ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 lis 2014, 23:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
serio?
No popatrz taka z Ciebie katoliczka:
Mt, 18, 6-7
"Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.
Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie."

Idz i się lepiej nie ośmieszaj.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
ankamix pisze:
komin pisze:
Po tym twoim wyskoku z Ikb145, zaczynam miec wrazenie ze caly ten temat to lekka prowokacja i moze to nawet Ty aniu jestes tym czyms ze zdjecia. I tak dobrze sie bawie.
I jak sie juz czepiamy to po raz kolejny napisalas relaKtywizm moralny, rozumiem ze chodzi o relatywizm, tyle ze pisz ze ja go mam bo to nie choroba. IQ szwankuje?

Super, naśmiewaj się, nie dowierzaj. Jakbyś był mądry to zrozumiałbyś dlaczego to pisze. Inteligentna osoba dostrzega i analizuje wnioski. Doszukujesz się prowokacji. Jak ty źle szukasz. Tak słabo wyciągasz wnioski. Czastem napisze tu literówke bo mam dyslekcje.


Ok, jestem glupi, mam malego fiuta, jeszcze mniejszy mozdzek. Prosze wiec, oswiec mnie, powiedz na cholere to piszesz?
Btw, IQ z mensy nie swiadczy wlasciwie o niczym, taka Doda ma duzo wieksze od Ciebie, so what?
Nie siedze w temacie, ale jest cos takiego jak inteligencja emocjonalna, tez jakos tam mierzalna, ponoc bardziej "praktyczna" w zastosowaniach zyciowych.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 00:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
komin pisze:
ankamix pisze:
komin pisze:
Po tym twoim wyskoku z Ikb145, zaczynam miec wrazenie ze caly ten temat to lekka prowokacja i moze to nawet Ty aniu jestes tym czyms ze zdjecia. I tak dobrze sie bawie.
I jak sie juz czepiamy to po raz kolejny napisalas relaKtywizm moralny, rozumiem ze chodzi o relatywizm, tyle ze pisz ze ja go mam bo to nie choroba. IQ szwankuje?

Super, naśmiewaj się, nie dowierzaj. Jakbyś był mądry to zrozumiałbyś dlaczego to pisze. Inteligentna osoba dostrzega i analizuje wnioski. Doszukujesz się prowokacji. Jak ty źle szukasz. Tak słabo wyciągasz wnioski. Czastem napisze tu literówke bo mam dyslekcje.


Ok, jestem glupi, mam malego fiuta, jeszcze mniejszy mozdzek. Prosze wiec, oswiec mnie, powiedz na cholere to piszesz?
Btw, IQ z mensy nie swiadczy wlasciwie o niczym, taka Doda ma duzo wieksze od Ciebie, so what?
Nie siedze w temacie, ale jest cos takiego jak inteligencja emocjonalna, tez jakos tam mierzalna, ponoc bardziej "praktyczna" w zastosowaniach zyciowych.

iq jakbyś wiedział powyżej 145 nie da określić. Doda poza tym kłamie. Hahaha inteligencja emocjonalna. Iq to logika. Inteligencja emocjonalna jest komplementarna do inteligencji logicznej. Sama zdolność do odkrywania emocji nie jest przydatna. Ta inteligencja jest naciągana i przereklamowana. Praktyczna ale chyba na niskim poziomie życia, mało ambitnym i doczesnym z małymi potrzebami.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 00:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
skoro doszli do 148 to znaczy,że jest coś powyżej 145

Osoby z ilorazem intelingencji powyżej 148 mogą ubiegać się o członkowstwo w organizacji skupiającej ludzi o wysokim IQ - Mensy.

Poza tym akceptujesz pismo swiete i przykazania a, ale nie akceptujesz składu apostolskiego ( czyli rozumiem, ze podczas mszy po prostu pomijasz te czesc milczeniem), czyz przypadkiem jedno nie jest spójne z drugim?

Właśnie tacy półkatolicy odrzucają mnie od wiary, wolę sobie zyc po swojemu i nikogo nie krzywdzić niż wciskać taką ciemnotę na forum.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 01:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
płotka pisze:
skoro doszli do 148 to znaczy,że jest coś powyżej 145

Osoby z ilorazem intelingencji powyżej 148 mogą ubiegać się o członkowstwo w organizacji skupiającej ludzi o wysokim IQ - Mensy.

Poza tym akceptujesz pismo swiete i przykazania a, ale nie akceptujesz składu apostolskiego ( czyli rozumiem, ze podczas mszy po prostu pomijasz te czesc milczeniem), czyz przypadkiem jedno nie jest spójne z drugim?

Właśnie tacy półkatolicy odrzucają mnie od wiary, wolę sobie zyc po swojemu i nikogo nie krzywdzić niż wciskać taką ciemnotę na forum.

Iq liczy się przez krzywe. Tak apostołowie ale nie byli kapłanami tylko uczniami Jezusa. Apostołowie symbolizują 12 plemion. Lewici byli kapłanami. Przez ludzi nie masz wiary? Głupie gadka. Prawdziwy wierzący nie potrzebuje akrobaty ludzi. Ja nie jestem po drugie katoliczką czy półkatoliczką. Co mają niby do tego co uznajesz? Wierzysz dla siebie i chyba masz rozum żeby sama coś rozpoznać.


Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 01:10 przez ankamix, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 01:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Zakaz podawania kontaktu Nadal mnie nie oswiecilas i nadal uwazam ze jestes fejkiem.
Nie wiem czy Doda oszukiwala, ale ztcw jest czlonkiem mensy i w takim razie musi byc hiperinteligentna skoro udalo jej sie taki rzekomo inteligentne grono oszukac.
Z tego jak formulujesz swoje wypowidzi to jedyne 145 jakie widze u ciebie to ilosc miesiecy jakie przezylas do tej pory.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 01:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
komin pisze:
Zakaz podawania kontaktu Nadal mnie nie oswiecilas i nadal uwazam ze jestes fejkiem.
Nie wiem czy Doda oszukiwala, ale ztcw jest czlonkiem mensy i w takim razie musi byc hiperinteligentna skoro udalo jej sie taki rzekomo inteligentne grono oszukac.
Z tego jak formulujesz swoje wypowidzi to jedyne 145 jakie widze u ciebie to ilosc miesiecy jakie przezylas do tej pory.

Buhahaha. Masz jeszcze jakieś 3 grosze? Nie wiem czy w ogóle jest członkiem Mensy. Będąc członkiem tego klubu można kupić unikatowe rzeczy. A doda miała podróbke czapki z logo Mensa z Usa. Czemu jak tam mogła kupić orginalną rzecz. Nie wierz mi ale te szydzenie zostaw dla siebie. Boli ci to, że ma takie iq? Weź maść na ból dupy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 01:30 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Juz lece po masc :) Wiem ze cos bredzilas o dysleksji ale to jest taka wada ze ludzie wala literowki, bledy. Nie przeszkadza to w poprawnym formulowaniu mysli. Wybacz ale ty juz piszesz ktoregos z kolei posta w ktorym wlasciwie niewiadomo o co chodzi. Niepotrafisz tez odpowiedziec na proste pytanie ani czytac ze zrozumieniem. Wiem, teraz odpowiesz ze jestem zbyt glupi i daleko mi do IQ145.
Znudzilas mnie, koniec dyskusji z mojej strony. Have a nice life.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 01:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
komin pisze:
Juz lece po masc :) Wiem ze cos bredzilas o dysleksji ale to jest taka wada ze ludzie wala literowki, bledy. Nie przeszkadza to w poprawnym formulowaniu mysli. Wybacz ale ty juz piszesz ktoregos z kolei posta w ktorym wlasciwie niewiadomo o co chodzi. Niepotrafisz tez odpowiedziec na proste pytanie ani czytac ze zrozumieniem. Wiem, teraz odpowiesz ze jestem zbyt glupi i daleko mi do IQ145.
Znudzilas mnie, koniec dyskusji z mojej strony. Have a nice life.

Tak tak tak. Chcesz ukryć to, że nie rozumiesz co pisze. Dobra. W jednym masz racje. Bez sensu temat. Przekręciłeś i zastosowałeś nadinterpretacje. Adios


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 02:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Płotka, wielki szacun za cierpliwość :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 06:52 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Po przeczytaniu tego wszystkiego ponownie widać że to totalny fejk. Błędy, brak konsekwencji w wypowiedziach, nie mówiąc już o innych brakach. IQ 145 ? Dobry żart... :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 08:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
[quoty="PanOwieczek"]Po przeczytaniu tego wszystkiego ponownie widać że to totalny fejk. Błędy, brak konsekwencji w wypowiedziach, nie mówiąc już o innych brakach. IQ 145 ? Dobry żart... :)[/quote]
"Standaryzowanym i powszechnie wykorzystywanym w Polsce testem jest tak zwany test Wechslera. Maksymalna ilość punktów jaką można w nim uzyskać to 145. Nie jest więc możliwe, żeby ktoś mówił o swoim IQ na poziomie 160, bo każdy wynik powyżej 145 jest nie do ustalenia" To do płotki na temat mierzenia iq. Była taka pewna. Komin jakie iq ma doda?

Mam dyslekcje, pisze z telefnu. Wykaż moje braki i uzasadnij. Umiesz tylko stwierdzić. Weźcie wszyscy maść na ból dupy i nie musicie wierzyć, że ma takie iq. Nie zależy mi opinii osób z tego forum.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 08:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
ankamix pisze:
[quote="komin"Poprosze o definicje "porzadnej dziewczyny" :))

Porządna dziewaczyna kieruje się zasadami i wartościami. Jest przyzwoita wobec ludzi i się szanuje.[/quote]

Porządna jest przyzwoita he he :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 08:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
malyjohn69 pisze:
quote="ankamix"][quote="komin"Poprosze o definicje "porzadnej dziewczyny" :))

Porządna dziewaczyna kieruje się zasadami i wartościami. Jest przyzwoita wobec ludzi i się szanuje.[/quote]

Porządna jest przyzwoita he he :D[/quote]
Naprawdę? Co chciałeś pokazać? Jak na razie się wygłupiłeś. Przyzwoitość, znaczy też porządność. Ale porządność ma też kilka znaczeń. Myślenie nie boli.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 09:20 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Nie wygłupiłem. Ta wypowiedź to masło maślane.

Typu: jestem fajny, bo jestem cool.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 09:24 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
malyjohn69 pisze:
Nie wygłupiłem. Ta wypowiedź to masło maślane.

Typu: jestem fajny, bo jestem cool.

Ty tak myślisz. Zostawiam ciebie z ograniczonym umysłem. Nawet nie umiałeś zinterpretować mojej wypowiedzi poprawnie. Bierzesz wypowiedzi na sucho. Masakra.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 10:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
Jakaś jehowa tu przyszła nawracać hehehe :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 10:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Tak tak, teraz jestes dyslektykiem piszacym z telefonu, za chwile bedziesz dyslektykiem piszacym z telefonu stojacym na rekach, a potem sie jeszcze okaze ze trzymasz kredens.
Jakbym był niemiła to zapytałabym Cię o cytat z PŚ, którym tu zarzuciłam, a jakos się do niego nie ustosunkowałaś.

Asiulka- dzieki;) miałam wczoraj troche czasu to popisałam z nudów;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 18:31 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Nie wczytywałem się , przyznam szczerze w te cztery strony , ale zastanawia mnie czemu płotka tak wiele pisze w temacie "kobieta z penisem". Czyżby?. :o Nie,niemożliwe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lis 2014, 20:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Tristan,juz chyba na 1 stronie zeszlismy z tematu kobiety z penisem:P
chociaz dla mnie to facet z cyckami, bo miał operacje na cycki, a nie na robienie pały:P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO