ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 06:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Post: 22 kwie 2015, 15:32 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
damiangos pisze:
Widzę,że Cichy Bob ogarniasz temat. pytanie troche z innej beczki, czy poprzez to, że dziewczyna zawiera z portalem umowę, ShowUp.tv może uwzględniać wydatek pieniędzy na nią jako koszt? Jeżeli tak to na jakiej podstawie - przelewu do niej? Portale zagraniczne rządają skanu dowodu itd, a tutaj wystarczy przelew i ShowUp.tv może się swobodnie wybronić przed odprowadzaniem podatku?


Tyle o ile ale dzięki. Doradcą podatkowym ani księgowym nie jestem, (choć zastanawiam się, czy doradcy podatkowego sobie nie zrobić - w sumie, fajny zawód), więc moja rada g... warta. Ale jako koszt firma prowadząca portal mogłaby zaliczyć umowę z camgirl - np. umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej lub na podstawie faktury. Rzecz w tym, że ShowUp.tv działa z Czech a ja czeskiego prawa podatkowego i nie tylko takiego, nie ogarniam. Ponadto ShowUp.tv, jak słusznie zauważa Szprotka, unika podpisywania umów z camgirls - stawiając je w BARDZO niezręcznej sytuacji prawnej względem polskiego Fiskusa i ZUS. To było wygodne dlań, aby nie odstraszać dziewcząt chcących świecić golizną w sieci za pieniądze i aby mogły jako amatorki, ot tak, bez formalności, zacząć nadawać. No bo ile dziewczyn w ogóle by nie wystąpiło na ShowUp.tv, gdyby wiedziało, że nie będą anonimowe - nie dla Fiskusa i ZUS (system bankowy i przelewy są rejestrowane i trzymane 10 lat - bez problemu mogą je skontrolować). Tak, czy inaczej, dla celów dowodowych, (wykazanie kosztu) spółka powinna albo wystawić / przyjmować faktury, albo... Zawierać umowy (o pracę/cywilnoprawne).

Pozdrawiam!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 17:44 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
podoba mi sie to ze rozkminiacie na 7 stron cos co juz DAWNO temu zostalo ogarniete .
Prostym jest ze od dochodow z kamerek trzeba placic haracz bo inaczej US musialby przyznac ze ShowUp.tv prowadzi wirtualny burdel , O tyle o ile panienki z takiego wirtualnego" burdelu" bylby kryte to juz ShowUp.tv wystepowalby wtedy w roli streczyciela i tu jest cale sedno czemu anki i nierozbieralne sie utrzymuja na transmisjach a ShowUp.tv nic z tego nie robi .

Podziwiam wasza determinacje w wywazaniu otwartych drzwi ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 17:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Ej podebatować sobie można, to jest wolne forum i chuj :)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 17:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
https://www.youtube.com/watch?v=yEnDOXmyU-o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 18:09 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Musicie się śpieszyć z tym debatowaniem bo nie zdążycie złożyć pita :D

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 18:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
prawdziwy Polak pita wysyła 30 kwietnia:P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 18:46 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
nieprawda! Prawdziwy się nawet nie rozlicza! :P tsza kombinować, co nie? :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 21:48 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Kombinować czyli nie wykazywać żadnych dochodów ciekawe jak? Większość firm prosperujących w Polsce szczególnie tych zagranicznych potentatów tak robi ale maluczkich obowiązuje inne prawo. Chyba, że chodzi Ci o Miecia z pod sklepu z piwkiem w ręku który stoi i czeka aż ktoś go zabierze jako pomocnika na budowie

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 21:52 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Można tak. A można wszystkie dochody puszczać z zagranicy - a wtedy nie masz obowiązku ich wykazania w PL w zeznaniu - jeśli w ogóle nie powstał obowiązek podatkowy w PL. Ale trzeba znać UPO i wiedzieć co wolno i gdzie ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 22:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Hmmm nie będąc w sitwie i tak bym się bał tak robić. W tym POpapranym kraju to komornik może zabrać auto, ciągnik sąsiadowi wierzyciela i wszystko jest ok. Jak już wspomniałem prawo jest surowe dla maluczkich dla reszty jest rób ta co chce ta.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 kwie 2015, 07:17 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2015, 20:10
Posty: 50
DObra tyle w temacie waszego gdybania, chyba jakis urzednik US wlazi na forum :P

http://biznes.gmail.pl/wiadomosci/new ... 17049,4199


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 kwie 2015, 10:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
W tym artykule najbardziej rozwaliło mnie porównanie- dziewczyna powołała się na fachową literaturę, a druga strona na wikipedie:D:D

jak widać nie tylko mnie to uderzyło, cytat jednej z wypowiedzi:
""powołując się na eksperckie wypowiedzi z Wikipedii" .. pamiętam sytuacje, kiedy w jednej z angielskich szkół pani nauczycielka korzystając z wikipedii nauczyła dzieci mówić "dzień dobry " po polsku. Brzmiało ono: "Ch.. wam w D..." jak widać w Polsce, Experta szuka się tam gdzie mówi to co nam pasuje"
:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 kwie 2015, 14:02 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Płotka, nie wiem, z czego się śmiejesz - ja czytając argumentację wnioskodawczyni z artykułu zapodanego przez takijedengosc, mam deja vu. Przeczytaj dokładnie ten topic i naszą wymianę zdań sprzed roku. Zaczynam podejrzewać, że to Ty wystąpiłaś o indywidualną interpretacje :P Chociażby to:

W rezultacie, wnioskodawczyni skonkludowała, że gdyby Skarb Państwa chciał opodatkować jej usługi, to byłby nie lepszy od sutenera - osiągałby wszakże korzyść majątkową z uprawiania prostytucji przez inną osobę.

Jakbym czytał Ciebie ;)

A co do "eksperckich wypowiedzi z Wikipedii" - wydaje mi się, że urzędnicy mieli jaja (i robili sobie jaja) z tak elokwentnej Zetoniarki, że bez cienia zażenowania po prostu odpowiedzieli jej na tym samym poziomie przywołując podobną literaturę źródłową, jak ta, z której czerpała wiedzę i wyciągała wnioski Wnioskodawczyni ;))) No trzeba mieć pół mózgu, aby nie dostrzec, że sobie kpili w żywe oczy ;))))

Co nie zmienia postaci rzeczy, że mieli 100% racji...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 kwie 2015, 14:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
PS. Jakby Kotofil coś sugerował - nie, nie ja udzielałem tej interpretacji w imieniu UKSu :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO