ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: seximonis
Post: 28 kwie 2015, 20:14 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:59
Posty: 64
Omijajcie ją szerokim łukiem!
Wygrałem kiedyś u niej priv. W opisie transmisji było 'lider napiwków do godziny xx:xx wygrywa priv 10 minut z orgazmem!!' No i zostałem tym liderem, fakt, że dałem chyba tylko 20 żetonów, ale wygrałem. Laska zapewne była niezadowolona z tak małej ilości żetonów, ponieważ wygrany priv nie kosztował standardowo symboliczne 10, ale aż 50 żetonów. Myślę sobie 'ch*j mi w dupę, niech stracę, całość wyjdzie 70 żetonów, więc śmieszne pieniądze'. No i wszedłem, lecz zamiast palcowania do orgazmu, była znudzona Monika, siedząca na fotelu, pocierająca od niechcenia palcami o cipkę, o orgazmie nie było nawet mowy. Nie zwracała nawet uwagi na to, co pisałem na czacie, a mój komentarz na swoim profilu oczywiście usunęła.
Serdecznie nie polecam! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 28 kwie 2015, 21:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
Mam z nia tez zle doswiadczenia na podobnej zasadzie, chociaz nie az tak zle jak ty. Generalnie tez wygralem priv (tez dalem mniej niz 100zet) priv ustawila za 20 (wiec niby mniej, ale sam wrzucilem z 70zet do puli). Potem jakas ta palcowka w miare ok, chociaz potem wyrazie byla obrazona xD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 28 kwie 2015, 22:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 mar 2014, 23:48
Posty: 119
To i ja dołoże swoje 3 grosze. NIe wygrałem u niej niczego ale zakupiłem privek z masturbacja. Dostalem całkiem nieżle wyglądająca pannę z idealnym ciałkiem, ktora z totalenie znudzona miną krecila palcami na cipce przez kwadrans czy tam 20 minut oglądając przy tym telewizje nawet sie z tym nie kryjac i ziewając przy tym jak smok.
Był to jeden z najbardziej upokarzajacych dla mnie privkow w historii gdyz zostalem potraktowany totalnie jak powietrze.
Długo probowałem po tym zrozumieć jak można przepierdolić taki potencjal jaki ma w sobie ta laska.
Po co siedziec setki godzin bez sensu na kamerce gdy w koncy trafi sie klient to zlać go kompletnie.
Mam nadzieje ze umrze z nudów na tej transmisji. Nalezy jej sie.

_________________
Zakaz podawania kontaktu.pl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 29 kwie 2015, 11:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
sthoss pisze:
To i ja dołoże swoje 3 grosze. NIe wygrałem u niej niczego ale zakupiłem privek z masturbacja. Dostalem całkiem nieżle wyglądająca pannę z idealnym ciałkiem, ktora z totalenie znudzona miną krecila palcami na cipce przez kwadrans czy tam 20 minut oglądając przy tym telewizje nawet sie z tym nie kryjac i ziewając przy tym jak smok.
Był to jeden z najbardziej upokarzajacych dla mnie privkow w historii gdyz zostalem potraktowany totalnie jak powietrze.
Długo probowałem po tym zrozumieć jak można przepierdolić taki potencjal jaki ma w sobie ta laska.
Po co siedziec setki godzin bez sensu na kamerce gdy w koncy trafi sie klient to zlać go kompletnie.
Mam nadzieje ze umrze z nudów na tej transmisji. Nalezy jej sie.


Na poczatek swojej dzialalnosci byla nawet dosc zaangazowana, pogadana i w ogole. Dlatego po kilku tyg. stwierdzilem, ze wezme ;D i chyba sie jej odechcialo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 29 kwie 2015, 12:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:07
Posty: 51
U tej laski to jakas patola gruba się odpierdala. Raz na transmisji pies przebiegł, zrzucił coś tam, Moniś zawołała matkę, żeby ta zabrała psa, wpadła matka, w tle głos dziecka (może moniś) pijany facet drze się, kogoś (bo niekoniecznie Moniś) wyzywa od kurw. Dziecko płacze, Moniś z cipką na wierzchu kłóci się z rodziną... no cyrk lekki. Od tamtej pory stwierdziłem, że raczej podziękuję i na priv nie pojde ;) laska ktora privami zarabia na alko dla konkubetna nigdy nie bedzie zbyt zaangazowana w privka.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 29 kwie 2015, 17:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
Moessil pisze:
U tej laski to jakas patola gruba się odpierdala. Raz na transmisji pies przebiegł, zrzucił coś tam, Moniś zawołała matkę, żeby ta zabrała psa, wpadła matka, w tle głos dziecka (może moniś) pijany facet drze się, kogoś (bo niekoniecznie Moniś) wyzywa od kurw. Dziecko płacze, Moniś z cipką na wierzchu kłóci się z rodziną... no cyrk lekki. Od tamtej pory stwierdziłem, że raczej podziękuję i na priv nie pojde ;) laska ktora privami zarabia na alko dla konkubetna nigdy nie bedzie zbyt zaangazowana w privka.


A ona kiedyś z nim nie nadawała? Coś mi się kojarzy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 29 kwie 2015, 18:36 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:59
Posty: 64
Moessil pisze:
U tej laski to jakas patola gruba się odpierdala. Raz na transmisji pies przebiegł, zrzucił coś tam, Moniś zawołała matkę, żeby ta zabrała psa, wpadła matka, w tle głos dziecka (może moniś) pijany facet drze się, kogoś (bo niekoniecznie Moniś) wyzywa od kurw. Dziecko płacze, Moniś z cipką na wierzchu kłóci się z rodziną... no cyrk lekki. Od tamtej pory stwierdziłem, że raczej podziękuję i na priv nie pojde ;) laska ktora privami zarabia na alko dla konkubetna nigdy nie bedzie zbyt zaangazowana w privka.

No takie wrażenie odniosłem, kiedy u niej byłem. Jakaś stara meblościanka, komunistyczny fotel itp., nie wiem jak Wam, ale mi to się właśnie kojarzy z taką patolą. Myślałem jednak, że fajne ciałko, to spróbuję, ale szybko pożałowałem. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 29 kwie 2015, 19:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
djsxptc pisze:
Moessil pisze:
U tej laski to jakas patola gruba się odpierdala. Raz na transmisji pies przebiegł, zrzucił coś tam, Moniś zawołała matkę, żeby ta zabrała psa, wpadła matka, w tle głos dziecka (może moniś) pijany facet drze się, kogoś (bo niekoniecznie Moniś) wyzywa od kurw. Dziecko płacze, Moniś z cipką na wierzchu kłóci się z rodziną... no cyrk lekki. Od tamtej pory stwierdziłem, że raczej podziękuję i na priv nie pojde ;) laska ktora privami zarabia na alko dla konkubetna nigdy nie bedzie zbyt zaangazowana w privka.

No takie wrażenie odniosłem, kiedy u niej byłem. Jakaś stara meblościanka, komunistyczny fotel itp., nie wiem jak Wam, ale mi to się właśnie kojarzy z taką patolą. Myślałem jednak, że fajne ciałko, to spróbuję, ale szybko pożałowałem. ;)

Coś w tym jest. Zresztą już samo jakieś takie - zniesmaczenie dziewczyny tym, co robi raczej swiadczy o tym, ze srednio jest radosna z tego co robi


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 29 kwie 2015, 20:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ona się w ogóle zachowuje jakby była na jakichś ostrych dragach na transmisji i nie bardzo kojarzyła co się z nią dzieje. Najbardziej mnie rozjebało jak siedzi z matką czasami na trans w stroju Ewy, patologia 100%.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 29 kwie 2015, 20:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
Ruger44 pisze:
Ona się w ogóle zachowuje jakby była na jakichś ostrych dragach na transmisji i nie bardzo kojarzyła co się z nią dzieje. Najbardziej mnie rozjebało jak siedzi z matką czasami na trans w stroju Ewy, patologia 100%.

No ale jak ma akcje, tak jak ktos wyzej pisal, ze cala rodzina za sciana, to faktycznie tam jest cos nie halo


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 29 kwie 2015, 20:43 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2014, 19:43
Posty: 35
Kiedyś na transmisji opowiadała że przed ponad rok ostro piła i ćpała z byłym facetem, pewnie to ślad spory zostawiło, stąd to zachowanie. Piesek młody to się chce bawić, a że nikt nie jest zainteresowany to rozpiertala chałupę w złości xD.
Dzieciata to ona nie jest, pewnie ktoś w odwiedziny przyszedł i dzieciak beczał. Ogólnie ciało gitez, żeby jeszcze się nie zamulała xD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 29 kwie 2015, 20:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
messixyz pisze:
Kiedyś na transmisji opowiadała że przed ponad rok ostro piła i ćpała z byłym facetem, pewnie to ślad spory zostawiło, stąd to zachowanie. Piesek młody to się chce bawić, a że nikt nie jest zainteresowany to rozpiertala chałupę w złości xD.
Dzieciata to ona nie jest, pewnie ktoś w odwiedziny przyszedł i dzieciak beczał. Ogólnie ciało gitez, żeby jeszcze się nie zamulała xD

Czyli to jej były facet jest? Swoją drogą chyba nie najlepszy sposób na "powrót do życia"...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 30 kwie 2015, 11:58 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:07
Posty: 51
Z matka tez wystepowala? Link ktos posiada?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 30 kwie 2015, 18:14 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Cytuj:
Najbardziej mnie rozjebało jak siedzi z matką czasami na trans w stroju Ewy, patologia 100%.


Heh, najlepsze akcje mnie omijają ;) Ja ją kojarzę tylko z racji wiecznej opalenizny i jej masakrycznych odrostów ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 30 kwie 2015, 18:54 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:59
Posty: 64
Cytuj:
Heh, najlepsze akcje mnie omijają ;) Ja ją kojarzę tylko z racji wiecznej opalenizny i jej masakrycznych odrostów ;)


no to fakt, te odrosty i całoroczna pomarańczowa opalenizna, jak i specyficzna wymowa, to jest to! Kojarzy mi się ona z bohaterką tego kawałka:D
https://www.youtube.com/watch?v=--p4DGIrj8w


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 11 maja 2015, 00:45 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:07
Posty: 51
Ostatnio moniś coś znowu nadaje, jezu jaka ona ciagle obrazona siedzi. Nie nudzi sie jej to?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 11 maja 2015, 14:41 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 19:36
Posty: 52
Wygralem kiedys u nie priv, kazala mi odebrac nast dnia, nast dnia jej nie bylo, po kilku dniach kazala mi spierdalac... niby niewiele zetow poszlo, bo cos kolo 50, ale jak nie chce to niech kurwa nie robi taki losow a nie leci w bambuko.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 13 maja 2015, 12:03 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 19:36
Posty: 52
napalonaiwyuzdana pisze:
99Waldi99 pisze:
Wygralem kiedys u nie priv, kazala mi odebrac nast dnia, nast dnia jej nie bylo, po kilku dniach kazala mi spierdalac... niby niewiele zetow poszlo, bo cos kolo 50, ale jak nie chce to niech kurwa nie robi taki losow a nie leci w bambuko.

Dlatego uważam, że nigdy nie należy zgadzać się na "późniejsze odebranie priv" ;) no chyba, że macie sprawdzonych transmitujących w 100% ;)

Ale co mialem zrobic? Zmusic ja?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 17 maja 2015, 12:55 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:52
Posty: 50
Chyba jako pierwszy i niestety jedyny stane w obronie Monis. Bylem u niej na priv kilka razy, zawsze byla raczej usmiechnieta i w miare zaangazowana (nie powiem, ze zatrzymala dla mnie swiat, ale tez bawila sie calkiem konkretnie) i moze wynika to z tego, ze w miare regularnie u niej bywam. Z drugiej strony chyba wszyscy wiedza, ze obecnosc na ShowUp.tv nie wynika u niej z pasji i fetyszu, tylko potrzeby zarobienia pieniedzy. Mimo wszystko uwazam, ze monis naprawde potrafi sie starac na priv!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: seximonis
Post: 18 maja 2015, 14:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:07
Posty: 51
Jest i rycerz na białym koniu xD Znajdz mi chociaz jedno nagranie na np. webcamrecordings na ktorym smutna nie zamula, to ci piwo postawie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO