ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 wrz 2014, 11:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 wrz 2014, 13:59
Posty: 36
nienawidze Dany!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 20:52 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:32
Posty: 5
Poleciałeś kolego z tym fiskusem ;) Dzięks za poprawienie humoru w piątkowy wieczór :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 wrz 2014, 16:59 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Sonia to dobre imię dla psa :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 wrz 2014, 22:32 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Moje top 5 :

- kocurek272 ( za przekręty z żetonami)
- annpearl(tu to wiadomo)
- demolka997dzwon(ogólnie strasznie wulgarna dziewczyna , szkoda czasu na jej trasnmisje)
- wrednaPaula(za to ze mnie banowała hehe)
- Piczka40 (totalne dno , co drugie słowo to przeklenstwo , niemiła , niesympatyczna, o wygladzie to juz nawet nie wspomne)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 wrz 2014, 14:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 09:10
Posty: 37
Moje TOP :D

1. Annpearl - Dlaczego ??
- chamska , największa hejterka na portalu .... i od ostatniego czasu gorzej jak żul ... :D tylko sępi o żetony ... a debile dają ...
2. Pantera90 - Dlaczego ??
- od kat cycki ma sylikonowe to kozaka jak dla mnie zgrywa , jak pierwsze dni z nimi siedziała miała cele po kilka tysięcy ze cycki pokaże itd ... teraz za 50 lata z sylikonami na wierzchu :P
3. SexyBlondzia - Dlaczego ?? - Kłamczucha jakiej mało ... mówi ze mieszka sama , zbiera na prawko a potem gada raz ze nie ma prawka po tygodniu gada ze ma prawko a za miesiąc mówi znowu ze nie ma prawka , a tuba samochodowa w pokoju stoi ... Brak pomysłu na cele , z tego co zauważyłem kopiuje kilka modelek stad ... a nawet takie same opisy transmisji ma oraz cele ...
4.Kiki coś tam coś :P - Dlaczego ?? - nie było dnia aby nadawała bez focha i podstawianych gości a każdy z nich na Imie Robert :D
5.Inka od Ann ... Dlaczego ?? - Nie wiem czy nadaje czy nie ale wiem jedno ma problem z psychika .... Ann wyzywa ja , jazdzi po niej jak po burej szmacie ... a ona się przed nią jeszcze Kaja ... Przeprasza :D , Padam na kolana hahhaa ... to jest dopiero patologia :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 wrz 2014, 15:16 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Inka nadaje czasami w późnych godzinach wieczornych. Ogólnie nic ciekawego , na kazdej transmisji jest albo nachlana albo nacpana , tak jak jej krolowa .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 wrz 2014, 16:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Pantera jakoś musi odwracać uwagę od niewyjściowej twarzy.
Jednak trzeba przyznać, że wśród powiększanych piersi ma chyba najładniejsze na tym portalu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 wrz 2014, 11:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 lip 2014, 22:20
Posty: 2
Sonia89 pisze:
Hej :)

Z tej strony Sonia89, miło, że wzbudzam zainteresowanie i wywołuję liczne kontrowersje. Taką postacią jestem na ShowUp.tv i tak właśnie macie mnie odbierać. ;p Pozdrawiam wszystkich, którym działam na nerwy a przede wszystkim tych, którzy jednak mnie lubią. Nie zapominajcie o codziennym treningu, zdrowym odżywianiu, o tym, że nie lubimy pedałów i żetonkach dla mnie :) Buziaki for all :*



Laska musi zarabiać na gadżety do sesji... W końcu jest modelką haha ŻAL
Fantazja niektórych jest przegięta heh


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 paź 2014, 12:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2014, 23:29
Posty: 38
1. Kocurek272 - wydaje sie starsznie tępa, w sumie stara baba a prezentuje sie jak nastolatka, ciągle w tej rozmemłanej pościeli, jej psychofani nie wiem co widzą w tej dziewczynieeeeeeeee - i to przeciąganie
2. Pantera za ciągłe sępienie żetonów, aż się odechciewa wszystkiego
3. Anka92x - sprawa jest oczywista
4. Martyna26p - nie do końca jest to normalna osoba i dysponuje chyba zbyt duza iloscią wolnego czasu

NAJLEPSZA MODELKA - PureDream (wspaniale przygotowana, w dobry nastroju, seksowna, zadbana)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 paź 2014, 15:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 paź 2014, 15:46
Posty: 54
-annpearl jest bardzo chamska często na jej prvach padają słowa wulgarne, myśli że jest gwiazdą a wcale tak nie jest
-blackangel1 wszedłem do niej na prv i napisałem co sądzę o jej twarzy (ze nie jest zbytnio piekna) i nie robiła tego co pisało w prvie tylko mi ublizała...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 paź 2014, 18:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
ulung123 pisze:
-annpearl jest bardzo chamska często na jej prvach padają słowa wulgarne, myśli że jest gwiazdą a wcale tak nie jest
-blackangel1 wszedłem do niej na prv i napisałem co sądzę o jej twarzy (ze nie jest zbytnio piekna) i nie robiła tego co pisało w prvie tylko mi ublizała...


ulung123 serio? ;D wszedles do laski na priva, powiedziales jej ze jest chujowa z ryja i jestes zdziwiony ze cie zwyzywala zamiast radosnie kontynuowac palcowke?? :o
Musisz miec zajebiste powodzenie u kobiet... ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 paź 2014, 22:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 cze 2014, 23:29
Posty: 38
komin pisze:
ulung123 pisze:
-annpearl jest bardzo chamska często na jej prvach padają słowa wulgarne, myśli że jest gwiazdą a wcale tak nie jest
-blackangel1 wszedłem do niej na prv i napisałem co sądzę o jej twarzy (ze nie jest zbytnio piekna) i nie robiła tego co pisało w prvie tylko mi ublizała...


ulung123 serio? ;D wszedles do laski na priva, powiedziales jej ze jest chujowa z ryja i jestes zdziwiony ze cie zwyzywala zamiast radosnie kontynuowac palcowke?? :o
Musisz miec zajebiste powodzenie u kobiet... ;)



hahhaha - no to przyjemniaczek z Ciebie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 paź 2014, 23:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 cze 2014, 16:30
Posty: 36
ulung123 pisze:
blackangel1 wszedłem do niej na prv i napisałem co sądzę o jej twarzy (ze nie jest zbytnio piekna) i nie robiła tego co pisało w prvie tylko mi ublizała...

Powinna przynajmniej zwrócić żetony ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 paź 2014, 13:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
annpearl - brak kultury..
seksilaseczkii - tak jakoś hmm irytują mnie ;P nie wiem dlaczego mają zawsze tylu widzów..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 paź 2014, 21:03 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 19 paź 2014, 13:16
Posty: 65
no to tak;
1. Annpierd wiadomo dlaczego + mialem kiedys w czasach jej swietnosci poczatkowej spin i to niemaly wiec prywatnie tez nie trawie;/
2.Anka92x- probowalem nawiazac z nia polemike lecz na nic sie to zdalo...moze za bystry bylem;/
3.sweetpussy - raz skorzystalem z priva o nazwie zabawa i pani wyszla zrobic sobie szame po czym wrocila zjadla i siedziala jak niby nic... mmoze poprostu mialem pecha;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 paź 2014, 21:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 21:21
Posty: 119
SzołapowyDewiant pisze:
no to tak;
3.sweetpussy - raz skorzystalem z priva o nazwie zabawa i pani wyszla zrobic sobie szame po czym wrocila zjadla i siedziala jak niby nic... mmoze poprostu mialem pecha;D

no miałeś pecha ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 paź 2014, 09:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
SzołapowyDewiant pisze:

3.sweetpussy - raz skorzystalem z priva o nazwie zabawa i pani wyszla zrobic sobie szame po czym wrocila zjadla i siedziala jak niby nic... mmoze poprostu mialem pecha;D


Może to była dla niej zabawa :D Niesprecyzowany priv :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 paź 2014, 17:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 19 paź 2014, 13:16
Posty: 65
W sumie bylem chyba jednym z pierwszych którzy skorzystali z priva jak sie pojawil ten "zabawa" moze teraz sie wyrobila i chociaż je nago :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 paź 2014, 18:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 wrz 2014, 20:42
Posty: 1
przed privem zawsze pytaj laski czy nie jest głodna albo czy nie chce siku :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 paź 2014, 20:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 paź 2014, 11:09
Posty: 38
BezDuszy - tłuste, brzydkie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO