ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 06:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 kwie 2015, 20:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Cichy Bob pisze:
płotka pisze:
Zabawny jesteś ;p nie pamiętam co wczoraj na śniadanie jadłam,a pytasz mnie o temat sprzed roku ;D


Ach Rybeńko, rzeczywiście, jesteś niczym Złota Rybka! Która płynąc w kuli akwarium zapomina, wciąż pływa w zachwycie dookoła, nie pomna, że właśnie je okrążyła ;) Jesteś urocza... ;)


Po prostu nie zaśmiecam sobie głowy niepotrzebnymi faktami:)
czyli tym, co jadłam wczoraj;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 20:37 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
płotka pisze:
Po prostu nie zaśmiecam sobie głowy niepotrzebnymi faktami:)
czyli tym, co jadłam wczoraj;)


Gdyby tylko tym... Niestety, co napisałaś, zostało zapamiętane :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 20:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
wrecz nawet utrwalone na amen jako post z forum;)
Natomiast ustosunkowujac sie do Twojego zapytania/stwierdzenia- już nie nadaję na ShowUp.tv i póki co nie planuję wracac;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 20:49 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
płotka pisze:
wrecz nawet utrwalone na amen jako post z forum;)


Te, jak ustaliliśmy, stety/niestety - potrafią znikać. Te z mej pamięci, znacznie trudniej... :>

płotka pisze:
Natomiast ustosunkowujac sie...


Ach, jakże to zabrzmiało! Kokietujesz mnie Rybko? ;)

płotka pisze:
...do Twojego zapytania/stwierdzenia- już nie nadaję na ShowUp.tv i póki co nie planuję wracac;)


La donna mobile - pamiętam, jak tak twierdziłaś owe eony temu. A jak zauważyłem - podglądając w międzyczasie Twe posty, - sama siebie nie posłuchałaś. Niestety...? ShowUp.tv uzależnia. A natury swej nie zmienisz ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 20:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Powiedzmy ze to był okres przejsciowy , jedna noga na ShowUp.tv -bo jednak plusem jest szybka mozliwosc spieniezenia zetonow, kiedy najbardzie potrzebne i jednak mili odwiedzający:)- drugą nogą gdzie indziej:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:00 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
płotka pisze:
Powiedzmy ze to był okres przejsciowy , jedna noga na ShowUp.tv -bo jednak plusem jest szybka mozliwosc spieniezenia zetonow, kiedy najbardzie potrzebne i jednak mili odwiedzający:)- drugą nogą gdzie indziej:)


Chciałbym napisać: "jak widzę" (ale tylko oczami wyobraźni) - lubisz się rozkraczać... Uważaj - bo może Ci już tak zostać, - do końca życia! Współczuję serdecznie Twemu przyszłemu mężowi...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
to, ze mam nogi szeroko, nie oznacza ze w zyciu realnym skacze z kwiatka na kwiatek:)
a wspołczuć mozesz jedynie temu, którem żona nie daje sie ruchnąć z jakichs powodów i musi skakać w bo...eh biedaczek:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:11 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Ech, Biedaczko, a ilu żeś Ty przyjęła i przytuliła do swego łona takich zbłąkanych duszyczek z nabrzmiała fujarką? Liczyłaś w ogóle? ;) Przypomniał mi się taki stary włoski film z lat 50 o dobrej prostytutce. Musiałbym wstać i przejrzeć kolekcję DVD, aby tytuł sobie przypomnieć - pamiętasz może? Znasz w ogóle? Serdecznie Ci go polecam... ;)

Film nosi tytuł "Noce Cabirii": http://pl.wikipedia.org/wiki/Noce_Cabirii


Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 21:14 przez Cichy Bob, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
do zonatych szukajacych na boku czuje wstret i jedyne co moge dla nich zrobic to puscic w ich kierunku pawia.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
A ilu ich miałaś (mówię o żonatych mężczyznach)? I co masz do nich? To niekiedy takie same ofiary, jakie odmalowałaś - którym żony nie dają... Tak, czy inaczej, obejrzyj film Felliniego "Noce Cabirii" - trochę Cię sponiewiera (jak sądzę?): http://pl.wikipedia.org/wiki/Noce_Cabirii


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Moj drogi -ja mam w tym temacie jasne poglady:
wiec zanim zaczniesz mi tu coś sugerowac- bo rozkraczam się na wizji i pewnie tak jest w zyciu poza kamerkami, a tak wogole to najpewniej jeszcze spotykam się w realu za kase(lol)

1.Nigdy nie byłam odskocznią dla żadnego żonatego lub w związkufaceta- jesli tak sie mogło zdarzyć, to wynikało to z mojej niewiedzy(brak sladów obraczki na palcu, brak dzieciecego fotelika w aucie etc etc, brak damskich rzeczy u niego w domu)

2. Buhu- biedactwa- na siłe zostali zaciagnieci przed ołtarz- jesli tak, są to cipy bez kręgosłupa moralnego, poza tym chyba widziały gały co brały, right?

3. Tak zanim będziesz mi robił jakieś psychoanalizy- tatuś nie zdradzał mojej mamusi, po prostu GARDZĘ niesłownymi ludźmi.

4.Pokazując sie na jakichkolwiek kamerkach nie jestem w żadnym związku, więc nie oszukuję mówiąc ze jestem sama, ani nie wciskam kitu swojemu mężowi/narzeczonemu/facetowi.
Jeśli pojawiał się ktoś na horyzoncie zawsze miał jasny przekaz- dorabiam sobie w taki i w taki sposob-podoba Ci się-ok, nie podoba Ci się- nie zmuszam Cię do bycia ze mna.

5.Dzieci mieć nie zamierzam, wiec ewentualne latorośle nie będą sie za mamusię musiały wstydzić( to piszę na poczet ewentualnego przyszłego ględzenia;P))

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:33 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
płotka pisze:
Moj drogi -ja mam w tym temacie jasne poglady:
wiec zanim zaczniesz mi tu coś sugerowac- bo rozkraczam się na wizji i pewnie tak jest w zyciu poza kamerkami, a tak wogole to najpewniej jeszcze spotykam się w realu za kase(lol)

1.Nigdy nie byłam odskocznią dla żadnego żonatego lub w związkufaceta- jesli tak sie mogło zdarzyć, to wynikało to z mojej niewiedzy(brak sladów obraczki na palcu, brak dzieciecego fotelika w aucie etc etc, brak damskich rzeczy u niego w domu)

2. Buhu- biedactwa- na siłe zostali zaciagnieci przed ołtarz- jesli tak, są to cipy bez kręgosłupa moralnego, poza tym chyba widziały gały co brały, right?

3. Tak zanim będziesz mi robił jakieś psychoanalizy- tatuś nie zdradzał mojej mamusi, po prostu GARDZĘ niesłownymi ludźmi.

4.Pokazując sie na jakichkolwiek kamerkach nie jestem w żadnym związku, więc nie oszukuję mówiąc ze jestem sama, ani nie wciskam kitu swojemu mężowi/narzeczonemu/facetowi.
Jeśli pojawiał się ktoś na horyzoncie zawsze miał jasny przekaz- dorabiam sobie w taki i w taki sposob-podoba Ci się-ok, nie podoba Ci się- nie zmuszam Cię do bycia ze mna.

5.Dzieci mieć nie zamierzam, wiec ewentualne latorośle nie będą sie za mamusię musiały wstydzić( to piszę na poczet ewentualnego przyszłego ględzenia;P))


Drogie Dziecko, widzę u Ciebie przemożna potrzebę spowiedzi... Jakże energicznie a jak emocjonalnie zareagowałaś na żartobliwą i zaledwie delikatnie uszczypliwą konwersację internetową z anonimową osobą - sama skrywając się za parawanem tej samej anonimowości. Twa nieproporcjonalna reakcja... czym można ją tłumaczyć? I jeszcze wtręt do latorośli - czyżbyś czytała równolegle topic: pojdziemy-priv-f5/ogolne-pytanie-t210-20.html w którym dworuję sobie z lekka z Kolegi Kotofila? ;) Mam nadzieję Rybeńko, że nie jest to wyrazem,chocby mimowolnych projekcji i nadziei, jakie wiążesz z tą skromną i w pełni niezobowiązującą zabawą? ;)

Serdecznie pozdrawiam :*

Twój sekretny spowiednik (jeśli tylko zechcesz - i bez dworowania!) ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
My dear

w krótkich zolnierskich i konkretnych słowach starałam się zakomunikowac swoje zasady- jak to odbierasz nie moja broszka:)

Z tego co mi wiadomo panowie lubia takie komunikaty konkretne a nie pierdolenie na okrętkę:)
Co do dzieci- bynajmniej nie ta dyskusja mnie zainspirowała do podjęcia takiej decyzji:)

Dziecko ze mnie nie bardzo- jestem w tym wieku balzakowym raczej:P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 21:45 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
płotka pisze:
My dear

w krótkich zolnierskich i konkretnych słowach starałam się zakomunikowac swoje zasady- jak to odbierasz nie moja broszka:)


Niedyskretnie spytam, a kiedy to kobiety ośmielają się je wyrażać w dyskusji z dżentelmenem, za którego, (umówmy się chwilowo), staram się uchodzić? Kiedy kobieta pragnie wyrazić, że ma zasady?

płotka pisze:
Z tego co mi wiadomo panowie lubia takie komunikaty konkretne a nie pierdolenie na okrętkę:)


Ależ oczywiście! tylko zupełnie nie wiem, jaki to związek z naszą wirtualną li tylko dyskusją. A choćby i miała przekroczyć barierę szklanego ekranu - to nadal bym nie rozumiał, co mają do tego Pani żelazne zasady Madame?

płotka pisze:
Co do dzieci- bynajmniej nie ta dyskusja mnie zainspirowała do podjęcia takiej decyzji:)


A to już najbardziej - wtręty dzieciach, - niepokojąca kwestia poruszana przez Panią...

płotka pisze:
Dziecko ze mnie nie bardzo- jestem w tym wieku balzakowym raczej:P


Zwłaszcza w kontekście Pani wieku - i zegara biologicznego! Nie abym był szczególnie płochliwy... ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 22:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Kobieta pragnie wyrazić ze ma zasady kiedy jest trzezwa i zaś pokój ona pod każdym względem.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 22:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 22:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
oczywiscie chodziło o zaspokojenie a nie zaś pokoje:D
jebana autokorekta:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2015, 11:07 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Tak, czy inaczej Madame, cieszę się, że jest Pani tak w pełni ukontentowana. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 14:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 kwie 2015, 14:22
Posty: 1
Widzę,że Cichy Bob ogarniasz temat. pytanie troche z innej beczki, czy poprzez to, że dziewczyna zawiera z portalem umowę, ShowUp.tv może uwzględniać wydatek pieniędzy na nią jako koszt? Jeżeli tak to na jakiej podstawie - przelewu do niej? Portale zagraniczne rządają skanu dowodu itd, a tutaj wystarczy przelew i ShowUp.tv może się swobodnie wybronić przed odprowadzaniem podatku?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 14:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
wybroni sie swoim regulaminem, bo pkt 13->"Ewentualne regulowanie podatku leży w gestii użytkownika ShowUp.tv"

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO