ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 lis 2014, 22:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
płotka pisze:
Cytuj:
Chodziło mi o seks bez ślubu i zobowiązań.


a seks bez slubu ale ze zobowiązaniami?

Seks to przyjemność dla małżenstwa. Małżeństwo to deklaracja i oddanie. Wtedy seks jest moralny i jak zdarzy się wpadka rzadziej facet opuści kobiete.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 22:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
ankamix pisze:
płotka pisze:
Cytuj:
Chodziło mi o seks bez ślubu i zobowiązań.


a seks bez slubu ale ze zobowiązaniami?

Seks to przyjemność dla małżenstwa. Małżeństwo to deklaracja i oddanie. Wtedy seks jest moralny i jak zdarzy się wpadka rzadziej facet opuści kobiete.


Przepraszam, ile Ty masz lat?
chyba życia nie znasz, to raz a dwa- nie lubie kiedy ktoś odpowiada na okrętke.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 22:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
Przepraszam, ile Ty masz lat?
chyba życia nie znasz, to raz a dwa- nie lubie kiedy ktoś odpowiada na okrętke.[/quote]
22? To znaczy, że jak dłużej żyjesz to jesteś mądrzejsza? Nie liczy się długość życia ale jakość. Takie zdanie kościoła jest od wieków. Dla ciebie kościół może być nie modny ale moda to dla mnie " małpa widzi, małpa robi" masz relaktywizm moralny a ja nie. Błądzisz i to co robisz jest strarsznie głupie. Z próżności się kurwisz, haha dla wygody i pieniędzy chcesz być nikim. BARDZO TO MĄDRE. BARDZO


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 22:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Oj podniosło się ciśnienie:D
Nie mam problemów z jakością mojego życia, poza tym nie powiedziałam,że jak dłuzej zyje to jestem mądrzejsza,
więc nie dorabiaj sobie ideologii, prosze:)
Nie oceniam Ciebie więc i Ty nie oceniaj mnie.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 22:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Droga Aniu, wspolczuje ci, bedziesz miec strasznie nudne zycie. A i cos czuje ze maz Cie bedzie zdradzal, no chyba ze trafisz na takiego "prawie faceta". JAKOSC ZYCIA wg ideologi chrzescjanskiej? Rozbawilas mnie serio.
Dobrze ze znam zupelnie inne "porzadne dziewczyny" >:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 22:45 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 10 sie 2014, 22:43
Posty: 73
Akurat jakości życia wg ideologii chrześcijańskiej bym się nie czepiał. To że oni żyją inaczej nie znaczy że jest to zle/nudne/zabawne. Tak samo nie znaczy że mąż będzie ją zdradzał. Nie popadajmy w skrajności jak Ania.
Ten temat poleci bo to studnia bez dna i nie ma tutaj możliwości na jakikolwiek konsensus.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 22:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
Przemek pisze:
Akurat jakości życia wg ideologii chrześcijańskiej bym się nie czepiał. To że oni żyją inaczej nie znaczy że jest to zle/nudne/zabawne. Tak samo nie znaczy że mąż będzie ją zdradzał. Nie popadajmy w skrajności jak Ania.
Ten temat poleci bo to studnia bez dna i nie ma tutaj możliwości na jakikolwiek konsensus.

Co dla was jest nudne to nie znaczy, że dla nas. Mamy inne wartości, co innego nas cieszy. Mamy prawdziwą miłość. Jesteśmy szczęśliwymi wariatami a nie jest łatwo z tymi wartościami w złym świecie. Poza tym pasjonuje mnie inteligencja, mam iq145 a mądry człowiek się nie nudzi. Tylko czasem na wieczór, ale jestem tylko człowiekiem. Ten obrazek był dla żartów a te hobby jest u was na poważnie.


Ostatnio zmieniony 09 lis 2014, 22:58 przez ankamix, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 22:58 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Ok, moj blad, nie chrzescjanskiej a katolickiej, protestanci maja juz zdrowsze podejscie. Zreszta niewazne, moje zycie bedzie dobre jakosciowo jedynie jesli bedzie wg MOJEJ wlasnej ideologii i zadnej innej. Kazde zapozyczenie bedzie wymuszalo kompromis miedzy moim a ich.
Bedzie ja zdradzal, nie oceniam ale wnioskuje po tym co zdazyla napisac. Wierzy w prawdziwa bezinteresowna milosc, idealy, moralnosc i takie tam pierdoly.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
komin pisze:
Ok, moj blad, nie chrzescjanskiej a katolickiej, protestanci maja juz zdrowsze podejscie. Zreszta niewazne, moje zycie bedzie dobre jakosciowo jedynie jesli bedzie wg MOJEJ wlasnej ideologii i zadnej innej. Kazde zapozyczenie bedzie wymuszalo kompromis miedzy moim a ich.
Bedzie ja zdradzal, nie oceniam ale wnioskuje po tym co zdazyla napisac. Wierzy w prawdziwa bezinteresowna milosc, idealy, moralnosc i takie tam pierdoly.

Nie jestem katoliczką, protestantką czy prawosławną tylko ogólną chrześcijanką. Nie akceptuje księży. Poza tym jesteś egoistą, masz relaktywizm moralny. Nie może być kilka prawd. Jakoś nie obchodzi mnie twoje mało warte zdanie. WIDZE, ŻE JESTEŚ WRÓŻBITA MACIEJ I JESZCZE ZNASZ KAŻDEGO CZŁOWIEKA.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Cytuj:
Ten obrazek był dla żartów a te hobby jest u was na poważnie.


aniu z tym swoim iq 145 powinnas wiedzieć,że pisze się TO hobby, a nie te hobby.
Wyjasnij mi jeszcze prosze cyzm jest chrzescijanizm ogólny a czym szczególny.
Myślałam, ze jak jest sie chrzescijaninem to na całego.
Wszak trzeba być zimnym lub gorącym- letni nie są brani pod uwagę, czyż nie tak mowi Pismo Święte?:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:19 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Zakaz podawania kontaktu

Ja chciałbym Tobie zadać jedno pytanie - czy potrafiłabyś włączyć kamerkę i głosić takie poglądy jak reprezentujesz tutaj również na transmisji na ShowUp.tv?

Przecież zapewne nie wstydzisz się swoich poglądów a to że ShowUp.tv to wirtualny burdel to wiedzą nawet przedszkolaki.

Zatem???

Czy też to uwłaczałoby Twojej czci i etosowi...???


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
płotka pisze:
Cytuj:
Ten obrazek był dla żartów a te hobby jest u was na poważnie.


aniu z tym swoim iq 145 powinnas wiedzieć,że pisze się TO hobby, a nie te hobby.
Wyjasnij mi jeszcze prosze cyzm jest chrzescijanizm ogólny a czym szczególny.
Myślałam, ze jak jest sie chrzescijaninem to na całego.
Wszak trzeba być zimnym lub gorącym- letni nie są brani pod uwagę, czyż nie tak mowi Pismo Święte?:)

Co ma zrobienie literówki w zdaniu do inteligencji czy ortografia? No właśnie. Ogólna chrześcijanka akceptuje pismo święte i 10 przykazań ale nie dogmaty czy kapłaństwo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Po tym twoim wyskoku z IQ145, zaczynam miec wrazenie ze caly ten temat to lekka prowokacja i moze to nawet Ty aniu jestes tym czyms ze zdjecia. I tak dobrze sie bawie.
I jak sie juz czepiamy to po raz kolejny napisalas relaKtywizm moralny, rozumiem ze chodzi o relatywizm, tyle ze pisz ze ja go mam bo to nie choroba. IQ szwankuje?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
To IQ to chyba mierzone było jakimś testem 10 pytań- dopasuj kwadraciki :D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:30 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
komin pisze:
Po tym twoim wyskoku z Ikb145, zaczynam miec wrazenie ze caly ten temat to lekka prowokacja i moze to nawet Ty aniu jestes tym czyms ze zdjecia. I tak dobrze sie bawie.
I jak sie juz czepiamy to po raz kolejny napisalas relaKtywizm moralny, rozumiem ze chodzi o relatywizm, tyle ze pisz ze ja go mam bo to nie choroba. IQ szwankuje?

Super, naśmiewaj się, nie dowierzaj. Jakbyś był mądry to zrozumiałbyś dlaczego to pisze. Inteligentna osoba dostrzega i analizuje wnioski. Doszukujesz się prowokacji. Jak ty źle szukasz. Tak słabo wyciągasz wnioski. Czastem napisze tu literówke bo mam dyslekcje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
płotka pisze:
To IQ to chyba mierzone było jakimś testem 10 pytań- dopasuj kwadraciki :D

Nie rozmieszaj mnie. Miałam droga płotko robione w mensie :) Właśnie kwadraciki. Chodzi w nich o dostrzeganie schematów, analizowanie i dopasowanie. Co ty wiesz, ze swoim trywialnym umyslem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:38 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Tak tak Aniu...
Jak dobrze,że jesteś Ty która znasz mnie lepiej niż ja sama siebie

Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
płotka pisze:
Tak tak Aniu...
Jak dobrze,że jesteś Ty która znasz mnie lepiej niż ja sama siebie

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak robią faceci jak dajesz czadu na pokazach? :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Inaczej, ale nie bede Cie gorszyc:)
Musiałabym sobie wtedy kamień przywiązać do szyi i utopić się w Wiśle- zgodnie z Pismem Świętym.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 lis 2014, 23:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 06 lis 2014, 23:26
Posty: 41
płotka pisze:
Inaczej, ale nie bede Cie gorszyc:)
Musiałabym sobie wtedy kamień przywiązać do szyi i utopić się w Wiśle- zgodnie z Pismem Świętym.

W piśmie świętym nie ma nic o tym żeby grzeszne osoby miały popełniać samobójstwo. To jest nawet potępione :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO