ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 mar 2015, 14:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
misiooo pisze:
Spoko teraz odpoczywam po intensywnym okresie (patrz na przerwę w postach) po załatwieniu paru istotnych spraw z prezydentem i premierową na 25cio leciu samorządności w Polsce w moim pięknym mieście ,,musiałem to jeszcze wprowadzić w życie.Nie wiem gdzie mieszkasz ale na pewno efekty tych działań zobaczysz Ty lub twoi znajomi mieszkający w Polsce to a pro po mojego miłosierdzia :) Pamiętaj mimo iż Ciebie nie lubię robię to bezinteresownie dla wszystkich polaków takim jestem dobrym człowiekiem.Po nitce do kłębka powoli kreuję się to kim jestem adres mogę podać na mailu.Fajne masz fantazje żeby ruchać mężczyzn hehe jednak nie myliłem się ,że jesteś pedałem bez jaj ;D Ale spoko nie martw się nie będę Cie szukał bo to żenada wprowadzać wirtual do życia realnego ale z miła chęcią połamie Cie u siebie .MMMMMMM i love this game :) Mam nadzieję ,że dowartościowałeś się tymi epitetami ale ja wiem ,że jako pustak nie jesteś świadom tego co piszesz.Nie odbieraj mi oceniania łajdaczek z ShowUp.tv skoro Ty oceniasz osobę której nawet nie widziałeś czy nie czytałeś jej postów.Miłego dzionka bez stresa mimo iż jestem kozakiem nie będę Cię szukał i nie lotej chlopie SMILE :) :) :)



Ojej to nie wiedziałem, że mam do czynienia z osobą tak blisko współpracującą z organami Państwa. Hehe fantasta z Ciebie.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 14:09 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
nie współpracuję już dawno z organami państwa to zamierzchła przeszłość ,która niezbyt dobrze wspominam ale kontakty zostały i pomagają mi w tym żeby osiągać kolejne szczeble w mojej filantropii.Raczej jestem realistą który czasami staje się marzycielem i wyobraża sobie utopijny świat bez pieniędzy,granic,wojen,kurestwa itd.Ale masz racje z tym ostatnim to bliżej mi do fantasty.Jebać system i wszystkie elementy władzy ale jednak czasami pomagają osiągnąć swoje cele.Już niedługo w twoim mieście będziesz mógł zobaczyć efekty mojej fantazy pracy hahahaa POZDRO


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 mar 2015, 03:28 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 mar 2015, 02:14
Posty: 50
Polska policja to jednak długi temat ;) Jak kiedyś w wieku 16 lat piłam piwo, to szybko reagowali, a jak mi ukradli telefon (w galerii, więc monitoring ogólnie dostępny) to szybko dostała pismo, że sprawców nie wykryto, sprawa umożona. Tutaj raczej chyba bardziej opłaca się udać do prawnika, nie uważacie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 01:49 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
ale co prawnik zrobi w tej sytuacji oskarży z powództwa cywilnego niewykrytego sprawcę ;D Kradzież jest sprawa wszczynaną z urzędu a więc tylko policja Ci pozostaje nawet prokurator się na to wypnie więc nie ma mowy o składaniu zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa.Najepiej mieć znajomych i poszukać telefonu swoimi metodami hehe a morał z tego taki ,że jebać policje i nie nosic telefonów do galerii handlowych hehehe POWODZENIA W SZUKANIU :) :) :) :) DUZOOO BEZCENNEGO UŚMIECHU :) :) :) i uważaj na złodzieji ;) w szczególności czasu jakim jest to forum ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 13:25 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 kwie 2015, 01:28
Posty: 38
To jakaś h... galeria musiała być i miała wiele luk w monitoringu .


Albo po prostu Cie olali bo chciałeś zabrać im ich cenny czas :P Przecież w tym momencie mogli pic kawe na stacji paliw a ty chciałeś aby szukali twojej starej nokii :P


A co do meritum tematu :

Jednym słowem zycie !

Trzeba brać to pod uwagę ze takie rzeczy sie dzieją i nie przesadzać z "pokazywaniem" na ogólnym .
Mi to akurat powiewa dopóki nie zaczyna się w necie pokazywać filmiki z priv .


Ja to widzę tak

Ogólny = Sklep z przebieralniami i do usranej śmierci można przymieszać ciuchy ^^
Priv = Towar X i puki nosisz go po sklepie to nie kradzież .

A płaci się za pokaz w czasie realistycznym a nie do wielokrotnego użytku a nie za wielokrotne odtwarzanie


Bynajmniej tak rozumie "Pokazy na kamerkach live "


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 15:39 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 mar 2015, 02:14
Posty: 50
Dezerterka pisze:

Bynajmniej tak rozumie "Pokazy na kamerkach live "


Ale różnicy między bynajmniej a przynajmniej to już nie rozumiesz, prawda? (:


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 15:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
pomozemy :D

https://www.youtube.com/watch?v=Uo2VWJ9Ti2Q

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 16:16 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 kwie 2015, 01:28
Posty: 38
Pomocy nie potrzebuje i mimo ze to nie synonimy słowo bynajmniej wkradło sie z język polski w kilku regionach polski . Może dlatego w filmiku korzystając z tego ze było się w bogatej Warszawie trzeba z tego skorzystać ale ja wolała bym taki program nagrać przy szumie fal

A polski język nieustanie budują ludzie wykształceni wiec wybaczcie mojej humanistce xD


Może porozmawiajmy jeszcze o wprowadzaniu slow obcych do polskiej mowy czy zajmiemy się "Tematami" na forum


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 kwie 2015, 19:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2015, 12:21
Posty: 12
Hejka,
czy video wrzucone na archivera ShowUp.tv faktycznie znikają po 10. dniach? I czy lądują gdzieś jeszcze? Myślicie, że ktoś te filmiki kupuje?
Tak, obudziłam się z ręką w nocniku :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 kwie 2015, 21:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Mam kilka Twoich filmików, mogę tanio odsprzedać jeśli sobie życzysz, płatne z góry Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 kwie 2015, 22:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2015, 12:21
Posty: 12
spoko, ale na ShowUp.tv mam inny nick :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 kwie 2015, 22:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
LOC zgrywa całego szołapa na dyskietke nawet jutrzejsze transmisje ma, wiec nie dygaj parasolka:P

A na powaznie, tez znalazlam kilka swoich transmisji starych na tych stronkach z ogolami, pocieszam sie tym, ze nawet screenshoty mam niezachecajace do sciagniecia:D

poza tym... ta jakosc...
Takze wyluzuj, popraw korone i nie pokazuj buzi na ogole:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 kwie 2015, 08:08 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
nikt nie kupuje tego :)
to szybko zniknie :)
nie pierwsza i nie ostatnia strona :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 kwie 2015, 12:02 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Ktoś wie i zapoda, jaki Rybka ma/miała nick na ShowUp.tv ??? PLS ]:->


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 kwie 2015, 12:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Ja wiem -HairyBBW ;p

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 kwie 2015, 19:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
Cichy Bob pisze:
Ktoś wie i zapoda, jaki Rybka ma/miała nick na ShowUp.tv ??? PLS ]:->


Może jak ładnie poprosisz to sama Poda :)

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 kwie 2015, 20:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2015, 12:21
Posty: 12
płotka pisze:
LOC zgrywa całego szołapa na dyskietke nawet jutrzejsze transmisje ma, wiec nie dygaj parasolka:P

A na powaznie, tez znalazlam kilka swoich transmisji starych na tych stronkach z ogolami, pocieszam sie tym, ze nawet screenshoty mam niezachecajace do sciagniecia:D

poza tym... ta jakosc...
Takze wyluzuj, popraw korone i nie pokazuj buzi na ogole:)


Nie pokazuje twarzy i nie mam głosu, ale i tak... dziwnie :D Trochę się dygałam, ale tam jest tyle tych filmików, tyle panienek... poza tym kto by za to płacił jak może sobie po prostu wejść na kamerki :D chyba, że jakiś szajbus, ale ja nie należę do top 10, więc raczej małe szanse :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 08:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
parasolka pisze:
Hejka,
czy video wrzucone na archivera ShowUp.tv faktycznie znikają po 10. dniach? I czy lądują gdzieś jeszcze? Myślicie, że ktoś te filmiki kupuje?
Tak, obudziłam się z ręką w nocniku :P

Po 10 dniach nie znika. Tak patrzac na to co tam jest, to znika tak po +/- 3 miesiacach. Co do zainteresowania - chuj wie, ale wydaje sie byc marne.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 09:06 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 mar 2015, 02:14
Posty: 50
Nie ma nigdzie informacji o ilości pobrań?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 kwie 2015, 09:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
A liczba "0" ( słownie: zero ) coś zmieni? Poza tym, nawet jak jakiś desperat pobrał film to coś to świat zawali się?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO