ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 lis 2014, 12:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
W temacie ucinania rąk ;)

http://www.youtube.com/watch?v=NklSgmYbpSE


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 12:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lis 2014, 12:05
Posty: 4
Ja tam często bywam na jej transmisjach jak mam czas, fakt często zostałem przelicytowany, no ale też wiele razy się udało wygrać, czy skorzystać z priv. Dziewczyna jest naprawdę spoko, da się pogadać no i privy są na wysokim poziomie. Po tylu latach uzbierała sobie fanów na ShowUp.tv i chyba nic w tym złego, a to że komuś daje żetony to też jej prywatna sprawa. Każdy priv u nomi był w 100% zadowalający i ja złego słowa nie mogę powiedzieć. Jeżeli ktoś ma problem, że nie wygrał licytacji to niech nie bierze udziału, jest to pewnego rodzaju ryzyko, albo wygrasz albo nie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 13:10 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 13 lis 2014, 13:05
Posty: 52
Pewnie wszystko zależy od szczęścia i gustu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 17:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
szary obywatel to nomi666 z innego konta próbuje się oczyścić z zarzutów :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 18:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2014, 14:15
Posty: 204
heh ato oszukistka :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 19:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lis 2014, 21:41
Posty: 4
Balzabur, widzę, że targa Tobą ten szczególny rodzaj mściwości... Taki SUwowy Antoni M? :) Nomi? Zostałem Tobą. Wreszcie bezpośrednio mogę się z Tobą p... K..., znowu te trzykropki... Przepraszam Pana Owieczkę... (znowu to zrobiłem haha, sorry) Oczywiście ma Pan rację, jestem fanem Pana Tadeusza R. Mógłby Pan, Panie Owieczka dostarczyć trochę tych stenogramów? Może po ich wielokrotnej analizie oduczę się wreszcie tych cholernych "...". Panie messixyz, oczywiście specjalnie dla Pana tyle tu "Panów" haha. Oczywiście (mam nadzieję, że nie zarzuci mi Pan niepotrzebnego i świadczącego o moich niskich kompetencjach pisania takich tekstów słowa "oczywiście") odpowiadając na Pana pytanie odnośnie tych "Panów" informuję, w końcu zostałem już Nią, więc mogę odpowiedzieć, że jeszcze dałoby się wcisnąć tu trochę "Panów", ale mógłby Pan wtedy poczuć przesadę... (Jezzu, Mr. Owieczka, sorry, muszę coś z tym zrobić). Rozdziewiczony masz rację, trochę oszukuję, że jestem Nomi, ale mam nadzieję, że na tyle nieudolnie, że wszyscy mi uwierzyli.
Na koniec do Balzabura... Uważasz, że jestem Nomi666 i piszę z innego konta... Proszę, prześlij mi prywatną wiadomość na konto obywatel. Napisz co chciałeś robić z Nomi na tym privie, skoro Nią jestem to może zrekompensuję Ci te straty finansowe eksternistycznie No chyba, że boisz się, że trafi to do innego faceta, który będzie śmiał się z tego przy piwie do późnego wieczora :)
Pozdrawiam wszystkich


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lis 2014, 16:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
:P dobra dobra


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lis 2014, 04:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
i co?? nomi wyłapała bana informacja sprawdzona hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lis 2014, 06:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lis 2014, 21:41
Posty: 4
Nie wiem na ile to prawda. Twoja radość, radość dziecka przypalającego szkiełkiem przypadkowego owada :/ Zanim pomyślisz na tyle, żeby znajomość tego uczucia przypisać mi... (owieczka, sorry) Pomyśl tylko, że Nomi tu będzie jeszcze bardzo długo, nie pamiętając już takiego małego osiołka jak Ty, w zasadzie nikt nie będzie Cię pamiętał, tych Twoich śmiesznych zarzutów i konfabulacji. Za to każdy będzie pamiętał Nomi, zniewalająco piękną kobietę, jednocześnie osobę, z którą można pogadać, nie wywyższającą się... I nie ociekającą uczuciem zemsty...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lis 2014, 12:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 lis 2014, 06:29
Posty: 2
witam ;) mialam juz nie brac udzialu w tej farsie pani/pana bulbazaur ale jego glupota mnie powala .No wiec bulba dla twojej wiadomosci bana nie mam i nie mialam -ty i twoje sprawdzone informacje ;D widze ze obserwacji dokonales na podstawie nocnych statystyk ,ale milo mi ,ze tak bacznie sledzisz moj profil,czuje sie dzieki tobie jak celebrytka ;D jutro jestem jak cos to wpadnij na licytacje ;) ewentualnie jak tak bardzo tesknisz to mam ustawione "zawolaj na priv" . Aha,zauwazylam ze nie jestem jedyną o ktorej napisales oszustka / no comment.

szary obywatel uwielbiam ten twoj wysublimowany styl :-*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 lis 2014, 01:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 21 lis 2014, 01:25
Posty: 1
Ktoś nie lubi tu nomi :D co zrobić, ja od roku biorę udział w jej licytacjach kiedyś priv i nigdy się nie zawiodłem. Parę razy przegrałem licytację, lecz przy braniu udziału w czymś takim trzeba wziąć pod uwagę to, że nie zawsze można wygrać. Jakoś to mnie nie zniechęciło i jak jestem na ShowUp.tv to zaglądam czy jest online. Osobiście polecam privki u niej >:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lis 2014, 02:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
nomi weź zmień gacie i legginsy bo Ci się już do dupy przyklejają wiecznie ku...rwa w tym samym , te same gacie,bluzka,legginsy to aż wytarte na dupie,że dupę widać buahaha co za wieśniara masakra


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 00:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lis 2014, 23:33
Posty: 4
bulbazaur mamusia nie kochała? tatuś bil? koledzy się śmiali? zmień środowisko bo tak sobie nie pomożesz, załóż kolko fanów pokemonów na pewno znajda się koledzy z którymi będziesz mógł rozwijać swoje pasje, bo tutaj marniutko idzie, no cóż takie życie, oglądałeś maskę? jedni tracą drudzy się bogacą D:D:D:D więc nie zapomnij napisać że jestem nomi z innego nicka:D:D:D:D z każdym postem robisz z siebie większego frajera:D:D:D:D:D:D frajer buahahahah aż mi Cie trochę żal bo jesteś jak skamlający pies, coś tam skamlesz i skamlesz, nie tędy droga, jak już komuś obrabiasz dupę to nie pokazuj jakim jesteś parapetem bo to widać z kilometra zepsułeś cała zabawę pacanie buahaha ale mam z Ciebie polew, nomi cie oszukała? Buahahhaah frajer, bidulek chodź do mnie pociesze cie daj tylko znać a odpalę kamerkę na ShowUp.tv to mi na privie pale obrobisz!! lubisz tak nie ? buhahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 01:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lis 2014, 12:05
Posty: 4
Ehh dziecinna się robi ta dyskusja, żeby nawet o leginsach pisać. Bulbazaur jak widać ma potrzebę czepiania się, bez tego pewnie dla niego/niej dzień stracony ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 02:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lis 2014, 23:33
Posty: 4
bulbazaur oszukuje w dalszym ciągu,robi konkursy " najwyższy jednorazowy napiwek wygrywa legginsy" , wreszcie go złapałem wspomnę jako wcześniej,że umoczyłem u niego na tych konkursach i dlatego się na niego zawziełem żeby go złapać na gorącym.Po prostu jego facet albo jakaś inna druga osoba siedzi z boku i przebija z laptopa czy tam z telefonu,żeby nikt nie wygrał.Nie da się tam wygrać obejrzyjcie sami wstawiam linki do dowodów data złapania bulbazaura na gorącym uczynku 22.11.2014

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 02:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
Długo sklejałeś to w paincie? Brak słów ...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 03:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lis 2014, 23:33
Posty: 4
qwerty2014 pisze:
Długo sklejałeś to w paincie? Brak słów ...



jakiś problem kolego?
czy nabijasz sobie posty żeby zgrywać potem bywalca forumowego
qwerty2014 pisze:
Ja, który jestem na forum od 31 marca, również jestem traktowany jako spamer? Czy może mój nick odstrasza? ;)
a jak Ci słów brakuje żeby coś sensownego napisać to polecam wiecej ksiazek czytac


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 05:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 mar 2014, 09:37
Posty: 19
hahaha co za typ


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lis 2014, 23:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lis 2014, 21:41
Posty: 4
bulbazaur, tak wspominasz o tych legginsach, wspominasz... Może napisz do Niej co? Może w przypływie szczerego żalu odeśle Ci je, takie znoszone, tygodniowe,
takie jak lubisz. Oczywiście nie za darmo, musi mieć kasę na opłacenie swoich pomocników ;) Pomyśl o tych wszystkich bezsennych nocach w których marzyłeś o
Niej, o każdym skrawku Jej ciała... Pomyśl, że możesz je teraz trzymać w rękach eee... W ręce, sorki :( Aha, Nomi, tylko dopisz: "Nie prać" :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lis 2014, 01:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 lis 2014, 00:32
Posty: 2
Tak was czytam i smiac mi sie chce :)
Licytacja to gra losowa dekle ! A wygrywaja je osoby ktore maja o wiele grubszy portwel od was. Wiec ktos tu przebil "bulbazaur" (zeby jeszcze wiedzial na czym to polega) to odrazu leci plakac na forum ze ktos oszukuje.

Chlopcze jak szczescia nie masz w zyciu to po chuj zabierasz sie za jakies licytacje a potem masz jakies zale do bogatszych osob od siebie ze Cie przebijaja?? Kretynizm na potege ...

Naomi odwiedzam sporadycznie bo mi jej godziny nie odpowiadaja :) , poznalem dziewczyne kawal czasu temu jak zaczynala na ShowUp.tv. Nigdy nie wygralem u niej losowania bo zawsze mnie przebijali i jakos nie placze ze oszukuje, ze robi obieg zamkniety czy cos tam innego.

Od takich spraw jest administracja ShowUp.tv , do nich skladasz skargi a widzac po tym forum Ty nie masz pojecia jak takowa skarge zlozyc ,zatem tu starasz sie oczerniac bez dowodow.
Te screany ktore zrobiles nie dowodza niczemu :)

Dowody o obiegu zamknietym zetonow moze jedynie ujawnic wlasciciel serwera ShowUp.tv ktore sa w logach (czyli historii prosciej mowiac). Dlatego na stronie ShowUp.tv masz opcje ktora mozesz do takich spraw wykorzystac. A gdy juz bedziesz mial dowody mozesz to oglosic na forum.
W innym przypadku naomi moze oskarczyc Cie za znieslawienie i oczernianie a to sa juz koszta ktore Ty chlopie pokryjesz z wlasnej kieszeni plus odsiadka i odszkodowanie,
Ona moze sadownie sklonic portal ShowUp.tv o Twoje dane a wtedy juz chlopczyku pozostanie Tobie przygotowac sie na to co faceci w celi robia z chlopcami.

Zatem zanim chlopie jeszcze chcialbys kogos oskarzac bez konkretnych dowodow poczytaj sobie jakie moga byc tego konsekwencje i czy Ci sie one oplaca, a potem cos pisz.

Pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO