ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 24 lis 2014, 01:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
Adwokat? Uśmiałem się trochę czytając te "argumenty", chyba człowieka oderwało od rzeczywistości. Wiele dziewczyn na ShowUp.tv kantuje przy losowaniach, sam trafiałem wielokrotnie na niezbite dowody oszustw.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lis 2014, 02:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lis 2014, 23:33
Posty: 4
qwerty2014 pisze:
Adwokat? Uśmiałem się trochę czytając te "argumenty", chyba człowieka oderwało od rzeczywistości. Wiele dziewczyn na ShowUp.tv kantuje przy losowaniach, sam trafiałem wielokrotnie na niezbite dowody oszustw.


Oderwany od rzeczywistości jesteś raczej Ty, kogo obchodzi To że się uśmiałeś jak nie potrafisz nic konkretnego napisać poza sowimi pierdami nic nie wnoszącymi do sprawy, wiele dziewczyn widziałeś? sam trafiłeś na niezbite dowody ? no niesamowite to rzeczywiście mamy powód żeby już wszystkie dziewczyny wrzucić od razu do jednego worka no bo jak Ty taki stały forumowicz sam żeś trafił na niezbity dowód to innej opcji nie ma wszyscy kradną.. wystarczy że ktoś na forum tylko poda jakiś nick i od razu jedziemy z koksem. Na takich tępaków którzy nie potrafią samodzielnie myśleć liczą właśnie cwaniacy którzy chcą się konkurencji pozbyć parę takich jełopów i w sile kupa nie ważne czy to prawda czy nie więc jak kolega "totylkofacet" przynajmniej napisał parę faktów to uszanuj to i rusz rozumem zanim coś debilnego znów napiszesz

co do bulbazaura zna ktoś powiedzenie "Najciemniej pod latarnią" ?? nie zastanawia nikogo fakt że

1.jedynymi postami kolesia na forum są negatywne posty przestrzegające przed wydawaniem żetonów na inne dziewczyny?
2.dziwnym trafem są to laski które maja sporo stałych oglądaczy którzy nie skąpią żetonów?
3.kolejnym dziwnym trafem w każdym przypadku już co najmniej kilka osób zaprzeczyło rewelacjom bulbazaura podając konkretne fakty.

Teraz wyobraź sobie:
postanawiasz sobie żeby robić ludzi w ch..a na ShowUp.tv, na początku idzie ci dobrze, bo nikt cie nie podejrzewa ale po jakimś czasie ludzie nie wracają, bo wtapiają a tam gdzie nie wtapiają wracają, więc tylko patrzysz jak inni zarabiają na licytacjach a u Ciebie lipa, więc trzeba rozpowiedzieć że u konkurencji wtopiłeś to tam też ludzie będą się bać a do tego stworzysz efekt że sam też nie koniecznie wałujesz, bo każdy każdego obsmarowuje i w sumie nie wiadomo kto jest uczciwy a kto nie i komu wierzyć, do tego znajdzie się parę takich jełopów niepotrafiących samodzielnie myśleć jak wyżej pisałem którzy wszystko łykają jak pelikany i robi się burdel.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lis 2014, 09:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
szary obywatel jest o wiele więcej piękniejszych dziewczyn od nomi która jest zwykłą szaraczką niskiego pokroju :P za darmo tych legginsów bym nie chciał ani jej gaci... haha. Ani ona piękna ani wyjątkowa ... tylko dziwi mnie fakt,że jeśli tak zarabia na tych licytacjach to czemu nie zainwestuje w inną bieliznę i ubiór a nie ciągle w tym samym jak jakaś wieśniara ze wsi buahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lis 2014, 11:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Nie no już bez takich, to że siedzi w tym samym to nie od razu znaczy, że wieśniara. Lepiej mieć jedno ubranie zajebiste niż codziennie zakładać jakąś chujnie na trans:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lis 2014, 11:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 lis 2014, 00:32
Posty: 2
A może ma kilka kompletów takich samych bo jest jej w tym wygodnie?
O tym chłopczyku nie pomyslales?
A moge sie założyć ze Ty sam u siebie robisz na dwa konta i przebijesz swoje tak zwane licytacje ... Ciekawe czy prośba do moderatora o sprawdzenie Twojego konta i IP z jakiego było zakładane okaże sie nie jedynym kontem jakie na tym IP założyłeś i używasz.!
Wiec nie cwaniacz tak bo sam mozesz byc o to oskarżany jesli ktoś będzie świnia by Ci koło dupy narobić, a wtedy nie założysz sobie juz konta na ShowUp.tv .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lis 2014, 23:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lis 2014, 05:07
Posty: 1
Ciekaw jestem co za mądra głowa takie teorie wysnówa o podbijaniu aukcji. Życze prowodyrowi znalezienia dobrze płatnej pracy żeby nie zazdrościł albo podwyżki kieszonkowego - żenada. Nomi nie jest jedyną osobą u ktorej wygrywam aukcje. Za chwile sie okaże że całe ShowUp.tv odpala mi dolę. Na marginesie gdyby na tych screenach było widać daty pewnie sprawa by była bezdyskusyjna. Pozd Hahaha. Pozdrawiam Nomi i czekam na posty i screeny ze Sweetwiki, Konefką, Rikitiki itd itp.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO