ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 kwie 2015, 21:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 kwie 2015, 20:40
Posty: 9
Pozwolicie iż wypowiem moje zdanie na temat Showup-a. Oczywiście nie zamierzam nikogo tu obrażać czy coś. Zauważyłem ostatnio iż na Showup-ie coraz więcej jest transmisji nadawanych z pokojów, łazienek, kuchni jak i również ogrodów, a nowym hitem jest chodzenie po mieście. Nie zastanawialiście się kiedykolwiek do czego był tak naprawdę stworzony ShowUp.tv? Według mnie i chyba większości ShowUp.tv był stworzony (jak sama nazwa wskazuje) do SEX POKAZÓW. Dziś jednak można na tej stronie zobaczyć śpiewanie, skakanie, wygłupy. po prostu jeden wielki CYRK. Można też zauważyć że po prostu ludziom zaczyna się to nudzić i są coraz bardziej wybredni żeby nie powiedzieć wkurzający. Drugą sprawą którą chce tu się wypowiedzieć są DZIECI nadające transmisje i tu proźba do administracji serwisu znajdźcie jakiś lepszy sposób weryfikacji wieku, bo przez tych gówniarzy ta strona traci na wartości. Dziękuję że mogłem się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 kwie 2015, 22:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
MORFI pisze:
Pozwolicie iż wypowiem moje zdanie na temat Showup-a. Oczywiście nie zamierzam nikogo tu obrażać czy coś. Zauważyłem ostatnio iż na Showup-ie coraz więcej jest transmisji nadawanych z pokojów, łazienek, kuchni jak i również ogrodów, a nowym hitem jest chodzenie po mieście. Nie zastanawialiście się kiedykolwiek do czego był tak naprawdę stworzony ShowUp.tv? Według mnie i chyba większości ShowUp.tv był stworzony (jak sama nazwa wskazuje) do SEX POKAZÓW. Dziś jednak można na tej stronie zobaczyć śpiewanie, skakanie, wygłupy. po prostu jeden wielki CYRK. Można też zauważyć że po prostu ludziom zaczyna się to nudzić i są coraz bardziej wybredni żeby nie powiedzieć wkurzający. Drugą sprawą którą chce tu się wypowiedzieć są DZIECI nadające transmisje i tu proźba do administracji serwisu znajdźcie jakiś lepszy sposób weryfikacji wieku, bo przez tych gówniarzy ta strona traci na wartości. Dziękuję że mogłem się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami.


Mam nieodparte wrażenie że słowa "ta strona traci na wartości" wzbudziły moją głęboką zadumę nad "wartościami" ShowUp.tv... ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 kwie 2015, 23:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 kwie 2015, 20:40
Posty: 9
chodzilo mi o to ze wartosci czyli to se to jest sex strona a nie domowe przedszkole, wiec dzieci niech sie zajma nauka a nie pokazami erotycznymi. bo nie chce tu nikow wymieniac ale jest conajmniej 7 transmitujacych ktorzy nie maja nawet 16 lat


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 00:02 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
A zauważyłeś ze to forum nieoficjalne? sugestie możesz wysyłać przez ShowUp.tv z zakładki kontakt.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 07:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
W przypadku naszego portalu, jak chyba wszędzie, funkcjonuje zasada: "Jest towar - znajdzie się i klient" - skoro jakieś odszczepieńce nadają tańce, śpiewy, wędrówki po mieście czy po prostu nierozbieralne rozmowy a mimo to ktoś tam zagląda i nawet daje im za te wypociny żetony, to znaczy, że ich bytność ma sens. Tak samo jak w burdelu - ludzie mają różne potrzeby, większośc przychodzi poruchać na jakości, płacą i wychodzą ale inni chcą tylko popatrzeć jaki inni to robią, drudzy chcą strip bez dotykania a niektórzy wręcz tylko posiedzieć i pogadać. Chyba nie ma szans na wyplenienie tego z ShowUp.tv. A administracja na wszystko przymknie oko póki są żetony - jedna laska z Sexilaseczek była niepełnoletnia i nikt nic nie zrobił przez długie tygodnie, Dziewczynki17 podczas pierwszych transmisji też miały tylko 17 lat i tez ich nie wyrzucono bo zarabiały dla portalu za dużo kasy

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 09:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 kwie 2015, 20:40
Posty: 9
płotka pisze:
A zauważyłeś ze to forum nieoficjalne? sugestie możesz wysyłać przez ShowUp.tv z zakładki kontakt.



nie wiem czy zaowarzyles/las ze show ma w dupie konkretnej co sie do nich wysyla


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 09:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 kwie 2015, 20:40
Posty: 9
Ruger44 pisze:
W przypadku naszego portalu, jak chyba wszędzie, funkcjonuje zasada: "Jest towar - znajdzie się i klient" - skoro jakieś odszczepieńce nadają tańce, śpiewy, wędrówki po mieście czy po prostu nierozbieralne rozmowy a mimo to ktoś tam zagląda i nawet daje im za te wypociny żetony, to znaczy, że ich bytność ma sens. Tak samo jak w burdelu - ludzie mają różne potrzeby, większośc przychodzi poruchać na jakości, płacą i wychodzą ale inni chcą tylko popatrzeć jaki inni to robią, drudzy chcą strip bez dotykania a niektórzy wręcz tylko posiedzieć i pogadać. Chyba nie ma szans na wyplenienie tego z ShowUp.tv. A administracja na wszystko przymknie oko póki są żetony - jedna laska z Sexilaseczek była niepełnoletnia i nikt nic nie zrobił przez długie tygodnie, Dziewczynki17 podczas pierwszych transmisji też miały tylko 17 lat i tez ich nie wyrzucono bo zarabiały dla portalu za dużo kasy




widze ze ty rowniez nie zrozumialles sensu tego co napisalem polecam wczytaj sie w to kilka razy pomysl sensownie i skomentuj to tak zeby nie wychodzilo z tego maslo maslane. bo ja wlasnie o tym pisze ze zrobiliscie z tej strony gowno tylko po to zeby kase zarabiac. calkowicie odbiegajac od mysli przewodniej tego portalu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 09:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ktoś kto nawet nie zna/nie stosuje zasad pisowni własnego ojczystego języka i nie zaczyna zdań od wielkiej litery nie jest chyba władnym, by tłumaczyć mi czy zrozumiałem treści które (z trudem) starał się przekazać. A tak jak Płocia napisała wyżej - to NIE JEST forum oficjalne, adminstracja ShowUp.tv nie zwraca uwagi na to co pisze się na NIEOFICJALNYM forum na temat jego funkcjonowania więc jak już musisz sobie ponarzekać to owszem, możesz to robić ale i tak nikt na to nie zwróci uwagi. Póki choćby jedno "dziwadło" ma odwiedzających i ktoś im płaci COKOLWIEK to nikt nie zmieni zasad nadawania bo serwer musi stać niezależnie od ilości transmitujących a firmie nie robi róznicy czy wśród 200-300 transmitujących jest 5% "dziwadeł" czy 50% czy może zero tak długo, póki żetonowy interes się kreci.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 10:12 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
MORFI - proponuję korespondencję w sprawie "jakości" portalu ShowUp.tv adresować : http://ShowUp.tv/site/contact

Zapewne będą zainteresowani każdą konstruktywną opinią :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 13:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
MORFI pisze:
[..] bo ja wlasnie o tym pisze ze zrobiliscie z tej strony gowno tylko po to zeby kase zarabiac. calkowicie odbiegajac od mysli przewodniej tego portalu


Widać ShowUp.tv w takiej formie jak jest teraz odpowiada wielu osobom, bez problemu można tu zbierać na rachunki i zajączka wielkanocnego z góry ogromnie dziękuję lub robić pompki na mieście.
Nagość jak widać stała się nudna, ile można patrzeć na cipki, człowiek już woli sobie posłuchać grania na gitarze, czy pooglądać leżącą doniczkę kwiatową.
Cycki są passe, teraz ludzi podnieca co innego, sex wyszedł z mody, a szczególnie heteroseksualny.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 14:21 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Ruger44 pisze:
Ktoś kto nawet nie zna/nie stosuje zasad pisowni własnego ojczystego języka i nie zaczyna zdań od wielkiej litery nie jest chyba władnym, by tłumaczyć mi czy zrozumiałem treści które (z trudem) starał się przekazać. A tak jak Płocia napisała wyżej - to NIE JEST forum oficjalne, adminstracja ShowUp.tv nie zwraca uwagi na to co pisze się na NIEOFICJALNYM forum na temat jego funkcjonowania więc jak już musisz sobie ponarzekać to owszem, możesz to robić ale i tak nikt na to nie zwróci uwagi. Póki choćby jedno "dziwadło" ma odwiedzających i ktoś im płaci COKOLWIEK to nikt nie zmieni zasad nadawania bo serwer musi stać niezależnie od ilości transmitujących a firmie nie robi róznicy czy wśród 200-300 transmitujących jest 5% "dziwadeł" czy 50% czy może zero tak długo, póki żetonowy interes się kreci.


Dokładnie tak jak to ująłeś Ruger44 , w pełni się pod tym podpisuję, nic dodać nic ujać :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 15:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 kwie 2015, 20:40
Posty: 9
Ruger44 pisze:
Ktoś kto nawet nie zna/nie stosuje zasad pisowni własnego ojczystego języka i nie zaczyna zdań od wielkiej litery nie jest chyba władnym, by tłumaczyć mi czy zrozumiałem treści które (z trudem) starał się przekazać. A tak jak Płocia napisała wyżej - to NIE JEST forum oficjalne, adminstracja ShowUp.tv nie zwraca uwagi na to co pisze się na NIEOFICJALNYM forum na temat jego funkcjonowania więc jak już musisz sobie ponarzekać to owszem, możesz to robić ale i tak nikt na to nie zwróci uwagi. Póki choćby jedno "dziwadło" ma odwiedzających i ktoś im płaci COKOLWIEK to nikt nie zmieni zasad nadawania bo serwer musi stać niezależnie od ilości transmitujących a firmie nie robi róznicy czy wśród 200-300 transmitujących jest 5% "dziwadeł" czy 50% czy może zero tak długo, póki żetonowy interes się kreci.

no staralem sie abys to zrozumial jakos ale musze to powiedziec .GLUPI JESTES. co z tego ze nie zaczynam zdan z wielkiej litery to jest forum ShowUp.tv a nie popaprancow polonistyki


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 15:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 kwie 2015, 20:40
Posty: 9
i widze ze wy tu niestestescie po to zeby rozmawiac tylko po to zeby zniszczyc opinie tego kto mysli iczaczej niz wy. Typowi polacy dla was powinny obozy koncentracyjne otworzyc na nowo wszystkich was zniszczyc bo przynosicie hanbe calemu swiatu. i bede se pisal z malej litery bo se kurwa moge


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 16:38 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Sam jesteś głupi,bo jak wchodzisz na ShowUp.tv i pojawia ci się strona z akceptacja zasad i leżąca laska to jest tam napisane,ze może się zdarzyć seks i erotyką,MOŻE CO NIE ZNACZY ZE musi.Wiec dlatego w jednym okienku egzystuje sobie laska z cipa na wierzchu a w drugim zebraczka jakas.

A forum jest nieoficjalne,czyli nie założył i nie prowadzi go człowiek związany z zarządem ShowUp.tv,ShowUp.tv nie zaaprobowalo tego forum i swoje żale możesz sobie w dupe wsadzić,bo jeśli tu je napiszesz to ShowUp.tv będzie to miało gdzieś.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 16:51 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
MORFI pisze:
i widze ze wy tu niestestescie po to zeby rozmawiac tylko po to zeby zniszczyc opinie tego kto mysli iczaczej niz wy. Typowi polacy dla was powinny obozy koncentracyjne otworzyc na nowo wszystkich was zniszczyc bo przynosicie hanbe calemu swiatu. i bede se pisal z malej litery bo se kurwa moge


Ty nie myślisz, Ty męczysz trzmiela dzień i noc. Weź przerwij kucu jeden onanizm na kilka minut to może dotrze do Ciebie, że to jest NIEOFICJALNE forum o tym e-burdelu, na ShowUp.tv nie ma obowiązku świecić cykami i cipą albo machać kutasem przed kam.


Ostatnio zmieniony 06 kwie 2015, 18:40 przez PanOwieczek, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 17:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
PanOwieczek pisze:
MORFI pisze:
i widze ze wy tu niestestescie po to zeby rozmawiac tylko po to zeby zniszczyc opinie tego kto mysli iczaczej niz wy. Typowi polacy dla was powinny obozy koncentracyjne otworzyc na nowo wszystkich was zniszczyc bo przynosicie hanbe calemu swiatu. i bede se pisal z malej litery bo se kurwa moge


Ty nie myślisz, Ty męczysz trzmiela dzień i noc. Weź przerwij kucu jeden onanizm na kilka minut to może dotrze do Ciebie, że to jest NIEOFICJALNE forum o tym tym e-burdelu, na ShowUp.tv nie ma obowiązku świecić cykami i cipą albo machać kutas przed kam.


Morfi jest na morfinie i nie myśli jasno i kolego Morfi bede se niszczył kogo chce i co chce bo se KURWA moge. ;D

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 18:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 178
LoverOfCats pisze:
Nagość jak widać stała się nudna, ile można patrzeć na cipki, człowiek już woli sobie posłuchać grania na gitarze, czy pooglądać leżącą doniczkę kwiatową.
.


Otóż to, ja mile wspominam gościa który grał na zamówienie co tylko się chciało na keyboardzie.
Tak samo jak aktualnie LadyJessy daje czadu.

Laska naprawdę musi być kosmiczna żebym oglądał Jej nagość albo sexappeal dłużej niż minutę.

A portal został założony przede wszystkim dla zarabiania kasy, pewnie że sex sprzedaje się najlepiej, ale nie widzę zupełnie przeciwskazań do audycji asexualnych :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 kwie 2015, 21:18 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Dobra, w poprzednim poście trochę sobie jaja robiłem ale widzę, że temat jest traktowany bardzo poważnie, więc napiszę swoją skromną opinię, iż mnie portal odpowiada właśnie taki, jaki jest, dla każdego coś miłego, podobno internet pierwotnie też wcale nie został stworzony by go wykorzystywać tak, jak to obecnie wygląda. Podejrzewam, że gdyby ty były tylko nagie laski, a reszta była banowana, to portal by nie przetrwał, sam też nie byłbym tym zainteresowany, nagości jest w internecie pod dostatkiem, nie trzeba tu szukać, by znaleźć, poza tym lepiej mieć nagość w życiu realnym, ja tu wchodzę głównie dla pośmiania się i z ciekawości, z przyzwyczajenia, no i oczywiście czekam kolejny rok by ujrzeć cysie Kotzurka272.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 kwie 2015, 12:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
ShowUp.tv już dawno źle się dzieje. Gdyby powstała jakaś poważna konkurencja to może w końcu by coś w nim poprawili na nie tylko liczyli kasę


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 kwie 2015, 19:02 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 kwie 2015, 17:33
Posty: 50
Zgadzam się. Przydałaby im się jakaś poważna konkurencja


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO