę stać już sama z wariatem. Słyszę nagle jak ten głupi pyta się tego nowego „czy H już szło…?” I ja się wtedy dopiero zreflektowałam, że on o autobus pytał! Ten chłop pytał czy autobus, który tutaj kursuje, już pojechał! Jezusie drogi, co ten chłop musiał o mnie pomyśleć, że pewnie głupia jakaś, psychiatryk przecież naprzeciwko, …a Jezus Maria!

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lut 2015, 00:29 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Może potrzebujecie motywacji na poniedziałek
https://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 maja 2015, 01:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2014, 01:18
Posty: 269
Facet dzień po swoim kościelnym weselu zakończonym nocą poślubną stoi przy budce z piwem w godzinach rannych... sceneria jak w Wilkowyjach... Obok przechodzi jego najlepszy kumpel stanu kawalerskiego i pyta, co to za tragedia się wydarzyła, że tak nagle skończył się "miesiąc miodowy"... Rozmowa schodzi na tory łóżkowe...
-wiesz popełniłem gafę życia... kocham się z żoną, wszystkie pozycje Kamasutry przerobione-spieszy się nam z igraszkami-tym bardziej, że nie mogliśmy wyprosić pijanych teściów z popijawy zbyt wcześnie... chcę zrobić żonce niespodziankę i zaproponować jej coś Szalonego... ale najpierw trzeba się odświeżyć... wstaję z łóżka i w drodze pod prysznic tak rutynowo sięgam po portfel i zostawiam dwa banknoty po sto złotych... dopiero w łazience doszło do mnie co zrobiłem-stare przyzwyczajenia...ale co zrobić-stało się...
-o k...a !!!! to gratuluję koleś!!!! -mówi zszokowany kolega z szyderczym uśmiechem- I jak ona zareagowała???
-O to właśnie chodzi, że nic, cicho sza... wyglądam z łazienki do pokoju... modlę się do Boga, by moja kochana niczego nie zauważyła... Spoglądam-Ona Śpi... na stoliku leży 40zł reszty...

obok sklepu zatrzymuje się obwoźny cyrk... hieny śmieją się, słonie trąbią radosną nowinę, Lwy śpią obok siebie leniwie... dziwnym trafem tylko pawiany tracą apetyt i nie tykają bananów zostawionych przez treserów...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2015, 00:12 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Nie zatrybilem o co chodzi z tymi pawianami

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO