ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09 maja 2015, 00:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 maja 2015, 23:49
Posty: 4
Cześć, przed rozwinięciem tematu szybkie pytania - czy moderatorzy na ShowUp.tv to te same osoby, które odpisują na maile z kontaktu?

Jeśli nie - kto na nie odpisuje?


A teraz właściwy temat - jak to jest ze słownością administracji oraz regulaminem?

Regulamin, punkt 53 - 'Konta użytkowników którzy nie logowali się na nie w przeciągu 730 dni (2 lata) będą automatycznie kasowane a posiadane środki w postaci żetonów przejdą na własność właściciela portalu.' Sam posiadam paręnaście kont, który były zakładane zaraz na początku portalu, gdzie jeszcze nie było weryfikacji mailowej i dwa lata minęły na miliard procent - chciałem na nie wejść, nie po to, by się w coś pobawić, ale po to, by najnormalniej w świecie pozwalniać loginy. O dziwo - żaden się nie usunął. Pisałem w tej sprawie na kontakt i jedyną odpowiedzią jaką dostałem była 'Powinno się usunąć, pozdrawiamy.' Kpina czy żart?

Co więcej - kiedyś, po usunięciu konta wystarczyło odczekać 24h i można było założyć konto z tym samym loginem. Zrobiłem tak x miesięcy temu, o dziwo - nie mogłem założyć. Kontakt > odpowiedź 'Obecnie trzeba odczekać miesiąc przed ponownym założeniem konta z takim samym loginem'. I bajka się powtarza - czekałem nawet 3 miesiące, konta założyć nie można, login wolny, a na maila nawet nie odpisują. O co w tym wszystkim bangla? Listów im słać na pewno nie będę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 maja 2015, 05:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
A widzisz nagłówek forum ?
ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv
Teraz odpowiedź sobie sam czy to te same osoby ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 maja 2015, 06:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 maja 2015, 23:49
Posty: 4
I co w związku z tym?

Bo nie mam zielonego pojęcia do czego pijesz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 maja 2015, 16:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
My właśnie też nie wiemy o co Ci chodzi jeżeli piszesz na NIEOFICJANLNYM forum do moderatora tego forum (nie portalu ShowUp.tv!) i oczekujesz na odpowiedź związaną z zarządzaniem portalem - to tak jakbyś np. byl szefem klubu piłkarskiego i pisał do właścicieli innego klubu w sprawie transferu zawodnika na NIEOFICJALNYM forum fanów tego klubu :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 maja 2015, 19:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 maja 2015, 23:49
Posty: 4
Skoro zajmujecie sie tutaj zyciem innych osob, zagladaja im do lozka, portfela i kartoteki sadowej, sadzilem, ze bedziecie wiedziec rowniez kto odpisuje na wiadomosci zwiazane z kontaktem. Moj blad, wybaczcie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 maja 2015, 23:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 218
Ja odpisuje.
Mój regulamin i ja ustalam zasady, tak jest i tak będzie, moja sprawa co robię ze swoim portalem...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 maja 2015, 11:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Wydaje mi się że moderatorzy nie zajmują się zgłoszeniami z kontaktu. Byłem kiedyś świadkiem rozmowy moderatora z nadającą na ten temat. Dokładnej treści nie pamiętam. Podchodząc do tego inaczej. Laski wielokrotnie wołają moda na swoje transmisje zgłaszając jakiś problem. Wielokrotnie moderator odpowiadał że z takimi problemami to na kontakt (biuro obsługi klienta) a nie do nich. Oni są od moderowania czatu. Z tego można się domyślić że zgłoszeniami na kontakt zajmują się inni ludzie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 maja 2015, 15:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 178
Psychoterapeuta pisze:

Sam posiadam paręnaście kont, który były zakładane zaraz na początku portalu, gdzie jeszcze nie było weryfikacji mailowej i dwa lata minęły na miliard procent - chciałem na nie wejść, nie po to, by się w coś pobawić, ale po to, by najnormalniej w świecie pozwalniać loginy. O dziwo - żaden się nie usunął. Pisałem w tej sprawie na kontakt i jedyną odpowiedzią jaką dostałem była 'Powinno się usunąć, pozdrawiamy.' Kpina czy żart?



Ale w czym problem? To że Ci się konta nie usunęły? Może jest dziura w skrypcie, może coś innego. Powinieneś się ucieszyć i karawana jedzie dalej, a Ty smarujesz najpierw do nich, potem jeszcze tu zakładasz temat. WTF?!
Wierz mi że Oni dostają tyle bzdurnych wiadomości że naprawdę podziwiam że jeszcze im się chciało odpisać.
Ja zaraz im napiszę pytanie "zakładałem login z I, a mogę się również zalogować z i, co mam w związu z tym zrobić, czy to jakiś błąd?"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 maja 2015, 20:53 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Na kontakcie są inne osoby z tego co wiem (kiedyś moderator się wypowiadał), co do blokowania loginów to blokują z prostego powodu - żeby cwaniaki się nie podszywały pod laski które skasowały konta - też o tym ktoś pisał i z tego co wiem to nawet gogle tak robi z kontami userów
A na pewno nie logowałeś się dłużej niż 2 lata na te konta?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO