ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: SexyBlondzia
Post: 10 lis 2014, 01:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 lis 2014, 00:59
Posty: 1
Także tego..
http://iv.pl/images/89779226024824811566.png
http://iv.pl/images/45753264771783876802.png

http://ShowUp.tv/profile/dadorowiec


Uważajcie :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 01:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
Showupowy standard.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 08:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Ale wiesz - ona powie, że nie są powiązani.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 12:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 paź 2014, 14:28
Posty: 12
Oh Wy wszyscy i te ciekawostki na forach:)
Wszystko wiecie najlepiej po trzech zdjęciach:)
O tych przekrętach już słyszałam jak Jawor000 obdarowywał mnie większą ilością żetonów.
Co zazdrość robi z ludźmi...
Poszukajcie newsów gdzie indziej:)
Pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 12:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Zazdrość? Ludzie się wkurwiają bo nigdy nie mogą wygrać konkursów/licytacji przez podstawionych kolesi więc nie czuj się wyjątkowa. Bardzo dobrze że opisuje tu całą sytuację. Kilka osób przeczyta i może będzie omijać Twoją trans. Albo co gorsze dla Ciebie przez kilka kolejnych trans będziesz obserwowana pod kątem przekrętu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 14:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 paź 2014, 14:28
Posty: 12
Jeżeli mam być szczera w tym momencie to większość osób która obdarowuje mnie napiwkami robi to z czystej sympatii;)
Lubia mnie za to jaka jestem a nie za to jaką mam dupę.
I widzisz przy braniu udziału w konkursie no jest ryzyko wygrasz/ nie wygrasz to chyba logiczne?
Nie mogę dać każdemu pewności że jest na to szansa jeżeli są to losy tak?
Ja losów nie jestem w stanie podstawić bo Ci co są u mnie na trans widzą jak jest to wszystko odbywane sprawiedliwie.
Wiec nie wymądrzaj sie w tej sprawie. Nie chcesz nie przychodź ale za innych sie nie wypowiadaj.
A jeżeli chce ktoś zapraszam na Priv i nie będzie później nie porozumień.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 15:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lis 2014, 14:29
Posty: 4
Cichy_Bob pisze:
Zazdrość? Ludzie się wkurwiają bo nigdy nie mogą wygrać konkursów/licytacji przez podstawionych kolesi więc nie czuj się wyjątkowa. Bardzo dobrze że opisuje tu całą sytuację. Kilka osób przeczyta i może będzie omijać Twoją trans. Albo co gorsze dla Ciebie przez kilka kolejnych trans będziesz obserwowana pod kątem przekrętu.


Podstawionych? Spójrz w profil Blondzi na sam dół, tam są wygrane privy ile kto ma minut... więc nie gadaj tu o żadnych przekrętach, bo widze że żal dupe sciska z zazdrości.. ale co zrobisz, taki Kraj :). Jak wygrywam gdzie indziej jednym losem, to też jestem podstawiony tak? Idąc Twoim tokiem myślenia, to wychodzi na to że że tutaj wszystko są podstawieni... Ale nie będe z Tobą wchodził w dyskuje, całe dnie siedzisz na ShowUp.tv więc wiesz lepiej :) A co do screenów, to brakuje tu jednego screena, odnośnie profilu blondzi... Tam też jest spam od moich napiwków, ale jakos tutaj screena nie ma, dziwne :)
A teraz porównajcie sobie te 2 screeny z tym... http://showup-alternatywnie.ShowUp.co ... 11bf6391c1
Tutaj nie ma żadnego przekrętu prawda? To trwa od dwóch miesięcy, ale Kasia to Kasia, upiekło sie jej, bo co? Bo ma dziecko? Bo musi jakos zarabiac? Dziwni ludzie jesteście, szukacie czegoś czego nie ma, a te dwa screeny Wam w niczym nie pomogą... Siedźcie dalej na tym ShowUp.tv i kapujcie, ale pamiętajcie, na każdego konfidenta przyjdzie kiedyś czas rozliczen :) Pozdrawiam was serdecznie :*

PS. ŚMIERĆ KONFIDENTOM ! JEBAĆ WAS KURWY ! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 15:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
dadorowiec, pohamuj swoje słownictwo, proszę ... skoro jesteś uczciwy, to dlaczego reagujesz nerwami i agresją?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 15:26 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Losów nie jesteś w stanie zmanipulować ale licytację już tak. Szczególnie jeśli na licytacjach gość przebija żetonami podarowanymi od Ciebie które są widoczne w jego profilu. Widoczne są minimalne sumy ale kto wie co było wcześniej. Może to tylko przykrywka. Były przypadki lasek które zostały zbanowane za niewielkie sumy.

Koleżanko kochana... Nie bywam na twoich transmisjach. Być może jesteś aż tak 'sympatyczna' że ludzie oddają Ci żetony za piękne oczy ale mnie to nie kręci. Wypowiadam się bo widziałem już nie jedną taką sytuację a autor tematu może nie wiedzieć o takich sprawach. Komentuje to co jest widoczne na screenach zamieszczonych przez autora tematu. Jak wiesz forum służy do dyskusji i każdy ma prawo wypowiedzieć się na każdy temat.

Edit: Dadorowiec... Bez komentarza ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 15:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lis 2014, 14:29
Posty: 4
qwerty2014 pisze:
dadorowiec, pohamuj swoje słownictwo, proszę ... skoro jesteś uczciwy, to dlaczego reagujesz nerwami i agresją?


Ciekawe jak Ty byś sie czuł, gdyby Cie oskarżali, po 2 takich screenach, które nic nie wyjaśniają ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 16:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 paź 2014, 14:28
Posty: 12
Hm..powiem tak za dużo miałabym do stracenia żeby ryzykować i bawić sie w jakieś przykrywki jak piszesz lub inne zabawy.
Nie powinnam sie tutaj tłumaczyć wogóle ale nie lubię takich sytuacji.
Dadorowiec wygrywał u mnie Privy wiec dostał po 10zet na Priva nie każdy woła ale jeżeli ktoś nie ma już to jak ma na niego wejść?
A on je poprostu oddał..Może wygląda dla Was dziwnie ale niestety nawet nie wziełam pod uwagę że mogą być z tego tytułu problemy;p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 16:46 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lis 2014, 14:29
Posty: 4
Może chcecie więcej takich prób oszustwa? Czasami opłaca sie szukać, to wszystko wyjdzie w praniu :)
A wiec prosze:
http://ShowUp.tv/site1 i http://ShowUp.tv/profile/robinek29 To jest jedna ta sama osoba, przelewa sobie żetony, któremu przelewa WrednaPaula, dziwne co nie? ;) Proponuje wejsć do Pauli na transmisje i zobaczyć jak szaleje robinek... Kolejna taka sytuacja jak ze mną... A jeśli juz naprawde chcecie wiedziec, o co chodzi z napiwkami Blondzi na moim profilu, to wysyłała mi je, abym wszedł na priv, bo ja już nie miałem :) Więc pozdrawiam tych, którzy szukaja dziury w całym, i osądzają przekręty po dwóch nic nie znaczących screenach :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 16:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 paź 2014, 14:28
Posty: 12
Ja się nie przejmuje opinią innych.
Wierzcie sobie w co chcecie;)
Ja jestem czysta i nie mam się czego obawiać i z czego tłumaczyć;)
Zresztą tak jak Dadorowiec..
Przykro mi tylko że przez czyjąś głupotę straciłeś tyle żetków przez bana;/ :(
Może da się to jeszcze jakoś odratować;/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 17:15 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 maja 2014, 15:09
Posty: 96
Ja pierdolę... "Ciekawa" logika, tzn. usprawiedliwianie się przekrętami innych. Przecież obok Ann(tzn. transa), to Kasia i Paula, to camwhores, które należą do tej samej paczki. Zamknięty obieg, to coś normalnego w przypadku tych istot.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 17:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
SexyBlondzia pisze:
Hm..powiem tak za dużo miałabym do stracenia żeby ryzykować i bawić sie w jakieś przykrywki jak piszesz lub inne zabawy.
Nie powinnam sie tutaj tłumaczyć wogóle ale nie lubię takich sytuacji.
Dadorowiec wygrywał u mnie Privy wiec dostał po 10zet na Priva nie każdy woła ale jeżeli ktoś nie ma już to jak ma na niego wejść?
A on je poprostu oddał..Może wygląda dla Was dziwnie ale niestety nawet nie wziełam pod uwagę że mogą być z tego tytułu problemy;p


Zakaz podawania kontaktu
Nie jestem tu wyrocznią... Wyraziłem tylko swoją opinie na ten temat. Nawet jeśli ktoś zgłosił Cie do sprawdzenia [w co wątpię] to przecież nie masz się czym przejmować skoro jak mówisz jesteś czysta.

Zakaz podawania kontaktu
To nie jest temat o Pauli czy o Kasi. Jak chcesz porozmawiać o nich to zapraszam do konkretnego tematu. Tam znajdziesz więcej informacji i opinii. Rozumiem że wpadłeś bronić swej "ulubienicy" ale nie będę rozmawiał z Tobą w "podwórkowy" sposób. Daj na luz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 18:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Jesli macie podejrzenia obiegu zetonow, to czemu nie zglaszacie tego do ShowUp.tv?
przeciez ponoc chlopaki sprawdzaja...

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 18:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
płotka pisze:
Jesli macie podejrzenia obiegu zetonow, to czemu nie zglaszacie tego do ShowUp.tv?
przeciez ponoc chlopaki sprawdzaja...


Po jaką cholerę miałbym zgłaszać? ^-^ Co mi z tego? Szkoda czasu na pierdoły.
Najwidoczniej autor tematu or ktoś równie zdenerwowany zgłosił już wczoraj całą akcję. Poszedł jeden ban.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 19:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 paź 2014, 14:28
Posty: 12
płotka pisze:
Jesli macie podejrzenia obiegu zetonow, to czemu nie zglaszacie tego do ShowUp.tv?
przeciez ponoc chlopaki sprawdzaja...



Po co mam to robić? Ja mam swoją transmisje i nie interesuje mnie co i jak robią na innych..
Ale za to innym to wychodzi bardzo dobrze:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 19:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Kurier32 pisze:
Ja pierdolę... "Ciekawa" logika, tzn. usprawiedliwianie się przekrętami innych. Przecież obok Ann(tzn. transa), to Kasia i Paula, to camwhores, które należą do tej samej paczki. Zamknięty obieg, to coś normalnego w przypadku tych istot.


Kurier Ty to jednak jesteś ograniczony umysłowo, siedzę tutaj na forum od chuj wie kiedy, handluje żetonami, rzucam w okolicach 1-2 K dla innych dziewczyn i są na to świadkowie, a ponownie taki polaczek jak Ty będzie mnie oskarżał. Zadziwię Cię zjebie i ciasny umyśle. ShowUp.tv wbrew temu co wam sobie w główce się ujebało pilnuję obiegu u topowych lasek. Wasza logika mnie poraża: ShowUp.tv ma przymykać oczy na trans gdzie pójdzie na lewo około 15-20 K bo jakiś tam procent płotek dorzuci w sumie może z K i zarobi dla szowupa 60 zł? Prawda jest taka, żę ShowUp.tv pilnuje obiegów i prędzej czy poźniej jak któs Go robi zostanie przyłapany. Można to obchodzić, żę żetony kosztują mnie itd, ale forum to nie miejsce na tego typu wywodu.

Co do blondzi no to ban dla dado jest dowodem, że jednak coś było nie tak. Na szczęście u Mokrej jeszcze żaden ban nigdy nie poszedł i zapraszam każdego do zgłaszania tej trans do moderacji.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 20:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 09:10
Posty: 37
Droga Olu :)
W weekendzik znajdę dla Ciebie chwilkę czasu :P
I poszukam Screen jak robiłaś walki z Jaworkiem :D
Przypomni ci się to :) jak robiłaś konkurs Jaworkowi brakło żetoników niby ci transmisje rozłączyło i w miedzy czasie u Jaworka od Oluni :P żetoniki się pojawiły , a jaworek walczyl dalej :D
Wszystko jest :) dokładnie z godzina :D Screen twojego profilu i po kilku sekundach znowu to samo tylko jaworek coś żetonów dostał :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO