ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 maja 2014, 21:18 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 maja 2014, 01:45
Posty: 9
Już nie mogę patrzeć jak piszecie, że kobiety to kurwy i nie mają moralności zwłaszcza na ShowUp.tv. Zapominacie, że jest tam dużo kolesi co machają fiutami. Prawdą jest, że faceci mogą i bywają na taką sama skale co kobiety męskimi kurwami. Piszecie, że nie chcielibyście. być z "dupo dajką" a kobieta może być z kimś który już każdej włożył. Głupotą jest mówienie, że to jedna strona, kobiety są najgorsze. Druga sprawa n.p nie znacie jakiejś kobiety, ale zakładacie, że daje dupy na jakiej podstawie? Bo występuje i pokazuje cycka na ShowUp.tv? Tak to jest jak oceniacie, nie z faktów. Tylko z własnej wyobraźni. I za swoją wyobraźnie, karacie kobiety oszczerstwami. Żałosne. ShowUp.tv jest portalem o pewnej tematyce, niezbyt mądrej. Transmitujące robiąc transmisje skupiają się na erotcznych pokazach, nie na intelektualnych tematach to na jakiej logice oceniacie ich intelekt? Takim podejściem to wy nie wykazujecie się bystrością.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 maja 2014, 22:00 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
też nie jestem za tym żeby obrażać kobiety transmitujące skoro się je ogląda, ale faktem jest iż nie każda błyszczy intelektem

dlaczego myślisz, że tematyka ShowUp.tv jest niemądra?

"Transmitujące robiąc transmisje skupiają się na erotcznych pokazach, nie na intelektualnych tematach to na jakiej logice oceniacie ich intelekt?"
-sorry, ale jest dużo dziewczyn, które mimo iż pokazują cycki to wykazują się jeszcze rozmową na wysokim poziomie. są też takie, które oprócz dupy i cycków nie mają nic do zaoferowania i tylko udają inteligentne. tak więc intelekt można bardzo łatwo ocenić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 01:38 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Tylko facet który daje innym facetom jest dziwką. Kobieta która da na boku dupy chociażby raz jest dziwką i powiedzą tak o niej same kobiety. Faceci o facetach tak nie będą mówili. Tak już jest na świecie. :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 08:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
Zawsze można się cofnąć w czasie i to pozmieniać :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 maja 2014, 21:26 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
no có ż...coby nie było jestem z riva94. Z punktu widzenia kobiety ma sporo racji.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 cze 2014, 20:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Zgadzam się z wami i nie zgadzam :P Ja bym usestymatyzował wg. mojego widzimisie ;)

dziwka, ew. e-dziwka - laska która zarabia swoim ciałem, oferuje uslugi seksualne -taki zawod, taka praca

dziwkarz - osobnik namiętnie korzystajacy z powyższych usług

kobieta lub facet ktorzy po prostu sie ruchają, nawet z wieloma partnerami ale robią to "bezinteresownie" to zdrowi ludzie po prostu...

kurwa-płeć dowolna, możę nią być nawet 16-sto letnia dziewica ;) bycie kurwą to stan umysłu, niekoniecznie ma coś wspólnego znaszym zyciem seksualnym

I do riva94: gwarantuję Ci ze posiadanie przyzwoitego intelektu jest kluczem do osiągnięcia duzego sukcesu na szołapie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 cze 2014, 16:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 05 cze 2014, 15:17
Posty: 60
Masz racje riva co do kwestii kobiet które są tutaj oraz mężczyzn ktorzy rowniez ogladaja je.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2014, 14:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 wrz 2014, 09:57
Posty: 30
kazdy robi co cce i to jest jego indywidualna sprawa, ludzi nie powinno się oceniać po takic rzeczach, Polska to taki zacofany kraj...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2014, 14:48 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
Z facetow machajacych chujami to sie akurat ludzie smieja raczej.

Natalcia pisze:
kazdy robi co cce i to jest jego indywidualna sprawa, ludzi nie powinno się oceniać po takic rzeczach, Polska to taki zacofany kraj...


To, ze jestesmy w Polsce nie ma nic do rzeczy, za granica tak samo sie nazywa dziewczyny robiace pokazy na kamerach, "camwhores" to raczej nie jest nasze okreslenie;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2014, 15:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Na zachodzie prawidłowości życiowe są takie same - faceci dzielą kobiety na "łatwe" i hmm... "trudne" :) te pierwsze ruchają i porzucają a te drugie szanują i to przeważnie z tymi drugimi się żenią, choć może mówią puste polityczno-poprawne frezesy o równouprawnieniu, wolności seksualnej, "to nie mydło się nie wymydli" etc Podobnie jest z czarnymi, gejami, lewakami etc - niby szacunek, tolerancja, równość ale jednak czarni jedzą w swojej części stołówki ze "swoimi", biali z białymi a wszyscy solidarnie cisną z outsiderów - pedziów, których nikt nie lubi i siedzą w swoim tęczowym gettcie :-), żaden bogaty biały z własnej woli nie zamieszka w dzielnicy muzułmanów, choć to przecież "taka sama religia jak wszystkie inne" a już na pewno nie bedzie chciał mieć za sąsiada pedała albo Murzyna

Stara zasada jest taka: "coś jest obleśne i chore jeżeli nie chcesz, żeby robiła to kiedyś twoja córka kiedy dorośnie" - sami zadajcie sobie pytanie czy chcielibyście żeby Wasza córka strzelała sobie z palca do 4000+ zboków na ogólnym i czy mielibyście do niej szacunek po czymś takim

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2014, 02:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Udziele odpowiedzi niepoprawnej politycznie odnosnie corki strzelajacej z palca.
Osobiscie doradzilbym jej tylko zeby jednak nie na ogolnym, a poza tym to mialbym wyjebane. Bardziej zal mi tych frajerow ktorzy za to placa (tak, siebie tez).
I nie cwaniakuje, mam corke, dla drazacych temat - nie widzialem jej na ShowUp.tv ::)
Mozecie teraz sobie po mnie pojechac, na to tez mam wyjebane 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2014, 09:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Miał byś wyjebane? haha No na priv nie na ogólnym. Sam byś chodził fapać... Nie mam nic przeciwko jeśli pokazuje się tam twoja córka, matka, siostra, żona czy chuj wie kto jeszcze. Jeśli moja córka pokazaywała by się na szołapie to byłby to dla mnie zawód w chuj. Zawiódł bym jako ojciec. Nie ma kurwa takiej opcji!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 00:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Nie przesadzajmy, fapac bym do niej nie chodzil.
Nie do konca rozumiem, co jej ewentualne wystepy na ShowUp.tv maja do jakosci mojego ojcostwa? Ze szolap to zlo, margines i tylko zdemoralizowane kurwy tam siedza? ze ja jedna z nich wychowalem? Kim jestesmy my, ktorzy tam wchodza ogladac i dlaczego lepsi niby?
A jesli twoja corka z zajebistym dyplomem magistra jakiejs tam ...logii siadzie na kasie w Biedronce za cale 5 zlotych brutto to juz twoje ojcostwo nie bedzie porazka? niby dziwka tam wtedy nie jest, tylko jakos dziwnie tanio swa dupe sprzedaje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 07:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
" Kim jestesmy my, ktorzy tam wchodza ogladac i dlaczego lepsi niby?"
Jedyne w czym my jesteśmy lepsi to w tym, że nic nie pokazujemy, ale to też nie jest do końca ok, ale każdy ma inne zasady moralności itp.
Ja mam takie samo zdanie jak Cichy_Bob - to by była największa moja porażka życiowa. Skoro dla niektórych to taka normalna praca to niech zaproponują córce pokazy, że ją wkręci w biznes kamerkowy, super pieniążki, będzie tyłek i cipkę pokazywać, a to normalne przecież, nie no nie mogę... :o

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 10:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
komin pisze:
Nie przesadzajmy, fapac bym do niej nie chodzil.
Nie do konca rozumiem, co jej ewentualne wystepy na ShowUp.tv maja do jakosci mojego ojcostwa? Ze szolap to zlo, margines i tylko zdemoralizowane kurwy tam siedza? ze ja jedna z nich wychowalem? Kim jestesmy my, ktorzy tam wchodza ogladac i dlaczego lepsi niby?
A jesli twoja corka z zajebistym dyplomem magistra jakiejs tam ...logii siadzie na kasie w Biedronce za cale 5 zlotych brutto to juz twoje ojcostwo nie bedzie porazka? niby dziwka tam wtedy nie jest, tylko jakos dziwnie tanio swa dupe sprzedaje.


Wolę córkę na kasie w Biedronce niż na Szołapie. Nie mam nic przeciwko takim miejscom jak ShowUp.tv bo takie miejsca sa potrzebne. Dziewczyny czasem też trafią się fajne.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 18:59 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Ruger44 pisze:
Stara zasada jest taka: "coś jest obleśne i chore jeżeli nie chcesz, żeby robiła to kiedyś twoja córka kiedy dorośnie" - sami zadajcie sobie pytanie czy chcielibyście żeby Wasza córka strzelała sobie z palca do 4000+ zboków na ogólnym i czy mielibyście do niej szacunek po czymś takim


Ruger nie wiem czy miałbym szacunek do syna jakby świecił kutasem w internecie. Nie rób już tu z siebie obrońcy moralności. Tak samo nie chciałbym tam widzieć córki, jak i ojca. Ludzie bo już mam Was dosyć. Zwłaszcza Ciebie Ruger. Widzę lubisz pierdolić jak potłuczony:

Ruger44 pisze:
Ja osobiście np. nie miałbym nic przeciwko gdyby moja córka uprawiała ten rodzaj seksu ale TYLKO jeżeli miałby to być w takiej formie jak u Was - dla zabawy i urozmaicenia życia erotycznego, a zarobek przy okazji i to raczej drobniaki na, jak to sama wczoraj ujęłaś, "żeby starczało na wibratory"[....]jeżeli Was kręci to, że razem z Wami świszcze skórą 5000 facetów którzy obserwują każdy Wasz ruch i przeżywają wszystko razem z Wami - czemu mielibyście tego nie robić?


kocham-f4/kamasutra696-t108-20.html#p3467

Skończ Ruger bo marzysz o takiej kobiecie a pierdolisz jak zwykle swoje kocopoły, żeby usprawiedliwić swój brak sukcesu na tym polu. Nie pierwszy raz Ci mówię: Myśl zanim coś napiszesz.

A moje zdanie jest takie: mam wyjebane. W społeczeństwach muzułmańskich porażką ojcowską jest córka chcąca iść na studia. Porażką ojcowską jest wychowanie dzieci na niedojdy życiowe. Powodem do dumy jest nauczenie ich jak sobie radzić w życiu i wykorzystywać okazje i rózne nisze w celu zapewnienia sobie godziwego życia. Każdy niech sobie dorgę do szczęścia wybiera sam.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 20:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Ruger, z wypowiedzi przytoczonej przez mareckiego wynika, ze nie miałbys nic przeciwko gdyby Twoja corka była kurwa za prawie darmo:D (skoro nazywacie nas camwhores to pozwolilam sobie byc bardzo doslowna)
To czemu Cię to tak boli/ uwiera/ mierzi laski które w taki sposób zarabiaja? Bo co, bo nie moze te +4k koniobijcow sobie strzepnac od razu, tylko nieborzatka musza czekac az sie cel uzbiera?

To taka troche kamerkowa wresja reala- jak laska daje na lewo i prawo za free to jest zajebista, a jak chce za to kase to juz kurwa:D


Myślę,że we wczesniejszych wypowiedziach chodziło o to, ze laski sie pokazuja i za granica nikt nie robi z tego nie wiadomo jakiego wydarzenia.Tylko w Polsce jak laske na kamerkach sasiad obczai to bedzie mial polewke(w lajtowej wersii) ewentualnie cos innego.

Idąc dalej- każdy decyduje sam o swoim zyciu i wybiera, czy woli pracowac na kasie za marne 1,2k 10h w tygodniu czy woli poswiecic cipa i zgarnac dniowke w 1h, a potem zajac sie swoim zyciem.Móc wyjść tu i tam, pozwolić sobie na zakupy wedle potrzeb, a nie przychodzić zjebana po całym dniu roboty i jedyne co robic to wegetowac.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 20:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
"Idąc dalej- każdy decyduje sam o swoim zyciu i wybiera, czy woli pracowac na kasie za marne 1,2k 10h w tygodniu czy woli poswiecic cipa i zgarnac dniowke w 1h, a potem zajac sie swoim zyciem.Móc wyjść tu i tam, pozwolić sobie na zakupy wedle potrzeb, a nie przychodzić zjebana po całym dniu roboty i jedyne co robic to wegetowac."

Albo po prostu mają lewe ręce i nie chce im się pracować jak normalni ludzie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 20:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Ogólnie Płotka masz rację, że to tych dziewczyn życie i ich wybór, ale szkoda, bo np. ich dzieci już nie będą mogły zdecydować czy inne dzieci w podstawówce będą mówić, że ich mama jest internetową kurewką wpychającą sobie ogórka w tyłek, sorry za wyrażenie, ale takich sytuacji się nieraz nie ominie, a chciałem to dosadnie napisać;]

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 20:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Cichy Bob- nie do końca, 2 tyg temu straciłam prace, wysyłałam cv w setki miejsc,odezwała się 1 -słownie jedna headhunterka z propozycja pracy jako doradca klienta w banku( czyli klasyczne naciaganie ludzi na produkty bankowe- co, nie jest wogole w zasiegu moich oczekiwan) testowo wysłałam nawet cv na stanowisko kasjerki w realu- tez zero odpowiedzi.
Może mam zbyt bogate cv( ponad 10lat na etacie ), fakt ze bez studiow, ale nie zamierzam tracic 3-5lat z zycia konczac cos co wogole nie bedzie mnie interesowało.
Nie oczekuje żadnego współczucia:) w kamerki zaangażowałam się dzięki temu na 100procent- (ShowUp.tv to tylko dodatek) i to była dobra decyzja, a co na to sąsiedzi? jebie mnie to:)
Dzieci mieć nie zamierzam, więc przynajmniej im odpadnie tłumaczenie się w szkole z tego co mamusia robi.
A z rodziną nie utrzymuje kontaktów, mieszkają na drugim końcu Polski:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO