ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 17 maja 2015, 12:58 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:52
Posty: 50
Kilkanascie dni temu mialem problem, gdyz doladowanie zetonow przez YetiPay pobralo mi srodki a nie dodalo zetonow. Poczatkowo kontaktowalem sie z YetiPay, ktore szybko wskazalo, ze problem nie lezy po ich stronie. Na kontakt ShowUp.tv pisalem kilka maili, na zaden nie dostalem odpowiedzi. Co prawda po ponad 24h zetony byly "na miejscu" ale zadnego mailowego powiadomienia nia dostalem. Ktos mial podobne przygody z ShowUp.tv, ew. wie co trzeba pisac, zeby ktos kto mailem na ShowUp.tv sie zajmuje dal chociaz znac, ze beda przygladac sie problemowi?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2015, 15:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 maja 2015, 15:33
Posty: 3
Mialem ten sam problem. Od pewnego czasu ShowUp.tv wprowadzilo dodatkowa firme z Poznania, ktora weryfikuje transakcje(przynajmniej mnie sie wydaje, ze jeszcze zima zeszlego roku ich nie bylo). Teraz placac przez Yeti musisz czekac kilka-kilkanascie godzin na pojawienie sie kasy Na YP. Pomaga Pay Pal- jesli zarejestrujesz tam karte kredytowa, trasakcje przechodza normalnie. Pisac do adminow ShowUp.tv mozesz, ale przewaznie dostajesz taka odpowiedz: "tak dziala ShowUp.tv, ale nikt tu nikogo sila nie trzyma. Tyle w temacie. Marta" Swoja droga, ciekawe czy cos z tym zrobia- niemoznosc natychmiastowego zakupu zetonow na portalu erotycznym to jakas aberracja, ktora bije przede wszystkim w ten portal ::)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2015, 21:46 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:52
Posty: 50
Brak konkurencji dodaje pewności siebie...
Właśnie jest to dość dziwne, zawsze myslalem, ze taka firma chce miec jak najlatwiejsza forme platnosci, liczac, ze jaki pijany widz wyda jakas tam kase na zetony ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2015, 12:28 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 19:36
Posty: 52
Konto na Yeti doładodywałeś kartą czy w inny sposób? U mnie przy doladowaniu danych do karty niby zaakceptowali, pobrali kasę, a środki na yeti pojawiły sierwencji dopiero nastepnego dnia, po interwencji... za bardzo bym im nie ufal ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2015, 15:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:52
Posty: 50
Karta. Ale Yet doladowalo sie od razu, to z ShowUp.tv byly jakis problem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2015, 11:06 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Jeśli kartą płacisz to często jest to sprawdzane i to nie jest wina ShowUp.tv tylko samego Yeti - to Yeti sprawdza czy to nie fraud.
Płać dotpay - tam idzie w kilka sekund wszystko.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2015, 11:14 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:52
Posty: 50
Ale środki na Yeti pojawiły się dość szybko, więc raczej to nie wina sprawdzania przez Yeti. Poza tym, kartą tą transakcje na yeti przeprowadzałem już kilkukrotnie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 maja 2015, 15:39 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 kwie 2015, 16:10
Posty: 52
A ja z DotPayem mialem problemy wlasnie. Ale wynikaly z tego, ze chcialem doladowac zetowny w czasie zmiany godziny :D i systemy mialy rozne godziny.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 maja 2015, 08:04 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Ja z Dotpay nigdy problemow nei mialem co oczywiscie nie znaczy że kupuję żetony :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 maja 2015, 16:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Najczesciej to Yetipay cholernie dlugo przytrzymuje kase. A o ile sie nie myle dotpay nadal nie obsluguje transakcji karta na ShowUp.tv, tylko przelewy.
Nadal najtansza forma to bluecash i zakup bezposrednio od zaprzyjazninej laski z ShowUp.tv...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO