ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 07:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02 wrz 2015, 01:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 maja 2015, 01:32
Posty: 32
Lubi go ktos ? Pytam , bo ostatnio przypadkiem na niego trafilem , podaje on swojego skype bez skrepowania . on nie dosc ze pije to chyba jeszcze cos bierze , sam przed chwila przyznal (noc z 1 / 2 wrzesnia) ze walil przed chwila cos , pewnie o narkotyki chodzi .
On kazde zdanie konczy slowem kurwa , albo mowi to co 5 sekund . Slychac ciagle jego rozmowy lub jak kto woli konferencje na skype , Ale do chuja , lubi go ktos wgl ? obraza i obraza , ciekawe czy wgl on kiedykolwiek na trzezwo nadawal . beke mam z niego serio . Mysle ze i ci ktorzy rozmawiaja z nim na skype , maja z niego ciagle beke tylko boja sie do tego przyznac , bo wtedy Korasek bedzie ich obrazal i cala noc .

Slychac co chwile " ty kurwo pierdolona , szmato , kurwa " . Twierdzi ze ma mieszkanie 140 metrow kwadratowych i moze na alkohol wydawac i 500 zl dziennie . on jest jakis zakompleksiony ? obraza tych biedniejszych , czasami temat wydaje sie zakonczony , ale i tak ciagnie go przez nawet i pol godziny .

Ktos mu cos gadal o policji , ze niby sprzedawal , dokladnie nie pamietam , potem to przez godzine gadal , ze nie grypsowal , ze cos tam . bylo to jakis tydzien temu .

Nie wiem jak czesto bywa , ale zazwyczaj w nocy wiec mozecie sobie zobaczyc .

Jakis uzytkownik nawet chcial sie z nim " zmierzyc " w realu , nawet podawal miasto : Nowa Sola , ulica cicha . Potem spytal o numer domu lub mieszkania , odpowiedzial temu komus ze jak wypowie sie o nim w Nowej Soli negatywnie , to on tam ma ludzi . Nie ma ten ktos prawa do wyrazania swojej opinii ?

Nawet chyba jest gorszy od WladcySmieci w mojej opinii . Czekam na komentarze .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 02:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2015, 00:50
Posty: 207
Następna osoba na suoz iq doniczki jebany imbecyl którego wyżyny intelektualne to wyzywanie cygana


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2015, 10:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 wrz 2014, 12:02
Posty: 112
Ja tam go lubie za jego zwichrowane poczucie humoru:). Gosc ma naje.. we lbie, ale jest pozytywny:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 wrz 2015, 20:06 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Raczej idealny kandydat na twarz akcji społecznej - ABORCJA? Jestem na TAK.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO