ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 12:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 mar 2015, 17:14 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
hahah dlatego płotka piszesz o mojej dziewczynie i o matce hahaha komu tu argumentów brak ja nie zaczełem sama sobie sprawdz hahahaha co z Ciebie za pustak jak nie kontrolujesz wlasnych myśli i postów hahah ale się uśmiałem typowe dla ścierki i do tego dowody dowody ,że jesteś jedynaczką np. hahaha przecież sama mówiłaś ,że bez tego to tylko puste słowa a więc za takie je uważam ;D ;D ;D a więc tak jak Ty odp. nie rucham ręki mam do tego kobietę a nie taka ścierę jak Ty!!!!!każdemu z was życzę takiego smutnego życia jakie prowadzę a tylu przyjaciół co ja mam to Ty płotka nie poznasz tylu ludzi do końca życia.Nie znam takiego pojęcia jak mój szef mogę być jedynie dla kogoś szefem i nie znam pojęcia pracy jeśli chodzi o moja osobę bo nie jestem tak tępy jak Ty ,żeby w tym wieku pracować .Czas na dorobienie się już dawno się skończył i nigdy nie polowałem na czyjąś córkę bo am swoją kruszynkę.Do reszty postów ustosunkuje się pózniej mam tak nudne życie ,że nawet nie mam czasu was czytać hahahahahaha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2015, 18:38 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 273
misiooo pisze:
hahah dlatego płotka piszesz o mojej dziewczynie i o matce hahaha komu tu argumentów brak ja nie zaczełem sama sobie sprawdz hahahaha co z Ciebie za pustak jak nie kontrolujesz wlasnych myśli i postów hahah ale się uśmiałem typowe dla ścierki i do tego dowody dowody ,że jesteś jedynaczką np. hahaha przecież sama mówiłaś ,że bez tego to tylko puste słowa a więc za takie je uważam ;D ;D ;D a więc tak jak Ty odp. nie rucham ręki mam do tego kobietę a nie taka ścierę jak Ty!!!!!każdemu z was życzę takiego smutnego życia jakie prowadzę a tylu przyjaciół co ja mam to Ty płotka nie poznasz tylu ludzi do końca życia.Nie znam takiego pojęcia jak mój szef mogę być jedynie dla kogoś szefem i nie znam pojęcia pracy jeśli chodzi o moja osobę bo nie jestem tak tępy jak Ty ,żeby w tym wieku pracować .Czas na dorobienie się już dawno się skończył i nigdy nie polowałem na czyjąś córkę bo am swoją kruszynkę.Do reszty postów ustosunkuje się pózniej mam tak nudne życie ,że nawet nie mam czasu was czytać hahahahahaha


By dopełnić obrazu - słit focia misiooo zaraz po napisaniu powyższego wywodu :D
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2015, 18:38 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
misiooo pisze:
nie rucham ręki mam do tego kobietę

pamiętaj-bez dowodów to tylko puste słowa:)

misiooo pisze:
nie znam pojęcia pracy jeśli chodzi o moja osobę

bananowy chłopiec, który wszystko dostał na talerzu i nigdy sie praca nie zhańbił;]


misiooo pisze:
nigdy nie polowałem na czyjąś córkę

skoro to nie ręka, to kruszynka jest pewnie czyimś synem, a nie córką
eh to gender..

mimo wszystko misiek uśmiechu

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2015, 19:37 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
No właśnie płotka jedynym sprawdzonym argumentem tutaj jest to ,że jesteś ściera i kurewka pokazując się na ShowUp.tv.Do tego wystarczy racjonalne myślenie a nie jakieś tam dowody.Nie da się niestety dla Ciebie obalić tej tezy prawda jest tylko jedna nie trzeba mieć dowodów wystarczy troszkę pomyśleć i wniosek narzuca się jeden kurewko bez kamienia na zębach hahaha.I co tam pustaku bez argumentów skończyłaś jechać po mojej mamie i partnerce.Czyżby własne słowa dały Ci dużo do myślenia hahah tylko się nie tnij z tego powodu ,że sama sobie pojechałaś haha to normalne u człowieka prezentującego taki marny poziom intelektualny no w końcu jesteś ShowUp.tv kurewką więcej się po Tobie nie spodziewałem ;D .To ona mnie wyrwała i upolowała dlatego napisałem ,że nigdy nie polowałem na czyjaś córkę ponieważ mijało by się to z prawdą jak twoje posty.A Ty od razu wylatujesz tu z gender czyżbyś znowu szukała tandetnych argumentów hahahahaha Ja nie musiałem pracować żeby się sam dorobić!!!!Po prostu nie nazywałem tego praca tylko przyjemnością .Wy pracujecie żeby przeżyć, ja żyje żeby pracować w szczególności nad sobą i nad innymi.Dochodziłem do wszystkiego sam ale z moim intelektem przyszło mi to bardzo łatwo dlatego tego nie nazywam pracą a raczej sposobem na życie czego wam też życzę oczywiście jak nie idziecie na łatwiznę i upadek moralny i nie robicie pokazów na ShowUp.tv.A więc czekam na konkrety płotka z twojej strony może tym razem pojedziesz mi po ojcu hahahah dowartościowuj się tak dalej z jarkiem hahaha ;D ;D ;D ;D Jamochłon ciekawe skąd masz to foto czyżby jakaś prywatna rodzinna kolekcja bo moich fotek nie masz hahaha nie musisz nam pokazywać aktualnie jak wyglądasz bo każdy tutaj jest zgorszony na twój widok wez wyślij jakieś zdjęcie z komunii słodziaku wtedy na pewno lepiej zareklamujesz swoje transmisje na ShowUp.tv jak siadasz po turecku na pufie czy tez kutasach kolegów hahaha ale i tak was podziwiam pustaczki ,że podejmujecie rękawice mimo iż wiecie ,że wasze działania z góry są skazane na porażkę bo za mną stoi prawda a za wami obłuda i nic więcej nara nie mam czasu wytknę wam jeszcze parę waszych wad kiedy indziej dużoooo bezcennego UŚMIECHU:):):)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2015, 19:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
misiooo pisze:
skończyłaś jechać po mojej mamie

a gdzie ja jechałam?:OOOOOOOOOOOOOOOOOO

misiooo pisze:
u człowieka prezentującego taki marny poziom intelektualny

na maila pisales co innego...juz mnie nie kochasz?:((((((((((((((((((((((

misiooo pisze:
To ona mnie wyrwała i upolowała

#tagthesponsor jak nic:DDDD

misiooo pisze:
ja żyje żeby pracować w szczególności nad sobą i nad innymi

zmartwie cie- to nad soba ci nie wychodzo... a urabianie dziewicy pod swoje dyktando to nie jest praca nad innymi:)


misiooo pisze:
z moim intelektem przyszło mi to bardzo łatwo

buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

misiooo pisze:
i nie robicie pokazów na ShowUp.tv

no ale ja wlasnie nie robie, co Ty sobie uroiles:D

misiooo pisze:
może tym razem pojedziesz mi po ojcu

nie znam ludzi ani nie jechałam po twojej matce, ani po ojcu tym bardziej, nic mi nie zrobili, moimi tesciami nie beda:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2015, 19:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 05 mar 2015, 17:07
Posty: 240
Misio jestem bardzo ciekawy czy w realnym świecie kiedy masz przed sobą osobę do, której mówisz też jesteś w stanie używać swoich argumentów. W internecie każdy jest wielkim kozakiem, spróbuj na żywo komuś na ulicy powiedzieć chociażby to co napisałeś o czyjeś mamie to życie bardzo szybko zwerfikuje twoją wielką osobę tylko obawiam się, że to nie będzie zbyt przyjemne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2015, 20:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Misiooo jest typowym kozakiem zza klawiatury. Na nic nie ma dowodów pieniacz który pilnuje w nocy wędzarni

_________________
Fuck google! Ask me.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2015, 21:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 gru 2013, 18:44
Posty: 32
Mam takie wrażenie że im częściej misiek dostaje odpowiedzi na swoje idiotyczne posty tym jego są dłuższe i jeszcze bardziej debilne :)

Płotka prośba z mojej strony nie próbuj z tym czymś nawet wchodzić w polemikę bo to nie ma sensu. Rozum tego osobnika jest na poziomie pantofelka(ups.. chyba obraziłem pantofelka) odpuść sobie bo on i tak zawsze ma racje. Jak to sie mówi nie ruszaj g...na póki nie śmierdzi i tyle w temacie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 01:33 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
najpierw do tych trzech kogucików co świrują :) widać ,że nie wchodziliście do mnie na transmisje inaczej byście śpiewali :D Krupski odpowiedz brzmi TAK w taki sposób wyrażam swoje zdanie jestem bezpośredni a przy tym nonszalancki wiec nie boje się mówić wprost co myślę bo jak już wcześniej wspominałem jestem wykwalifikowanym,cieńszym niż OB kozakiem więc nikogo się nie boję a tym bardziej was leszcze i pedały bez jaj.U mnie na takie cioty jest jeden przydomek rzadziasy haha Spoko nie będę was szukał to bez sensu ale zawsze możecie przyjechać do mnie(kontakt poda płotka a ja z miła chęcią dam namiary na siebie) wtedy życie szybko zweryfikuje kto tu jest kozakiem zza klawiatury mogę nawet transa z tego przedstawienia zrobić ale to nie będzie zbyt przyjemne dla Ciebie krupski bo na sam widok moich medali(tak tak wymyśliłem je sobie i kupiłem w sklepie specjalnie na transmisje) byś dostał zawału.Płotka jechałaś i to nie raz!nigdy Cie nie kochałem za głupia jesteś ;) a pisałem ,ze masz olej w głowie bo sama takich epitetów użyłaś w stosunku do siebie i jak widać nie wyczułaś mojej ironii hehe jak poznawałem młodą byłem biedakiem i poza tym ona ma więcej niż ja a więc kolejna skucha hehe pracuje nad innymi przede wszystkim pomagając im materialnie i nie tylko oraz nakierowując w trudnych sytuacjach .stać Cię na taki bezinteresowny gest w stosunku do obcych osób? wątpię żebyś zrobiła więcej dobrego do końca życia niż ja do tej pory!z intelektem możemy się po przepychać na fakultety ale to nie jest dobra miara inteligencji ludzkiej natomiast innych dowodów niż dyplom raczej się nie da przedstawić skoro tylko one się dla was liczą i chcecie mieć czarno na białym wszystko :D A jeśli chodzi o pokazy to myślałem ,że skumasz moja wypowiedz o kamieniu nazębnym!Ale jak widać masz już tyle postów ,że powoli gubisz sie w swoich kłamstewkach i dla jednych się pokazujesz dla drugich nie hahah Ojciec akurat był do jarka ale spoko uspokoję Cię nie masz szans żeby się stali twoimi teściami:)UŚMIECHU wszystkim i zapraszam do sprawdzenia się z klawiaturowym kozakiem :) POWODZENIA ;D


Ostatnio zmieniony 26 mar 2015, 02:36 przez misiooo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 02:10 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
bulbazaur pisze:
chyba żal mu tyłek ściska bo żadnej mieć nie może :D a,że dziewczyny występują na ShowUp.tv to nie znaczy że są dziwkami w realu opanuj się misioo najlepiej oceniać kogoś kogo nawet się nie zna !
takijedengosc pisze:
hmm, ogolnie widac ze niektorzy postawili sobie za cel w zyciu zostac moralizatorami dbajacym o czystosc mysli i uczynku u blizniego.
Naprawde nie nadazam za niektorymi, skoro tak wam przeszkadza internetowe "show" erotyczne to po chuja na nie wlazicie ? Kogo szukasz ? bylej dziewczyny czy przyszlej dziewczyny i boli cie ze ani jedna ani druga cie nie chce i woli do kamerki z palca leciec ?

Nie chce się stać tanim moralizatorem jak wy w stosunku do mnie. Chce nakreślić tutaj swoje zdanie a wy je możecie mieć centralnie w dupie nie odbieram wam tego prawa a wy nie odbierajcie mi tego ,że wyrażam swoje poglądy mimo iż są sprzeczne z waszymi!!!Przeczytaj sobie status ShowUp.tv to nie jest tylko i wyłącznie portal erotyczny! a wiec mi ten erotyzm akurat przeszkadza i mam prawo tak myśleć!nie każda na ShowUp.tv jest kurewka i się rozbiera a więc sobie wchodzę a co nie mogę?ukończyłem 18 lat :) Ja na ShowUp.tv szukam tylko i wyłącznie bezcennego uśmiechu dziwne co nie walikoniki hahahah Ja żadnej nie chce mam już swoją a z ShowUp.tv mieć partnerkę to już zupełnie porażka życiowa a więc powodzenia w szukaniu panowie ;D Oceniam zawsze kogoś kogo znam jak widać nie pisze o wszystkich dziewczynach o których są tu tematy tylko o wybranych! i na prawdę tak sądzisz ,że nie można dać znaku równości miedzy kurewkami z ShowUp.tv a zwykłymi łajdaczkami?hahaha śmieszne bo niby co nie dają się dotykać hahahah jedna i druga zarabia ciałem a dla pieniędzy jest skłonna do takich poświęceń o których szanująca się osoba nawet by nie pomyślała a więc nie jest ważny sposób kurwienia się ale sam fakt co jesteś w stanie zrobić dla pieniędzy czyni z Ciebie kobietę albo kurewkę!!Jak zakładam tematy są to informacje sprawdzone!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 08:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Misiaczku,niestety nie wiesz kim jestem i co robię na co dzień,komu pomaga,a komu nie.i niech tak zostanie:-) po co ma ci mózg peknac ze zbyt dużej ilości informacji:-)
Tak jak myslalam-bananowa laseczka,wiec może jej rodzice kasę dali na ponowne wstawienie pajeczynki...wiesz ze w tych czasach to bardzo możliwe :-)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 11:35 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Widzisz ja się nie wstydzę swojego życia tak jak Ty wiec jest tu coś na rzeczy.Czyżbyś nie miała mnie czym zagiąć i obalić w jednej chwili mojego miłosierdzia i bycia filantropem?Chyba jednak zabraknie Tobie na to argumentów więc masz racje nie wiem co robisz na co dzień i komu pomagasz ale wiem jedno na pewno nie robisz tyle co ja i w takiej skali a więc wątpię żeby mózg mi pękł od takiej ilości informacji ponieważ pamiętam wszystkie swoje akcje pomocowe których już się troszkę uzbierało a więc spokojna twoja rozczochrana wal śmiało zapamiętam :) I nie oceniaj i nie jedz po osobie ,która tutaj nigdy się nie wypowiadała i nie siedzi na ShowUp.tv bo to się już nie smaczne robi.Młoda nie miała rodziców od najmłodszych lat bo zginęli w wypadku lotniczym.Do wszystkiego dochodziła sama. Nigdy nie była dzieckiem bananem (i ja też mimo iż miałem do tego stworzone warunki)ponieważ wychowywała się w domu dziecka.Ale mogła ufundować ta operację sobie sama tylko dziwne bo musiało być to przed poznaniem mnie czyli w domu dziecka jak była niepełnoletnia haha Zastanów się dwa razy zanim palniesz kolejną ze swoich głupot!! UŚMIECHU:)))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 11:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
rozumiem, czyli wyszła prosto z domu dziecka i stała się w 1 dzień bogata, hehe spoko,mozna i tak:)
nie potrzebuje sie dowartosciowywać na forum o waleniu, tak jak Ty to robisz;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 11:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
misiooo pisze:
Widzisz ja się nie wstydzę swojego życia tak jak Ty wiec jest tu coś na rzeczy.Czyżbyś nie miała mnie czym zagiąć i obalić w jednej chwili mojego miłosierdzia i bycia filantropem?Chyba jednak zabraknie Tobie na to argumentów więc masz racje nie wiem co robisz na co dzień i komu pomagasz ale wiem jedno na pewno nie robisz tyle co ja i w takiej skali a więc wątpię żeby mózg mi pękł od takiej ilości informacji ponieważ pamiętam wszystkie swoje akcje pomocowe których już się troszkę uzbierało a więc spokojna twoja rozczochrana wal śmiało zapamiętam :) I nie oceniaj i nie jedz po osobie ,która tutaj nigdy się nie wypowiadała i nie siedzi na ShowUp.tv bo to się już nie smaczne robi.Młoda nie miała rodziców od najmłodszych lat bo zginęli w wypadku lotniczym.Do wszystkiego dochodziła sama. Nigdy nie była dzieckiem bananem (i ja też mimo iż miałem do tego stworzone warunki)ponieważ wychowywała się w domu dziecka.Ale mogła ufundować ta operację sobie sama tylko dziwne bo musiało być to przed poznaniem mnie czyli w domu dziecka jak była niepełnoletnia haha Zastanów się dwa razy zanim palniesz kolejną ze swoich głupot!! UŚMIECHU:)))


Już nie wiesz co wymyślać chłopie - Ty jesteś taki dobry, troskliwy. Piszesz aby płotka nie dotykała osoby której nie zna a sam to robisz - to, że ktoś tu pisze nie znaczy, że go znasz. Chwalisz się jaki to jesteś wielki jakiego masz wspaniałego penisa i życie w dobrobycie ;D DOWODY prosimy bo bez dowodów jesteś nikim. I pamiętaj nie strasz mnie bo ja się Ciebie nie boje. Twój świat jest w Twojej wyobraźni. Szukasz akceptacji bo nie masz z kim podyskutować podobno masz wielu przyjaciół w co wątpię. Wszystko co o sobie piszesz bez dowodów jest nic nie warte. Miłego dnia ;)

_________________
Fuck google! Ask me.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 12:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
jarexxQQ pisze:
misiooo pisze:
Widzisz ja się nie wstydzę swojego życia tak jak Ty wiec jest tu coś na rzeczy.Czyżbyś nie miała mnie czym zagiąć i obalić w jednej chwili mojego miłosierdzia i bycia filantropem?Chyba jednak zabraknie Tobie na to argumentów więc masz racje nie wiem co robisz na co dzień i komu pomagasz ale wiem jedno na pewno nie robisz tyle co ja i w takiej skali a więc wątpię żeby mózg mi pękł od takiej ilości informacji ponieważ pamiętam wszystkie swoje akcje pomocowe których już się troszkę uzbierało a więc spokojna twoja rozczochrana wal śmiało zapamiętam :) I nie oceniaj i nie jedz po osobie ,która tutaj nigdy się nie wypowiadała i nie siedzi na ShowUp.tv bo to się już nie smaczne robi.Młoda nie miała rodziców od najmłodszych lat bo zginęli w wypadku lotniczym.Do wszystkiego dochodziła sama. Nigdy nie była dzieckiem bananem (i ja też mimo iż miałem do tego stworzone warunki)ponieważ wychowywała się w domu dziecka.Ale mogła ufundować ta operację sobie sama tylko dziwne bo musiało być to przed poznaniem mnie czyli w domu dziecka jak była niepełnoletnia haha Zastanów się dwa razy zanim palniesz kolejną ze swoich głupot!! UŚMIECHU:)))


Już nie wiesz co wymyślać chłopie - Ty jesteś taki dobry, troskliwy. Piszesz aby płotka nie dotykała osoby której nie zna a sam to robisz - to, że ktoś tu pisze nie znaczy, że go znasz. Chwalisz się jaki to jesteś wielki jakiego masz wspaniałego penisa i życie w dobrobycie ;D DOWODY prosimy bo bez dowodów jesteś nikim. I pamiętaj nie strasz mnie bo ja się Ciebie nie boje. Twój świat jest w Twojej wyobraźni. Szukasz akceptacji bo nie masz z kim podyskutować podobno masz wielu przyjaciół w co wątpię. Wszystko co o sobie piszesz bez dowodów jest nic nie warte. Miłego dnia ;)


Jedno miskowi przyznac trzeba- kawalarz z niego pierwsza woda:D
dawno sie juz tak nie usmialam;]

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 13:21 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
A gdzie ja to płotka napisałem ze doszła do tego w jeden dzień?Chyba jednak lubisz dopowiadać do czyjeś wersji swoje dziwne wymysły ;D Udowodniłaś już nie raz ,że jesteś kłamczuchą.Ona doszła do wszystkiego długą,ciężką pracą nie tak jak Ty wbijając się na bogatego kutasa lub ciągnąć od bananowych rodziców a więc rozumiem dlaczego uważasz ,że ludzie dorabiają się w jeden dzień ahahah.Ty już nie masz się czym dowartościowywać tak nisko upadłaś ,że nic Ci nie pomoże.Jarek ja nie napisałem ,że płotka ocenia osobę której nie zna więc tak jak pisałem wcześniej w stosunku do Ciebie czytanie ze zrozumieniem się kłania ;D Mam prawo oceniać kogoś po tym co tu piszę i po jego transmisjach na ShowUp.tv!!!(patrz na siebie tak szybko mnie oceniłeś i nazwałeś mnie debilem więc o czym tu mowa podobno mnie nie znasz więc nie masz prawa mnie oceniać) ;D ;D Sam sobie przeczysz człowieku :) Za to wy nie macie prawa oceniać mojej partnerki ponieważ jej nigdy na ShowUp.tv nie było ani nie wypowiadała się na tym forum więc śmieszne jest wypowiadanie się o niej ale to typowe dla pustaków więc przymykam na was oko bo wiem ,że nie jesteście świadomi tego co piszecie ;D ;D I dobrze ,że się mnie nie boisz teraz czas żeby to udowodnić cioto więc zapraszam na łamanie pedale bez jaj ;D Ty też jakoś nie przedstawiłeś dowodów ,że jesteś np. zdrowy psychicznie więc wszystko co tu piszesz mogę potraktować jako wywody paranoika ;D ale tego nie robię bo nie bawię się w samozwańczych psychiatrów jak wy haha fajny post pokaże moim znajomym ale się uśmiejemy ,że ktoś tak błędnie ocenia moje życie ale masz do tego prawo więc nie odbieraj mi prawa do oceniania waszego marnego żywota.Miłego dzionka i dużooo bezcennego uśmiechu:):):)))))))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 13:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
misiooo pisze:
A gdzie ja to płotka napisałem ze doszła do tego w jeden dzień?Chyba jednak lubisz dopowiadać do czyjeś wersji swoje dziwne wymysły ;D Udowodniłaś już nie raz ,że jesteś kłamczuchą.Ona doszła do wszystkiego długą,ciężką pracą nie tak jak Ty wbijając się na bogatego kutasa lub ciągnąć od bananowych rodziców a więc rozumiem dlaczego uważasz ,że ludzie dorabiają się w jeden dzień ahahah.Ty już nie masz się czym dowartościowywać tak nisko upadłaś ,że nic Ci nie pomoże.Jarek ja nie napisałem ,że płotka ocenia osobę której nie zna więc tak jak pisałem wcześniej w stosunku do Ciebie czytanie ze zrozumieniem się kłania ;D Mam prawo oceniać kogoś po tym co tu piszę i po jego transmisjach na ShowUp.tv!!!(patrz na siebie tak szybko mnie oceniłeś i nazwałeś mnie debilem więc o czym tu mowa podobno mnie nie znasz więc nie masz prawa mnie oceniać) ;D ;D Sam sobie przeczysz człowieku :) Za to wy nie macie prawa oceniać mojej partnerki ponieważ jej nigdy na ShowUp.tv nie było ani nie wypowiadała się na tym forum więc śmieszne jest wypowiadanie się o niej ale to typowe dla pustaków więc przymykam na was oko bo wiem ,że nie jesteście świadomi tego co piszecie ;D ;D I dobrze ,że się mnie nie boisz teraz czas żeby to udowodnić cioto więc zapraszam na łamanie pedale bez jaj ;D Ty też jakoś nie przedstawiłeś dowodów ,że jesteś np. zdrowy psychicznie więc wszystko co tu piszesz mogę potraktować jako wywody paranoika ;D ale tego nie robię bo nie bawię się w samozwańczych psychiatrów jak wy haha fajny post pokaże moim znajomym ale się uśmiejemy ,że ktoś tak błędnie ocenia moje życie ale masz do tego prawo więc nie odbieraj mi prawa do oceniania waszego marnego żywota.Miłego dzionka i dużooo bezcennego uśmiechu:):):)))))))


Jesteś zwykłym frajerem dymanym pod celą gdybyś był taki miłosierny dla innych to byś tu nie wchodził bo po co? Miałbyś dużo roboty przy czynieniu dobra hahah skurwielu znajdź mnie zapraszam a wtedy wyrucham Ciebie i tą dziwke z którą się zadajesz. Pozdrowienia dla suki z którą podobno jesteś. papapa

_________________
Fuck google! Ask me.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 13:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
polecam, to działa->sprawdzone info:D

Obrazek

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 13:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
płotka pisze:
polecam, to działa->sprawdzone info:D

Obrazek


Płoteczko wiem, że działa ale przecież trzeba czytać mądrzejszych od siebie można się sporo nauczyć. A Pan misiooo dobroczyńca można ogrzać się w blasku jego wielkości. Składać pokłony bo jestem misiem takim groźnym uuuuuuu boje się . Pozdrawiam Płotka ;)

_________________
Fuck google! Ask me.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2015, 13:56 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Spoko teraz odpoczywam po intensywnym okresie (patrz na przerwę w postach) po załatwieniu paru istotnych spraw z prezydentem i premierową na 25cio leciu samorządności w Polsce w moim pięknym mieście ,,musiałem to jeszcze wprowadzić w życie.Nie wiem gdzie mieszkasz ale na pewno efekty tych działań zobaczysz Ty lub twoi znajomi mieszkający w Polsce to a pro po mojego miłosierdzia :) Pamiętaj mimo iż Ciebie nie lubię robię to bezinteresownie dla wszystkich polaków takim jestem dobrym człowiekiem.Po nitce do kłębka powoli kreuję się to kim jestem adres mogę podać na mailu.Fajne masz fantazje żeby ruchać mężczyzn hehe jednak nie myliłem się ,że jesteś pedałem bez jaj ;D Ale spoko nie martw się nie będę Cie szukał bo to żenada wprowadzać wirtual do życia realnego ale z miła chęcią połamie Cie u siebie .MMMMMMM i love this game :) Mam nadzieję ,że dowartościowałeś się tymi epitetami ale ja wiem ,że jako pustak nie jesteś świadom tego co piszesz.Nie odbieraj mi oceniania łajdaczek z ShowUp.tv skoro Ty oceniasz osobę której nawet nie widziałeś czy nie czytałeś jej postów.Miłego dzionka bez stresa mimo iż jestem kozakiem nie będę Cię szukał i nie lotej chlopie SMILE :) :) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO