ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 05 paź 2015, 14:14 Dzisiaj jest 05 paź 2015, 14:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PAULINAAA
Post: 17 cze 2014, 22:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 660
jak ona to zobaczy to Cię zapier**** ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PAULINAAA
Post: 18 cze 2014, 13:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 660
chodziło mi o to, że paulina udzielała się na forum i ciekawe jaka będzie jej reakcja. tamten post był raczej formą żartu. a ty zazuzizusruzu sie nie wpierdalaj lizodupie

polaczkową mentalność to masz ty, bo wyciągnąłbyś rodzyny z rowa każdemu kto coś wrzuci na forum, tylko dlatego, że zaoszczędzisz na żetonach kurwiszonie


btw. dar, popieram nagrywanie ciekawszych ogólnych pokazów


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PAULINAAA
Post: 18 cze 2014, 15:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 cze 2014, 14:22
Posty: 16
dar32 pisze:
Po co siejesz intrygi ?
Paulinaaa oficjalnie wstawiła zdjęcia na swój profil a nagrania pochodzą z ogólnodostępnych pokazów dla wszystkich (to nie sa privy)
Tu jest taki portal gdzie ludzie tego szukają


Szkoda ze tego samego nie mozesz napisac o innych materialach ktore wstawiasz bez zgody/wiedzy osob (Pantera90, Luiza20, Fratelli i inne), pochodzace z prywatnych transmisji, z widocznymi twarzami.
W dodatku probujesz wymieniac sie/handlowac materialami do ktorych nie masz praw.
W internecie nikt nie jest anonimowy, a ty sobie lepiej przypomnij punkt 42 i 22 regulaminu ShowUp.tv, oraz art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PAULINAAA
Post: 18 cze 2014, 15:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
Filmy w telewizji też są ogólniedostępne, ale jednak jeżeli nagrasz taki i zaczniesz udostępniać - pójdziesz siedzieć

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: PAULINAAA
Post: 18 cze 2014, 16:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 184
Ruger44 pisze:
Filmy w telewizji też są ogólniedostępne, ale jednak jeżeli nagrasz taki i zaczniesz udostępniać - pójdziesz siedzieć

za nagranie filmu siedzieć ? to za jazdę bez biletu - kara śmierci ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 17:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
Wiem co mówię bo za mlodziaka miałem karę 3 lata w zawieszeniu za dystrybucję nielegalnie nagranych filmów :-( Oczywiście takich kinowych a nie z ShowUp.tv ale to z punktu widzenia prawa to samo - łamie się prawa autorskie twórcy. Za samo nagranie nic nie grozi, ale w momencie kiedy przekazujesz je osobom trzecim, nieważne czy za darmo czy za kasę, grozi ci kara finansowa albo nawet odsiadka. Takie mamy prawo, że najgroźniejszymi przestępcami są dzieciaki handlujące zielskiem i pirackimi płytami, a ludzi robiących przekręty na miliony (vide niedawna afera z Tuskiem i Belką) nic nie da się ruszyć

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 17:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 184
nie wprowadzaj ludzi w błąd na dysku możesz mieć co ci się podoba ważne żebyś nie czerpał z tego korzyści materialnych


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 17:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
Możesz mieć co chcesz NA WŁASNY UŻYTEK ale udostępnianie tego "dalej" wymaga zgody autora, w przeciwnym razie jest przestępstwem, nawet jeżeli było robione "charytatywnie". Ja np. tylko udostępniałem w sieci p2p, nie brałem za filmy ściągane ode mnie ani złotówki a i tak zapłaciłem ponad 2000 grzywny i ponad 4000 nawiązki

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 17:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 184
p2p a już myślałem że nikt z tego badziewia nie korzysta myliłem się :-\ do takich rzeczy są hostingi np. netload itp. tam co najwyżej usuną ci plik


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 18:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
Na upartego osobę wrzucającą na takie serwisy też można namierzyć i ścigać, na p2p najłatwiej wpaść bo i też najłatwiej tam przedstawicielom firm zajmujących się pozyskiwaniem kasy z praw autorskich namierzać kolesi (ściągają sobie listę plików jakie masz, jeden telefon na policję, wjazd o 6 rano na chatę następnego dnia i jadą jak burą sukę na pewniaka) ale na wniosek pojedyńczej pokrzywdzonej też będą ścigać i namierzać, nawet osobę wrzucającą na serwisy hostingowe

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 18:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 184
hotfile czy megaupload padły - właściciele hostingów postali po dupie - uploader żaden


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 20:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 cze 2014, 14:22
Posty: 16
Za zamieszczenie czyjegos zdjecia, tym bardziej takiego, wystarczy pojsc na policje , oni dostana w ciagu chwili od ShowUp.tv dane tej osoby, przekaza je poszkodowanej, nastepnie sad cywilny i mozna zadac przeprosin + np 20 000 pln.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 22:51 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 281
ReichsFuhrer pisze:
Za zamieszczenie czyjegos zdjecia, tym bardziej takiego, wystarczy pojsc na policje , oni dostana w ciagu chwili od ShowUp.tv dane tej osoby, przekaza je poszkodowanej, nastepnie sad cywilny i mozna zadac przeprosin + np 20 000 pln.


Widzę komuś realia pomyliły się z marzeniami. Policja chuja zrobi, serwery w Holandii, firma na Malcie, ShowUp.tv to firma czeska, dostarczyciel usługi hostowania to jeszcze inny kraj. Nie możemy Pani pomóc. Sam walczyłem o swoje prawa autorskie (muzyka) i uwierz mi, polska policja chuja może/chuja im się chce, nawet jak sprawa dotyczy setek tysięcy złotych, a nie nagrania z cyckam w necie.
Nie strasz ludzi czymś, co nie ma i nie będzie miało miejsca.

Z ciekawostek:
Adres IP nie jest dowodem, nie wskazuje konretnej osoby, a to już jest podstawą do tego, żeby wyroku nie wydano.

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 cze 2014, 23:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 cze 2014, 14:22
Posty: 16
Wystarczy, ze ShowUp.tv poda policji dane typa ktorymi sie poslugiwal do zakupu/wyplaty zetonow.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2014, 05:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
Wredny_typ pisze:

Z ciekawostek:
Adres IP nie jest dowodem, nie wskazuje konretnej osoby, a to już jest podstawą do tego, żeby wyroku nie wydano.


Adres IP nie jest dowodem, jest poszlaką wskazującą potencjalnego sprawce, mając adres IP prokurator dostaje nakaz rewizji i może zarekwirować wszelkie komputery znajdujące się w danym domu, a jak już zarekwiruje to kwestią czasu jest znalezienie CZEGOKOLWIEK nielegalnego (a niemal wszędzie można znaleźć nielegalne oprogramowanie, muzykę czy filmy - zdarzało się wiele razy, że ślady udostępniania na sieciach p2p prowadziły do... urzędów a nawet do komisariatów policji i na ich komputerach też znajdowano nielegalne materiały. W jednym urzędzie nawet pracowano na nielegalnych windowsach :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2014, 14:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 mar 2014, 15:15
Posty: 13
Skasuj ten tamat albo będziesz miał problemy kolego... C:-)
Na razie grzecznie proszę


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2014, 16:29 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 660
mówiłem, że będzie gryzła ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2014, 19:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 mar 2014, 15:15
Posty: 13
ADMINISTRATOR- PROSZĘ O USUNIĘCIE TEGO TEMATU. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2014, 20:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 cze 2014, 14:22
Posty: 16
dar32 pisze:
Proszę admina o skasowanie materiału Pani Pauliny


Sam zalozyl a teraz placze do admina by usunal...
Moze najpierw pomysl i zapytaj o zgode zanim cokolwiek opublikujesz?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2014, 21:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 cze 2014, 20:57
Posty: 5
a co ona zrobi? pojdzie na policje i powie "kurwilam sie na kamerce, a teraz jestem w necie"?
rozejdzie sie po rodzinie, znajomych i takiej do roboty nie beda chcieli (chyba ze na kurwe) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: duzy87r, ernesto84, galanonim96, julian bruno, Luniek87, mitch99, niepodam12, PanVersi, prezes999, ratyn, Szokobons1o, valery, vrona, znowak, zyg_kow i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO