ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 05:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sty 2015, 17:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 172
tyle że jakość dalej gówniana


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2015, 22:33 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
O jakości to masz się przekonać jak zapłacisz kasę za hosta... :) Przy takiej masówce jak produkcja wykałaczek to luksusów nie szukaj. Jak ktoś ma na tyle desperacji aby to ściągać aby fapnąć, cóż życze wszystkiego milego


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sty 2015, 15:08 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
Ano jakość słaba ;) A z tym płaceniem to wcale nie jest tak źle, można spokojnie za free pobierać przy chwili kombinowania.

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lut 2015, 15:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lut 2015, 11:32
Posty: 20
Maq pisze:
Kolego mylisz się i to nie wiesz jak bardzo, oglądam bardzo dużo telewizji i wiem, że FBI zajmuję się wszystkim od UFO po seks kamerki. Tak więc na początek polecam obejrzeć "Faceci w czerni" i być może uświadomisz sobie jak mało wiesz o otaczającym Cię świecie...


Ja polecam proktologa, a jak nie pomoże to psychiatrę .. jurysdykcja FBI kończy się tam gdzie kończą się wpływy USA ... kiedyś była to granica polsko-ukraińska, dzisiaj jest to granica ukraińsko-rosyjska ...... Rosja to kraj wolności z liberalnym podejściem do prawa autorskiego, które u nich praktycznie nie istnieje jeśli chodzi o piracenie dobroci z zachodu ... Jestem na 99,99% pewnien że to nie jest Polak, tylko Rosjanin (ewentualnie Ukr rosyjskiego pochodzenia) i ma w głębokim poważaniu zarówno FBI jak i polski wymiar sprawiedliwości, którego jurysdykcja kończy się po ostatnich sankcjach nałożonych na Federację Rosyjską na granicy Ludowych Republik Donieckiej i Ługańskiej ...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lut 2015, 15:31 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Ty to na serio napisałeś?:P ???

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2015, 09:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Camwhoring pisze:
Maq pisze:
Kolego mylisz się i to nie wiesz jak bardzo, oglądam bardzo dużo telewizji i wiem, że FBI zajmuję się wszystkim od UFO po seks kamerki. Tak więc na początek polecam obejrzeć "Faceci w czerni" i być może uświadomisz sobie jak mało wiesz o otaczającym Cię świecie...


Ja polecam proktologa, a jak nie pomoże to psychiatrę .. jurysdykcja FBI kończy się tam gdzie kończą się wpływy USA ... kiedyś była to granica polsko-ukraińska, dzisiaj jest to granica ukraińsko-rosyjska ...... Rosja to kraj wolności z liberalnym podejściem do prawa autorskiego, które u nich praktycznie nie istnieje jeśli chodzi o piracenie dobroci z zachodu ... Jestem na 99,99% pewnien że to nie jest Polak, tylko Rosjanin (ewentualnie Ukr rosyjskiego pochodzenia) i ma w głębokim poważaniu zarówno FBI jak i polski wymiar sprawiedliwości, którego jurysdykcja kończy się po ostatnich sankcjach nałożonych na Federację Rosyjską na granicy Ludowych Republik Donieckiej i Ługańskiej ...


Te camwhoring wiem, że staje ci kiedy myślisz, że możesz podzielić się swoją "wiedzą" na forum, ale wypadałoby gdybyś zanim w podnieceniu dodasz swoje złote myśli, przeczytał cały temat. Szczerze jebie mnie narodowość tego gościa, czy tam jakieś traktaty, może to wszystko fajnie układa się w twojej głowie, ale widzisz - zaśmieciłeś sobie łeb tego typu pierdołami i w żadnej półkuli nie zostało już wolnych neuronów na rozpoznanie sarkazmu. Także kolego hamuj zapędy na pierwszoligowca tego forum, bo narazie wyłania się z twoich postów obraz oczytanego idioty. Popracuj nad sobą wypuść trochę "wiedzy" z mózgu i wróć kiedy naprawdę zaczniesz wyciągać wnioski z tego co czytasz i wtedy być może będziesz kimś z kim warto dyskutować.

Pomijam już posta w temacie o podatkach, gdzie znów chciałeś błysnąć i pierdolnełeś off-topem kompletnie nie związanym z tematem, a nawet profilem forum, przy okazji wyciągając kiepskie wnioski ze znanych ci ciekawostek, tylko po to by spuścić na forum fale swojej "mądrości".

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 08:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 lut 2015, 08:53
Posty: 2
Witam, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda, ale ostatnio jakoś użytkownik wysłał mi mój profil do tego show up archiwer, myślę że to beznadziejne, na szczęście nie pokazuje tam buzi, ale napisałam do show up z zapytaniem, czy ta strona ma coś wspólnego z nimi, odpisali mi że nie i mogę napisać do osób tej strony lub zgłosić do odpowiednim organom ścigania, czyli dupa...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 09:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
A na co liczyłaś, że ktoś z ShowUp.tv Cię weźmie za rączkę i wszystko załatwi?:P Oni mają w dupie nagrania, bo pomagają tylko w promocji portalu :) To tylko w Twoim interesie leży by ich nie było.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 15:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 lut 2015, 08:53
Posty: 2
No myślę, że zgłaszanie takiej sprawy policji, uznają za śmieszne i nic z tym nie zrobią.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 15:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Zrobią, no chyba, że tylko im powiesz i olewka, trzeba ich nieraz cisnąć, wiadomo w jakim kraju żyjemy:P

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lut 2015, 16:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Zrobią? Optymista. Szybciej uwierzę, że zaczną oglądać pannę na ShowUp.tv. Co powie? Robiłam pokazy w internecie, nie pokazywałam twarzy tylko cycki i dupę a teraz jakiś fiut wrzucił nagrania tego w neta. W ramach materiału dowodowego mogę pokazać cycki i dupę na dowód że to moje cycki i dupa. W związku z powyższym proszę o ochronę wizerunku moich cycków i dupy i ściganie z oskarżenia prywatnego fiuta który mnie nagrał? Kuriozalne to będzie, ale jak ktoś chce próbować.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 mar 2015, 16:34 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
Tomcio, a co oni mogą? Polka rozbierała się na czeskiej stronie z kamerkami (tak, ShowUp.tv nie jest polskie) z serwerami we Francji. Ktoś to nagrał i... i wrzucił na hostingi z serwerami na całym świecie. Co zrobi policja? Oleje. Skoro Chaturbate sobie z nim nadal nie poradziło (za CB stoi potężna armia prawników) to tym bardziej ShowUp.tv sobie nie poradzi razem z polską policją.

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 08:48 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Wredny masz rację, ale akurat ich nie będzie obchodziło w jakim kraju są te serwery. Wrzucający je mieszka w Polsce?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 14:02 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Wrzucającym jest bot na koncie shell kupionym za bitcoin'y. Szach- mat.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 14:11 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
A to zależy o jakich stornach mówimy teraz:P Gtr średnio rozgarnięty użytkownik ShowUp.tv nawet nie wie co to bitcoin :))

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 16:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Mogę doradzić wszystkim tym, których materiał z transmisji znajdujący się na stronie: showuptv-archiver . com narusza ich prywatność, mogą użyć mechanizmu znajdującego się na tamtejszej stronie. Dokładniej wysłać zgłoszenie na adres: abuse (małpka) star-traffic.com i powołać się na złamanie DMCA (Digital Millennium Copyright Act), dobrze umotywować w j. angielskim wedle zaleceń:
Cytuj:
Copyright Infringement Notification
To file a copyright infringement notification with us, please send us an email to that includes substantially the following (please consult your legal counsel or see Section 512(c)(3) of the Digital Millennium Copyright Act to confirm these requirements):
A physical or electronic signature of a person authorized to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed.
Identification of the copyrighted work claimed to have been infringed, or, if multiple copyrighted works at a single online site are covered by a single notification, a representative list of such works at that site.
Identification of the material that is claimed to be infringing or to be the subject of infringing activity and that is to be removed or access to which is to be disabled, and information reasonably sufficient to permit us to locate the material. Providing URLs of our pages where the links appear, URLs where the links point to and Titles/Descriptions of copyrighted pictures/videos in the body of an email is the best way to help us locate content quickly.
Information reasonably sufficient to permit us to contact the complaining party, such as an address, telephone number, and, if available, an electronic mail address at which the complaining party may be contacted.
A statement that the complaining party has a good faith belief that use of the material in the manner complained of is not authorized by the copyright owner, its agent, or the law.
A statement that the information in the notification is accurate, and under penalty of perjury, that the complaining party is authorized to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed.
Please note that under Section 512(f) any person who knowingly materially misrepresents that material or activity is infringing may be subject to liability for damages. Don't make false claims!


Oskarżą mnie to znowu o walkę z wiatrakami, ale wysłać meila nie zaszkodzi przecież. To jedna z najbardziej upierdliwych stron.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 mar 2015, 02:10 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
tomcio_paluszek pisze:
Wredny masz rację, ale akurat ich nie będzie obchodziło w jakim kraju są te serwery. Wrzucający je mieszka w Polsce?


o tyle ich to obchodzi, że tylko właściciel serwera ma dostęp do danych (konkretnie ip) osoby wrzucającej. Inaczej nie idzie tego ustalić.

btw. Po raz kolejny powtarzam - w rozprawie sądowej adres ip nie może być dowodem. Nie wskazuje on ani osoby, ani urządzenia.

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 mar 2015, 23:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
I dalej nic, widze walka rowno trwa ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 kwie 2015, 09:25 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 19:36
Posty: 52
strona zakonczyla swoja dzialalnosc?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 maja 2015, 10:18 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 kwie 2015, 16:10
Posty: 52
Chyba sie przeniesli po prostu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ziomal000, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO