ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 gru 2014, 23:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 paź 2014, 09:30
Posty: 8
Chciałam poruszyć temat obsesyjnie zakochanych w transmitujących uprzykrzających im życie. Namiętne śledzenie transmisji, wyszukiwanie informacji z życia prywatnego, miliony próśb o spotkanie, nierozumienie słowa NIE, itp.


Przykre doświadczenia? Wasze przemyślenia na ten temat?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 00:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 gru 2014, 19:24
Posty: 118
to się nazywa - koszty własne


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 08:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Problem leży po 2 stronach - namolni faceci, którzy nie rozumieją słowa nie, psychole i tak dalej oraz panie rozkochujące w sobie facetów czy udające wielkie przyjaciółki, więc trudno się im dziwić, że później chcą np. to zweryfikować np. przez spotkanie. Ingerowania w życie prywatne nie popieram, ale to nieuniknione, kazda ma takich "fanów".

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 09:13 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
ja wiem, czy po dwóch? Dziewczyna na ShowUp.tv ma wzbudzać pożądanie, taka jej rola. Tylko faceci nie potrafią tego zrozumieć i w ciągu tygodnia zakochują się w takiej, a potem zatruwają życie. Nawet znam obecnie taki przypadek. Zaczynają się nawet groźby pojawiać.
Tak się kończy jak niedojrzali psychicznie faceci wchodzą na ShowUp.tv. Ja nie widzę tu winy dziewczyny. To nie kościół.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 12:38 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Również nie widzę winy dziewczyn. Zresztą Ci faceci na pewno nie są do końca normalni (mówimy o facetach a nie dzieciakach bo jestem przekonany, że gro z nich siedzi i ogląda transmisje). Apropo jakbym był na miejscu tych dziewczyn i do tego ktoś by znał moje dane prywatne to miałbym pietra bo to nie wiadomo co takiemu strzeli do głowy.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 14:21 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Jak dla mnie to jeżeli dziewczyna wyczuje żetony u kolesia i codziennie wysyła mu PW pod tytułem "misiaczku jak w pracy", "co masz na obiad" jako pierwsza, to Ona przekracza tę barierę prywatności i prosi się o tego typu kłopoty.

Ja wiem, że to sex kam i dziewczyny mają budzić pożądanie, podniecać i podkręcać, ale to JA muszę wyciągnąć po nie rękę, kiedy mam czas na tego typu rozrywkę, kiedy jestem w odpowiednim nastroju. Namolność i przesadna dbałość o problemy osobiste faceta, celem wyłudzenia żetonów to szybka droga do obsesyjnie zakochanego fana i nie jest żal mi dziewczyn w podobnych tarapatach. Kolesi zakochujących się od pierwszego wejrzenia itp. tzw piesków pomińmy bo to już jakiś psychiatryk tylko.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 14:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
No właśnie...pożądanie, fajna atmosfera itp. na transmisji to swoją drogą, ale jeśli dziewczyna pierwsza zaczyna często wchodzić w prywatne życie faceta i to nie tylko na ShowUp.tv, ale poza portalem to dla mnie to nie jest w ogóle dziwne, że to działa i w drugą stronę. Ja wiem jak działa i do czego został stworzony portal, ale rozumiem, że można kolesia ładnie tu owinąć wokół palca, szczególnie że wielu wystarczy cipka + kilka miłych słówek, dlatego dziewczyny powinny same się kontrolować często z tym co mówią.

Cytuj:
tzw piesków pomińmy bo to już jakiś psychiatryk tylko.
:)) :)) :))

Jeszcze to mogłabyś rozwinąć, bo chyba nie rozumiem do końca:P
Cytuj:
Namiętne śledzenie transmisji

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 15:38 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Z pieskami chodzi mi o facetów wyczekujących całe dnie na ulubione transmitujące, czy mają żetony czy nie. Jeżeli ktoś idzie do pracy, wraca do domu i jedyną przyjemnością dla Niego jest wejście na trans do danej modelki i lizanie Jej dupy, no to niestety ale takiego kolegę trzeba już leczyć dosyć drastycznie, jakąś interwencją czy coś.

A z tym co pisałem wcześniej, to już też jest stalking tylko, że innego rodzaju, a jeżeli facet w momencie jakiegoś kryzysu czy kłopotów rodzinnych zostanie właśnie w ten sposób "zaatakowany" przez modelkę to całkiem możliwe, że pomyli ShowUp.tv z życiem rzeczywistym, czemu winna będzie moim zdaniem sama transmitująca.

Niektóre dziewczyny powinny zrozumieć, że my tam wchodzimy właśnie zapomnieć o tego typu pierdołach jak eski od ukochanej itp, kupujemy jednorazową usługę, ulgę i tyle, a nie komfortową obsługę 24 godz na dobę, która "na papierze" wydaje się darmowa, a wiadomo, że przychodzi za nią zapłacić. Jasne zdarzy się, że być może coś zaiskrzy, ale jeżeli jest to wykonywane celowo i cynicznie celem zarobkowania, chuj im w dupę tym kurwą:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Ostatnio zmieniony 12 gru 2014, 16:27 przez Maq, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 16:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 11 gru 2014, 20:55
Posty: 59
No nie wiem, czy tylko wina leży po jednej stronie. Gdyby one nie robiły im nadziei, to oni może nie lataliby jak pies z wywalonym jęzorem ;P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 16:07 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Jakiej nadziei? One muszą tam flirtować, od tego typu rzeczy są takie portale. Wyobrażasz sobie zarobki dziewczyny, która warczy na klientów itp? Ja mówię o zupełnie czymś innym...

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 16:09 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 11 gru 2014, 20:55
Posty: 59
Nie o tym mówię.
Mało takich co piszą do dziewczyn, że się zaręczyli z nimi czy coś? A one im potwierdzają. Maja zryte banie i potem w to wierzą.. ;/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 16:17 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ale chyba coś co jest robione w imię żartu, w dobrej wierze, dosyć łatwo odróżnić od manipulacji i celowego naciągania? Kolesie zakochujący się po tym, że dziewczyna wypowiedziała ich imię, czy zaśmiała się z ich dowcipu na czacie mają tak naprawdę problemy i poza ShowUp.tv i gdyby nie trafili na ShowUp.tv skończyliby jako stalkerzy np ekspedienki z naprzeciwka, która jest dla nich zawsze miła. Po prostu choroba psychiczna i/lub straszna samotność... O tym nawet nie warto dyskutować bo ShowUp.tv nie jest jedynym miejscem gdzie może coś takiego wystąpić.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 16:19 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 11 gru 2014, 20:55
Posty: 59
Maq pisze:
Ale chyba coś co jest robione w imię żartu, w dobrej wierze, dosyć łatwo odróżnić od manipulacji i celowego naciągania? Kolesie zakochujący się po tym, że dziewczyna wypowiedziała ich imię, czy zaśmiała się z ich dowcipu na czacie mają tak naprawdę problemy i poza ShowUp.tv i gdyby nie trafili na ShowUp.tv skończyliby jako stalkerzy np ekspedienki z naprzeciwka, która jest dla nich zawsze miła. Po prostu choroba psychiczna i/lub straszna samotność... O tym nawet nie warto dyskutować bo ShowUp.tv nie jest jedynym miejscem gdzie może coś takiego wystąpić.


No i o to chodzi - debili jest pełno wszędzie. Nic na to nie można poradzić, za to tych w internecie można ignorować.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 16:43 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 19 paź 2014, 13:16
Posty: 65
Tylko ze ta ignoracja czasto powoduje wieksze natrectwo wzgledem ignorujacej co czesto konczy sie wlasnie szukaniem i wyciaganiem spraw prywatnych to takie kolo bez konca. Pozatym chyba trzeba byc naprawde samotnym lub juz lekko chorym zeby kochac kogoś kogo sie nie zna....rozumie lekkie zauroczenie bo dana osoba moze byc w naszym typie ale milosc "no way". I to milosc w wiekszosci za kase. Pozartowac mozna na czacie czy na privie ze cos tam jakies love czy cus ale nie na serio. A to ze dziewczyny szukaja tam wlasnie naiwnych zakochancow to tez nie powinny sie dziwic. Ale co ja tam wiem o uczuciach i milosci wole poffapac niz chodzic z cisnieniem wirtualnej miłości Peace:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 17:01 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Ja tam koleżanki z szołapa traktuję bardzo przedmiotowo i żadna nie narzeka :D takie lubię :P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 17:11 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Cytuj:
Wasze przemyślenia na ten temat?


Ban dla natręta likwiduje problem ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 17:18 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
It_was_not_me pisze:
Ban dla natręta likwiduje problem ;)

Bany można obejść i problem jest nadal :D

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 18:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
To tak jak z gwałtem u Nas "SAMA SIĘ PROSIŁA BO BYŁA WYZYWAJĄCO UBRANA".
Ale, żeby w ciągu kilku godzin transmisji zakochać się w kobiecie z monitora? I tu właśnie później wychodzi rozumek zakochanego, szukanie w sieci, umilanie życia i nawet groźby. Ale na to chyba nie lekarstwa bo tak było i będzie, wiec kobiety musicie się z tym liczyć i nie mówić o sobie zbyt wiele. Lepiej niech piszą jaka tajemnicza niż odwrotnie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 18:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 paź 2014, 09:30
Posty: 8
It_was_not_me pisze:

Ban dla natręta likwiduje problem ;)


Ban nie likwiduje problemu, gdyż taka osoba potrafi zakładać dziesiątki nowych kont i po licznych banach udawać kogoś innego...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 gru 2014, 19:07 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 19 paź 2014, 13:16
Posty: 65
A co to wogole jest BAN .... text dam ci bana lub danie go bylo postrachem jak ShowUp.tv zmienilo swoja szate graficzna czyli jakies 1.5-2 lata temu dzis na text dam bana jest smiech na sali... prz3ciez dla takich psycholi danie bana czy grozenie im nim bardziej ich nakręca ;/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO