ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lis 2014, 03:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
nomi666 oszukuje w dalszym ciągu,robi konkursy " najwyższy jednorazowy napiwek wygrywa priv" , wreszcie ją złapałem wspomnę jako wcześniej,że umoczyłem u niej na tych konkursach i dlatego się na nią zawziełem żeby ją złapać na gorącym.Po prostu jej facet albo jakaś inna druga osoba siedzi z boku i przebija z laptopa czy tam z telefonu,żeby nikt nie wygrał.Nie da się tam wygrać obejrzyjcie sami wstawiam linki do dowodów data złapania nomi na gorącym uczynku 01.11.2014

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lis 2014, 04:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Zgłaszaj na kontakt ShowUp.tv ze screenami. Sprawdzą czy obieg zamknięty jest czy go nie ma. Widać że laska przelewa typowi na konto żet a on nimi w licytacjach przebija innych.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lis 2014, 14:24 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2014, 15:21
Posty: 45
i nazywa go ''szefuńciem'' ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lis 2014, 14:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
Hej zgłaszałem ją już z 5 razy na kontakt do ShowUp.tv i jeszcze jakoś bana nie dostała, chyba,że teraz jak przesłałem te screeny to może teraz dostanie,no chyba,że ma układy z moderatorami !
OSZUSTKA omijajcie z daleka,bo wmoczycie a pokazu i tak nie będzie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lis 2014, 15:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Jak wysłałeś screeny to może tym razem coś wyjdzie. Konkursy z najwyższym jednorazowym napiwkiem to straszna chujnia :D Szkoda czasu i żetonów. Wszyscy czekają do odliczania i dopiero walą napiwki. Zero zabawy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lis 2014, 08:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 lis 2014, 06:29
Posty: 2
witam ..winni się tłumaczą ale jakoś nie mogę obojętnie przejść obok tych bredni kolegi lub koleżanki "bulbazaur" . po pierwsze - jako,ze nie jestem nowicjuszką na ShowUp.tv mam już sporą grupę tzw.wiernych fanów..min.pan o nicku peakus jest w tym gronie ,nie oszczędza na transmisje dla niektórych swoich ulubionych modelek np:sweetwiki23, konefka - tak popularna ,margolcia89. Wystarczy wejść na konto sweetwiki i zobaczyć napiwki ,czy tutaj tez mamy zamknięty obieg żetonów??,a może to ja nadaje z tego konta tylko nieco inaczej wyglądam;),.... Po drugie - zapraszam na mój profil i dokładne poczytanie komentarzy na temat wygranych licytacji,jako,ze ostatnio robię głownie licytacje to większość komentarzy począwszy od września jest z wygranych licytacji, które jednak da się wygrać drogi Panie lub Pani "bulbazaur" ...i po trzecie : dziwi mnie jaki facet ma pootwierane okienka w pasku zakładek z podkładami ,drogeriami ziaja etc.. (widoczne na screenach), a może autorem jest zazdrosna konkurencja ?;).Bardzo łatwo jest obsmarować kogoś anonimowo, pisze "Pan" ze "umoczył" kasę, aby być wiarygodnym niech Pan/Pani się przedstawi, poda nick i pokaże screena jak bierze w ogóle Pan udział w tych konkursach, a może "Pan" pokazać potwierdzenie że "zgłaszał Pan na kontakt do ShowUp.tv" czy to kolejny kit? nie banują po tylu pańskich skargach? a może po prostu nawet jednej nie było? ja chętnie zobaczę co tam Pan uzgodnił z moderatorami ShowUp.tv i inni również się przekonają, poprosimy o screeny jak Pan taki rzeczowy bo ciężkie działa Pan wyciąga jak już moderatorów również próbuje Pan oczerniać o układy.. ciekawe czy wie Pan chociaż że każdy priw jest nagrywany na wypadek reklamacji, skoro Pan im zgłaszał na pewno sprawdzali nagrane priwy moje i peakusa ciekawe co Panu odpisali prosimy o screena z korespondencji Pana i "moderatorów z układami" i każdy będzie mógł ocenić, bo aż sama chętnie popatrzę :) P.S. Dla mało spostrzegawczych mała podpowiedź: porównajcie datę "gorącego uczynku" oraz "łapówki dla szefuncia" - (tak Sylwunia "szefuncio" taki fetysz boss-sekretarka, jeśli nie próbowałaś polecam)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lis 2014, 08:56 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2014, 19:43
Posty: 35
Więcej razy "Pan" nie dało się napisać ? ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lis 2014, 10:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Kulturka była ;)

Ale tej zakładki ziaja nie zobaczyłem wcześniej i podkładów :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lis 2014, 11:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
po pierwsze nagrywane są tylko te privy jeśli zostało zgłoszone nadużycie, jeśli jesteś tak długo na ShowUp.tv to jak mogłaś o tym nie wiedzieć? żenada !!
a ze są zakładki z podkładami itp. no i co z tego? nie tylko ja korzystam z komputera. razi Cię to? widać,że jesteś spostrzegawcza ale mądra nie za bardzo :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lis 2014, 11:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
Tak tak ja Ci się nie bedę tłumaczył moderator się Tobą zajmie,bo już mi odpisali ... to po pierwsze a po drugie Ty jesteś ciemna czy niedorozwinięta przecież na zdjęciach widać jak typowi a wysyłasz żetony a on później tymi żetonami licytuje u Ciebie w konkursie chyba ślepy by nie zauważył ... a po 4 skarga poszła z screenami do moderatorów baw się dalej zobaczymy jak długo ...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lis 2014, 12:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Przepraszam, że nie w temacie, ale mnie to ciekawi: ile trwa jak Ci odpisał admin, że zajmie się Twoją sprawą?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lis 2014, 12:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
administratorzy odpowiedzieli,że zajmą się tą sprawą ale nie będą powiadamiać o podjętych krokach ze względu na bezpieczeństwo danych osobowych :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lis 2014, 13:06 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
serio? to odpisanie tak-to obieg zetonow, albo nie- nie ma obiegu wymaga podania jakichs danych osobowych ?:D:D:D
to jest dopiero zenada, a nie

Cytuj:
po pierwsze nagrywane są tylko te privy jeśli zostało zgłoszone nadużycie, jeśli jesteś tak długo na ShowUp.tv to jak mogłaś o tym nie wiedzieć? żenada !!

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lis 2014, 14:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Jeszcze nikt nie napisał nic o klacie "Peakus'a" ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 lis 2014, 16:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Czyli takie pitolenie, żeby tylko odpisać ;P

A klata hmm..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 03:11 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 11 lis 2014, 02:50
Posty: 78
Podobno zbanowana ;3


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 23:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 11 lis 2014, 02:50
Posty: 78
No niestety ShowUp.tv nic z tym nie robi nadal odbanowana dziś do mnie napisała :3


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lis 2014, 22:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lis 2014, 21:41
Posty: 4
Cześć... Nie będę ukrywał, że znam Nomi w jakimś tam stopniu... Nawet bywałem u Niej na privkach, ale to było wieki temu... Zanim... Naprawdę Ją polubilem do tego stopnia, że wstyd mi już było wchodzić na transmisje i opowiadać te wszystkie brednie jakbym to Jej nie wyruchał i takie tam... Po prostu wydało mi się to żenujące... Ale nie znaczy, że straciłem z Nią kontakt... Dodatkowo bardzo mi swego czasu pomogła... Pomogła wstać z gigantycznego dołka w jakim się znalazłem i uwierzyć, że da się... Ok, kluczę, nie na temat, ale Ona to zrobiła zupełnie bezinteresownie, z pominięciem tego pieprzniętego ShowUp.tv... Nie chciałbym tu wyciągać jakiś szczegółów bo to bardzo osobiste sprawy... Ale, dlaczego o tym... Miałem okazję Ją trochę poznać i szczerze... Za cholerę to nie pasuje do Niej... Nie będę tu piać peany o Jej uczciwości, tego nie sposób poznać w 100 procentach jeśli nie jesteś z kimś bardzo blisko, w zasadzie żyjąc obok niego, a i to nie zawsze, ale dam sobie głowę uciąć, że nic takiego nie miało miejsca... Jakiś transfer żetonów, jakiś Jej chłopak podbijający stawkę haha Sorry, ale kompletnie Jej nie znacie... Ona nie istnieje tylko tu na ShowUp.tv... To piękna, mądra kobieta... Dodatkowo czasem strasznie zwariowana... Nie przyszło Wam do głowy, że może Ona po prostu lubi tego gościa, lubi privki z nim... Że oprócz żetonów może czerpać przyjemność z tych spotkań... Sorry, ale ktokolwiek U niej był... Haha Jeszcze teraz mnie trzęsie jak sobie przypomnę... To takie zimne transmisje dla żetonów? Może wypowie się ktoś kto bywa, co?
Ok, zaraz po mnie pojedziecie, mam to gdzieś... Żeby nie było, nie mam żadnych korzyści, że to napisałem, od Nomi czy Bóg wie kogokolwiek jeszcze... Rozumiem Was bo to na pierwszy rzut oka rzeczywiście tak wygląda jak piszecie, ale, nie próbując Was przekonać na siłę, nie wierzę w to... Wkurwia mnie sposób w jaki sobie tu na Niej używacie, ale to wolne forum, każdy gada co mu ślina na język przyniesie... Tak, macie rację, ja też...
Tyle...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 09:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Obywatelu co Ty kurwa piszesz? :)) Sorry, ale " ale dam sobie głowę uciąć, że nic takiego nie miało miejsc" - wywnioskowałeś to po rozmowach na ShowUp.tv czy chociażby przez telefon? Znasz ją osobiście w realu? Skąd możesz wiedzieć jaka jest naprawdę, przecież to wszystko może być gra by zdobyć kolejnego zauroczonego "frajera".

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 10:03 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Zakaz podawania kontaktu - a więcej tych "..." nie dało rady wcisnąć? Czyta to się jak stenogram rozmów niedokończonych w radiu mariola


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO