ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 09 mar 2015, 01:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 172
dajcie dziewczynie spokój


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 01:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 lut 2015, 03:25
Posty: 9
A bardzo prosze ;) Nie intresuje was to nie wchodzi proste ja nikomu dupy nie obsmarowuje .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 02:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Zagadkowa20mg pisze:
Jesli kojaczycie Moderatora z pierwsza litera nicku o ile paietan na 'P' - łysy , grubszy lekka brodka na brodzie ,sciany w pokoju czerwone [...])




W mordę jeża, przecież to PCichy_Bob :o

I jeszcze te czerwone ściany, no na bank to Bob.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 02:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 lut 2015, 03:25
Posty: 9
Mh.. z tego co czytam to widze ze 40 % z was nawet wasna matke by ztrolowalo ;)Czasem jest trudno udowodnic prawde gdy jakis kretyn pisze o tobie bzdury. Zycze powodzenia w szukaniu nowych plotek na temat innych :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 06:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Trolujesz tutaj Ty próbując wmówić nam, że wszystko to co widzieliśmy i słyszeliśmy to jedynie wytwór naszej wyobraźni, a tak naprawdę jesteś czystą nieskalaną dziewicą która na ShowUp.tv szuka jedynie rozmowy na poziomie z inteligentnymi ludźmi. Obudź się z tego dziwnego snu - pewnych rzeczy już nie cofniesz, każdy widział co robiłaś i to, że teraz sobie ustawiasz tylko rozmowy i udajesz grzeczną nie sprawi, że ludzie dadzą Ci status odwiecznej nierozbieralnej bo każdy pamięta jak ledwo rok temu za 50 zetonów świeciłaś cyckami a za bodajże tysiaka każdy mógł Cię mieć w realu. I to na pewno nie jest plotka - to FAKT który każdy starszy użytkownik pamięta a młodszym będziemy o tym przypominać - nie dlatego, że jesteśmy złośliwi czy trolujemy a tylko dlatego, że to PRAWDA!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 13:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 lut 2015, 03:25
Posty: 9
Ooo i juz:D zasada kto pierwszy ten lepszy zaliczona ;) Teraz tylko trzeba swoje madrosci wywalic na talerz i pokazac ze mozna kazdego zjechac ;) To jest smieszne co teraz piszesz .... No ale jak czlowiek nie ma swojego zycia interesuje sie innymi , no i tak Cie to razi ze pokazywalam te piersi za 50 zl ..moze i tak bylo a nie chce sie wyczyscic z niczego tyle ze piszecie straszne glupoty na moj temat i to mnie boli ze ludzie moga tak Cie po pozorach oceniac . Wbijcie sobie to do glowy ze z nimim sie nie spotkalam z ShowUp.tv jesli was to tak obchodzi... A zreszta kurde co ja tu robie nie mam zamiaru nikomu niczego udowadniac na sile . Apropos sugeruje zeby zalozyc nowy topik z moimi wyczynami i zniechecac innych uzytkownikow zeby do mnie nie wchodzili smialo..przeciez to wam najbardziej wychodzi;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 13:33 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Fuck, szykuje się kolejna telenowela o Kopciuszku, złym losie i okrutnych tym razem krasnoludkach


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 mar 2015, 15:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Poniekąd na pierwszy rzut oka sympatyczna dziewczynka, na dłuższą metę mały diabełek z niej wychodzi, a taki słodziak mi się wydawała na początku, do póki nie zaczęła k....mi sypać i pociesznym ..uj wam w d.. na transmisji, wtedy pierwsze zauroczenie nieco mi przeszło ale fakt, że ma coś w sobie, choć jakaś ściema mi tu się maluje na zacnym obliczu panny niewinnej :-*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 00:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Mmmmmm, gorąco dziś u Koleżanki, trzeba przyznać, że ładnie się rozkręca :-* <fap, fap>

http://ShowUp.tv/Zagadkowa20


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 02:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 lut 2015, 03:25
Posty: 9
Kochany...nie bylam dzis u kolezanki wiec wybacz;)
LoverOfCats pisze:
Mmmmmm, gorąco dziś u Koleżanki, trzeba przyznać, że ładnie się rozkręca :-* <fap, fap>

http://ShowUp.tv/Zagadkowa20


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 17:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Nie ma to jak jednozdaniowo w każdym temacie spamować na forum robiąc z siebie [...], byle tylko nabić odpowiednią ilość postów w jak najkrótszym czasie. Tym bardziej nie wiedząc w ogóle o co chodzi i nie będąc w temacie.


ps. Wypiłem kawcię, pofapałem, zeszło ze mnie ciśnionko i poczułem się lepiej, więc stwierdzam, że może masz rację, że to bez sensu. Choć w uważam, że krzywdy tym dziewczynie nie robię, tylko ewentualnie małą reklamę, akurat osoby przeglądające forum mogą wejść w linka i poznać transmitującą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 mar 2015, 20:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Byłem... Widziałem... ::) Ciśnienie chwilowo skoczyło... ::) Dziwne bo w pogodzie tego nie zapowiadali ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 mar 2015, 22:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 lut 2015, 03:25
Posty: 9
To wy sie spierajcie a ja jak Cat wypije kawke ..ale niestety juz nie 'Pofapie' bo nie mam czym :D milej nocki :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 mar 2015, 23:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Nie chcę się spierać, tym bardziej z kobietą, być może ma rację, nie wiem, wchodzę tu w ramach relaksu i fajnego spędzenia czasu, szkoda tracić energię na spiny.

Pa, Zagadkowa :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 13:48 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
kotek tu każda robi miłe wrażenie dopóki nie straci żetonów albo już jej się znudzi udawanie miłej dziewczynki ;D ;D Nie będę się już powtarzał z epitetami ale każda tutaj to łajdaczka więc jak możesz mówić ,że robiła miłe wrażenie?od początku powinieneś wiedzieć ,że to zimna wyrachowana suka jak każda na ShowUp.tv .Oszukując się potwierdzasz tylko własną głupotę hehehehe .I dziwi mnie jesteście na forum ShowUp.tv a zachowujecie się jak typowe świeżynki tutaj co są od roku na ShowUp.tv hahahahaha.Wielce oburzeni i zdziwieni ,że mod odbanowywuje za priva hahaha skąd Wy się urwaliście hahahah i robią od razu za to z dziewczyny kłamczuchę jak to normalna praktyka na ShowUp.tv hahah żenada OGARNIJCIE SIĘ przecież co post stawiacie się jako eksperci od ShowUp.tv a takich elementarnych rzeczy nie wiecie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D MIŁEGO


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO