ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 06:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 mar 2014, 00:18 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Wolf pisze:
Nie musisz mi tłumaczyć po co powstała ta stronka i żetony :D Tylko jak dla mnie za bardzo kombinują. Mają reklamy, żetony dalej lecą więc kasa się zgadza.. a oni coś takiego jeszcze wprowadzają :D Niedługo trzeba będzie pewnie bulić za założenie konta ;) Przynajmniej z laskami, które kiedyś już dostały ode mnie żetony mogę normalnie pisać :D


(Przesadna) pazerność potrafi zabić każdy biznes. Ale z drugiej strony popatrz na to tak - maja czas żniw. To najpopularniejsza strona w polskiej sieci erotycznej - nie tylko w aspekcie kamerek. Reklamy, reklamami - nie należą do żadnej sieci reklamowej. Nie stworzyli własnego biura sprzedaży i nie umieją domom mediowym złożyć oferty współpracy. Ergo displeya nie puszczą. 90% zysków, jeśli nie więcej, zapewniają im mikropłatności. Jak napisałem, przeżywają prawdopodobnie szczyt popularnosci - kiedy nawet mainstreamowe media o nich wspominają. Jak sądzisz, jak długo jeszcze to potrwa? Może ugruntują sobie pozycję i długo, a może krótko... Cz Ty na ich miejscu nie ssałbyś tego cyca jak najmocniej? ;) W internecie serwisy rodzą się i szybko umierają - także te, które, bardzo szybko urosły - vide grono.net. Sądzę, że nikt tego nie wie i nie może zagwarantować, że za rok, dwa, coś nie wyprze ShowUp.tv z rynku...

Ale tak ogólnie w pełni podzielam Twoje zdanie. ;) Konieczność płacenia za chat, to gruba przesada moim zdaniem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 15:37 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
"Żeby napisać podaruj żetony". Właśnie między innymi przez taką politykę ShowUp.tv nie kupuję żetonów i siedzę na niezalogowanych chociaż mam dwa konta. Takiego wała jak im podaruję żetony za możliwość pisania. Siedzę sobie , obserwuję gdzie są realizowane cele i mam wszystko za free. Możliwe że skusiłbym się gdyby była płatność przez smsa , a wcale nie jestem jakimś nastolatkiem. Czemu ?. Bo to jest łatwość i wygoda , telefon mam pod ręką , chcę dołożyć do celu albo żal mi się zrobiło jakiejś dziewczyny która od paru minut prosi "dej", "dej", "dej", moment i kasa jest. Miałem i nawet skorzystać przez YetiPay, ale patrzę a tu trzeba się zarejestrować ,iść i przelać pieniądze na konto Yeti, nie wszyscy mają e-konta, i po co tyle zachodu dla gołych tyłków. Na dodatek Yeti pobiera 2% kwoty wypłaty, z czegoś przecież musi żyć. Nie mówiąc już o tym że za dużo ShowUp.tv zdziera z nas, 1000 żetonów za 168zł . Dawać 68 zł na ShowUp.tv to zdzierstwo. Jak ktoś ma dużo kasy może się w to bawić , ale i tak uważam że zostawienie na kamerkach więcej niż tysiąc złotych to frajerstwo. Za tysiąca można mieć dziwkę z Roksy na noc a nie trzepać się przed monitorem. :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 18:14 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
A kto ma tylko jedno konto na ShowUp.tv? ;))) Sam też siedzę głównie na niezalogowanym. Loguję się tylko, jak chcę fullscreena zobaczyć. ;) W pełni podzielam Twoje stanowisko. To samo z SMSami. No ale, że zacytuję Zakaz podawania kontaktu, który stety/niestety (moim zdaniem, mimo jego wulgarności, szkoda), nas opuścił - "czy ktoś nas słucha"? Nie. Niestety... PS. Sprawdzam, czy da się kupić za pośrednictwem forum, anonimowo żetony: etony-f31/kupi-anonimowo-etony-laski-t227.html


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 18:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
serio? 500zetonow za 60zł..i to ma być niby ten hurt?:) liczyłam ze conajmniej rzucisz ilością rzędu 2-3k(zetonow) a tu tak skromniutko;]

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 18:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
;) Od czegoś trzeba zacząć ;) Poza tym, nie będę robił na poczcie większych pojedynczych wpłat, zwłaszcza pierwszych, - kiedy nie wiem, czy cokolwiek dostanę w zamian. A co, chcesz mi sprzedać? :>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 18:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
nie czuje takiej potrzeby:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 19:11 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
http://www.youtube.com/watch?v=Hvn72N42aN0


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 22:04 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
płotka pisze:
serio? 500zetonow za 60zł..i to ma być niby ten hurt?:) liczyłam ze conajmniej rzucisz ilością rzędu 2-3k(zetonow) a tu tak skromniutko;]

Nooo .... pohandlujemy? Po tyle zazwycaj biorę. Ceny jednak nie podam ;) A żetki mi się konczą. Tu nie ma pw, więc może na GG????


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 mar 2014, 13:26 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
A co masz do ukrycia że ciebie to wkurza? Poza tym na rachunku bankowym nie masz nawet info za co zapłaciłeś :D
Urząd Skarbowy przecież nie ściga za wydawanie kasy...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 maja 2014, 19:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 maja 2014, 00:51
Posty: 5
Panowie anonimowość to oczywiście podstawa i ale na chuj drążyć temat.

Tak na szybko macie parę opcji;
1. Karta Visa prepaid!!!!! Polecam bzwbk, wplacasz kasę na kartę w okienku jako NN
2. Karta MasterCard itp... Nawet działają karty SIM NFC CASH
3. Place z Zabki - drukukesz taki kod na kartce idziesz do Żabki i placisz.
4. Reszta virtualnych portweli np. Skrill.com - oni tez maja kartę płatnicza

Jak wam malo to można robić kombosy:
Kartę prepaid doladowac na poczcie, z niej opłacić Skrill ze skrilla wpłacić na pay pal a paypalem doladowac yetipay i nie ma chuja we wsi nikt nie dojedzie co jest grane tym bardziej ze hajs w parę minut przezucimy przez USA i UK wiec ani US ani WKU ani Rutkowski Was nie wytropia. Ale po co to wszytko? Nie wiem!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 maja 2014, 10:06 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
No ja tego nie kumam - trzeba mieć coś na sumieniu żeby aż tak kombinować przy czymś to nie może stworzyć problemu jeśli się nie ukrywasz :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2014, 00:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 maja 2014, 00:51
Posty: 5
ja też tego nie kumam - ale wiadomo lubimy czuć się obserwowani,lubimy teorie spiskowe i uwielbiamy myśleć a co inni mogą o Nas pomyśleć :) a ps. nie ma żetonów za sms bo to mega nie opłacalne dla ShowUp.tv - po prostu operatorzy zabierają im hajs i tyle...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2014, 07:29 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Ale za sms i tak my płacimy więc powinno im zwisać. Żeton jest wtedy odpowiednio przecież droższy...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 10:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
Ale skoro wydajesz 2 razy więcej za żeton smsem, to znaczy, że jesteś w stanie wydać dwa razy więcej. I ShowUp.tv.tv się wkurza, że musi się tą kasą dzielić, skoro mogłaby w całości być ich...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 cze 2014, 07:24 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
a to fakt


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 cze 2014, 23:09 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 23:55
Posty: 92
sharmaa pisze:
Panowie anonimowość to oczywiście podstawa i ale na chuj drążyć temat.

Tak na szybko macie parę opcji;
1. Karta Visa prepaid!!!!! Polecam bzwbk, wplacasz kasę na kartę w okienku jako NN
2. Karta MasterCard itp... Nawet działają karty SIM NFC CASH
3. Place z Zabki - drukukesz taki kod na kartce idziesz do Żabki i placisz.
4. Reszta virtualnych portweli np. Skrill.com - oni tez maja kartę płatnicza

Jak wam malo to można robić kombosy:
Kartę prepaid doladowac na poczcie, z niej opłacić Skrill ze skrilla wpłacić na pay pal a paypalem doladowac yetipay i nie ma chuja we wsi nikt nie dojedzie co jest grane tym bardziej ze hajs w parę minut przezucimy przez USA i UK wiec ani US ani WKU ani Rutkowski Was nie wytropia. Ale po co to wszytko? Nie wiem!


Oooo szacun nie miałem pojęcia z tą żabką :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 cze 2014, 23:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 maja 2014, 00:51
Posty: 5
a jeszcze jest podobna opcja do żabki - klikasz na ShowUp.tv płatność przelewem a tam VIA Moje Rachunki
Drukujesz kartkę z zamówieniem i lecisz do punktu http://www.billbird.pl/lokalizator
można płacić między innymi stacje benzynowe, sklepy, kioski RUCHu, itp... prowizja 1,99 :)

i kody Ukash ale moją mało punktów.
Zasada prosta najpierw idziesz do punktu po kod na kwoty 20,100, ... a potem wpisujesz kod podczas płacenia tyle razy aż go wyzerujesz..

zresztą jest pewnie jeszcze z pincet innych opcji, ale po co jak można zrobić przelew, a najlepiej zapiąć rozporek, wyłączyć kompa i iść na spacer :) niż pytać po raz kolejny czy spotykasz się w realu, biedronce, czy stonce


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 cze 2014, 11:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:26
Posty: 9
Niezłą opcją jest też chyba Yeti. Sam założyłem profil na lipny email; do profilu kojarzą konto bankowe w banku Pekao (dawny z żubrem); idziesz do placówki, wpłacasz w kasie na rachunek jako Jan Kowalski; nie płacisz prowizji, a kasę na rachunku masz, zanim zdążysz dojść do domu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 cze 2014, 11:44 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Osobiście to nie jestem zadowolony z opcji Yeti, jak już gdzieś wspominałem zdarzało mi się, iż blokowali środki. Oczywiście sprawę wyjaśniałem, ale znowu to czas, nerwy i kilka maili.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 cze 2014, 11:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:26
Posty: 9
Aha, widzisz, ja dopiero zaczynam użytkowanie Yeti, więc pewnie jeszcze za mało widziałem. Dobrze wiedzieć, że tak się zdarza.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO