ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 

Jak oceniasz decyzję moderatora ShowUp.tv
Dobrze
Źle
różnie bywa
nie mam zdania
jestem sępem
Liczba opcji do wybrania: 1

Pokaż wyniki
Autor Wiadomość
Post: 23 cze 2015, 19:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 kwie 2014, 08:39
Posty: 10
Coraz bardziej niezrozumiałe są dla mnie decyzje odnośnie zwrotu żetonów z prv. transmisji.

Byłem u Sandra188, przynajmniej tak aktualnie się nazywają. Prv 10 min - randka - przez 8:30 próbowałem zrobić cokolwiek żeby mieć obraz transmitującego. Może przez 1.5 min coś widziałem a moderator podjął decyzje o przekazaniu zetonów transmitującemu.

Dodam że to nie pierwsza sytuacja z tą dziewczyną więc raczej stawiam ze to nie moja iwna bo inne prv chodzily mi dobrze i to w HD.

A jak Wasze doświadczenia?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 22:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 178
Moje doświadczenia mogę opisać jedynie z pozycji sępa, tak więc nie wiem czy akuratnie to Cię interesuje :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2015, 07:57 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
_sid_ pisze:
Coraz bardziej niezrozumiałe są dla mnie decyzje odnośnie zwrotu żetonów z prv. transmisji.

Byłem u Sandra188, przynajmniej tak aktualnie się nazywają. Prv 10 min - randka - przez 8:30 próbowałem zrobić cokolwiek żeby mieć obraz transmitującego. Może przez 1.5 min coś widziałem a moderator podjął decyzje o przekazaniu zetonów transmitującemu.

Dodam że to nie pierwsza sytuacja z tą dziewczyną więc raczej stawiam ze to nie moja iwna bo inne prv chodzily mi dobrze i to w HD.

A jak Wasze doświadczenia?


Pomyśl tak: skoro kilkaset (albo i więcej) dziennie priv działa ludziom a Ty nie masz obrazu to gdzie leży wina? A zawsze traci ten u którego jest problem co jest logiczne bo dziwne by było żeby laska traciła czas dlatego że u Ciebie coś się spierdzieliło.
Co innego jeśli by nie działało nikomu a nie słychać takich newsów raczej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2015, 08:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Usterki się zdarzają i to nie zawsze z winy oglądającego. Ostatnio My_Aphrodisiac_is_Me ktoś zaprosił na priv. Po zaakceptowaniu wszyscy stracili obraz, ale transmisji nie rozłączyło. Ona była tak jakby na priv, a wszyscy z ogólnego widzieli co pisze :D Z modem nie miałem jeszcze nigdy styczności.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2015, 15:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 kwie 2014, 08:39
Posty: 10
bungabunga85 pisze:
_sid_ pisze:
Coraz bardziej niezrozumiałe są dla mnie decyzje odnośnie zwrotu żetonów z prv. transmisji.

Byłem u Sandra188, przynajmniej tak aktualnie się nazywają. Prv 10 min - randka - przez 8:30 próbowałem zrobić cokolwiek żeby mieć obraz transmitującego. Może przez 1.5 min coś widziałem a moderator podjął decyzje o przekazaniu zetonów transmitującemu.

Dodam że to nie pierwsza sytuacja z tą dziewczyną więc raczej stawiam ze to nie moja iwna bo inne prv chodzily mi dobrze i to w HD.

A jak Wasze doświadczenia?


Pomyśl tak: skoro kilkaset (albo i więcej) dziennie priv działa ludziom a Ty nie masz obrazu to gdzie leży wina? A zawsze traci ten u którego jest problem co jest logiczne bo dziwne by było żeby laska traciła czas dlatego że u Ciebie coś się spierdzieliło.
Co innego jeśli by nie działało nikomu a nie słychać takich newsów raczej.


Umnie wsyzstko było ok. Byłem na innych prv i nie było problemu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2015, 22:39 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Ja tam nigdy o zwrot nie wolalem., ale ostatnio widzialem ciekawostke.
Chyba jakis bug na ShowUp.tv, laska wziela priva ale rownoczesnie zostala na ogole, priv "rozmowa" wiec szalu nie bylo, ale sam fakt. Zreszta dziewczyna z dobra koordynacja, odpisywala i na privie i na ogole i jeszcze slyszalem czata z fejsa...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 09:19 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
komin pisze:
Ja tam nigdy o zwrot nie wolalem., ale ostatnio widzialem ciekawostke.
Chyba jakis bug na ShowUp.tv, laska wziela priva ale rownoczesnie zostala na ogole, priv "rozmowa" wiec szalu nie bylo, ale sam fakt. Zreszta dziewczyna z dobra koordynacja, odpisywala i na privie i na ogole i jeszcze slyszalem czata z fejsa...


Może celowo to zrobiła?
ShowUp.tv widzi raczej co się dzieje bo to komputery a w komputerach jest logika.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 14:15 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
jak mozna celowo isc na priv i zostac na ogole?:O

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2015, 19:22 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
płotka pisze:
jak mozna celowo isc na priv i zostac na ogole?:O


Wystarczy edytować w locie JS :D
Skoro zdarzyło się to jeden raz czy dwa to raczej nie jest wina ShowUp.tv tylko coś się komuś pojebało w kompie i tyle...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 lip 2015, 14:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
A często tak samo z siebie się dzieje? Czytałam że laski zapominały na innych stronach gdzie równocześnie nadawały nie wyłączyć kam na priv ale żeby być na ogólym i miec priva to nie słyszałam jeszcze :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 sie 2015, 18:33 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2014, 13:23
Posty: 108
3 razy zgłaszałem priva. Tylko raz żetony wróciły.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 sie 2015, 18:37 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Garniturko pisze:
3 razy zgłaszałem priva. Tylko raz żetony wróciły.

Bo sie pewnie tylko raz należało :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 sie 2015, 05:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Miałem kontakty z "moderacją".

Kiedyś, na privku, napisałem pewnej dziewczynie, że gra nie fair. No i okazało się, iż trafiłem na zołzę. Obraziła się, zaczęła wyzywać i mnie i moich rodziców słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne. A na koniec podpierdzieliła mnie do Moda. I co zrobił Mod? Dał mi bana na pisanie. Tzn. pisać mogłem na ogólnym - ale tylko ja widziałem, co pisałem. Nikomu innemu nie wyświetlały się moje teksty. Sprawdziłem to dzięki uprzejmości znanej mi dziewczyny.

Na moje pytanie - za co taki ban? - Mod odpowiedział, że za niedozwolone treści w prywatnej wiadomości. Otóż okazało się, że jak ta zołza mnie podpierdzieliła, to Mod koniecznie chciał coś na mnie znaleźć (wszak o swoje panienki trzeba dbać). I przejrzał wszystkie moje prywatne wiadomości. Co już samo w sobie jest (nie boję się użyć tego słowa) - skurwysyństwem. Żeby czytać cudze listy. W jednej PW podałem pewnej dziewczynie link do skeczu kabaretowego. I to było dla Moda pretekstem do zbanowania mnie. Stare, polskie powiedzenie - jak chce się psa uderzyć, to kij zawsze się znajdzie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 sie 2015, 10:38 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Może po prostu policzył, która strona daje więcej kasy serwisowi i odpowiednio zareagował... coraz bardziej przekonuję się, że właśnie w ten sposób to działa...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 sie 2015, 11:14 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
zakucyka pisze:
Może po prostu policzył, która strona daje więcej kasy serwisowi i odpowiednio zareagował... coraz bardziej przekonuję się, że właśnie w ten sposób to działa...

No pewnie. Znam dziewczynę, której na prośbę pewnego nieźle sypiącego pana w ciągu kilku minut odblokowano pw. :D. ShowUp.tv nie jest charytatywne. Wszędzie tylko kasa sie liczy


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 sie 2015, 13:00 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
zakucyka pisze:
Może po prostu policzył, która strona daje więcej kasy serwisowi i odpowiednio zareagował... coraz bardziej przekonuję się, że właśnie w ten sposób to działa...

Dziewczyny z reguły nie dają kasy Czechom. Rzadko która daje. Kasę dają Czechom tacy (że się tak wyrażę) klienci jak my.

Najbardziej uśmiałem się, jak po pół roku niebytności na byłym koncie się tam zalogowałem. I okazało się, iż ban został zdjęty. Podejrzewam, że tak jak piszesz - podliczył zyski. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 sie 2015, 14:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2014, 13:23
Posty: 108
bungabunga85 pisze:
Garniturko pisze:
3 razy zgłaszałem priva. Tylko raz żetony wróciły.

Bo sie pewnie tylko raz należało :)


Privy to zawsze ryzyko, przy "mniej znanych" damach większa szansa na zwrot.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 sie 2015, 09:28 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Art pisze:
(...)Dziewczyny z reguły nie dają kasy Czechom. Rzadko która daje. Kasę dają Czechom tacy (że się tak wyrażę) klienci jak my.(...)


Bardzo brzydko ujmując, osoby transmitujące są "towarem" s u i gdyby ich nie było to byśmy kasy tym Czechom nie dawali... to one tą kasę przyciągają.
Poza tym zaopatrując się w żetony poza s u, de facto serwisu i Czechów nie wspierasz.

Proste (od strony s u) do sprawdzenia jest, czy dana laska więcej kasy przyciąga od swoich klientów, czy dany klient więcej wydaje ogólnie na laski i właśnie w przypadku bzdurnych konfliktów, takie porównanie może mieć bardzo duże znaczenie przy werdykcie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 sie 2015, 10:26 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 gru 2014, 14:48
Posty: 211
Raz zgłosiłem priva gdy laska miała zrobić orgazm za 250, dotknęła się 2 razy palcem po cipce i powiedziała, że już. Priva zgłosiłem i niestety ani żetonów ani orgazmu :(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sie 2015, 09:13 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Skąd wiesz, może lasce na prawdę wiele do szczęścia nie potrzeba ^^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO