ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30 mar 2015, 20:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Ostatnio znalazłem przypadkiem link do tego forum: http://forum.szafa.pl/96/8038620/zarabi ... pie,1.html
Jedni uważają że reklama a inni że ktoś rzeczywiście ma problem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 mar 2015, 22:32 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Pomijając sprawy problemów w związku tej osoby to właśnie tak wygląda prawdziwe życie od kuchni transmitujących, a nie stwarzane przez niektóre panie pozory bogactwa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 mar 2015, 23:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
No tak to niestety wygląda, przy czym nie zgodzę się ze to wstyd.
Społeczeństwo nie dojrzało jeszcze do takiej formy zarobku i można zostać niezle napiętnowaną.
A dlaczego? przecież dziewczyna transmitująca na kam nie robi nikomu krzywdy( co najwyzej ostatecznie sobie)

śmiesza mnie tez te argumenty- co powie mezowi/ dzieciom/ wnukom....
a co ma powiedziec? Tylko takie tematy są do rozmów? Albo może dzieco przyjdzie samo do matki i spyta- mamo, opowiesz o swojej karierze na ShowUp.tv? lol

Poza tym często w warzywniakach czy supermarketach pracują ludzie po studiach i ja się pytam, czy to jest gona i godziwa praca w tym kraju?za 1k pln ciężko zyc ale i umrzeć nie można.
Owszem można emigrować i zarabiać hajs na zbieraniu szparagów, mieszkać w klitce po 10 osob i odkladac kazdy grosz- ale czy to też jest życie?

Każdy dąży do tego,żeby -jak się popularnie mówi-się nie narobić a zarobić.
Wszystkie laski tam krzyczą że to prostytucja, skoro tak, to czemu rząd tak chętnie wyciąga rece po kasę od prostytutek internetowych?

Nie gloryfikuję tej pracy- ot powiedziałabym jak każda inna( mam też za sobą doświadczenie ponad 10letnie w pracy na etacie- tak dla równowagi).

Z tym,że zarobić można więcej niż na etacie przy mniejszym nakładzie czasu.Jeśli ktoś inwestuje zarobioną kasę w siebie, lub jak autorka postu- w mieszkanie- nie widzę w tym nic złego.
Trzeba do kamerek po prostu podejść z głową i odpowiedzieć sobie na 1 ważne pytanie:
czy chcę żyć godnie, czy wygodnie?
a potem rozważyć plusy dodatnie i ujemne:D

noo toć się rozpisałam:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 mar 2015, 23:46 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
płotka pisze:
Owszem można emigrować i zarabiać hajs na zbieraniu szparagów, mieszkać w klitce po 10 osob i odkladac kazdy grosz- ale czy to też jest życie?


Niektóre panie wolą cieplejsze klimaty.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 mar 2015, 11:21 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
[quote="płotka"
Trzeba do kamerek po prostu podejść z głową i odpowiedzieć sobie na 1 ważne pytanie:
czy chcę żyć godnie, czy wygodnie?
a potem rozważyć plusy dodatnie i ujemne:D[/quote]

Czyli wybór każdego. Łącznie z konsekwencjami. Zatem Drogie Panie, nie płaczcie później że ktoś was rozpoznał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 mar 2015, 11:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Wstyd, to kraść. No, chyba że okradać polityków, to nie ale póki co oni okradają nas.

Historia dziewczyny, która zarabia na ShowUp.tv, poznaje chłopaka i ten wpada w szał, w tle kłopoty finansowe - dla mnie bajka zmyślona na potrzeby ichniejszego forum. Zakładając, że to prawda, to dla mnie chłopak jest totalnym cymbałem. Już nie raz powtarzałem, że dla mnie nie ma nic wielce szlachetnego w zasuwaniu na kasie w markecie. Jeśli dziewczyna jest na tyle atrakcyjna, że zarabia na ShowUp.tv, to pójście na kasę, czy do innego wyzysku jest głupotą mając alternatywę kamerek. A zarobić tu wcale nie jest tak łatwo, to też jest praca.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 mar 2015, 12:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Biorąc pod uwagę,że on sam zagląda na ShowUp.tv i zabiera laseczki na priwy to pachnie nieco hipokryzja:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 mar 2015, 13:17 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Całość pachnie bajką a nie hipokryzją. Co ciekawego dowiedzieli się wszyscy? Że można zrobić 500 zł na godzinę, cudem dziwnym "chłopak" nie zauważył że jego "dziewczyna" robi trans na ShowUp.tv? Jakieś niesamowite zderzenie przypadków, ze nigdy nie zauważył jej?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 mar 2015, 16:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Jestem na ShowUp.tv pół roku i z widzenia znam pewnie 90% lasek ::) Nie możliwe że ten jej chłopak nic nie zauważył. No chyba że nadawała w tym czasie jak chodził do pracy czy gdzieś. Albo pojawia się tylko na kilka minut i robi konkurs w stylu lider trans w ciągu kilku minut zgarnia priv by jak najmniej pokazywać się na ogólnym.
Jak dla mnie pachnie tu reklamą. Temat założony na forum gdzie jest najwięcej kobiet ma za zadanie zainteresować szołapem. Zawsze jedna czy dwie zdecyduje się na odpalenie kamerki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 mar 2015, 18:22 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2014, 12:31
Posty: 65
uważam dokładnie tak jak Bob ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 mar 2015, 19:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jest wiele lasek które nadają w "dziwnych" porach bo np. pracują na nocną zmianę, więc ktoś kto pracuje na dzienną a nie ma ShowUp.tv w komórce i powiadomień gg 5478965 na konkretną laskę nie ma zbytnio możliwości obserwowania kogoś w czasie pracy, a ukrywanie sie przed chłopakiem nie jest problemem (np. Pusia robiła transmisje ostatnio tylko między 12-15 jak jej gacha nie było w domu)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 mar 2015, 20:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Taaaa.... jeszcze uznajmy ze to na tamtym forum to wypociny pusińskiej. :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 kwie 2015, 19:46 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 mar 2015, 02:14
Posty: 50
Ruger44 pisze:
Jest wiele lasek które nadają w "dziwnych" porach bo np. pracują na nocną zmianę, więc ktoś kto pracuje na dzienną a nie ma ShowUp.tv w komórce i powiadomień gg 5478965 na konkretną laskę nie ma zbytnio możliwości obserwowania kogoś w czasie pracy, a ukrywanie sie przed chłopakiem nie jest problemem (np. Pusia robiła transmisje ostatnio tylko między 12-15 jak jej gacha nie było w domu)

Myślę, że znalezienie czasu na nadawanie wtedy, gdy nie ma osoby przed którą ukrywasz coś wcale nie jest problemem ;) A nadawanie późno w nocy też ma sens, po 2-3, zwłaszcza w weekend nie brakuje pijanych facetów którzy biorą drogie priv (: nie wiem czy to przez frustracje po nieudanym podrywie w klubie czy z samotności, ale nie brakuje chętnych.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 kwie 2015, 10:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Nie no...konspiracja jak za okupacji. Nic tylko powołajcie jeszcze tajną organizację na szołapie :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO