ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 lis 2014, 20:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Oni mają jeszcze jeden serwis, było głośno w sieci o tym. Nawet reklamowali to na czasie na ShowUp.tv, tylko nie mogę go znaleźć teraz ani w pamięci ani w sieci..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 21:14 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
malyjohn69 pisze:
Oni mają jeszcze jeden serwis, było głośno w sieci o tym. Nawet reklamowali to na czasie na ShowUp.tv, tylko nie mogę go znaleźć teraz ani w pamięci ani w sieci..


To był chyba hosting plików.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 21:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
malyjohn69 pisze:
Oni mają jeszcze jeden serwis, było głośno w sieci o tym. Nawet reklamowali to na czasie na ShowUp.tv, tylko nie mogę go znaleźć teraz ani w pamięci ani w sieci..


oncam, ktorgo juz nie ma
probowali go rozkrecic jeszcze jak supler szefowal

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 22:12 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Oncam pojawił się kiedy nagle wszystkim wydawało się że na biznesie kamerkowym można zarobić miliony, zaczęły się pojawiać inne tego rodzaju portale. Zatem pojawił się drugi serwis z tej samej "stajni" na zasadzie sztucznej konkurencji. Po pewnym czasie jak konkurencja padała to nie było sensu utrzymywać sztucznego tworu i zwinięto Oncam.

To, że właściciel odcina kupony i inwestuje w inne serwisy to całkiem naturalne, nie można wiązać się tylko z jednym biznesem - to kwestia dywersyfikowania działalności. Także ten sam model co "szołap" jest wykorzystywany w e-learningu :) Plus doszedł serwis hostingowy ( no ale regulamin tam zmienili i już nie znajdziecie info że to ta sama "stajnia" ) . Btw - piękne to było jak ludzie wrzucali na ten hosting nagrania z szołapa a potem dziwili się jak błyskawicznie te nagrania znikały ;D

Co tam jeszcze robią nie chce mi się grzebać ale reklamy niektórych serwisów nie wzięły się z powietrza :) także miłych poszukiwań dla zainteresowanych.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 08:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Dzięki za przypomnienie - tak, to był ten ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 11:44 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 11 lis 2014, 02:50
Posty: 78
ShowUp.tv już był kiedyś wyceniany i cena wynosiła ok. 37mln euro.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lis 2014, 14:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
37mln euro?? Ten co wycenial powinien zmienic dealera chyba, albo cos zle przeczytales...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lis 2014, 19:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
No te 37 to gruba przesada..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lis 2014, 21:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
37 - good joke ;) Realną wartość serwisu może jedynie ocenić sam właściciel czy sztab ludzi tym zarządzający. Ludzie wierzą bezgranicznie w każdą informację wygenerowaną przez takie stronki, nie biorąc pod uwagę wielu innych istotnych czynników.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 08:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
PanOwieczek, ale ja nie mowie ze to zle, ze probowali z czyms nowym. Zastanawiające jest ,że nie wyszło, a tak na prawde szolap nie ma zadnej realnej konkurencji na rynku polskim:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 09:45 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Zakaz podawania kontaktu

Prawda jest taka, że rynek jest jaki jest - z tego co widać ShowUp.tv też osiągnęło barierę. Max transmisji jakie widziałem to było 425, oglądających jakieś 39-40 tyś ludzi. I tego nie pobili - a to był rok 2013 kiedy reklamowali się dosyć dużo. Teraz jest stabilizacja i nie ma raczej szans aby te ilości zwiększyły się.

A konkurencja? Cóż, jeżeli ktoś chce zaistnieć to musi zabrać klientów ShowUp.tv. A to nie będzie ani łatwe, ani szybkie do zrobienia. Inwestycja na lata a nie na miesiące. Jak ktoś liczy na równie szybki sukces to może zdziwić się. Brutalna prawda jest taka, że teraz na to trzeba mieć kasę to raz ( na serwis, obsługę, lepsze funkcjonalności ) , a po drugie iść w dół z cenami za zety - jeżeli mam oglądać te same dziewczyny na ShowUp.tv i gdzieś indziej i mam tyle samo płacić za zety to jaki ja mam mieć biznes w zmianie portalu? Raczej niewielki. A kosmetyczne jakiś funkcjonalności w porównaniu z ShowUp.tv to nie będzie argument aby nagle zmieniać miejsce do oglądania cycków.

Także, kasa, kasa i jeszcze raz kasa...plus nie dopuszczanie do patologii typu annpearl itp. z zamkniętym obiegiem zetów. I tyle :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 09:57 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
PanOwieczek pisze:
Zakaz podawania kontaktu

Prawda jest taka, że rynek jest jaki jest - z tego co widać ShowUp.tv też osiągnęło barierę. Max transmisji jakie widziałem to było 425, oglądających jakieś 39-40 tyś ludzi. I tego nie pobili - a to był rok 2013 kiedy reklamowali się dosyć dużo. Teraz jest stabilizacja i nie ma raczej szans aby te ilości zwiększyły się.

A konkurencja? Cóż, jeżeli ktoś chce zaistnieć to musi zabrać klientów ShowUp.tv. A to nie będzie ani łatwe, ani szybkie do zrobienia. Inwestycja na lata a nie na miesiące. Jak ktoś liczy na równie szybki sukces to może zdziwić się. Brutalna prawda jest taka, że teraz na to trzeba mieć kasę to raz ( na serwis, obsługę, lepsze funkcjonalności ) , a po drugie iść w dół z cenami za zety - jeżeli mam oglądać te same dziewczyny na ShowUp.tv i gdzieś indziej i mam tyle samo płacić za zety to jaki ja mam mieć biznes w zmianie portalu? Raczej niewielki. A kosmetyczne jakiś funkcjonalności w porównaniu z ShowUp.tv to nie będzie argument aby nagle zmieniać miejsce do oglądania cycków.

Także, kasa, kasa i jeszcze raz kasa...plus nie dopuszczanie do patologii typu annpearl itp. z zamkniętym obiegiem zetów. I tyle :)


Z cenami nikt nie zejdzie bo to dla bogatych zabawka :) Druga sprawa to to że nikt nie zaryzykuje długotrwałej inwestycji bo to jest internet a w internecie trzeba być albo pierwszym albo najlepszym a jeśli pojawi się ktoś lepszy to ShowUp.tv na 100% się dopasuje... Są zatem i pierwsi i najlepsi :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 09:58 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Także teraz czekamy na "lepszego" :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lis 2014, 12:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Sądzę, że gdyby ShowUp.tv zaczęło przyciągać jeszcze teochę więcej widzów i transmitujących, dopiero wówczas mielibyśmy do czynienia z konkurencją, która zainteresowałaby się i tym sektorem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 lis 2014, 18:14 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
jest teraz zakaz reklamy takich przybytków zatem ikt się już nie przebije ;p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lis 2014, 12:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lis 2014, 11:59
Posty: 19
Po prostu będzie się kręcił bez szału na jakimś mniej więcej stałym poziomie. Szał to był kiedyś jak była to nowość a teraz powoli zwalnia. A dodatkowo podejrzewam że i tutaj pojawiła się "szara strefa" typu pokazów na gg 5478965 skypie za mniejsze pieniądze i bez pośredników. Wystarczy zaistnieć na ShowUp.tv i uzbierać grupkę chętnych . A z drugiej strony jak mam wydać 88zł za 500zet albo 160zł za 1000 i mieć jakiś 30min pokaz patrząc się w ekran to wolę realnie z rok. lub garso i mieć 1-2 godziny normalnego bzykanka w takiej formie jakiej lubię :) i poklepać jakieś gołe d... przepraszam pupcię :) . A przy stałym układzie to i taniej :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lis 2014, 15:58 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Wart jest tyle za ile ktoś będzie chciał za niego zapłacić. ShowUp.tv na naszym rynku ma monopol i będzie miał się dobrze dopóki ktoś nie wymyśli czegoś lepszego i większość użytkowników nie emigruje. U nas to dopiero wchodzi i jeszcze ten brak kamerek HD powoduje że jak juz to lepiej oglądnąć sobie film niż płacić za kiepskiej jakości pokaż.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lis 2014, 17:04 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
No ale prawda jest taka, ze i dziewczyny musza byc przyciagniete czyms na nowy portal, nie tylko niskie ceny zetow dla kupujacych.
Co do kamerek- idziesz po prostu do takiej, ktora ma lepsza kamereke, fakt ze z tego hd nie bedzie no ale...

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lis 2014, 18:47 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lis 2014, 11:59
Posty: 19
Pomysł z kamerkami tak jak inne w necie pomału już jest oklepany bo to jest chwilowe tak jak moda . Po co mam tam cosik szukać skoro za podobną kasę też w necie 40-60lasek na realne spotkanie :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lis 2014, 18:53 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 10 sie 2014, 22:43
Posty: 73
Pomysł nie jest oklepany, tylko nie każdy potrafi wtopić w to odpowiednią ilość kasy na start by to rozwinąć.
Realnie spotkania to realne spotkania, do tego nie potrzeba kamer.
Wielu facetów wchodzi by popatrzeć,strzepać czy cokolwiek innego i nie ma zamiaru się spotykać.
Wiele kobiet nie chce iść do łóżka tylko chce zarobić za pokazy.
To nie jest moda, to jest spory rynek z którego przychody liczone są w milionach ( mowa oczywiście o wszystkich kamerkach na necie ).

Jeśli już ktoś zakłada tego typu portal, i jest on nie dość że nieintuicyjny to do tego wygląda jak jakiś szablon a ceny są mniej więcej takie same co u konkurencji to musi liczy się z tym że to nie ma szans na przetrwanie.
Albo jedziesz z jakąś nowością, której nie ma u innych a która przyciągnie klientów, albo płacisz z góry pewnej liczbie konkretnych kobiet by tam siedziały jak najdłużej, ewentualnie dajesz przez jakiś czas jakieś promocje na żetony... inaczej umierasz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO