ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 gru 2014, 00:55 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 13 paź 2014, 06:07
Posty: 56
laska jest chyba chora psychicznie najadla sie psychotropow i ogolila glowe za 5000 zetonow


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 03:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 mar 2014, 23:48
Posty: 119
to nie wykluczone, le ona miała juz chyba ze 20 roznego rodzaju nickow na ShowUp.tv.
Myslalem kiedys ze prowadzi jakies badania socjologiczna ale trenuje grę aktorską ale od kiedy zobaczyłem jak wsuwa gile z nosa to uznałem ze jest jednak pierdolnięta.
ale za 500pln tez bym łeb ogolił :P

_________________
Zakaz podawania kontaktu.pl


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 04:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
W sumie nie ogolila głowy,tylko obciEla włosy;) cokolwiek dziewczyna robi-ma swój świat.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 08:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Według mnie to tylko gra, ale sam już nie wiem...
Swoje zarobiła, natomiast wkurwiają mnie ludzie co zgłaszają ją co chwilę i bany dostaje.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 14:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Też mi się wydawało że tylko udaje. Laska fajna z twarzy ale czy jest aż taką aktorką/desperatką żeby rzygać na trans i "wsuwać gile z nosa" za głupie żetony? Do tego jeszcze pokazując twarz robiąc takie dziwactwa? Nie wydaje mi się. Ludzie którzy masowo wchodzą na jej transmisje wypisując kocopoły i namawiając ją bardziej do tych głupot nie są lepsi. A do tego teksty w stylu "Że na koniec transmisji powinna jeszcze pociąć ręce". Jest to w chuj nie na miejscu i tacy idioci powinni być banowani.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 15:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
No ci to już w ogóle są popierdoleni, bo co jeśli naprawdę coś z nią tak i to zrobi?...

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 15:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Ona jest chora. Sama mówiła, że miewa myśli samobójcze i bierze leki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 15:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
To że mówiła to wiem, ale ile w tym wszystkim prawdy już nie;] Pokazywała chociaż leki na dłuższą chwile by je można było zobaczyć?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 16:21 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 gru 2014, 19:24
Posty: 118
na przedostatnim pokazie pokazała furą leków, ale nażarła się tylko węgla. takie pokazy robi od conajmniej roku, jest już kilka wątków o niej, np. grazyna-zarko


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 17:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
zarazwracam pisze:
na przedostatnim pokazie pokazała furą leków, ale nażarła się tylko węgla.

No hm z tego c o wiem to węgiel jest na sraczkę nie na głowę :D

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 19:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 wrz 2014, 16:27
Posty: 54
w większej ilości może i na głowę działać :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 20:21 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 14 sie 2014, 15:57
Posty: 252
hehehe ma ktoś nagranie jak goli łepa xD? chętnie bym się posmiał


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 21:25 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 11 gru 2014, 20:55
Posty: 59
asiulka91 pisze:
Ona jest chora. Sama mówiła, że miewa myśli samobójcze i bierze leki.

nie mamy pewności, że to nie jest pod publiczkę ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 23:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Można być inteligentnym i psychicznym zarazem. Psychopaci nieraz wykazywali się ponadprzeciętną inteligencją. Wg mnie dziewczyna jest wrażliwa i inteligentna. Pierwszy raz widziałem ją już w początkach ShowUp.tv, na pewno w 2011 nadawała, miała bardzo mało widzów, bo zwykle była apatyczna, leżała, spała, oglądała tv, nadawała jako Maryla, przypływu energii doznawała w nocy, pluła śliną, bekała itp.
Dziewczyna jednak potrafi zupełnie normalnie rozmawiać, np. wczoraj już po północy, gdy wiedziała, że nie wygrała siedziała i normalnie odpowiadała, bez szaleństw.
W lato jako ,,Paliatywna" też odwalała niezłe szopki, maseczka z keczupu, mąka we włosach, potem jakaś szalona kąpiel w wannie w ubraniu przy muzyce Arki Noego. Po tym występie zniknęła na długo.
Słucha bardzo męczącej dla mnie muzyki, smutnych kawałków Młynarskiego, plus, że słucha muzyki polskiej ale nie jest to mój gust muzyczny.
Kiedyś nadawała z samochodu (brat prowadził) i wyglądała bardzo ładnie i normalnie się zachowywała. Mieszka z bratem i rodzicami w całkiem ładnym domu jednorodzinnym, piętrowym, kiedyś dużo po nim chodziła z włączonym laptopem i nadawała z różnych miejsc, teraz głównie ze swego pokoju na piętrze.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 gru 2014, 23:51 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2014, 23:48
Posty: 7
Może rzeczywiście jest z nią coś nie tak. Na początku to wszystko było zabawne, ale jak doszło do obcinania włosów to się załamałam. Nie wiem co o Niej myśleć. ???


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 gru 2014, 00:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Przyznam, że wczorajsza transmisja mnie trochę przeraziła, było mi też niedobrze patrząc na ten dzbanek i słuchając jej wymiotowania ale trwałem do końca, bo obserwuję ją od dawna i byłem ciekaw jak się to potoczy.
Nie jestem domorosłym psychologiem ale dla mnie dziewczyna ma ewidentnie zwichrowaną psychikę, przy czym jest w niej jakaś wrażliwość, smutek i radość przeplatają się, taka sinusoida. Ma ewidentną fiksację wydzielinową :-\ ślina, plucie, teraz wymioty...
Jak ją widziałem ,,zrobioną" w tym samochodzie, umalowaną, czyste włosy i uśmiechniętą, to bardzo mi się podobała, kto by pomyślał, co to w tej główce siedzi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 gru 2014, 00:45 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 14 sie 2014, 15:57
Posty: 252
Kumari19 pisze:
Może rzeczywiście jest z nią coś nie tak. Na początku to wszystko było zabawne, ale jak doszło do obcinania włosów to się załamałam. Nie wiem co o Niej myśleć. ???


może chciała obciąć włosy a stwierdziła ze jeszcze na tym może zarobić jak zrobi to na wizji


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 gru 2014, 02:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2014, 00:07
Posty: 120
Jak dla mnie dziewczyna ewidentnie ma problem ze sobą... Wczorajsza akcja na początku była śmieszna ale później... było mi jej żal. Gdzie są jej rodzice czy przyjaciele? Po jej zachowaniu widać, że jest obojętna na wszystko i nic nie robi na niej większego wrażenia. Ona po prostu nie widzi w niczym sensu... Oczywiście to tylko moja ocena kto wie jak jest naprawdę. Tak czy inaczej szkoda mi dziewczyny.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 gru 2014, 14:57 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2014, 23:48
Posty: 7
Moment jak zaczęła prosić ludzi żeby jej pomogli wymyślić wytłumaczenie dla rodziców i ludzi z uczelni mnie powalił. Dopiero jak obcięła włosy zaczęła się zastawiać co będzie dalej.
Ale fakt odgłosy wymiotowania i pokazywania ile "wyrzuciła z siebie" było ech no dość odpychające.

Ciekawe kiedy znów pojawi się na ShowUp.tv. Zaglądam i nie ma, myślałam, że chociaż pochwali się co zrobiła z włosami. I zapewne 12grudnia to już nie będzie jej nick. ::)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 gru 2014, 15:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Swoją drogą ciekawe, czemu ciągle zmienia nicki. W zasadzie co transmisja, to nowy nick.
Kiedyś, jako Maryla nadawała w miarę regularnie, w tym roku w lato jako Paliatywna kilka razy.
A tych włosów, to bym nie demonizował (choć może jako facet nie przykładam do tego znacznej wagi), troszkę podgoliła tylko, tragedii nie było. A w ogóle to wzywanie admina na jej transmisję co chwila było bez sensu, dziecinada, bywały gorsze transmisje i nikt admina nie wołał.
Zauważyłem też, że reaguje na imiona Maryla i Grażyna, gdy ktoś zwrócił się do niej innym imieniem powiedziała, że to nie jej imię. Tylko te dwa akceptuje. Ciekawe, które prawdziwe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO