ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 05 paź 2015, 14:14 Dzisiaj jest 05 paź 2015, 14:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 mar 2014, 20:27 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 477
Temat powstał na prośbę użytkownika Cichy Bob, jeżeli się przyjmie czeka go nagroda ;)

Materiały należy dodawać za pośrednictwem portalu pozwalającego na upload plików.

Z góry proszę o przestrzeganie ustawy o ochronie praw autorskich, tj. nie upublicznianie wizerunku ;)


Enjoy


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 21:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:22
Posty: 103
To co ma być dodawane skoro nie może być dodawane ?
Kolejny raz powtarzam że w ten sposób nic nie powstanie.
Prosze skasować moje posty i konto.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 21:18 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Zakaz podawania kontaktu

Fajnie, że dział stworzyłeś. CHWAŁA CI ZA TO! Ale odpuść z tym wizerunkiem, plis. Tu jednak trochę racji ma Zakaz podawania kontaktu, choć hamletyzuje moim zdaniem przesadnie z tym kasowaniem konta. Wsłuchaj się w głos Ludu! Vox populi, vox Dei! - jak twierdzili nawet hierarchowie kościelni raz do roku pozwalając w średniowieczu ludziom się wyszaleć. Odpuść, proszę ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 21:26 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
PS. Kwestia upubliczniania wizerunku nie ma nic wspólnego z ustawą o ochronie praw autorskich.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 22:20 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 477
Trochę... musiałem to napisać, nie sądzicie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 22:51 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
No trochę, to musisz napisać regulamin. Przeczytaj raz jeszcze, co Ci napisałem tu: sugestie-oszenia-f2/dzia-downloadu-t217.html#p2047

Na marginesie, nie ma jakichś wtyczek do phpbb, aby 1) wyświetlało komunikat o ciasteczkach - takie niestety mamy porypane prawo i bez tego mogą Cię ścigać, prędzej, jak za udostępnianie przestrzeni hostingowej dla wymiany linków do materiałów erotycznych (o ile panienki będą pełnoletnie, a zakładamy, że na ShowUp.tv są same takie), 2) aby przed wejściem na forum wyświetlało komunikat, że jest ono dla osób pełnoletnich i wymagało akceptacji regulaminu. Napisz też, jeśli umiesz lub poproś kogoś o napisanie krótkiego, lakonicznego regulaminu, w którym zawarte będą treści dot. polityki prywatności (np. wspomniane ciasteczka), oraz innych kwestii, np. poszanowania cudzej własności intelektualnej (głupio trochę tak nazywać "własnością intelektualną" obraz własnej gołej pipki, ale... ;). Jak chcesz, oferuję się Ci taki regulamin napisać.

Po prostu trzeba trochę to ogarnąć i nie masz co się martwić o kwestie wizerunku itp. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 23:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:22
Posty: 103
Jeszcze raz od początku, dlaczego skumałem że nie warto tu nic wstawiać:
- admin boi się użytkowników (ale widzi wszystkie dane logowań-troche nie fair) pkt dla niego
- admin nie chce wł. prywatnych wiadomości (bo nie będzie miał wszystkiego pod kontrolą) pkt dla niego
- admin nie przyjmuje propozycji od użytkowników w celu ulepszenia forum - strata pkt

Więc po co mam wrzucać jakieś materiały skoro ten typ może być na usługach. WNosze po tym że sie nie spouchwala, a takie podejście budzi podejrzenia. Ja od kiedy tu wszedłem działam, opisuje, wstawiam, szukam - bo mnie to ciekawi a nie dlatego że chce zrobić komuś koło dupy, ale jesli ktoś tego nei dostrzega to na chuj mam się produkować ? Na chuj mam sie kłócić z gówniarzami ? Jestem użytkownikiem pewnych forów na których poruszamy w chuj ważniejsze kwestie i mamy dostęp do dysków ludzi, ale korzystamy z tego tylko i wyłącznie z ciekawości a nie złośliwości. Więc dopóki ktoś nie oddzieli tych 2 kwestii od siebie i nie zrozumie w jakim celu ma działać forum to ja sie wyłączam i nie chce brać w tym udziału, a to że admin ignoruje moją prośbę o usunięcie jest spowodowane tym (tak sądze) że nie ma takiego skryptu na usuwanie użytkownika, co też pokazuje że wieje tu amatorszczyzną nie tylko z wagin pań z czatu ale i od admina.

Klarownie i wyczerpujaco ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 23:29 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Zakaz podawania kontaktu

Rozumiem Cię w dużej mierze, ale weź poprawkę, że autor forum, to najpewniej młody chłopak. Ja mu daję plus minus, tak na oka, 20latek. Nie dziw się że się chłopię boi ;) Ale zamiast Twojego kategorycznego podejścia sugeruję inne - mniej twarde, wręcz miękkie. Nie kijem, a marchewką. Chłopak chce, aby mu się forum rozwinęło. Więc się nie unoś, tylko mu pomóż. Boi się konsekwencji prawnych i nie ogrania prawa - napiszmy mu regulamin. Podpowiedzmy kilka rozwiązań, jak np. z tymi plikami cookies itp, itd. Poczekamy, wtedy zrozumie, że to nie na jego szkodę ni zgubę;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 23:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:22
Posty: 103
Chcesz to pomagaj a później odpowiadaj jak sie okaże że działał na zlecenie serwisu a ty przeciwko...
W każdym wymiarze trzeba być człowiekiem - jak ktoś do mnie jak człowiek, to i ja tak samo, a jeśli myśli że mnie wydyma, to zanim pomyśli mnie już nie będzie i będzie dymał własną ręke. Ty nie bądź taki optymista w tych sprawach, bo to nie jest forum o klockach LEGO. Tutaj trzeba kategorycznie postawić na tym co sie chce osiągnąć i jak to ma wyglądać, co zostało juz zresztą napisane, a to że on to zlewa to jego wybór - widać. Za rozkręceniem forum... jakim rozkręceniem ? To nie jest sklep, nie będzie sklep, nie wejdzie w koneksje z serwisem bo serwis ma to w dupie, interesuje go jak sam napisałeś interes na kam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 23:46 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 477
Zakaz podawania kontaktu, mogę usunąć Twoje konto, tylko po co? :) Apropo's nie przyjmowania propozycji, to muszę je przyjmować?

info o ciasteczkach dodam, zapomniałem o tym :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2014, 23:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Zakaz podawania kontaktu, ochłoń, juto pogadamy, idę spać. Wczoraj przesadziłem - do 5 siedziałem. Jutro skupię się nad tym, o czym napisałeś i spróbuję to ogarnąć. OK? ;) Rozumiem, że boisz się, że Administrator ma jakieś styki z właścicielami ShowUp.tv i że nas im wyda? Hm. Sądząc po skali nieprofesjonalnosci tego przedsięwzięcia, myślę, że to mało prawdopodobne. Ale powiedz, co by Cię przekonało, żebyś miał pewność? Jutro przeczytam...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 00:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:22
Posty: 103
Administrator pisze:
Zakaz podawania kontaktu, mogę usunąć Twoje konto, tylko po co? :) Apropo's nie przyjmowania propozycji, to muszę je przyjmować?

Bo zawiewa tu chujem i chce żebyś usunął - proste i zwięzłe, a co? Z tym tez kurwa będziesz robił problem ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 00:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2014, 12:47
Posty: 147
Weź mu usuń te konto i będzie spokój całe forum się ucieszy


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 01:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2014, 23:22
Posty: 103
lisek9418 pisze:
Weź mu usuń te konto i będzie spokój całe forum się ucieszy

Mu to kurwa robiła twoja matka jak siedziałeś w jej piździe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 01:06 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2014, 12:47
Posty: 147
Oj jak nam się zdenerwował nasz soniak no taki to nerwowy dorosły człowiek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 01:26 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 660
wywalcie tego przygłupa i tyle...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 11:02 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 373
sony pisze:
lisek9418 pisze:
Weź mu usuń te konto i będzie spokój całe forum się ucieszy

Mu to kurwa robiła twoja matka jak siedziałeś w jej piździe.


Kulturą to Ty nie grzeszysz (to nie jedyny taki post)....może lepiej żeby admin przychylił sie częściowo do Twojej prośby?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 16:47 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Straszny offtop się zrobił.

To w końcu Zakaz podawania kontaktu, napiszesz sam regulamin i wprowadzisz sugerowane zmiany, czy chcesz, abym Ci np. ja pomógł w tym?

Co do Regulaminu działu Download, to bym wprowadził taką zasadę, jak na forach warezowych było

1) Każdy nowy temat ma za tytuł nick laski z ShowUp.tv lub spoza (na warezach był tytuł filmu). W praktyce by to wyglądało np. tak Tytuł: XXX na ShowUp.tv albo YYY na liveshow.

2) Jeśli temat już jest, (nick laski), nie zakładamy kolejnego, tylko odpowiadamy w temacie nowym filmikiem.

3) Każdy upload filmu musi zawierać parametry filmiki - w praktyce wystarczy thumbnails z filmiku dokonany programem Media Player Classic. Filmiki w ogólnodostępnych formatach, .flv, .mp4 a jak się komuś chce bawić, to może nawet konwerterować do .avi lub .mpg

4) Każdy upload zdjęć, musi zawierać próbkę zdjęcia (hotlinkowane) + wykaz zdjęć (ich ilość i jakość) w archiwum do pobrania. Nie stosujemy jakichś dziwnych kompresji ani formatów, albo .zip, albo .rar

5) Zdjęcia hotlinkujemy z serwerów, które a) nie wywalają zdjęcia po krótkiej chwili b) umożliwiają hotlinkowanie dużych zdjęć a nie tylko miniatur c) nie zioną przesadnie wyskakującymi reklamami. Listę takich serwisów do hotlinkowania zdjęć trzeba będzie wspólnie ułożyć - jak napisałem, od dawna w tym nie siedzę (tzn. w zabawę w forum), a te, z których kiedyś korzystałem, imagehotel.net i imagebannana.com - dwa najlepsze swego czasu, pozwalające na to, co pow. napisałem i co więcej, pozwalające hostować naprawdę duże pliki (do 2MB pierwszy a drugi do 5mb) i dużej rozdzielczości i hotlinkować bezpośrednio, już nie istnieją. Szkoda... Kilka lat w sieci, to cała epoka...

6) Pliki, zarazem filmiki, jak i archiwa ze zdjęciami, wrzucamy na dobre serwery. Jak napisałem, zatrzymałem się na etapie, nim jeszcze zamknięto MegaUpload, więc nie wiem co w trawie piszczy - listę polecanych serwerów zrobimy wspólnie. Chodzi o to, aby nie kasowano nań uploadów. Aby możliwe było pobranie Uploadu bezpłatnie, aby limit pobrań i czas miedzy downloadami nie był horrendalnie duży, aby transfer z jakim się pobiera nie był śmiesznie mały. itp. A i aby każdy upload był na co najmniej dwa różne polecane serwery - w miarę możliwości nawet na więcej.

To chyba tyle samych PODSTAW. Co do reszty - jak napisałem, Zakaz podawania kontaktu, nie denerwuj się tymi twarzami i w ogóle - napisz regulamin. Możesz też rozważyć nadawanie rang lub nagród za uploady. Co Ty na to?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 mar 2014, 22:50 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 477
Nie sądzisz, że to zbyt "ukierunkowane" na forum warezowe zasady? Myślisz, że komuś się będzie chciało wrzucać thumba z filmiku?

Co do reszty, nie mam obiekcji


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2014, 00:27 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Administrator pisze:
Nie sądzisz, że to zbyt "ukierunkowane" na forum warezowe zasady?


Nie. Sądzę, że są to uniwersalne zasady, jakie fora warezowe wypracowywały przez lata. To, co napisałem, to kwintesencja zasad, które powinny obowiązywać i dotyczyć wszystkich forów z uploadem. Przynajmniej tych dobrych, gdzie "dziadki" nimi zarządzały - wiadomo młodziki, jak nie miały nikogo nad sobą, robiły chujowe upy, nieopisane itd. Tam, gdzie miałem na to wpływ, tam zawsze "wychowywałem" w tym duchu. Samemu też zawsze robiłem upy thumbnailsami, choć niektórzy poprzestawali tylko na screenach - ale to mieści się "w granicach przyzwoitości..."

Cytuj:
Myślisz, że komuś się będzie chciało wrzucać thumba z filmiku?


A co to za problem? Filmik się uploaduje a Ty otwierasz go w miedzyczasie MPC i robisz Thumba - 2 minuty roboty. Kolejne 3 wgrać go na hosting zdjęć. ;)

Cytuj:
Co do reszty, nie mam obiekcji


Także a propos twarzy? ;) SUPER. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: duzy87r, Garniturko, lolon, mati1995g, n3y, P123iotrek, PanVersi, ratyn, sprite33, Szokobons1o, ukaszek, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO