ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: 11 lip 2015, 09:47 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
W czwartek późnym wieczorem i nocą jedna z transmitujących dziewczyn (nie będę pisać która) przeprowadziła dość mocną transmisję BDSM, podczas której jej partner wbił w jej ciało kilkaset igieł (podobno mieli dojść do 250).

Obrazek

Co sądzicie o pokazach realnego (nieugładzonego) sadomaso na tym portalu?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 10:33 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Żyjemy w (jeszcze) wolnym kraju i jeśli nie łamią regulaminu s u to mogą robić co im się podoba...

No i jak ktoś lubi to ogląda, a jak nie - to nie - proste.

Kwestia czy robili to for fun czy dla kasy. W drugim przypadku to zapewne popyt w dłuższym czasie, zweryfikuje czy takie pokazy się przyjmą.

Osobiście, kompletnie takie akcje mnie nie kręcą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 10:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2015, 08:11
Posty: 103
Samego wbijania igiel jako tako nie bylo widac wiec nawet co bardziej wrazliwi mogli uczestniczyc w transmisji. Mnie sie bardzo podobalo, choc samo needle play mnie nie pociaga. Za to transmisja pokazala bardzo ludzka strone bdsm- w trakcie zabawy Pan i Suka rozmawiali ze soba bardzo cieplo, obydwoje mieli kontrole nad tym co sie dzieje. Pierwszy raz tez tego nie robili. Byly sterylne igly, lateksowe rekawiczki i plyn antyseptyczny-a wiec odpowiedzialnie i z glowa. i zdecydowanie nie robili tego dla zetow :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 11:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
Nie podobają mi się takie akcje ??? ale kto co lubi...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 12:31 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
zakucyka pisze:
Kwestia czy robili to for fun czy dla kasy. W drugim przypadku to zapewne popyt w dłuższym czasie, zweryfikuje czy takie pokazy się przyjmą.

Zdecydowanie nie robili tego dla kasy. Dziewczyna siedzi w BDSM od 2 lat, do tej pory rzadko prezentowała związane z tym elementy na ShowUp.tv (najwyżej pewne rekwizyty, którym daleko do BDSM-owego hardcoru), chociaż często rozmawiała o tym z nami, natomiast jej partner zajmuje się BDSM już od kilkunastu lat. Doskonale znał się na tym, co robił, a z ich rozmów można było wywnioskować, że jest zrównoważonym, rozsądnym i mądrym człowiekiem. Ona też jest wyjątkowo inteligentną osobą, wspaniale się dobrali w parę.

Dobrze trafiła, bo to, co robią, wymaga niesamowitego zaufania, a najlepiej głębokiej więzi. To było w pewnym sensie urzekające. Taktowna najlepiej to ujęła dwa wpisy wyżej. Bardzo ludzkie podejście do zabaw, które - wiadomo - nie każdemu mogą przypaść do gustu.

Co do bólu związanego z igłami, to mówiła, że chłosta pejczem albo szpicrutą zdecydowanie bardziej boli.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 lip 2015, 16:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
bolekxxx pisze:
Nie podobają mi się takie akcje ??? ale kto co lubi...


Podpisuję się pod tym co napisał Kapitan Stulejka.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2015, 10:42 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Też nie jestem fanem BDSM - przynajmniej w takim sensie, że nie chciałbym nigdy się tym zajmować we własnym życiu. Zresztą mam poglądy lewicowe, egalitarystyczne i nawet w formie zabawy nie uznaję dominacji człowieka nad człowiekiem. Z tego samego powodu na pewno łatwiej mi zaakceptować w skrócie BDSM część sado-maso (nawet jeśli poleje się trochę krwi, a tutaj zresztą żadnej krwi nie było) niż domination-submission.

Ale nieraz lubię obserwować zachowania innych ludzi, nawet te nietypowe, o ile dzieją się świadomie, za zgodą wszystkich zainteresowanych i nie szkodzą osobom postronnym. Dlatego muszę przyznać, że czasami lubię pooglądać takie akcje. Zawsze można dowiedzieć się czegoś o innych ludziach i o tym, jak bardzo są różnorodni (wiem, że to brzmi trochę jak lewacki bełkot, za co przepraszam, ale naprawdę mam takie podejście).

Swoją drogą trochę fascynują mnie kobiety, które lubią mocne wrażenie (niekoniecznie w kontekście erotycznym), mimo że to nie moja bajka.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2015, 11:59 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Cytuj:
Zresztą mam poglądy lewicowe, egalitarystyczne i nawet w formie zabawy nie uznaję dominacji człowieka nad człowiekiem.


Z tymi poglądami i dominacją człowieka nad człowiekiem to bym tutaj nie przesadzał. Tak jak napisałeś tu chodzi o zabawę i przyjemność ludzi, którzy też w pełni na to godzą i tego chcą.
Jeśli taka forma jest dla Ciebie trudna do zaakceptowania to musisz mieć na prawdę mocno skrajne poglądy ;)

Swoją drogą stoi to też w sprzeczności do tego co później napisałeś, że lubisz to oglądać...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2015, 13:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Bardziej chodziło mi o to, że osobiście, w swoim życiu, nigdy nie chciałbym się bawić w zabawy związane z BDSM. Ze względu na swoje zasady nie potrafiłbym uderzyć kobiety na jej prośbę nawet satynową packą na muchy :)

Ale nie mam nic przeciwko temu, że istnieją ludzie, którzy w to się bawią i nie mam problemu z przeczytaniem czy zobaczeniem czegoś o tej tematyce w ramach poszerzania swojego poglądu na świat i na psychikę ludzką. Właśnie dlatego, że wiem, że się na to godzą i tego chcą.

Podobnie na przykład akceptuję - a często nawet bardzo podobają mi się - tatuaże u innych ludzi, zwłaszcza u kobiet (nawet takie duże, kolorowe, na połowie pleców czy całych ramionach) - ale sam nigdy nie chciałbym mieć nawet małego tatuażu (tatuaże zupełnie nie pasowałyby do mojej osobowości).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2015, 19:59 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 mar 2015, 15:30
Posty: 65
Jak na FanaChains to masz dosc dziwne poglądy :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lip 2015, 20:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Nic dziwnego w pogladach Fana, nie trzeba byc kierowca rajdowym zeby ogladac rajdy samochodowe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lip 2015, 10:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
To też nie jest takie proste, bo jednak rajdy samochodowe to światopoglądowo są wyjątkowo neutralne :)

Jakbym miał to obrazować to bym bardziej użył przykładu wegan, którzy chodzą do kfc oglądać jak ludzie wcinają kurczaki (bo sobie lubią popatrzeć) i taka sytuacja już nie wydaje mi się taka oczywista. (zwłaszcza przy bardziej skrajnych poglądach)

Wczoraj byłem pierwszy raz u Chain i jako rozmówczyni, faktycznie bardzo fajna dziewczyna.
Ze stylu rozmowy, bardzo przypominała mi prawilna22, która niedawno przerwała nadawanie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO