ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 10:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 17 lut 2015, 13:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 sty 2015, 23:32
Posty: 3
Witam.
Mam taki problem. Od wczoraj nie mogę zalogować sie na swoje konto, logując się ShowUp.tv od razu wyrzuca mnie na strone google.pl, na ktorej napisane jest : "banned". Szczerze powiedziawszy, nie mam pojęcia co jest tego powodem. Podejrzewam, że show up mógł stwierdzić, że łamię 54 nr regulaminu, gdyż zarobione od tygodnia żetony podzieliłam sobie na 2 części, ponieważ nie chciałam wypłacać wszystkiego, połowę przelałam na moje drugie konto, a z konta "dominategirl" zrobiłam wypłatę. Potem znów przelałam żetony z 1 konta na dominategirl i robiłam dalej transmisję. Około 3 w nocy stwierdziłam, że wypłacę resztę i zrobiłam kolejny przelew. Następnego dnia rano nie mogłam już się zalogować. Czy ktoś wie o co tu chodzi i czy miał ktoś podobny przypadek? Jeśli tak, bardzo proszę o odp i informację na temat na jak długo konto może być zbanowane i czy odzyskam swoje pieniądze? Podkreślam, że nie umyślnie złamałam CHYBA punkt regulaminu o którym pisałam wcześniej i nie mam pojęcia co dalej robić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lut 2015, 13:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Po 1: Albo mi się wydaje albo to zły dział. Ten temat powinien być w "hydeparku" a nie w "konkursach"
Po 2: Napisz na kontakt i żądaj wyjaśnienia za co ten ban i kiedy zostaniesz odblokowana a także czy środki z konta zostaną zwrócone. Mają 72h na odpowiedź. Jeśli nie odpiszą pisz ponownie aż do skutku. Jeśli to pkt 54 regulaminu to masz prawo wiedzieć i masz prawo się odwołać.
Po 3: Jeśli jesteś faktycznie "dominategirl" to mamy chyba kosę za pewnego privka w którym zostałem olany przez Ciebie jakiś czas temu 8) Było minęło nie czuję nienawiści ale złe pierwsze wrażenie pozostało ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lut 2015, 17:16 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 14 sie 2014, 15:57
Posty: 252
A może działu nie pomylił :P a konkurs brzmi kto się nie może zalogować to wygrywa :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 mar 2015, 13:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
Pisz do nich muszą ci odpowiedzieć


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO